Garance vrácení peněz

TopVue Color - Green - dioptrické (2 čočky)

290 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color Green

Zelené oči jsou považovány za ty nejhezčí a nejkouzelnější, protože ryze zelená barva očí se neobjevuje příliš často. To je pravděpodobně důvod, proč jsou zelené kontaktní čočky tak oblíbené. TopVue Color Green mají odstín ve střední hloubce permanentní zeleni a obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Barevný efekt je tak velmi výrazný, ale současně velmi přirozený. S čočkami TopVue Color Green bude váš pohled nepřehlédnutelný.

Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Green - dioptrické (2 čočky)

Barva: Zelená
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do -1.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ivana

Když jsou měsíční, mohu je nosit třeba 10 dní, pak je na 10 schovat do roztoku a pak nosit dalších 20 dní? Respektive, jestli jsou na 30 dní nošení a nebo 30 dní od otevření? Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Ivano, děkujeme Vám za otázku. Interval 30 dnů se vztahuje na životnost čoček od prvního otevření. Hezký den.

Milada Teologu

Dobrý den, nosím brýle na dálku, ale nevím zda je to označení - ? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Milado, díky za otázku. Dioptrie na dálku jsou téměř vždy minusové, ale samozřejmě existují i výjimky. Raději si informaci ověřte u svého očního specialisty, který Vám oči měřil. Přejeme Vám hezký den.

Klára Mikolášková

Dobrý den, nosím brýle s dioptrií -1,00 na pravém oku a -2,25 na levém oku. Jak to bude u čoček? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kláro, díky za otázku. U čoček se Vaše dioptrie nezmění. budete si muset objednat dvě balení čoček, každé s příslušnou dioptrií. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Straková L.

2 čočky jsou jako 2 kusy? potřebuji pro každé oko jinou dioptrii. Jak mám objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, paní Straková, děkujeme za otázku. Ano, v balení jsou 2 kusy. Čočky v balení mají stejnou dioptrii. Pokud tedy potřebujete rozdílné dioptrie, musíte objednat 2 balení. Stačí kliknout na kolonku "přidat parametry pro druhé oko". Pokud budete mít další otázku, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Kateřina Stárová

Za mě opravdu super, mam zelené oči. Koupila jsem jen pro podporu barvy na focení. Určitě obědnám zas.

Berenika

Výborné! Koupila jsem je jen pro speciální příležitost a pak odnosila poctivě celý měsíc. Barva úžasná a čočky pohodlné. Určitě koupím zase :)

Pavlína

Krásné. Vydržely bez problémů celý měsíc. Nosila jsem je tak 20 dní z měsíce.