TopVue Daily (10 čoček)

Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 8 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací...
Výhodnější balení: TopVue Daily (30 čoček) - 339 Kč (ušetříte 48 Kč)


attributesPrimary

Úterý 18.6.

cleaner
blank

129 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 201 x

Komentáře

Přidat komentář

Andrea

Dobrý den. Ještě jsem oční čočky nikdy nenosila. Nemám žádné zkušenosti. Můžete mi prosím poradit jestli existují čočky pouze na čtení? Mám na obou očích +1dioptrii. Děkuji. Andrea

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Andreo, děkujeme za Váš dotaz. Dioptrii +1,00 najdete i u těchto čoček. Měla byste ale navštívit kontaktologa a poradit se s ním, zda by pro Vás nebyly vhodnější multifokální kontaktní čočky. Ty korigují presbyopii a je nutné znát dioptrii do dálky a adici. U Vás by to pravděpodobně byla dioptrie 0,00 a adice +1,00. Lepší ale bude, když se poradíte osobně s očním specialistou. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Martina Kourová

Dobrý den, ráda bych zkusila jednodenní čočky TopVue Daily, které mají zakřivení pouze 8,5. Prozatím jsem používala měsíční čočky Frequency 55, které mají zakřivení 8,6. Je problém přejít na nižší zakřivení? Nebo mám raději vyzkoušet TopVue Elite se stejným zakřivením 8,6? Děkuji mnohokrát za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martino, díky za otázku. TopVue Daily určitě vyzkoušejte. Rozdíl je minimální a při nošení by neměl dělat žádné potíže. Vlastnosti materiálu čoček jsou velmi podobné a kdyby Vám na čočkách přesto cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Grance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lucie Králová

Dobrý den, ráda bych zkusila jednodenní čočky, kdysi jsem je nosila, jen bych to teď někdy ráda střídala s brýlemi - proto jednodenní. Na pravém oku mám - 4.00 a na levém - 4.75 .. Jaké byste mi, prosím, doporučili?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, díky za otázku. Jednodenní čočky jsou pro střídavé nošení rozhodně nejlepší. Nabídka jednodenních čoček je obrovská, ale pouze podle dioptrií není možné říci, jaké čočky Vám budou vyhovovat. Neradi bychom Vám doporučili čočky, které Vám nebudou vyhovovat. Ideální bude, když vyzkoušíte čočky TopVue Daily nebo TopVue Elite+. U čoček můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Když budete mít další otázky, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den, používám měsíční čočky nosím značku Cooper Vision Switch Premier a nosím je asi 6dnu v týdnu, rano nasadim a večer vytahnu a dam do roztoku, chtěla bych vyzkoušet denní. U měsíčních mám problem, ze po několika (2-3) týdnech začínám vidět mlhavě, jakoby čočky nesly poradně vyčistit. Levé oko -0.75PWR, -1.25CYL, 040AX, 8.7BC, 14.5DIA. Pravé oko -1.50PWR, 8.6BC, 14.0DIA. Jaké mi prosím doporucite čočky? Dobrý den, používám měsíční čočky a chtěla bych vyzkoušet denní. U měsíčních mám problem, ze po několika (2-3) týdnech začínám vidět mlhavě, jakoby čočky nesly poradně vyčistit. Levé oko -0.75PWR, -1.25CYL, 040AX, 8.7BC, 14.5DIA. Pravé oko -1.50PWR, 8.6BC, 14.0DIA. Jaké mi prosím doporucite čočky? Dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za otázku. Rádi bychom Vám doporučili vhodné jednodenní čočky, ale bohužel Vám nemůžeme garantovat, že pro Vás budou 100% vhodné. Čočky Switch Premier Toric jsou totožné s čočkami Biofinity Toric. Jsou to tedy torické čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Z jednodenních jsou takové Clariti 1 day Toric a Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Určitě Vám doporučujeme výběr nových čoček konzultovat osobně s očním specialistou. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den, nosím značku Cooper Vision Switch Premier a nosím je asi 6dnu v týdnu, rano nasadim a večer vytahnu a dam do roztoku.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za komentář. Pravděpodobně nám nepřišel celý dotaz. Pokud byste chtěla cokoli doplnit, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den, používám měsíční čočky a chtěla bych vyzkoušet denní. U měsíčních mám problem, ze po několika (2-3) týdnech začínám vidět mlhavě, jakoby čočky nesly poradně vyčistit. Levé oko -0.75PWR, -1.25CYL, 040AX, 8.7BC, 14.5DIA. Pravé oko -1.50PWR, 8.6BC, 14.0DIA. Jaké mi prosím doporucite čočky? Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den, Petro, díky za dotaz. Rádi Vám poradíme, ale napište nám prosím, jaké konkrétní měsíční čočky nosíte. Nosíte je nepřetržitě, nebo je každý den vyndáte a čistíte? Čočky je lepší vybrat podle podobností materiálů čoček. Pouze podle naměřených hodnot by výběr čoček nemusel být šťastný a mohla byste pak při nošení cítit nepohodlí. I když Vám pak čočky doporučíme, zvažte návštěvu kontaktologa, který má možnost poskytnout Vám zkušební kontaktní čočky. Napište nám tedy prosím více informací o čočkách, které nosíte teď. Zatím díky a přejeme hezký den.

Ponča Unicorn

Dobrý den, jaké mi doporučíte čočky? objektivní měření: P -3,50 , cylindr +50 , osa 70 , zak.min 0.00 , zak.max 0.00 , zak.prumer 7,62 , vizus 1.0 L -3,25 , cylindr 0.00 , osa 0 , min 0.00 , zak.max 0.00 , zak.prumer 7,62 , vizus 1.0 Korekce (mono): P -3,50 , cylindr +50 , osa 70 , mono PD 30.00 , vizus 1.0 L -3,25 , cylindr 0.00 , osa 0 , mono PD 30.00 , vizus 1.0 Korekce (bino): P -3,50 , cylindr +50 , osa 70 , PD 30.00 , vizus 1.0 L -3,25 , cylindr 0.00 , osa 0 , PD 30.00 , vizus 1.0 P adice 0.00 vizus na bl. 0 L adice 0.00 vizus na bl. 0

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V tomto obsáhlém zápisu z měření jsou podstatné pouze dioptrie pro pravé a levé oko. Ostatní hodnoty bohužel pro kontaktní čočky nemají žádný význam. Naměřené hodnoty korekce doporučujeme upravit pro pravé oko na dioptrii –3,25 a levé oko rovněž –3,25. Vyzkoušet můžete například toto menší balení jednodenních čoček TopVue Daily. V případě potřeby u nich lze využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím mějte hezký den.

