TopVue Color - Green - nedioptrické (2 čočky)

290 Kč
94% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Středa 27.10. Stock day info: Today 27. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. října vyberte parametry
  Přidat
  249 Kč
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  290 Kč

  Popis zelených čoček TopVue Color Green

  Zelené oči jsou považovány za ty nejhezčí a nejkouzelnější. Zelená barva očí se ale neobjevuje příliš často, a zřejmě proto patří zelené kontaktní čočky mezi nejoblíbenější. Pro všechny, kteří si tuhle krásnou barvu očí přejí, jsou připraveny právě tyhle zelené čočky TopVue Color Green.
  Vaše nové zelené oči budou vypadat přirozeně a budete s nimi moci vyrazit na výlet, párty i formální večírek. Zelené nedioptrické kontaktní čočky udělají radost slečnám i pánům, plavovláskám i tmavovláskám.

  Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

  Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

  Barevné čočky TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
  TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

  Efekt barevných čoček TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
  Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

  Vlastnosti
  Barva: Zelená
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení (BC): 8.50
  Průměr (DIA): 14.20
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrický rozsah: 0.00
  Expirace: 24 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
  Vyměnit za: 30 dnů
  Obsah vody: 55%
  Materiál: Methafilcon A
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  Jméno produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (2)

  Comments: Do you have any questions?

  Eliška Příbramská

  Můžu je používat každý den? Je to pro oči vhodné?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Eliško, díky za otázku. Ano, čočky můžete nosit každý den po dobu jednoho měsíce. Každý večer je nutné čočky vyčistit a uložit do pouzdra s roztokem. Samozřejmě, že kdybyste během nošení cítila cokoli nepříjemného, je nutné čočky vyjmout. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.

  Mia

  Barva vypadá úžasně. Určitě je zase objednám.