Garance vrácení peněz

TopVue Color - Soft Grey - dioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 24.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Mohlo by se Vám také líbit

Popis čoček TopVue Color - Soft Grey

Jednodenní šedivé čočky s dioptrií mají přirozený a přesto spolehlivý krycí efekt. Sivá je sice barva nenápadná a střídmá, na vašich očích ale určitě nebude nudná. Vyhrajte si s účesem, makeupem, oblečením, šperky a dalšími doplňky. U světlých typů budou čočky vypadat přirozeně, více výrazný efekt budou mít šedé čočky na tmavších očích a u tmavých typů. Šedá barva očí je poměrně ojedinělá a tak si můžete s čočkami dopřát jedinečnost a originalitu. Čočky jsou vhodné pro běžné nošení, ale jistě svýma očima se šedými TopVue Color Soft Grey zaujmete i na slavnostní události a zábavné párty v kostýmech.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Soft Grey - dioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Šedá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Naďa

Dobrý den. Mám cylindr 0,25. jsou čočky k dispozici i s takovou hodnotou? Díky

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Naďo, díky za otázku. Cylindr 0,25 je nízký, takže byste čočky pravděpodobně mohla bez problémů nosit. Napište nám prosím ale všechny Vaše naměřené hodnoty včetně +/- znamének, abychom Vám mohli poradit, jakou dioptrii u čoček vybrat. Zatím Vám přejeme hezký den.

Mirka

Mám hnědo-zelené oči a chtěla jsem změnu.Objednala jsem si šedé čočky.Byla jsem plná očekávání,ale výsledek mě zklamal.Změna není vůbec výrazná.Ani známá si nevšimla, dokud jsem ji to neřekla.Za mě zklamání :-(

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Mirko, děkujeme za komentář. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Oči tmavších odstínů se zpravidla překrývají hůře než oči světlé. Zákazníci si většinou efekt šedých kontaktních čoček pochvalují, nicméně je to velmi individuální a výsledná barva je vždy originální. Pokud budou dodrženy podmínky, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Když budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Zuzana

Chtěla jsem změnu a můžu říct, že byla příjemná :) Šedá je nad očekávání zajímavá. Viděla jsem jak s klasickými čočkami. Paráda.

Liborek

zajímavá barva. při nošení všechno OK