Jarmila

Dobrý den, dcera chce zkusit čočky, ještě žádné nenosila. ve zprávě od lékařky má tyto hodnoty: VOP: 6/6-3,0 1,0 VOL: 6/6-2,5 1,0 poukaz na brýle: PD: Sf = -3,0 LD: Sf = -2,5 jaké jí mám koupit čočky

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jarmilo, díky za Vaši otázku. Dcera bude potřebovat čočky s dioptrií –3,00 pro pravé oko a s dioptrií –2,50 pro levé oko. Při aplikaci čoček jsou ale důležité i jiné parametry než dioptrie. Čočka by měla mít pro oko vhodný průměr a zakřivení a také by měla mít pro oko příjemný materiál. Oči si samy vyberou, zda potřebují vysoký obsah vody, či vysokou propustnost kyslíku. Tyto čočky může dcera vyzkoušet, ale doporučujeme Vám navštívit kontaktologa a první aplikaci čoček nechat na odborníkovi, který si udělá všechna potřebná vyšetření a měření. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Lucie

Dobrý den, rozhodla jsem se přejít z měsíčních čoček na denní a aktuálně zkouším čočky TopVue. Včera jsem je ale večer po sundání z očí omylem uložila do pouzdra a zalila roztokem (tak, jako jsem byla zvyklá u měsíčních). Ráno jsem si čočky znovu nasadila a měla je asi hodinu na očích, než jsem si uvědomila, že se jedná o denní čočky, které jsem měla po použití vyhodit. Četla jsem, že denní čočky nesmějí být uloženy do roztoku, protože roztok nepříznivě působí na jejich povrch. Mohlo v mém případě dojít k nějakému poškození očí? Na očích nic neobvyklého nepozoruji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, díky za otázku. Pokud jste nezaznamenala žádné podráždění očí, určitě nemusíte mít strach. Tento pár čoček už znovu nepoužívejte. Informaci o tom, že by roztoky škodily jednodenním čočkám jsme zatím nikdy neslyšeli. I u jednodenních čoček se může stát, že dojde ke znečištění čočky a je normální opláchnout jí roztokem. Záměrně ale určitě dobu nošení nepřekračujte. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Linda

Aha, děkuji za odpověď. Ve zprávě od lékařky mám VOD: s=1,75 Dsf c.s = 0,5 Dcyl/105 st = 5/5 TOD: 13 mmHg a VOS: s=2,25 Dsf c.s= 0,75 Dcyl/95 st = 5/5 TOD: 18 mmHg

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lindo, díky za doplnění. U pravého oka to pro čočky bude –2,00 a pro levé oko budete potřebovat torické čočky s dioptrií –2,25 cylindrem –0,75 a osou 100°. Doporučili bychom Vám rádi konkrétní čočky, ale bylo by dobré, kdybyste navštívila kontaktologa. Budete mít možnost čočky vyzkoušet a rozhodnout se, zda jsou pro Vás skutečně vyhovující. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Kristýna

Dobrý den poradili byste mi jaké čočky s těmito naměřenými hodnotami? PO -6,00, cylindr dp -0,5, osa 170; LO -1,00, cylindr -2,0, osa 170. rozhodně bych preferovala jednodenní kontaktní čočky. Děkuji mnohokrát.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristýno, díky za dotaz. Rozhodnutí pro jednodenní čočky Vám rozhodně schvalujeme! Pro pravé oko by Vám měly vyhovovat kontaktní čočky pouze s dioptrií –5,75. Ale pro levé oko už by to chtělo astigmatické čočky. Jejich parametry by měly být dioptrie –1,00 cylindr –1,75 a osa 170°. Rádi bychom Vám doporučili i konkrétní čočky, ale u torických je to trochu problém, protože kdyby Vám na nich něco nevyhovovalo, byl by to pro Vás zbytečný nákup. Doporučili bychom Vám tedy navštívit kontaktologa, který Vám aplikuje čočky a před jejich nákupem je budete moci vyzkoušet. Budete pak mít jistotu, že jsou pro Vás 100% vhodné a další nákup už můžete uskutečnit v našem eshopu. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Linda

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem jednodenních čoček. Před léty (a před dětmi) jsem čočky nosila, ale už je to min. 5 let a nějak jsem zapomněla, jak je mám koupit. Pravé oko 1,75 s c.s 0,5 a levé oko 2,25 s c.s 0,75. Nosím brýle na dálku. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lindo, děkujeme a Váš dotaz. Abychom Vám mohli dobře poradit, potřebovali bychom znát Vaše naměřené hodnoty včetně plusových/minu­sových znamének a to jak u sférické dioptrie tak u cylindru. Také chybí osa, která je důležitá. Vypadá to ale, že budete potřebovat pro pravé oko čočky pouze s dioptrií a pro levé oko torické čočky. Doplňte prosím kompletní zápis naměřených hodnot. Zatím děkujeme a přejeme Vám hezký den.

Hana

Ještě dodatek zapomněla jsem uvést ze mam cyl 0.50 a osa 155.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Hano, díky za Váš dotaz. Cylindry jsou příliš nízké, takže nebudete potřebovat torické kontaktní čočky. Hodnota dioptrií ale záleží na tom, zda jsou cylindry naměřeny plusové či minusové. V případě, že jsou naměřené cylindry minusové, pak by Vám měla pro pravé oko vyhovovat dioptrie +1,75 a pro levé oko dioptrie +1,25. Pokud jsou naměřené cylindry plusové, pak je to pro pravé oko +2,25 a pro levé oko +1,75. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Hana

Dobrý den. Chtěla bych nosit kontaktní čočky . Chtěla bych jednodenní . Mé dioptrie jsou prave oko +2.00 a levé+1.50. To mám naměřeno na brýle. Co by jste doporučily dekuji Hanka

Daniela

Dobrý den mám dotaz, když bych nechtěla čočky používat každý den za sebou, jde že jedny budu mít jeden den a druhé třeba až po týdnu?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Danielo, díky za otázku. Ano, jednodenní čočky jsou pro občané nošení skvělou volbou. Můžete je nosit, kdy chcete a střídat je s dioptrickými brýlemi. V případě, že budete mít další dotaz, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Tereza

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat. Když tyhle čočky musím střídat každý den ,tak jsou jen na 10dni?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, díky za otázku. Pokud máte na pravém i levém oku stejnou dioptrii, použijete každý den dvě čočky a balení 10 kusů Vám vydrží 5 dnů. V případě, že potřebujete dioptrie rozdílné, musíte objednat dvě balení a ty Vám pak vydrží 10 dnů. Neváhejte se na nás obrátit s dalšími otázkami. Zatím mějte hezký den.

