TopVue Color - Honey - nedioptrické (2 čočky)

290 Kč
96% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
  Přidat
  249 Kč
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  290 Kč

  Popis medově hnědých čoček TopVue Color Honey

  Barva nedioptrických čoček TopVue Color Honey je někde mezi medovou zlatou a oříškově hnědou. Jaké máte s čočkami úmysly? Chcete svou barvu zcela proměnit a změnit své modré či zelené oči na hnědé? Nebo jsou vaše oči hnědé a s pomocí čoček Honey chcete zdůraznit jejich odstín? TopVue jsou ideální pro oba případy. Výsledek bude vždy dokonalý a přirozený.
  Světle hnědé nedioptrické kontaktní čočky představují skvělý doplněk pro jakoukoli příležitost.

  Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

  Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

  Barevné čočky TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
  TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

  Efekt barevných čoček TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
  Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

  Vlastnosti
  Barva: Hnědá
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení (BC): 8.50
  Průměr (DIA): 14.20
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrický rozsah: 0.00
  Expirace: 24 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
  Vyměnit za: 30 dnů
  Obsah vody: 55%
  Materiál: Methafilcon A
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  Jméno produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (2)

  Comments: Do you have any questions?

  Klárka

  Dobrý den. Chtěla bych je vyzkoušet, ale potřebuju čočky s dioptrií. Máte i takové? Děkuji

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Kláro, díky za otázku. Ano, čočky jsou dostupné i v dioptrické variantě, kterou nadejte zde - TopVue Color - Honey. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Tina

  Dokonale mi překryly modré oči. Můžu doporučit.