Garance vrácení peněz

TopVue Color - Green - nedioptrické (2 čočky)

290 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Přidat 239 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color Green

Zelené oči jsou považovány za ty nejhezčí a nejkouzelnější, protože ryze zelená barva očí se neobjevuje příliš často. To je pravděpodobně důvod, proč jsou zelené kontaktní čočky tak oblíbené. TopVue Color Green mají odstín ve střední hloubce permanentní zeleni a obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Barevný efekt je tak velmi výrazný, ale současně velmi přirozený. S čočkami TopVue Color Green bude váš pohled nepřehlédnutelný.

Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Green - nedioptrické (2 čočky)

Barva: Zelená
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Eliška Příbramská

Můžu je používat každý den? Je to pro oči vhodné?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Eliško, díky za otázku. Ano, čočky můžete nosit každý den po dobu jednoho měsíce. Každý večer je nutné čočky vyčistit a uložit do pouzdra s roztokem. Samozřejmě, že kdybyste během nošení cítila cokoli nepříjemného, je nutné čočky vyjmout. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.

Mia

Barva vypadá úžasně. Určitě je zase objednám.