TopVue Color - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 8 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací...

Komentáře

Přidat komentář

Barča

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela kont. nediptrické čočky na převlek na jednu akci, ale kamarádi a kamarádky mi říkají že je to ze začátku bolestivé a že si nemám nasazovat čočky hned na duhovku ale vedle, bojím se abych nepřišla o oči ale přes to bych si je velice ráda zkusila koupit.. Nějaké zkušenosti / rady ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Barčo, díky za Váš dotaz. V první řádě bychom Vás rádi ujistili, že o oči určitě nepřijdete. Nenechte se od kamarádů vystrašit. Tyto pocity jsou individuální. Velice záleží na citlivosti očí každého nositele. Je pravda, že první zkušenost s čočkami může být zapeklitá a to především ve chvíli nasazování čoček. Chce to trochu trénink a najít ten správný grif. Doporučujeme Vám pročíst si články v našem infoportálu – v kategorii O barevných čočkách byste mohla najít informace, které vám pomohou a uklidní Vás. Pokud jde o samotné nasazení, přečtěte si článek Nasazení kontaktní čočky na oko. Na Youtube jistě najdete spoustu videonávodů. U čoček funguje služba Garance vrácení peněz, která by Vám umožnila čočky vrátit, pokud z balení vyzkoušíte jeden pár. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Bibi

Byla jsem moc spokojená. Objednala jsem si je kvůli focení a přesně splnily, co jsem od nich čekala. Takže za mě paráda.

Adela

Je možné nosit čočky i měsíc a sundavat si je na noc ??

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Adélo, děkujeme za Váš dotaz. Tyto čočky jsou jednodenní a nesmí být tedy nošeny opakovaně. Po nošení je nutné pár čoček vyhodit a další den nasadit nové čočky. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lída Kafková

Barevné čočky jsem měla poprvé a bylo to celkem fajn. Vzala jsem si je na firemní večeři a všichni byli překvapení, protože ta zelená barva úplně zářila :)

David

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li tyto čočky zakryjí kompletně panenku oka. Již jednou jsem si koupil z jiného eshopu čočky hnědé barvy a u panenky mi prosvítala má přirozená modrá barva.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Davide, děkujeme za Váš dotaz. Panenku Vám čočky nezakryjí. Čočky překrývají pouze duhovku. Barevné čočky mají uprostřed čirou část univerzální velikosti. Tato část je na čočce proto, aby bylo vidění ostré a jasné. Můžete čočky vyzkoušet, a kdyby Vám snad nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Přejeme Vám hezký den.

Jitka

Fresh Green je prostě top. Je vidět i na tmavě hnědých očích. Jeto mefavýrazné, ale super.

F.

Dostala jsem na vyzkoušení jeden pár od kamarádky. Nošení a efekt čoček se mi líbilo, tak jsem si je už objednala i celé pro sebe.

Dominik

Dobrý den jen se chci zeptat je mi 14 let a chtěl bych si tyto čočky je pro zajímavost koupit . Budou správně pasovat? Nebudou dělat nějaké potíže?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Dominiku, díky za otázku. Kontaktní čočky Vám jistě nezpůsobí žádné potíže. Pokud nemáte zkušenosti s kontaktními čočkami, může Vám napoprvé dělat problém čočky nasadit. Nasazování a vyjímaní čoček vyžaduje trochu cviku, nemusí to ale nutně být pravidlem. Je klidně možné, že se Vám čočku podaří nasadit bez sebemenších problémů. Kdyby nasazování trvalo dlouho, oči by mohly být lehce podrážděné, ale to během chvíle odezní. Abyste měl jistotu, že pro Vás jsou čočky vhodné, je vždy nutné je vyzkoušet. U TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, která Vám takové „vyzkoušení bez obav“ umožní. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Míra

Vyzkoušel jsem je rád. V očích úplně v pohodě a s efektem jsem byl taky spokojený.

