TopVue Color - Fresh Green - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
91% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Středa 27.10. Stock day info: Today 27. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. října vyberte parametry
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  289 Kč

  Popis jasně zelených čoček TopVue Color Fresh Green

  Pro skutečné milovníky zelené barvy jsou barevné čočky TopVue Color Fresh Green jako stvořené. Barva je velice jasná, svěží a výrazná. Čočky vám dopřejí opravdovou změnu!
  Na čočkách jsou naneseny dva tóny zelené - limetkově zelená a jablíčkově zelená. Jejich kombinace vám vytvoří dokonale rozjasněný zelený pohled, který ač je nepřehlédnutelný, vypadá stále přirozeně. Barvené čočky bez dioptrie si s sebou můžete vzít kamkoli - na formální večeři i uvolněný večírek.

  Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

  Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

  Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

  Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

  Barevné čočky TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
  TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

  Efekt barevných čoček TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
  Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

  Vlastnosti
  Barva: Zelená
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.20
  Velikost balení: 10 čoček
  Dioptrický rozsah: 0.00
  Vyměnit za: 1 den
  Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
  Expirace: 24 měsíců a více
  Obsah vody: 43%
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  Materiál: Polyhema
  Jméno produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (7)

  Comments: Do you have any questions?

  XXXXX

  Potřebuju na ně roztok?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, děkujeme za otázku. K těmto čočkám roztok nepotřebujete. Jde o jednodenní čočky, které po dni nošení vyhodíte. Nenosí se opakovaně a není tedy nutné ani žádoucí je čistit nebo uchovávat v roztoku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Andrea Kubešová

  Dobrý den, Mám přirozeně velmi tmavé hnědé oči. Chtěla jsem se zeptat jestli budou moje oči opravdu zelene, či zda bude jen odstín do zelená. Děkuji,

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Andreo, děkujeme za otázku. Bohužel platí, že tmavé barvy očí se barevnými čočkami překrývají obtížněji než přirozeně světlé barvy očí. Tyto čočky v odstínu Fresh Green ale mají velmi dobrou krycí schopnost a vypadají výrazně i na přirozeně tmavých očích. Doporučujeme Vám čočky objednat a vyzkoušet jejich efekt. Kdyby to snad nedopadlo podle Vašich představ, u čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, kterou můžete využít. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.

  Jájina

  Vždycky jsem si přála zelený oči a teď je mám fakt luxusní :)

  Angelika

  Kolikrát je mohu použít

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Angeliko, díky za Váš dotaz. Jde o jednodenní čočky. Pár čoček si ráno nasadíte a večer ho vyhodíte. Další den si nasadíte čočky nové. 10 čoček vám tedy vydrží na 5 dnů nošení. Pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Anonymous

  Objednala jsem tyto,v balení mělo být 10 čoček a přišli mi jen 2.

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že došlo ke komplikaci. Protože jste neuvedla číslo objednávky, email ani jméno, nemůžeme objednávku zkontrolovat. Pokud došlo k záměně, můžete čočky (zřejmě měsíční TopVue Color, které jsou baleny po 2 čočkách) samozřejmě poslat zpět a my Vám pošleme tyto. V případě potřeby prosím kontaktujte náš zákaznický servis. Zatím Vám přejeme hezký den.

  Jitka

  Barva je boží. Ta zelená je výrazná. Když jsem je nosila, všiml si úplně každý.

  Šáša Crusty

  Dobrý den. Chci se jen zeptat jestli k těmto nedioptrickým jednodenním čočkám ještě potřebuji nějaký gel nebo kapky a nebo jestli si je jen ráno nasadím a večer je vyhodím?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, díky za otázku. K jednodenním čočkám nepotřebujete nic. Záleží na zvyku každého nositele. Někteří jsou zvyklí si jednodenní čočky před nasazením propláchnout roztokem, k čemuž by se mohl hodit roztok Gelone v balení 50 ml, někdo je zase zvyklý používat během dne oční kapky, které obnoví a zvýší pohodlí při nošení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.