Katka

Dobrý den, prosím o menší radu. Chtěla bych si objednat jednodenní čočky. Pravé oko -3,50 levé oko - 4,25. Jaké čočky byste mi doporučila?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, díky za Váš dotaz. Pokud by mělo jít o Vaše úplně první čočky, doporučili bychom Vám buď tyto TopVue Daily nebo TopVue Elite, které jsou rovněž dostupné v malém balení 10 kusů. V případě potřeby u nich lze využít službu Garance vrácení peněz. Jestliže uvedené dioptrie používáte pro dioptrické brýle, pak pro kontaktní čočky si zvolte –3,25 pro pravé oko a pro levé –4,00. Budeme rádi, když se na nás obrátíte s jakýmikoli dalšími dotazy. Zatím Vám děkujeme a přejeme hezký den.

Michlová

Já si je objednávám kvůli bazénu. Jinak nosím normální brýle. Jsem s nimi spokojená, na sport mi vyhovují.

Kluzák Radim

U mě vše v pořádku. Čočky nosím každý den a i v práci, kde je spousta prachu jsou OK.

Monika

Dobrý den, ráda bych začala nosit kontaktní čočky. Ze začátku bych ráda vyzkoušela nějaké jednodenní, v menším balení. Mé dioptrie jsou -1,75 na obou očích. Jsou tyto čočky vhodné? Moc děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Moniko, děkujeme za Váš dotaz. Čočky bohužel nelze vybrat pouze na základě znalosti dioptrií. Pokud si chcete čočky vybrat sama, bez odborné pomoci kontaktologa, nezbývá nic jiného než zkoušet. Jedině tak najdete čočky, které Vám budou vyhovovat svými vlastnostmi a poskytnou Vám vedle ostrého vidění také pohodlné nošení. Pro oči je nejdůležitější obsah vody a propustnost kyslíku. Každé oči upřednostňují jiné hodnoty. Pro někoho je ale důležitý i průměr a zakřivení čoček. Tyto hodnoty Vám ale musí sdělit oční specialista po vyšetření. TopVue Daily můžete vyzkoušet v tomto malém balení a případně využít službu Garance vrácení peněz. Při hodnotě dioptrií –1,75 zůstanou dioptrie stejné i u kontaktních čoček. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Radka

Dobrý den, prosím o radu. Chci si objednat jednodenní čočky. Pravé oko -8,5 levé oko - 7,25. jaké čočky byste mi doporučila?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radko, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel čočky nelze doporučit pouze podle naměřených dioptrií. Velice důležitá informace pro nás je, zda už máte s čočkami nějaké zkušenosti. U čoček je důležité vybrat pro oči vhodný materiál, který bude mít takový obsah vody a takovou propustnost kyslíku, že Vám bude nošení celý den příjemné. Určitě vyzkoušejte tyto čočky TopVue Daily nebo TopVue Elite. U čoček je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud jste dosud nosila pouze dioptrické brýle, u čoček upravte dioptrii na –7,75 pro pravé oko a pro levé na –6,75. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím přejeme hezký den.

Veronika Havlová

Dobrý den, takže na tyto jednodenní čočky není potřeba žádný roztok nebo kapky do očí? Nemám zkušenosti. Co mi doporučíte? Děkuji za odpověď. Chtěla bych je na dovolenou, abych se nemusela otravovat s brýlemi. Doporučili byste mi tyto, nebo raději jinou značku? Popřípadě jaký je rozdíl, jenom v ceně, nebo i funkce ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky se od sebe liší materiály a ty mají jiné propustnosti kyslíku a jiný obsah vody. V našem obchodě najdete měkké kontaktní čočky z hydrogelových (vysoký podíl vody) a silikon-hydrogelových (vysoká propustnost kyslíku) materiálů. Pro oči jsou právě obsah vody a propustnost kyslíku velmi důležité a záleží na potřebách očí, jaké čočky pro Vás budou vhodné. Vždy je nutné čočky vyzkoušet. Čočky TopVue Daily jsou jednodenní a není potřeba o ně nijak pečovat. Ráno si čočky nasadíte a večer je z očí vyndáte a vyhodíte je. Další den si pak nasadíte zase úplně nový pár čoček. Potřeba kapek a roztoku záleží na Vaší potřebě a pak na zvyku. Někteří nositelé jsou zvyklí kapat si kapky před nasazením čoček a někteří v průběhu nošení. Kapky lubrikují čočky a zvyšují pohodlí při nošení. Malé balení roztoku je dobré mít u sebe pro případ znečištění čočky například líčidly, nebo když Vám něco spadne do oka. Když sháníte čočky takhle narychlo, je těžké doporučit vhodnou značku. U čoček TopVue je možné využít službu Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám nevyhovovaly, je možné je vrátit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Eva

Nečekala jsem tak pohodlné čočky za takhle nízkou cenu. Nosím je teď čtvrtý den a všechno je v naprostém pořádku. Celý den v práci u pc, pak do tělocvičny a oči nejsou červené, podrážděné ani unavené. Určitě si objednám další a větší balení.

Kateřina

Dobrý den. Chci se zeptat, zda si můžu objednat čočky se zakřivením 8.5, nikde nemůžu totiž nemůžu najít jednodenní čočky se zakřivením 8.4. Předem děkuji K.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš dotaz. Takto malý rozdíl v zakřivení oči s největší pravděpodobností vůbec nepocítí. Podstatnější budou pro oči vlastnosti materiálu. U čoček TopVue Daily je možné využít službu {{getpageLink:220,Ga­rance vrácení peněz}}, takže kdyby Vám nevyhovovaly z jakéhokoli důvodu, můžete nám je vrátit. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Radim Janák

Objednal jsem ti tohle malé balení Daily a Elite a byl jsem spokojený s oběma typy čoček. Nošení bylo v obou případech naprosto pohodlné. Určitě je s sebou vezmu na dovolenou, protože si raději vezmu čočky, co nemusím čistit. Za mě tedy SUPER!!!

lenka ž

vyhovují mi. dobře se mi s nima zachází a vždycky se mi hned hezky chytí na oko. navíc jsou dost levné

Pavlína

Dobrý den, Chtela bych si objednat čočky ale nevim si rady s objednáním vim ze P sph. -1.75 P.D. 30,5 [h] 22,0 ,L sph. -1.75. P.D. 30,5 [h] 22,0 dekuji predem za Vaši radu .

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavlíno, díky za Váš dotaz. Z toho zápisu jsou pro kontaktní čočky podstatné pouze dioptrie. A to –1,75 pro pravé i levé oko. U kontaktních čoček je ovšem třeba dbát i na výběr vhodného materiálu a tak dále. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Pavla

Děkuji za doporučení, dceři sedí skvěle a o moc víc se teď těší na gamnastiku. Brýle jí vážně překážely.

