Garance vrácení peněz

TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 čočky)

290 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 23.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color True Sapphire

Modré kontaktní čočky jsou velmi populární. Především lidé s vyšším a tedy tmavším fototypem touží po modrých očích. Modré oči v kombinaci s tmavými vlasy a snědou kůží vypadají exoticky. Oči s modrými kontaktními čočkami pak z obličeje výrazně vystupují a vyloženě září.
Tyhle modré dioptrické čočky TopVue Color mají odstín nebeské modři a vzácných safírů a jsou perfektní pro běžné nošení, zvláštní příležitosti i jako doplněk kostýmů. Vaše nové safírově modré oči zazáří vždy a všude.

Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 čočky)

Barva: Modrá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do -1.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra

Dobrý den, vyrábějí se barevné kontaktní čočky multifokální , nebo jsou pouze dioptrické, Nosím právě multifokální a ráda bych vyzkoušela s barvou.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petro, díky za otázku. Multifokální barevné čočky bohužel na trhu nejsou. V zahraničí jsou dostupné barevné čočky torické, ale multifokální jsme zatím neviděli. Pokud máte multifokální brýle, mohli bychom Vám nabídnout barevné čočky bez dioptrické korekce, které byste mohla nosit pod brýle. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Adéla

Dobrý den, chci se zeptat proč z čočkami vidím takové šmouhy před očima? Poraďte mi prosím. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Adélo, díky za otázku. U barevných čoček se může stát, zejména při horších světelných podmínkách, že se zornička roztáhne tak, že zasáhne až do barevné části čočky. Pohled se pak může zdát zamlžený. Pokud ale máte tyto problémy i na jasném světle, může to být tím, že vám zcela nevyhovují parametry čočky a ta na oku dokonale nesedí na například se posouvá k jedné straně oka, takže je zornička opět překrytá barevnou částí čočky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Monika Cáfal

Dobrý den, vyzkoušela jsem už 3 druhy barevných čoček, a u všech jsem měla stejný problém. Čočka se mi při mrknutí nepatrně posune dolů a přes zabarvení čočky nevidím, než se zpět vycentruje na oku. Nevíte v čem je problém? Děkuji Monika

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Moniko. Děkujeme za otázku. Ve Vašem zákaznickém profilu jsme si zjistili, jaké kontaktní čočky si objednáváte na běžné nošení. Vaše čočky a tyto barevné čočky jsou vyrobené z rozdílných materiálů (silikon-hydrogel a hydrogel). Zde by mohl být problém. Materiály mají rozdílné vlastnosti a na oku tedy mohou jinak sedět a jinak se pohybovat. Barevné čočky ze silikon-hydrogelu jsou v naší nabídce pouze Air Optix Colors. Bohužel Vám ale nemůžeme s naprostou jistotou říci, zda by pro Vás byly více vyhovující. Ideální by bylo čočky před nákupem online vyzkoušet osobně u kontaktologa. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Ruda

Přítelkyně trvala na tom, že na svatbu, která byla stylizovaná do modra, si mám koupit i modrý čočky. No... musím konstatovat, že to nakonec bylo dobrý. Viděl jsem dobře a nevypadal jsem ani blbě. Takže dobrý.

Kristýna Gotthardtová

Velice doporučuji, i když jsou čočky na 30 dní tak používám v klidu dva měsíce, jsou tenké, v oku nepatrné a hezky zvýrazní barvu a zvětší velikost očí!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristýno, díky za komentář. Jsme velmi rádi, že jste s čočkami spokojená. Přenášení čoček Vám ale nedoporučujeme. Z dlouhodobého hlediska by to na oči mohlo mít negativní vliv. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Magda Chlupová

Mám sice modrozelene oči ale s těmito cockami se oči krásné zvyraznili :)

Dana Ziklová

I když mám hnědé oči, tak byl efekt hezký. Zkoušela jsem i jiné modré čočky a u nich vypadal efekt zvláštně. Tady se moje barva a barva čoček hezky prolnula a oči vypadaly skvěle.

Ondřej

Perfektní! Byl jsem spokojený.