Garance vrácení peněz

TopVue Color - Green - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 23.7. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color - Green

Zelené oči jsou považovány za ty nejhezčí a nejkouzelnější, protože ryze zelená barva očí se neobjevuje příliš často. To je pravděpodobně důvod, proč jsou zelené kontaktní čočky tak oblíbené. TopVue Color Green mají odstín ve střední hloubce permanentní zeleni a obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Barevný efekt je tak velmi výrazný, ale současně velmi přirozený. S čočkami TopVue Color Green bude váš pohled nepřehlédnutelný.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Green - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Zelená
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Dioptrický rozsah: 0.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Andrea

Můžu poprosit o doporučení kapek bez konzervantů, které můžu kapat na tyhle barevné čočky? Díky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Andreo, díky za otázku. Bez konzervantů je celá řada očních kapek HYLO. Můžete si vybrat podle toho, co konkrétně Vaše očí trápí. V případě, že budete chtít s čímkoli poradit, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Martin Sainttowski

čočky vypadaji dobre,kryjí i moje hnede oči.Spokojenost s cockami i e-shopem

Pitrs

Fajn efekt. Měli jsme to s přítelkou na party.

Ilona

Nečekaný dárek od rodičů :) S čočkami jsem neměla žádnou zkušenost, takže první nasazování bylo celkem dlouhé, ale stálo to za to! Zrovna jdu kupovat další balení, protože se v nich cítím moc dobře.

Michelle

Zakryjí čočky tmavě hnědé oči? Aby zelená byla vidět a vypadala přirozeně?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Michelle, díky za Váš dotaz. Bohužel Vám nemůžeme výsledek předem slíbit. Kontaktní čočky jsou krycí, ale obecně platí, že světlé barvy duhovky se překrývají snáze. Na hnědé oči bychom Vám doporučili TopVue Color - Fresh Green. Pokud nebudete s efektem čoček spokojená, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím mějte hezký den.
Girl001

Oči vypadaly kouzelně. Barva je dokonale přirozená.