TopVue Color - Grey - dioptrické (2 čočky)

290 Kč
93% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
  Přidat
  249 Kč
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  290 Kč

  Popis šedých čoček TopVue Color Grey

  Šedé kontaktní čočky vás určitě překvapí svým efektem. I když se šedá barva může zdát spíš nenápadná, buďte si jistí, že šedé čočky vám udělají opravdu zajímavou barvu očí. Šedé kontaktní čočky obzvlášť vyniknou na tmavých očích. Prosvětlí je a dodají jim jiskru. Méně výrazná, ale o to přirozenější, bude výsledná barva na očích světlých odstínů.
  Šedé dioptrické kontaktní čočky jsou skvělým doplňkem pro všechny, kteří milují změnu a potrpí si na zvědavé pohledy ostatních. Se šedými kontaktními čočkami budou vaše oči nepřehlédnutelné při každé příležitosti.

  Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

  Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

  Barevné čočky TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
  TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

  Efekt barevných čoček TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
  Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

  Vlastnosti
  Barva: Šedá
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.20
  Velikost balení: 2 čočky
  Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
  Expirace: 24 měsíců a více
  Vyměnit za: 30 dnů
  Obsah vody: 55%
  Dioptrický rozsah: od -8.00 do -1.00
  Materiál: Methafilcon A
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  Jméno produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (4)

  Comments: Do you have any questions?

  Žaneta

  Dobrý den. Čočky se s plusovou dioptrií nedělají?

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Žaneto, děkujeme za otázku. Tyto konkrétní čočky jsou dostupné pouze v minusových dioptriích. Například jednodenní čočky TopVue Color - Soft Grey jsou dostupné i v plusových dioptriích. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  lenka nová

  spokojenost. v očích jsem je necítila

  Daniela S.

  Překvapilo mě, jaký měly šedé čočky efekt. Oči vypadaly skvěle a ta šedá je úplně prozářila. Měla jsme už víc typů barevných čoček a některé jsou hodně nepřirozené a vypadají divně. Tyhle jsou pravý opak. Barvu změní, ale není poznat, že máte v očích čočky.

  Linda

  Na mých očích se mi moc líbí. Nosila jsem je celý měsíc každý den.