Garance vrácení peněz

TopVue Color - Grey - dioptrické (2 čočky)

290 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 13.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color Grey

Šedé kontaktní čočky vás určitě překvapí svým efektem. I když se šedá barva může zdát spíš nenápadná, buďte si jistí, že šedé čočky udělají opravdu zajímavou barvu očí. Šedé kontaktní čočky obzvlášť vyniknou na tmavých očích. Prosvětlí oči a dodají jim chladnou jiskru. Méně výrazná, ale o to přirozenější, bude výsledná barva na očích světlých odstínů. Barevný efekt má velmi jemný šedý tón, který lemuje černý prstenec. TopVue Color Grey jsou skvělým doplňkem pro všechny, kteří milují změnu a potrpí si na zvědavé pohledy ostatních.

Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Grey - dioptrické (2 čočky)

Barva: Šedá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do -1.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Žaneta

Dobrý den. Čočky se s plusovou dioptrií nedělají?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Žaneto, děkujeme za otázku. Tyto konkrétní čočky jsou dostupné pouze v minusových dioptriích. Například jednodenní čočky TopVue Color - Soft Grey jsou dostupné i v plusových dioptriích. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
lenka nová

spokojenost. v očích jsem je necítila

Daniela S.

Překvapilo mě, jaký měly šedé čočky efekt. Oči vypadaly skvěle a ta šedá je úplně prozářila. Měla jsme už víc typů barevných čoček a některé jsou hodně nepřirozené a vypadají divně. Tyhle jsou pravý opak. Barvu změní, ale není poznat, že máte v očích čočky.

Linda

Na mých očích se mi moc líbí. Nosila jsem je celý měsíc každý den.