Dája

Holky, já jsem měla ty nedioptrické a na ně svoje brýle a bylo to v pohodě :)

Caroline

Do ry den a mohu cocky pouzivat i kdyz mam bríle ??

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pokud máte na mysli nošení barevných čoček současně s dioptrickými brýlemi, pak je vhodná tato nedioptrická varianta. Pro nošení čoček samostatně, můžete zvolit dioptrickou variantu. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejme hezký den.

Tereza

Dobry den chci se zeptat jestli muzu cocky pouzivat i vice dni nez jen jeden den dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, díky za Vaši otázku. Tyto kontaktní čočky jsou jednodenní a my ani výrobce Vám nedoporučujeme překračovat tuto doporučenou dobu nošení. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Petra Benešová

hezké zvýraznění očí, nošení bez problémů. u mě velká spokojenost. zřejmě je příště objednám i pro dcerku, protože se jí moc líbila představa, že její oči budou místo modrých zelené :)

Marie

Dobry den chtela bych barevne čočky modre v minulosti jsem zakouoila modre a v ocich nebylo ani videt ze modre ocky mam chtela bych poprosit o radu. Dekuji Marika

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marie, děkujeme za Váš dotaz. Barevné kontaktní čočky jsou buď krycí nebo tónovací. Tónovací kontaktní čočky nejsou určeny k překrytí a změně barvy Vašich očí. Umí pouze zvýraznit přirozenou barvu. U krycích barevných čoček už je efekt silnější. Obecně ale platí, že světlé barvy očí lze překrýt čočkami snadněji než barvy tmavé. U těchto TopVue Color můžete v případě nespokojenosti využít službu Garance vrácení peněz. Pokud chcete, napište nám více podrobností. Jakou mají Vaše oči barvu a jaké barevné čočky jste vyzkoušela? Zatím přejeme hezký den.

Pat

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné že by v balení bylo více barev než jeden odstín

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, díky za dotaz. TopVue Color nenabízí balení s více barevnými kombinacemi. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Janka

Dobrý den, seženu čočky i půlroční?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Nedioptrické barevné čočky pro vícedenní nošení v naší nabídce mají nejčastěji danou periodu výměny 30 a 90 dnů. Máme také Crazy kontaktní čočky, u kterých je perioda výměny 1 rok – ColourVUE Crazy Lens a ColourVUE – Glow. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Martina

Dobrý den, s čočkami nemám žádnou zkušenost a zajímalo by mne tedy pokud si potřebuji k čočkám dokoupit i to pouzdérko s roztokem nebo se čočky aplikují ihned po otevření balení? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martino, díky za Váš dotaz. U těchto jednodenních kontaktních čoček není roztoku třeba. Můžete je ihned po rozbalení vložit do oka. Po nošení se čočky vyhodí, není tedy třeba pouzdra a roztoku pro jejich ukládání. Většinou záleží na tom, jaké si nositel vybuduje návyky. Někteří jsou zvyklí i jednodenní čočky před nasazením opláchnout roztokem. Můžeme Vám nabídnout toto malé balení roztoku, které u sebe můžete mít i pro případ, že se Vám dostane do oka smítko a bude například muset čočky vyjmout a propláchnout – Laim-Care 50 ml. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším. Napište nám. Přejeme hezký den.

S. Patricie

Koupila jsem si je speciálně na focení portrétových fotek a oči vypadají krásně. Zvolila jsem si zelenou barvu, takové mám i oči. Oči byly tak krásně zvýrazněné, na fotkách úplně září. Čočky jsem navíc v očích vůbec necítila a to jsem je měla úplně poprvé. Díky :)

Rumča

Koupila jsem balení a vyzkoušely jsme čočky všechny holky v práci. Všem se nám efekt čoček líbil, takže si teď už objednáme každá svoje balení. R+T+D+B+I

Milena

Dobrý den, ještě jsem nikdy čočky neměla...Viděla sem že si musím zajít k kontalogovy a on my řekne....Vadí když bych nikam nechodila jenom bych si je nasadila a neřešila bych to?....adaěkuji předem za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Mileno, děkujeme za Váš dotaz. Pokud si objednáte kontaktní čočky bez předchozí konzultace s lékařem, je zde riziko, že Vám bude nošení nepříjemné. U jiných kontaktních čoček by pro Vás takový nákup znamenal zbytečnou finanční investici, ale u těchto TopVue Color je možné využít Garanci vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Hanka d.

