Garance vrácení peněz

TopVue Color - Fresh Green - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color Fresh Green

Pro skutečné milovníky zelené barvy jsou barevné čočky TopVue Color Fresh Green jako stvořené. Barevný efekt čoček je velice jasný, svěží a výrazný. Čočky vám dopřejí opravdu výraznou změnu! Na čočkách se prolíná limetkově zelená se sytějším tónem permanentní zeleni. Obvod čočky je navíc lemovaný černým prstencem. I když se jedná o poměrně výraznou barvu, kombinace barev vypadá stále přirozeně. Jedním si však můžete být jisti. Ať už vyrazíte s čočkami TopVue Color Fresh Green kamkoli, vaše oči budou zářit.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Fresh Green - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Zelená
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Dioptrický rozsah: 0.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
XXXXX

Potřebuju na ně roztok?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. K těmto čočkám roztok nepotřebujete. Jde o jednodenní čočky, které po dni nošení vyhodíte. Nenosí se opakovaně a není tedy nutné ani žádoucí je čistit nebo uchovávat v roztoku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Andrea Kubešová

Dobrý den, Mám přirozeně velmi tmavé hnědé oči. Chtěla jsem se zeptat jestli budou moje oči opravdu zelene, či zda bude jen odstín do zelená. Děkuji,

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Andreo, děkujeme za otázku. Bohužel platí, že tmavé barvy očí se barevnými čočkami překrývají obtížněji než přirozeně světlé barvy očí. Tyto čočky v odstínu Fresh Green ale mají velmi dobrou krycí schopnost a vypadají výrazně i na přirozeně tmavých očích. Doporučujeme Vám čočky objednat a vyzkoušet jejich efekt. Kdyby to snad nedopadlo podle Vašich představ, u čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, kterou můžete využít. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.
Jájina

Vždycky jsem si přála zelený oči a teď je mám fakt luxusní :)

Angelika

Kolikrát je mohu použít

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Angeliko, díky za Váš dotaz. Jde o jednodenní čočky. Pár čoček si ráno nasadíte a večer ho vyhodíte. Další den si nasadíte čočky nové. 10 čoček vám tedy vydrží na 5 dnů nošení. Pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Anonymous

Objednala jsem tyto,v balení mělo být 10 čoček a přišli mi jen 2.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že došlo ke komplikaci. Protože jste neuvedla číslo objednávky, email ani jméno, nemůžeme objednávku zkontrolovat. Pokud došlo k záměně, můžete čočky (zřejmě měsíční TopVue Color, které jsou baleny po 2 čočkách) samozřejmě poslat zpět a my Vám pošleme tyto. V případě potřeby prosím kontaktujte náš zákaznický servis. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jitka

Barva je boží. Ta zelená je výrazná. Když jsem je nosila, všiml si úplně každý.

Šáša Crusty

Dobrý den. Chci se jen zeptat jestli k těmto nedioptrickým jednodenním čočkám ještě potřebuji nějaký gel nebo kapky a nebo jestli si je jen ráno nasadím a večer je vyhodím?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, díky za otázku. K jednodenním čočkám nepotřebujete nic. Záleží na zvyku každého nositele. Někteří jsou zvyklí si jednodenní čočky před nasazením propláchnout roztokem, k čemuž by se mohl hodit roztok Gelone v balení 50 ml, někdo je zase zvyklý používat během dne oční kapky, které obnoví a zvýší pohodlí při nošení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.