Soňa

Dobrý den :-) měla bych dotaz. Chtela bych si objednat kontaktní čočky TopVue Daily dioptrie -3,25 zakřivení 8,5 a -2,75 zakřivení 8,5. Jde o to ze mám zapsáno dioptrie -3,25 cyl. -0,75 a osa 180. Další oko -2,75 cyl. -1,25 a osa 180. Chtela jsem se zeptat zda bych mohla si objednat čočky s hodnotami které jsem zmiňovala hned v úvodu. Zda by nevadilo he jsem nezadala cylindr a osu ? Když by bylo správně zakřivení ? Děkuji za radu a popřípadě prosím o typ jaké hodnoty bych si měla objednat správně. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Soňo, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky TopVue Daily jsou určeny pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Dle Vašich naměřených parametrů potřebujete napravit astigmatismus a k tomu jsou určeny torické kontaktní čočky. Když jsou naměřeny cylindry do 0,50, je možné udělat přepočty, ale u těchto hodnot bychom Vám to již nedoporučovali. Z řady TopVue Vám doporučujeme čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism nebo měsíční TopVue Air for Astigmatism, u kterých můžete využít Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci s čímkoli poradit, napište nám. Přejeme hezký den.

Jitka

Dobrý den, moc Vás prosím o radu už jsem zoufalá. Tyhle hdnoty mi naměřili v optice. Pravé oko -2.5 tor. -0.50 a 174 st. Levé oko -1,25 tor -1,0 a 6 st. Já chtěla ale kontaktní čočky ,proto jsem šla přímo k očnímu. Jenže paní doktorka mi objednala čočky a na každé oko stejné s hodnotami -2 . Samozřejmě jsem si je nasadila a vůbec jsem neviděla. Takže jsem vyhodila peníze z okna. Chtěla bych si objednat jiné ale bojím se že budou zase špatné. Můžete mi poradit jaké hodnoty tam zadat? Paní doktorka mi nechce ty hodnoty říct ,vůbec tomu nerozumim. Trvala na tom že je objedná a přitom jsou mi ted k ničemu. Moc děkuji předem za odpověd a přeji hezký den

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, děkujeme za Váš dotaz. Pokud Vám kontaktní čočky aplikuje lékař, standardně to probíhá tak, že Vám po vyšetření poskytne pár zkušebních kontaktních čoček. Na těch si ověříte, zda jsou skutečně vhodné. Pokud tomu tak není, měl by lékař nabídnout alternativu a teprve až ve chvíli, kdy společně najdete vhodné čočky, by mělo být objednáno kompletní balení. Dle naměřených hodnot by Vám u kontaktních čoček měly vyhovovat dioptrie –2,75 pro pravé oko a dioptrie –1,25 cylindr –0,75 a osa 10° pro levé oko. V naší nabídce máme kontaktní čočky značky TopVue, která nabízí službu Garance vrácení peněz. Pro pravé oko si můžete vybrat například dvoutýdenní TopVue Premium a pro levé jejich torickou variantu TopVue Premium for Astigmatism. K dispozici jsou i měsíční TopVue Air a jejich torická verze TopVue Air for Astigmatism. Doporučujeme Vám některé z čoček vyzkoušet a případně využít možnost jejich vrácení. Pokud budete mít jakékoli další otázky, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

Tomková Karolína

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jaké byste mi doporučila čočky? Na pravém oku mám -2.00 a na levém -1.75 dioptrií. Žádnou jinou oční vadu, než krátkozrakost nemám. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karolíno, děkujeme, že jste s dotazem obrátila právě na nás. Záleží na tom, o jaké kontaktní čočky máte zájem a také na tom, jaké budou mít Vaše oči požadavky na materiál čoček. Pokud se nechcete věnovat péči o čočky, určitě sáhněte po jednodenních čočkách. Ráno si nasadíte novou a čistou čočku, kterou po dni nošení vyhodíte. Odborníky jsou jednodenní čočky považovány za nejšetrnější, nehygieničtější a také nejjednodušší variantu nošení. Jednodenní čočky jsou ideální i pro střídavé nošení s dioptrickými brýlemi. Pokud by Vám péče o čočky nevadila, můžete si vybrat z čoček čtrnáctidenních nebo měsíčních. K vícedenním čočkám je potřeba zakoupit i roztok, který čočky čistí a pečuje o ně. Konkrétně bychom Vám doporučovali vyzkoušet právě značku TopVue, která nabízí výjimečnou službu Garance vrácení peněz. Tato služba Vám umožní čočky doma vyzkoušet bez obav ze zbytečné investice. Jako začátečnici Vám doporučujeme začít s čočkami jednodenními – můžete vyzkoušet tyto TopVue Daily nebo TopVue Elite. Dioptrie zůstanou totožné a budete muset objednat dvě balení, každé s danou dioptrií. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Márová Denisa

Jsem ráda, že jste mi čočky doporučili. I když jsou jednodenní, cena je pro mě přijatelná a navíc sedí perfektně. Pro střídavé nošení s brýlemi jsou perfektní. Děkuji

Markéta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké si mám objednat čočky? Mé dioptrie jsou: pravé oko -0,75 , cyl. +0.50 a osa 80st. Levé oko -1.00 , cyl. +0.50 a osa 80st. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Markéto, díky za dotaz. Je potřeba udělat přepočet a pak si můžete zvolit kontaktní čočky pouze s dioptrií. Pro pravé oko dioptrie –0,50 a pro levé oko –0,75. Další výběr čoček by se měl odvíjet dle vašich potřeb a preferencí. Vy jistě máte určité nároky na kontaktní čočky, co se týká péče a podobně a i Vaše oči budou mít jisté požadavky na materiál kontaktních čoček. Podívejte se na nabídku kontaktních čoček TopVue, u kterých lze případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete chtít doplnit informace, nebo se zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Věra

Dobry den, mam dioptrie na levem oku: +1, cyl. +0,50, osa 100 st., prave oko: +1,50, cyl. +0,25, osa 70 st. Muzete mi, prosim, poradit, jake vybrat cocky? Chtela bych je pouzivat jen prilezitostne. Dekuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Věro, díky za Vaši otázku. I když Vám byly naměřeny cylindry, které znamenají astigmatismus, budou Vám stačit kontaktní čočky pouze s dioptrií, protože cylindry jsou příliš nízké. Po provedeném přepočtu nám vyšla dioptrie +1,25 pro levé oko a dioptrie +1,75 pro oko pravé. Doporučujeme Vám objednat dvě základní balení 30 kusů, u kterých lze případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Blanka

Dobry den, kdyz mam dioptrie -3,5/-3,75, mam u cocek tu ctvrt dioptrii ubrat? Diky za odpoved.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Blanko, díky za dotaz. Ano, při těchto dioptriích u brýlí se doporučuje u kontaktních čoček úprava. Konkrétně na –3,25 a –3,50. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

Liba H.

měkké a komfortní. celodenní nošení bez únavy očí.

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. za jak dlouho by mi čočky přišly. Potřebuji je dost narychlo. Děkuji za odpověz

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Andreo, díky za otázku. Po zadaní příslušných dioptrií se Vám zobrazí termín odeslání. Pokud si při objednávce, která bude dokončena před 14:00, zvolíte platbu kartou online a platbu na dobírku, bude skladové zboží odesláno tentýž den. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte krásný den.

