Garance vrácení peněz

TopVue Color - Sapphire Blue - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color - Sapphire Blue

Oči v temně modré barvě drahých kamenů. Zní to lákavě? Pak musíte vyzkoušet barevné nedioptrické kontaktní čočky TopVue, které vám tuto sametově modrou barvu propůjčí.
Potřebují vaše modré oči zvýraznit, nebo nepatříte mezi modrooké a toužíte po změně? Jednodenní TopVue Color bez dioptrie v odstínu Sapphire Blue promění vaši barvu duhovky na královskou modř, sametově chrpově modrou a oči budou prostě nádherné. Čočky jsou výborným doplňkem na společenskou událost, neformální večírek i zábavné párty v kostýmech, například na Halloween či maškarní plesy.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Sapphire Blue - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Modrá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Dioptrický rozsah: 0.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (9)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Markéta Juzová

Dobrý den, je možné přidat dioptrie? Na jedno 1 a na druhé půlka? Děkuji za odpověď. JŮZOVÁ

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Markéto, díky za otázku. Dioptrie byste měla vybírat podle doporučení svého očního specialisty. Určitě není vhodné si na základě vlastního rozhodnutí vybírat dioptrickou korekci. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Anna Sedláčková

Ano čočka mi ujížděla do stran a zůstávala tam

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Anno, díky za upřesnění. Zkuste tedy dodatečnou lubrikaci pomocí očních kapek. Kdyby to ani pak nebylo lepší, je možné, že čočky nemají vhodné rozměry pro vaše oči. Pokud by Vám skutečně nevyhovovaly a budou dodrženy podmínky, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Anna Sedláčková

Dobrý den, objednala jsem si modré čočky a jsem s nimi spokojená, jen mi v oku klouzaly, je to tím ze jsem nepoužila roztok?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Anno, díky za otázku. Čočka musí na oku sedět tak, aby byl zajištěn její přirozený pohyb. Čočka se trochu hýbat musí - aby docházelo k přirozené výměně slz a nebyla na oku příliš přilepená. Jaké klouzání máte na mysli vy? Ujížděla Vám čočka do stran s zůstávala zde? Na jednodenní čočky roztok používat nemusíte. Můžete ale použít oční kapky. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
rut

ta barva mě dostala

Anna Sedláčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, k jednodenním čočkami je potřeba roztok? Aby čočky změkly?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Anno, díky za otázku. K jednodenním čočkám roztok nepotřebujete. Ani k těm barevným jednodenním. Čočky jsou připravené k použití ihned po otevření blistru. V blistru jsou uloženy ve fyziologickém roztoku. Po použití čoček blistr i roztok zlikvidujete. K čočkám si ale můžete koupit malé balení roztoku, kterým můžete čočky během dne opláchnout, kdyby se vám znečistily make-upem nebo se na ně dostala jakékoli nežádoucí depozita. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Nina Noskova

Vidím, že jsou čočky jednodenní, ale jak dlouho je teda můžu mít v očích? 24 hodin?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nino, díky za otázku. Doporučovali bychom 10 - 12 hodin nošení. Závisí to ale na mnoha faktorech - na okolním prostředí, na citlivosti Vašich očí... Pokud budete mít jakékoli další otázky. napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Nicol

Dobry den, kdyz mam oci v poradku a nikdy jsem u zadneho specialisty nebyla, jake zakriveni a prumer mam zvolit prosim? Dekuji za odpoved, Nicol

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Nicol, děkujeme za otázku. Průměr i zakřivení vychází z rozměrů oka, které právě oční specialista při odborné aplikaci čoček zjišťuje. Nejběžnější zakřivení u kontaktních čoček je 8,60 a průměr 14,20. U většiny kontaktních čoček není tyto hodnoty možné měnit - ani u těchto TopVue Color - Sapphire Blue. U čoček je ale zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám čočky vrátit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Aneta Balová

Čočky dorazily druhý den, takže paráda. Kupovala jsem si to na tématickou párty a oči jsem měla fakt jak Bílý chodci :D Chvíli mi teda trvalo si je nandat, ale zvládla jsem to.

Vilma

Barva je krásná. Byla jsem s čočkama spokojená.