Barvy jsou hezké a čočky jsem měla doma hned druhý den. Fotky pro představu jsou taky fajn.

Lada L

Chápu správně, že si čočky ráno dám do oka a večer je vyhodím a další den si vezmu zase novou?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lado, děkujeme za Váš dotaz. Ano, je to přesně tak, jak píšete. Čočky jsou jednorázové a nemusíte se o ně tedy nijak starat. Ráno čočku nasadíte a večer vyhodíte. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Karolína Pavlíková

Dobrý den. Můžu čočky vyzkoušet, i když jsem je ještě nikdy nenosila? Díky za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karolíno, děkujeme za Váš dotaz. Pokud tím myslíte, že jste čočky všeobecně nenosila ještě nikdy, měla byste navštívit kontaktologa, který Vám sdělí všechny důležité informace a řekne Vám zda a jaké čočky jsou pro Vás vhodné. Samozřejmě je můžete objednat a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

David Trojan

Jsou hezké, příjemné a barvy vážně přirozené takové přírodně vypadající odstíny.

Kamila Červenková

Jsem nadšená. Jsou to moje první barevné čočky a jsou příjemné celý den.

Kamila Červenková

Jsem nadšená. Jsou to moje první barevné čočky a jsou příjemné celý den.

Eliáš S.

Koupil jsem si je kvůli večírku a měly slušný efekt. Opravdu pěkně oči zvýrazní a taky oči vypadají větší. Měl jsem hnědé a teď zkusím zelené. Ty vypadají pěkně. Časem určitě zkusím všechny barvy :) A už se na to těším.

Popis čoček TopVue Color

Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou určené k nošení po dobu jednoho dne. Představují tak nejjednodušší a nejzdravější variantu nošení kontaktních čoček vůbec. TopVue Color jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu s obsahem vody 43 %, takže se snadno přizpůsobí oku a zůstanou příjemné a pohodlné po celý den. Aby byly oči chráněny před škodlivým UV zářením, jsou čočky opatřeny UV filtem. TopVue Color nejsou určeny k prodlouženému ani kontinuálnímu nošení, výrobce tedy nedoporučuje v čočkách přespávat. 

Čočky TopVue Color jsou dostupné také v dioptrické variantě.

Technologie a kvalita

Během procesu výroby prochází čočky čtyřikrát systémem kontroly, aby byl dodržen přísný režim kvality. Mezi výrobní procesy patří také technologie Radial Edge, která dává čočkám rovnoměrně tenké okraje, které jsou další úrovní pohodlí při nošení – víčko může přes kontaktní čočku přejít plynule bez jakýchkoli nepříjemných pocitů.

Čočky jsou vyrobeny technologií tří tónů. Na čočku jsou naneseny barvy v několika vrstvách a odstínech, aby došlo k opravdu účinnému krytí. Na čočce je také tmavý prstenec, který činí oči opticky větší a výraznější.

Výsledný efekt

Žádné oči na světě nejsou naprosto totožné, a to platí i o výsledné barvě. Efekt barevných kontaktních čoček TopVue Color bude ovlivněn přirozenou barvou Vašich očí, barvou doplňků a oblečení a také světelnými podmínkami. Obecně platí, že oči světlých odstínu se překrývají snadněji než duhovky tmavých barev.

Balení deseti jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu čoček díky službě Garance vrácení peněz.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Dioptrický rozsah: 0.00, od -10.00 do +6.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
UV filtr: Ano