Denisa H.

Dobrý den, chtela bych se zeptat, jaké dioptrie bych měla zvolit, když na pravém oku mám 2,50 dioptrií a na levém 2,25 dioptrií? Mohla bych použít jednodenní kontaktní čočky od DopVue Daily? Dekuji předem za odpoevěď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, díky za Váš dotaz. Ať už jsou Vaše dioptrie plusové či minusové u těchto hodnot není třeba dělat žádné úpravy. U čoček si tedy zvolíte stejné dioptrie. TopVue Daily můžete určitě vyzkoušet. Při koupi základního balení můžete případně využít Garance vrácení peněz. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím přejeme hezký den.

Iva O.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jsou tyto čočky vhodné, když mám tyto parametry: Levé oko - dioptrie -3,0 a cylindr -0,5 a osa 90 ° Pravé oko - dioptrie -1,25 a cylindr -0,5 a osa 140° Čočky potřebuji jen na jeden večer, jinak nosím brýle. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, díky za Váš dotaz. S těmito parametry Vám budou tyto čočky stačit. Cylindr je příliš nízký na to, aby mohl být korigován torickými čočkami. Naměřené cylindry lze převést na dioptrie, takže pro levé oko budete potřebovat dioptrii –3,25 a pro pravé –1,50. Volba správných čoček nezáleží pouze na dioptriích. Důležitý je výběr materiálu podle toho, co vyžadují Vaše oči. Pokud objednáte základní balení, můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Markéta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké dioptrie mám u čoček zvolit. Na pravém oku mám na dálku - 4,50 dioptrie, cylindr - 0,75 a osa 165°. Na levém oku na dálku - 4,25 a cylindr -1,00 a osa 10°. Mám astigmatismus. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Markéto, díky za dotaz. Budete muset vybírat čočky z kategorie torické kontaktní čočky. Pro pravé oko si zvolíte dioptrii –4,25 cylindr –0,75 a osu 160°, pro levé oko dioptrii –4,00 cylindr –0,75 a osu 10°. Doporučujeme Vám vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism. Jde o měsíční kontaktní čočky, na kterých si můžete ověřit vhodnost parametrů, protože u nich lze využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího. Napište nám.

Kristýna

Doplňuji - pro obě oči mají cylindry znaménko mínus.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristýno, díky za doplnění. Pro pravé oko budete potřebovat torické čočky s dioptrií –3,50 cylindrem –0,75 a osou 170°. Pro levé oko zatím budou stačit kontaktní čočky s dioptrií –4,25. Doporučujeme Vám vyzkoušet dvoutýdenní kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism pro pravé oko a pro levé TopVue Premium. K čočkám doporučujeme čistící a pečující roztok Gelone, u kterého najdete i pouzdro pro čištění kontaktních čoček. TopVue Vám doporučujeme proto, že u nich lze případně využít službu Garance vrácení peněz. Nákup jiných kontaktních čoček bez předchozího doporučení lékařem by pro Vás mohl znamenat zbytečnou investici. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím přejeme hezký den.

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké dioptrie si mám pro čočky zvolit. Na pravém oku mám na dálku -3,5 a cylindr 0,75 (osa 170°), na levém oku na dálku -4,25 a cylindr 0,5 (osa 5°). Předem moc děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristýno, děkujeme za otázku. Při těchto naměřených parametrech budete pro pravé oko potřebovat kontaktní čočky pro korekci astigmatismu. Pro levé oko budou zatím stačit klasické kontaktní čočky, protože naměřený cylindr je příliš nízký. Je ale třeba udělat přepočet. Abychom mohli tyto přepočty provést, potřebujeme znát cylindry včetně +/- znaménka. Doplňte, prosím, údaj a my Vám parametry přepočítáme a vybereme vhodné kontaktní čočky. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

ANDREA SLAVÍKOVÁ

Super velikost balení. Objednala jsem na zkoušku a teď už můžu objednat to mega :D A děkuji za extra rychlé dodání. V jiných obchodech jsem na moje dioptrie čekala i několik týdnů.

Marek K

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám naměřené dioptrie -2,25 na levé oko a na pravé -2,50. Oční lékař mi řekl at si vyzkouším čočky o 0,25 dioptrie nižší na každé oko, že mi to tak bude možná víc vyhovovat. Myslíte si že má pravdu a má cenu si kupovat čočky s menšími dioptriemi ? Nechce se mi je zbytečně kupovat. Čočky jsem už dřív nosil měsíční, ale tu dobu jsem měl na každé oko -1,75 dioptrie. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marku, díky za Váš dotaz. Doporučení lékaře byste měl jistě respektovat. Na druhou stranu by Vám lékař mohl takové vyzkoušení umožnit prostřednictvím zkušebních kontaktních čoček. My našim zákazníkům doporučujeme, při přechodu z brýlí na kontaktní čočky, úpravy dioptrií až od –3,50 a +3,25. U Vás bychom si tedy dovolili tvrdit, že to není třeba. Chápeme, že máte obavy, ale rozdíl 0,25 dioptrie je poměrně malý a někteří lidé ho ani nepoznají. Pokud tedy objednáte toto malé balení jednodenních kontaktních čoček TopVue Daily, jistě je pro nošení využijete. Pokud chcete, můžete objednat základní balení 30 kusů a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Mějte krásný den.

Martin S

Dobrý den, mám na každé oko naměřené dioptrie -3,0. Pomůžete mi to přepočítat na kontaktní čočky prosím? Přesněji: V OD natur 0,05 -3,0Dsf 1,0. V OS natur 0,05 -3,0Dsf 1,0

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, děkujeme za Váš dotaz. Při těchto naměřených dioptriích nedochází k žádnému přepočtu dioptrií. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Madyx

Zdárek párek. Nosím ráda brýle, takže tohle malé balení objednám jednou za čas a já i moje peněženka jsme extrémně spokojené :)

Barča

Dobrý den, mohu použít jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily, když mám na levém oku -4,00, cyl +0,5, osa 84°a na pravém oku -3,75 bez cyl a posunu osy? Pokud ano, tak jaké dioptrie? Nebo případně jaké jiné čočky? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Báro, děkujeme za Váš dotaz. S plusovými cylindry je to u kontaktních čoček složitější. Je nutné převést je na minusové. Při tomto převodu dojde k úpravě i dioptrie a osy. Parametry pro kontaktní čočky by tedy měly být pro pravé oko –3,50 a pro levé oko dioptrie –3,25 cylindr –0,50 a osa 174°. Dalším faktem je, že cylindr –0,50 není u kontaktních čoček vyráběn a je možné převést ho na klasické sférické čočky. Pro levé oko by Vám tedy měla vyhovovat dioptrie –3,50. U kontaktních čoček by Vám tedy měla pro pravé i levé oko vyhovovat stejná dioptrie. Doporučujeme Vám objednat toto menší balení a osobně si to ověřit. Vzhledem k přepočtům je určitě nutné osobně vyzkoušet, zda je korekce vhodná a vidění je ostré. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

kristyna

Dobry den, mam naměřené dioptrie na kazde oko -5,75 .moi byste mi poradit s přepočtem na kontaktní čočky? Dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristýno, děkujeme, že jste se obrátila právě na nás. Pro kontaktní čočky si zvolíte dioptrii –5,25. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Marketa

