TopVue Color - Green - dioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
94% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  289 Kč

  Popis zelených čoček TopVue Color - Green

  Zelené oči si mnoho lidí přeje, ale od přírody je nemá jen tak někdo. Ti, co nemají to štěstí, objednávají TopVue Color Green.
  Tyto čočky s dioptrií propojují odstíny olivové a smaragdové zelené. Kombinace těchto zelených tónů je příjemná a přirozená. Zelená je svěží, přírodní a pozitivní barva svázaná s jarem a přírodou. Můžete se spolehnout na to, že vám zelená bude slušet, ať už chcete barevné čočky použít na jakoukoli příležitost.

  Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

  Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

  Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

  Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

  Barevné čočky TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
  TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

  Efekt barevných čoček TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
  Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

  Vlastnosti
  Barva: Zelená
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.20
  Velikost balení: 10 čoček
  Vyměnit za: 1 den
  Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
  Expirace: 24 měsíců a více
  Obsah vody: 43%
  Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  Materiál: Polyhema
  Jméno produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (4)

  Comments: Do you have any questions?

  Jana

  Liší se u barevných čoček nějak dioptrie? Když u nebarevných čoček nosím -2dioptrie, tak u těchhle to bude taky tak?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Jano, díky za otázku. Dioptrie u barevných i nebarevných kontaktních čoček jsou totožné. Není tedy nutné dělat žádné úpravy. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Ivona Kovandová

  Zelený oči byly můj sen. Barva je nádherná

  Milena

  Hezká barva. Viděla jsem přes ně dobře. Na příští léto si je koupím zase.

  Nováček D.

  Byl jsem s nošením spokojený. Čočky jsem v očích necítil.