Garance vrácení peněz

TopVue Color - Grey - nedioptrické (2 čočky)

290 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 21.2. vyberte parametry
Přidat 239 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color Grey

Šedé kontaktní čočky vás určitě překvapí svým efektem. I když se šedá barva může zdát spíš nenápadná, buďte si jistí, že šedé čočky udělají opravdu zajímavou barvu očí. Šedé kontaktní čočky obzvlášť vyniknou na tmavých očích. Prosvětlí oči a dodají jim chladnou jiskru. Méně výrazná, ale o to přirozenější, bude výsledná barva na očích světlých odstínů. Barevný efekt má velmi jemný šedý tón, který lemuje černý prstenec. TopVue Color Grey jsou skvělým doplňkem pro všechny, kteří milují změnu a potrpí si na zvědavé pohledy ostatních.

Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Grey - nedioptrické (2 čočky)

Barva: Šedá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu:

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tadeáš

Co ještě si musím k čočkám objednat? Nebo mi vše přijde?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Tadeáši, díky za otázku. K čočkám budete potřebovat roztok na čištění a uchovávání kontaktních čoček. Ten musíte také objednat. Není součástí balení barevných čoček. Na barevné čočky lze používat pouze roztoky víceúčelové. Můžeme Vám doporučit roztok Gelone a Laim-Care. U roztoků jsou i pouzdra, ve kterých můžete čočky uchovávat. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Dana

Vůbec by mě nenapadlo, jak budou šedé čočky vypadat krásně. Určitě doporučuju vyzkoušet. V očích jsem je navíc vůbec necítila.