Dobry den, po nekolika letech bych chtela znovu zkusit prilezitostne nosit cocky. Rada bych pro zacatek objednala 10 ks TopVue Daily. Ovsem drive jsem si objednavala -1.75 pro obe oci vsem zakriveni 8,7 a prumer 14. Tyto cocky jsou zakriveni 8.5 a prumer 14,2. Jsou tedy pro mne nevhodne? Ctu o nich hodne dobrych recenzi... Dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Markéto, děkujeme za Vaší otázku. Pocit pohodlí je samozřejmě velmi individuální a zda jsou čočky vhodné, poznáte až po osobním vyzkoušení. Doporučujeme Vám objednat klasické balení 30 ks. Kdyby Vám čočky nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz (na balení 10 ks čoček se služba nevztahuje). Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Karla

Dobrý den, prosím o odpověď. Mé dioptrie jsou PO: -3,50 cyl -1,25 osa 90. LO -4,0 cyl -1,50 osa 60. Přepočítané hodnoty optometristou jsou PO -3,0 cyl -1,25 osa 90 a LO -3,5 cyl -1,25 osa 60 je to správně? neměl by být ten cylindr stejný v obou případech? Používám již torické čočky, díky za odpověď :-)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karlo, děkujeme za Váš dotaz. Pokud již torické kontaktní čočky nosíte, pak jistě víte, zda jsou takto přepočtené hodnoty vhodné. Podle našich tabulek by byly parametry pro pravé oko: dioptrie –3,50 cylindr –1,25 a osa 90° pro levé oko: dioptrie –4,00 cylindr –1,25 a osa 60°. Jsou to ale pouze tabulkové přepočty a věříme, že osobní konzultace se specialistou je spolehlivější. V každém případě poznáte, zda jsou čočky vhodné po nasazení a vyzkoušení. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Olivová

Dobrý den chtěla bych zkusit čočky mám hodnoty -2,cyl +50,osa 96° a levé oko -2,cyl +50 osa 90° nikdy jsem čočky neměla proto bych chtěla vyzkoušet jestli bych je i snesla v očích, hledám míň ks ,pro začátečníka a na zkoušku poradíte?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Podle uvedených parametrů máte od očního specialisty diagnostikován astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou ale tak nízké, že je prozatím není třeba korigovat torickými čočkami. Protože máte neměřeny cylindry v plusových hodnotách, je nutné udělat několik přepočtů – nejdříve na plusové cylindry a následně převést hodnoty na sférické čočky. Pro pravé i levé oko by Vám měly vyhovovat čočky s dioptrií –1,75. Můžete vyzkoušet například toto menší balení TopVue Daily. Musíme Vás ale upozornit, že první aplikace kontaktních čoček by měla být vždy provedena očním specialistou. Ten při vyšetření zjistí i další nezbytné skutečnosti pro výběr správných kontaktních čoček – například průměr, zakřivení a také různé individuality oka, podle kterých bude vybírat materiál čoček a periodu výměny čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Roman

Dobrý den,je možné čočky použít,když mají zakřivení 8,50 a já normálně mám 8,60? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Romane, děkujeme za Váš komentář. Takto malý rozdíl byste během nošení neměl pocítit. Kdyby Vám čočky nebyly pohodlné, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

Josef Blaha

Dobrý den, normálně nosím čočky s popisem SP -0.50, CP -1,25 AX80. Potřebuji na dovolenou jednodenní čočky, a chci se zeptat zda mohu použít klasické s dioptriemi -1,75?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Josefe, děkujeme za Váš dotaz. Dioptrie není možné sčítat s jinými naměřenými parametry. Pokud byste si takové čočky zvolil, vidění rozhodně nebude ostré. Můžete si vybrat například Dailies AquaComfort Plus Toric nebo SofLens Daily Disposable Toric. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

Erich O.

Sedí mi nejlépe ze všech, které jsem kdy zkusil. A že jich bylo! Ideální na sport a i pro občasné nošení brýlí. Doporučuji

Ivana Provazníková

Dobrý den, mé 13tileté dceři byly při vyšetření lékařem doporučeny jednodenní čočky,zakřivení 8,4. Ale nějak nejsem schopna žádné takové najít. Nerada bych jí kupovala napoprvé něco, co jí hned bude vadit a odradí jí v dalším nošení. Je velký problém dát čočku se zakřivením 8,5 ??? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení 8,40 mají například kontaktní čočky MyDay daily disposable. Zakřivení 8,50 by mělo být přijatelné. Zakřivení dnes již nehraje při výběru čoček příliš velkou roli. Záleží ale samozřejmě na individuálním pocitu nositele. Zakřivení 8,50 mají například 1 Day Acuvue Moist a TopVue Daily. Pokud budete mít další dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Lucie Janouchová

Dobrý den, ráda bych se na něco zeptala. Objednala jsem si tyto čočky, sedí perfektně, necítím je v oku, ale mám problém....v brýlích mám dioptrie +1,25 a na druhém oku +1,50 a jsou to čerstvě naměřené hodnoty. Čočky jsem si objednala v té samé hodnotě, protože u taktových nízkých hodnot se přepočty nedělají. Na dálku brýle nepotřebuji. Ostře ale nevidím a udělat v nich pár kroků je nadlidský výkon. Proč je to stejné jako u brýlí? Měla bych si opatřit multifokální čočky? Do těch se mi moc nechce, protože jsou finančně náročné. Děkuji .

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Pro takto nízké hodnoty se skutečně přepočty z brýlí na kontaktní čočky nepoužívají. Multifokální čočky jsou určeny pro korekci presbyopie. Pokud Vám lékař tuto vadu nediagnostikoval, není důvod zkoušet multifokální čočky. Rádi bychom Vám poradili, ale bude pro Vás ideální, když navštívíte kontaktologa, se kterým problém osobně proberete. Může Vám oči znovu prohlédnout a pomoci odhalit, proč Vám nesedí tato dioptrická hodnota, když Vám byla naměřena. V každém případě můžete u čoček využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

Musilová S

balení deseti čoček je fajn. nosím spíš brýle, ale občas jsou pro mě lepší čočky, tak jsem si vybrala na střídačku s brýlemi tyhle a vybrala jsem si dobře!

