Garance vrácení peněz

TopVue Color - Green - dioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Mohlo by se Vám také líbit

Popis čoček TopVue Color - Green

Zelené oči jsou považovány za ty nejhezčí a nejkouzelnější, protože ryze zelená barva očí se neobjevuje příliš často. To je pravděpodobně důvod, proč jsou zelené kontaktní čočky tak oblíbené. TopVue Color Green mají odstín ve střední hloubce permanentní zeleni a obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Barevný efekt je tak velmi výrazný, ale současně velmi přirozený. S čočkami TopVue Color Green bude váš pohled nepřehlédnutelný.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Green - dioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Zelená
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Šarlota

Chtěla bych zelené čocki

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Šarloto, děkujeme Vám za komentář. Pokud si přejete zelené oči, můžete si zakoupit tyto kontaktní čočky. U těchto čoček funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky nebudou vyhovovat, pošlete nám zpět 8 nepoužitých čoček a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Monika

Dobrý den, po nandání pravé čočky (levou jsem ani nezkoušela) jsem pouze v pravé části oka viděla šedý flek. Čočku jsem na oku posouvala a upravovala, ale flek jsem viděla stále. Čočka byla tím pádem v oku nepříjemná a musela jsem jí vyndat. Je možné, že šlo o stejný problém jako měla paní Naďa v dotazu níže nebo je vadné třeba balení čoček? Paní Naďa totiž uvádí, že měla vidění orámované šedou barvou, ale já měla šedý flek jen na části oka. Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Moniko, děkujeme vám za komentář. Takto na dálku, bohužel, nemůžeme jednoznačně říci, z jakého důvodu jste viděla flek v zorném poli. Je možné, že se při nanášení barevného efektu dostala barva i na místo, kam neměla. Protože jde o čočky TopVue, na které se vztahuje služba Garance vrácení peněz, můžete ji využít a Vaše investice se Vám okamžitě vrátí. Nebo můžete zahájit klasické reklamační řízení, které může trvat až 30 dnů. Postup průběhu reklamace si můžete přečíst ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Naďa

Dobrý den, chci se zeptat, po nasazení čoček jsem měla vidění jakoby orámované šedivou mlhou. S tím okrajovým zastíněním to bylo nepříjemné a dlouho jsem to nevydržela a musela čočky vyndat. Nikdy jsem barevné čočky neměla, takže se musím zeptat, vidí se s nimi jako s klasickými čočkami nebo tam opravdu nějaké omezení ve vidění díky zabarvení je? Mohl by to způsobovat průměr čočky nebo zakřivení? Předem moc děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Naďo, děkujeme Vám za otázku. Pohled přes barevné čočky není s běžnými čočkami srovnatelný, protože barevný efekt čoček může ovlivnit pohled. Klasická čočka je průhledná po celém povrchu, zatímco barevná čočka je takto průhledná pouze ve středu čočky, kde je místo pro zorničku. Zornička přirozeně reaguje na světlo a při plném světle je poměrně malá. S ubývajícím světlem se však zornička rozšiřuje a může se rozšířit na průměr větší, než je uprostřed čočky. Pak může barevný efekt čočky omezovat zorné pole. Velikostní parametry jsou dalším faktorem, který může kvalitu pohledu ovlivnit. Takto na dálku Vám však nemůžeme s jistou říci, z jakého důvodu Váš pohled přes čočky nebyl dobrý. Každopádně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Jestliže stále splňujete podmínky služby, využijte ji, Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jana

Liší se u barevných čoček nějak dioptrie? Když u nebarevných čoček nosím -2dioptrie, tak u těchhle to bude taky tak?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za otázku. Dioptrie u barevných i nebarevných kontaktních čoček jsou totožné. Není tedy nutné dělat žádné úpravy. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Ivona Kovandová

Zelený oči byly můj sen. Barva je nádherná

Milena

Hezká barva. Viděla jsem přes ně dobře. Na příští léto si je koupím zase.

Nováček D.

Byl jsem s nošením spokojený. Čočky jsem v očích necítil.