Zbyněk Prachař

Nosím je hlavně na sport. Osvědčily se mi. Oči nejsou vysušené a cena je příznivá.

Petra H.

Aplikace je snadná a vydrží pohodlné celý den.

Martin Lapčák

Jako kdybych v oku nic neměl! Jsou příjemné a nejvíc oceňuji, že už se o čočky nemusím starat.

ŽIŽKA

Velmi měkoučké a příjemně zvlhčené a po celém dni nošení necítím únavu očí

Jakub P

Dobrý den, máte někdo nějakou radu jak nasadit tyto čočky? Různých typů čoček jsem již vyzkoušel několik a bez problémů, pouze u Top Vue nejsem schopen čočky nasadit na oko. Zkoušel jsem to i pomocí pinzetky na čočky, ale čočka se lepí všude možně jen né na oko. Předem děkuji za jakékoliv rady.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Jakube, příčinou může být, že je čočka příliš vlhká. Zkuste čočku chvíli přendávat z ukazováčku na ukazováček, tím by se měla přílišná vlhkost odstranit. Děkujeme za Váš dotaz, přejeme hezký den.

Barbora J.

Dobrý den, ráda bych si objednala čočky, vidím špatně do dálky a na obě oči mám 3,25. V optice, kde mi hodnotu čoček měřili, říkali že žádný cylindr nemám. Musím si objednat balení pro každé oko zvlášť? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Barboro, nemusíte, pokud máte na obě oči naměřeny stejné hodnoty není nutné, abyste kupovala různá balení. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Daniel B.

Pohodlná jednodenní čočka, na konci dne je stále příjemná a celkově je nošení bez problémů.

Silvie Buďová

Dobrý den, chtěla bych zkusit vaše čočky a potřebovala bych radu. Na pravé oko mám -2.25 cyl -1.25 osa 10 Na levé oko mám -2.25 cyl-0,75 osa 90 Mohli by jste mi prosím poradit nějaké jednodenní čočky? Děkuji za radu

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Silvie, z Vašich hodnot vyplývá, že Vám byl naměřen tzv. astigmatismus, tudíž potřebujete kontaktní čočky s označením for astigmatism nebo toric. Mohu Vám doporučit například 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism nebo Dailies AquaComfort Plus Toric. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Tomáš Vorl

Používám hlavně při sportu, protože mi v oku vůbec nevadí a ostře vidím

Matěj Kovář

Snadná aplikace, během dne jsou pohodlné, vyhovují při sportu i při práci s pc!

Veronika.Č

Dobrý den, Chci se zeptat kupují čočky poprvé mám dioptrie -0,75 na obouh očí, a moc se v nákupu čoček nevyznám, a ptám se jsou nějaká pravidla při koupi čoček jako u dioptrii zakřivení,průměru mě totiž můj očař o žádném průměru a zakřivení neřikal a moc sem se toho nedozvěděla proto se obracím navás. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto parametry (dioptrie, zakřivení a průměr) Vám sdělí oční lékař nebo optik, který Vám aplikuje kont.čočky, popřípadě je najdete na krabičce čoček, které jste měla vybrány, doporučeny lékařem.

Denisa

Dobrý den, nosím brýle (pravé oko: -1,75 D, levé oko: -2,0 D). Slyšela jsem, že přepočet na dioptrie u kontaktních čoček se od brýlí trochu liší. Poraďte mi, prosím, kolika dioptrické čočky bych si měla objednat. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, korekce u brýlí a u čoček probíhají trochu jinak. Přepočet se děje podle tzv. teorie „vertex distance“. U mínusových dioptrií se 0,25 dioptrie ubírá a u plusových se naopak přidává. Vertex distance se však zohledňuje od hodnoty 3.50 v „+“ i „-“. Proto ve Vašem případě můžete objednat dioptrie stejné.

Adéla Halouzková

Dobrý den, chci se zeptat zda stojí čočky pro všechny dioptrie stejně a zda je třeba znát pokřivení a průměr?

Zákaznický servis

Dobrý den, cena čoček se liší podle výrobce a druhu čočky, ne podle dioptrie. Všechny dioptrie kont.čoček TopVue Daily prodáváme za stejnou cenu. Parametry čoček (zakřivení, průměr) jsou důležité pro první aplikaci.

Monika Kosíková

Dobrý den, jelikož mám velice dobrou zkušenost s měsíčními čočkami TopVue, chtěla jsem si objednat jednodenní, protože ty měsíční využívám především v létě. Zjistila jsem však, že při dioptriích -3.00 nejsou k dispozici v zakřivení 8,6 a průměru 14,0. Je nějaká možnost mít měsíční čočky TopVue v parametrech, které uvádím? Velice Vám děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky TopVue Daily se vyrábějí pouze v parametrech 8.5/14.2. Takto malý rozdíl v parametrech by neměl způsobit žádné problémy.

Katka

Je možné tyto čočky nosit i při sportu?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, pro sportovní aktivity jsou tyto kont.čočky vhodné.

Míša

V očích je necítím, lehce se aplikují a jsou velmi kvalitní, takže spokojenost!

Jenda

Opravdu výborné čočky za skvělou cenu!

Jirka Laburda

Používám na tenis a jsem spokojen. Vzhledem k nízké ceně mi ani není líto je po 2 hodinách tenisu vyndat a vyhodit. I když někdy je nechám déle a jsou pohodlné až do večera.

Michaela

Dobrý den, s kontaktními čočkami začínám a proto bych se chtěla zeptat když mám dioptrie brýlí -2,00 kolik bych měla mít dioptrie na kontaktních čočkách ? :) Děkuji

Lucia

Dobrý den, mohu se zeptat jak zjistím svoje zakřivení a průměr čoček? Když mám na P -3,5 cyl: 1,25 osa 175 a na L -6,00 cyl: 1,25 osa 180? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, parametry které uvádíte jsou dioptrie, cylindr a osa běžně uváděné u torických čoček. Pro zjištění parametrů zakřivení a průměru čoček, které se ovíjí od zakřivení a průměru oka, je nutná návštěva očního specialisty či očního lékaře, který provede potřebná měření a vyšetření nutná k určení těchto parametrů.

K

Dobrý den, je možné zkombinovat nošení brýlí a kont. čoček zároveň? Např. +2.5 kontaktní čočka a +1.0 brýle? Myslím tím, že bych měl kont. čočky celý den a pouze při jízdě autem bych si vzal ještě brýle, jelikož jsou zapsány v řidičském průkazu. Brýle běžně nosím slabší o 1d. akorát do auta si beru silnější, které odpovídají mé vadě +3.5d. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, dioptrické hodnoty naměřené pro potřeby kontaktních čoček a dioptrických brýlí se většinou liší. Z toho důvodu doporučujeme návštěvu očního specialisty, který provede měření očí a potřebná vyšetření na základě nichž stanoví případnou vhodnou kombinaci dioptrických brýlí s kontaktními čočkami. Děkujeme za pochopení

Jana

Dobrý den, chci vyzkoušet kontaktní čočky, mám brýle na dálku a na jednom oku dioptrii -1 a cylindr -0,25, na druhém oku dioptrii -0,75 a cylindr -0,50. Jakou mám vybrat kontaktní čočku - 1 nebo se dioptrie a cylindr sčítá a tedy musím koupit - 1,25 ? děkuji za radu.

Zákaznický servis

Dobrý den, v případě naměření cylindru potřebujete znát ještě doplňující parametr osy v níž je cylindr orientován. Na základě těchto tří hodnot sférických dioptrií, cylindrických dioptrií a osy pak můžete vybrat vhodné torické kontaktní čočky. Pokud jsou hodnoty cylindru nízké, lze oční vadu korigovat pomocí čoček s asférickým designem.

Martina

Dobrý den, standardně používám čočky 14ti denní. Zakřivení 8,4 a průměr 14,0. Jednodenní čočky chci jen na dovolenou do Asie, kde budou praktické. Je možné mít tyto čočky, ikdyž je průměr a zakřivení trochu jiné? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, změna průměru a zakřivení u těchto čoček by neměla znamenat problém, neboť lidské oko je většinou schopno tolerovat odchylku průměru a zakřivení. Navíc na tyto čočky poskytujeme 100% garanci vrácení peněz v případě, že s nimi zákazník nebude spokojen. Můžete si tedy čočky objednat pouze na zkoušku bez obavy ztráty finanční investice.

Veronika

Dobrý den, jelikož s kontaktními čočkami začínám, tak jsem se chtěla zeptat jestli tyto čočky mají indikátor rub/líc. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den Veroniko, čočky TopVue nejsou opatřeny indikátorem rub/líc. Správnou polohu čočky pro nasazení do oka poznáte podle orientace jejích okrajů. Pokud okraje směřují mírně ven (čočka je v horní části mírně prohnutá), pak je čočka naruby a je nutné ji před nasazením otočit.

Vždy jsem preferovala brýle před čočkami.Čočky jsem používala jen příležitostně na zkoušku. Vyzkoušela jsem TopVue hlavně kvuli jejich příznivé cenně.Žádná velká očekávání jsem neměla, ale čočky mne příjemně překvapily, byly pohodlné a vůbec jsem o nich nevěděla. Uvažuju, že je začnu nosit na stálo.

Alena

Jsem s těmito čočkami spokojená, vyplatí se. Sice chvilku trvalo, než jsem si na ně zvykla, čočky jsem dost i přes den cítila, je to možná i z toho důvodu, že čočky nosím vyjímečně.. I dodání bylo velice rychlé.

Eva

Dobrý den, prosím je možné se stěmito čočkami koupat ve slané vodě, popř. potápět?Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den Evo, ano, koupání popř. potápění (ve slané vodě) při nošení kontaktních čoček je možné. Samozřejmě může slaná voda snížit životnost čoček, proto je vhodné používat jednodenní kontaktní čočky, nejlépe s vysokou propustností pro kyslík, v kombinaci s plaveckými brýlemi. Je nutné zdůraznit, že je vhodné použít kvalitní, dobře udržované čočky, na které je uživatel zvyklý a osvědčili se mu. Pokud by se objevily nějaké problémy (pálení, svědění, zarudnutí oka, mlhavé vidění) je vhodné navštívit očního lékaře.

Michaela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by tyto čočky mohly být vhodné pro mě, když běžně nosím čočky s průměrem 14.0 a zakřivení 8.7? Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den Michaelo, posouzení je velmi individuální a takto na dálku není bohužel možné říci, že přechod na denní čočky TopVue bude úspěšný. Doporučujeme vyzkoušet je, protože se nemusíte obávat zmařené finanční investice díky námi poskytované garanci vrácení peněz, pro případ, že Vám vyhovovat nebudou. Vzhledem k tomu, že se již nepřikládá takový význam zakřivení jako v minulosti, by rozdíl mezi Vašimi současnými čočkami a TopVue neměl ovlivňovat komfort nošení, protože TopVue mají asférický design, díky kterému lépe přilnou k oku a jejich nošení je tak pohodlnější. Průměr čoček TopVue je větší a pokud Vaše oko nebude schopné tolerovat tento rozdíl, mohla by Vám být čočka „velká“ a přechod na TopVue Daily by tam nebyl možný. Děkujeme za Váš dotaz.

Petra

Dobrý den, jsem zvyklá na měsíční čočky Avaira(8.5, 14.20) a chtěla bych vyzkoušet tyto jednodenní? Můžete mi poradit zda tyto či nějaké jiné lepší?

Zákaznický servis

Dobrý den Petro, rozhodně Vám denní kontaktní čočky TopVue doporučujeme vyzkoušet. Parametricky by Vám měly vyhovovat a navíc se nemusíte obávat zmařené investice díky garanci vrácení peněz v případě, že Vám např. materiálově nebudou vyhovovat.

Roman

potřebuji roztok i u jednodennich cocek? mam mesicni s roztokem a chci prejit na jednodenni ale nevim jestli je treba i roztok

Zákaznický servis

Dobrý den Romane, k jednodenním čočkám není potřeba roztok, protože se každý den nasazuje pár, který na konci dne vyhodíte. Odpadá tedy veškerá péče o kontaktní čočky, čímž je nošení jednodenních čoček tou nejsterilnější a tedy nejméně rizikovou variantou.

Alice

Tyto denní čočky jsem vyzkoušela kvůli jejich nízké ceně a nejsem zklamaná. Neprojevilo se žádné dráždění očí, červenání ani jiný nepříjemný pocit. Nemusela jsem ani prokapávat oči. Čočky nejsou vůbec cítit. Mohu je klidně doporučit. Tyto jsem objednala na zkoušku a protože jsem spokojená, budu příště objednávat měsíční čočky.

Zákaznický servis

Děkujeme za Váš příspěvek k hodnocení kontaktních čoček TopVue. Věříme, že Vás potěší i cenově výhodné balíčky s čočkami TopVue.

Kontaktní čočky TopVue Daily (10 čoček)

Jednodenní čočky TopVue Daily svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují maximální pocit pohodlí po celý den. 

Přejít na základní balení TopVue Daily 30 čoček.

Ostrý pohled za všech podmínek

TopVue Daily se pyšní vysoce stabilní a precizní optickou korekcí, které je dosaženo dokonale vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní ostré vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera, nebo při náhlém oslnění sluncem.

Pohodlné díky ztenčeným okrajům

ztenčené okraje čoček topvue

TopVue Daily mají velmi tenké okraje. Oční víčko tedy po oku a čočce může při mrkání klouzat plynule a hladce bez jakýchkoli nepříjemných pocitů.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 48 měsíců a více
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano