Garance vrácení peněz

TopVue Daily (10 čoček)

129 Kč
100% doporučuje
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Daily (30 čoček) - 339 Kč (ušetříte 48 Kč)
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky TopVue Daily (10 čoček)

Jednodenní čočky TopVue Daily svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují maximální pocit pohodlí po celý den.

Přejít na základní balení TopVue Daily 30 čoček.

Ostrý pohled za všech podmínek

TopVue Daily se pyšní vysoce stabilní a precizní optickou korekcí, které je dosaženo dokonale vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní ostré vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera, nebo při náhlém oslnění sluncem.

Pohodlné díky ztenčeným okrajům

ztenčené okraje čoček topvue

TopVue Daily mají velmi tenké okraje. Oční víčko tedy po oku a čočce může při mrkání klouzat plynule a hladce bez jakýchkoli nepříjemných pocitů.

Vlastnosti - TopVue Daily (10 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (43)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Simona

Dobrý den mohla bych se zeptat jake jednodenní čočky by byly pro mě nejvýhodnější? Moje hodnoty jsou pravé oko -1,75, levé oko -2,00 cyl +0,25, axis 85. Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Simono, děkujeme Vám za komentář. Ačkoliv máte na levém oku naměřený cylindr, je jeho hodnota příliš nízká a ke korekci zraku obou očí budete potřebovat klasické sférické čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75. Ke korekci zraku levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00. Správně by Vám však čočky měl vybrat a vyzkoušet oční specialista. Ten vezme v úvahu parametry Vašich očí, ale i Vaše požadavky a preference. Dle zkoušky pak může doladit korekci nebo změnit čočky tak, aby Vám vyhovovaly. Pokud si čočky vyberete sama, mějte na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Výjimkou jsou vybraná balení čoček TopVue a Gelone. Ty disponují službou Garance vrácení peněz. Čočky můžete dle podmínek služby vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, lze je vrátit a my Vám vrátíme peníze. ZDE naleznete kompletní nabídku jednodenních čoček uvedených značek. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Eva

Dobrý den, chtěla bych čtrnáctileté dceři pořídit na sport čočky, s panem doktorem jsem řešila zatím telefonicky, máme vyzkoušet a při kontrole za 3 měsíce pak zkonzultujeme. Dcera má hodnoty pravého oka sph. -1,75, cyl. -1,00 osa 180, levého oka sph. -3,50, cyl. -0,25 osa 180. Pan doktor doporučil jednodenní čočky s hodnotou -1,75 a -3,25. Na zkoušku bych chtěla vzít balení 5 nebo 10 ks, ve vaší nabídce jsem našla čočky TopVue Blue Blocker, TopVue One+, TopVue Daily a TopVue Elite+. Mohly by být, prosím, některé z těchto čoček vhodné a jsou doporučené hodnoty správné (u jednoho oka pro čočky sníženo, u druhého ne)? Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Evo, děkujeme Vám za otázku. Dle brýlového zápisu má Vaše dcera poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Protože má Vaše dcera na levém cylindrickou hodnotu zatím příliš nízkou, bude nutné ji přepočítat na sféru, to znamená, že bude ke korekci zraku potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Pro nákup čoček je nutné brýlové dioptrické hodnoty upravit. Ke korekci levého oka bude Vaše dcera potřebovat sférickou čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Ke korekci pravého oka pak bude potřebovat torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindru -0,75 a osy 180°. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout MyDay daily disposable ke korekci levého oka a MyDay daily disposable toric ke korekci pravého oka. Správně by však měla mít Vaše dcera před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem námi doporučených čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sami, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Míša

Dobrý den, doporučené čočky s dioptrií - 6,25 ale nejsou v nabídce. U všech je -6 nebo -6,5

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Míšo, děkujeme Vám za komentář. Kontaktní čočky se u vyšších hodnot vyrábějí po půl dioptrii. Jestliže Vám oční specialista brýlové hodnoty upravil pro nákup čoček na hodnotu dioptrie -6,25 a tato dioptrická hodnota v nabídce není, volí se vždy nejprve ta nižší - to je 6,00. V případě, že korekce není dostatečná, je možné zvolit vyšší dioptrickou hodnotu - to je 6,50. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Míša

je nějaký rozdíl jestli jsou u hodnot na předpise mínusy nebo = ?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Míšo, děkujeme Vám za otázky. Minusová dioptrická hodnota se označuje znaménkem - nebo =, proto žádný rozdíl není. Nyní odpovíme na Váš předchozí dotaz. Dle zápisu budete ke korekci každého oka potřebovat jiný typ čočky. Na pravém oku máte slabší formu astigmatismu a bude nutné cylindrickou hodnotu přepočítat na sféru. Ke korekci pravého oka budete potřebovat sférickou čočku např. Clariti 1 day s hodnotou dioptrie -6,25. U levého oka je již cylindrická hodnota vysoká a ke korekci tohoto oka budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku např. Clariti 1 day Toric s hodnotou dioptrie -6,50, cylindru -0,75 a osy 110°. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou by se nákup na internetu mohl stát. Vzhledem k tomu, že máte v brýlích i prizmata, zvažte odbornou pomoc. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem námi nabízených čoček spolupracuje. Oční specialista může během odborné aplikace upravit teoretické dioptrické hodnoty tak, aby Vám byla korekce zraku komfortní. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Míša

Dobrý den. Jedu na dovolenou do Egypta a nemohu mít v potápěcí masce brýle, potřebovala bych čočky. jinak je potřebovat nebudu (jen těch 7 dní), protože mám ještě prizmata a to mi čočky řešit nebudou. co se týče předpisu dioptrií a cylindrů OP -6,5 -0,5 70° OL -7 -1,25 110°. Jaké byste mi doporučili?

Iva Pšikalová

Dobrý den, ráda bych čočky na dovču. Dioptrie mám: levé oko: sféra dioptrie -5,0;cylindr dp -1,0;osa 175 Pravé oko: sféra dioptrie -6,0; cylindr dp -0,5;osa 180. Je nutné přepočtu při koupi čoček? Děkuji Iva Pšikalová

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je opravdu zpravidla potřeba brýlové hodnoty přepočítat. Dle Vašeho brýlového zápisu máte na obou očích naměřený cylindr, který poukazuje na poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Na pravém oku je však cylindrická hodnota příliš nízká a budeme ji převádět na sféru. Pro každé oko tak budete potřebovat jiný typ kontaktních čoček (sférickou a torickou čočku). Jelikož tyto čočky mají pouze sférickou variantu, nabídneme Vám jiné. Pro pravé oko budete tedy potřebovat sférickou kontaktní čočku, např. silikon-hydrogelové TopVue Air, s hodnotou dioptrie -5,75. Pro levé oko budete potřebovat torickou kontaktní čočku, např. silikon-hydrogelové TopVue Air for Astigmatism, s hodnotou dioptrie -4,75, cylindru -0,75 a osy 180°. Výhodou čoček TopVue je, že vybraná balení disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám nebudou čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. Nezapomeňte však, že se jedná o měsíční čočky a budete k nim potřebovat i roztok určený k péči, např. Gelone. Máte-li zájem pouze o jednodenní kontaktní čočky, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout např. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe, resp. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Rádi bychom Vás však upozornili, že pokud čočky nemáte odborně aplikované a vyberete si je sama, není možné na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit případnou reklamaci. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
An Nguyen

Dobry den, odpovídám na Vas komentar. Mohu se zeptat z jakeho duvodu musim pri koupe cocky praveho oka zmenit dioptrie, kdyz mam bezne na brýlích -7,5 a cocku bych musel zmenit na -6,75? Neuvidim hur s cockama, kdyz mi tam dioptrie chybí? Dekuji za odpověď

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, An, děkujeme Vám za další otázku. U myopie (krátkozrakosti) se od hodnoty dioptrie -3,50 a více upravuje hodnota dioptrie pro nákup čoček dle tabulky sférické vrcholové lámavosti. Dioptrické hodnoty se upravují kvůli ohniskové vzdálenosti. Ta je s brýlemi cca 12 mm před okem, zatímco s čočkou je ohnisko přímo na oku, a to je důvod úpravy brýlových dioptrických hodnot, pro nákup kontaktních čoček. Správně by měl mít uživatel čočky před nákupem na internetu odborně aplikované, protože se může stát, že teoretický výpočet nemusí odpovídat reálným potřebám nositele. Optometrista pak během odborné aplikace může dioptrické hodnoty u čoček upravit. Děje se to hlavně u aplikace multifokálních čoček, které jsou pro mozek velmi náročné. Jak jsme již uvedli v předchozí odpovědi, u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky v nějakém směru nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Jestliže máte i přesto obavy, vyhledejte před nákupem optiku, kde Vám s hledáním vhodných čoček poradí. Následné nákupy pak budete moci dělat bez obav online. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
An Nguyen

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem čoček na dovolenou. Nosím na dálku brýle pravě oko: sféra dioptrie -7,0, cylindr -0,5 (takže nosím -7,5 dio.) osa nic. Levé oko dioptrie -6,5, cylindr a osa nic. Rád bych jednodenní i měsíční čočky nejlíp od značky Topvue, ale klidně na doporučení zkusím i jine kvalitni značky.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, An, děkujeme Vám za komentář. Brýlové dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -6,75. Ke korekci levého oka byste pak měl mít čočku s hodnotou dioptrie -6,00. Čočky TopVue Daily jsou na dovolenou velmi dobrou volbou. Jednodenní čočky jsou obecně na dovolené, kde se uživatel čoček koupe, ideální. Protože po každém koupání by se měly čočky z očí vyjmout a vyhodit. Minimalizuje se tím případné riziko možné infekce z vody. Z měsíčních čoček TopVue bychom Vám nabídli čočky TopVue Plus, které jsou také z hydrogelového materiálu. K těmto čočkám už budete potřebovat vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lea

Omlouvám se. Všude je = . Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Leo, děkujeme Vám za doplnění informací. Jak Vám kolegyně v první odpovědi psala, hodnoty cylindrů jsou příliš nízké a je potřeba je převést na sféru. Prozatím Vám tedy budou stačit klasické sférické kontaktní čočky, např. tyto, s hodnotou dioptrie -0,75 pro obě oči. Výhodou značky TopVue je služba Garance vrácení peněz, která je poskytována k vybraným balením. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete o svou investici. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.
Lea

Dobrý den. Zápis od doktora" Do dálky" pravé oko : 0.5 0.5 180' levé oko: 0.5 0.5 15' Je potřeba přepočítat hodnoty při volbě čoček? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Leo, děkujeme Vám za otázku. Ano, Váš brýlový zápis bude nutné pro nákup přepočítat. Ze zápisu je patrné, že máte lehkou formu astigmatismu. Protože jsou však cylindrické hodnoty zatím příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. Protože jste v dioptrickém zápise neuvedla u sférické ani cylindrické hodnoty znaménka, nemůžeme výpočet provést. Napište nám prosím kompletní zápis včetně všech znamének (+, - nebo =) a my pro Vás dioptrické hodnoty pro nákup čoček rádi upravíme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Adéla

Dobrý den, přikládám záznam mého zraku. Pravé oko: -3,50, cyl.: -0,50, osa 90, PD 28,00mm Levé oko: -4,00, cyl.: žádný, osa: žádná, PD 28,00mm Jaké čočky bych si mohla pořídit? Ideálně jednodenní TopVue, jen na sportovní aktivity. Jinak nosím brýle. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Adélo, děkujeme Vám za komentář. Vaše brýlové dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,75. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jiří Pola

Dobry den, mam hodnoty prave oko sph -0.75, cyl -1.0, ax 170; leve oko sph -0.5, cyl -2.0 a ax 5. Bude potreba prepocitavat? Cocky jsem kdysi mel od optika, ale jiz nemam ani obal, chtel bych opet zkusit nosit na sport. Dekuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Dle brýlového zápisu trpíte astigmatismem, poměrně častou refrakční vadou. Ke korekci zraku tedy budete potřebovat torické kontaktní čočky. Správně byste měl mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Ten Vám za základě parametrů očí a Vašich potřeb vybere vhodné čočky. Přejete-li si vybrat si čočky bez odborné pomoci, je značka TopVue vhodnou volbou. Vybraná balení kontaktních čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám nebudou čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout měsíční silikon-hydrogelové torické čočky TopVue Air for Astigmatism. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -0,75 a osy 170°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,50, cylindru -1,75 a osy 10°. Vzhledem k tomu, že se jedná o vícedenní čočky, nezapomeňte si zakoupit i roztok k péči, např. Laim-Care. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Klára

Dobrý den, používám brýle na dálku, ale chci vyzkoušet tyto čočky, musím parametry nějak upravit nebo musím použít stejné? Pravé oko: sph -3,25 / cyl +1,00 / axis 100 Levé oko: sph -2,50 / cyl +0,50 / axis 140

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kláro, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Na pravém oku jsou cylindrické hodnoty vyšší a ke korekci tohoto oka budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku. Protože jsou cylindrické hodnoty s plusovým znaménkem, bude nutné je přepočítat na minusové. Tento přepočet se promítne do celého zápisu. Hodnota dioptrie se změní na -2,25, cylindru na -0,75 a osy na 10°. Z našeho sortimentu jednodenních čoček Vám můžeme nabídnout např. čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Na levém oku máte zase cylindrické hodnoty příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci levého oka tak budete potřebovat sférickou čočku s hodnotou dioptrie -2,25 např. 1 Day Acuvue Moist. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialitu ve Vašem okolí, který s výrobcem výše uvedených čoček spolupracuje. V případě, že se rozhodnete kontaktní čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michaela Mandlová

Dobrý den, potřebovala bych poradit jestli jsou tyto čočky pro mě vhodné, zatím jsem nikdy čočky neměla. :) na zprávě od lékaře mám pravé oko -1,75 a levé oko -2,50. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou k prvnímu vyzkoušení velmi dobrou volbou. Dioptrické hodnoty není potřeba pro nákup čoček upravovat a můžete je zadat tak, jak jsou. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Marek

Dobrý den. Používám pouze brýle na dálku a rád bych vyzkoušel tyto kontaktní čočky. Mohu použít stejné parametry jako mám u brýlí? Prav.oko SPH -1,50 CYL -0,5 AX 100 Lev.oko SPH -2,50 CYL -0,25 AX 100

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Marku, děkujeme Vám za otázku. Dle dioptrického zápisu se u Vás začíná rozvíjet astigmatismus. Protože jsou však Vaše cylindrické hodnoty zatím nízké, bude nutné je přepočítat na sféru, a tak budete moct ke korekci zraku použít tyto čočky. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75 a pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,50. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud máte další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kristýna Charvátová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat.. Mám na jednom oku dioptrie - 4,50, CYL - 1,25 a na druhém oku - 4,75 a CYL - 1.0. Mohu mít tyto čočky pouze s dioptriemi - 4,50 a - 4,75, nebo k nim musím nějak připočítat i cylindry? Děkuji za odpověď, Kristýna

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Máte astigmatismus a k jeho korekci už budete potřebovat torické (astigmatické) čočky. To znamená, že na první oko z Vašeho komentáře budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25, cylindru -0,75 a osy, kterou jste neuvedla. A pro druhé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,50, cylindru -0,75 a osy, jenž jste také neuvedla. Jednodenní torické (astigmatické) čočky si můžete prohlédnout ZDE a celou nabídku torických čoček ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kateřina Kroupová

Dobrý den, chtěla bych je použít na dovolené, standartně nosím čočky se zakřivením 8,60 a průměrem 14. Myslíte že by byly pro mě vyhovující? děkuji Katka

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za otázku. Změny vnímá každý uživatel individuálně. Každopádně velikostní parametry těchto čoček odpovídají povoleným mezním odchylkám (± 0,20 mm), které by oči měly bez potíží zpracovat. Navíc značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Hana

Dobrý den,ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Jsem začátečník, mohla bych poprosit o radu? Na zprávě od lékaře mám údaje pro prave oko: + 0,5 komb , - 0.5/15° , pro leve oko: +0,5 komb. -0,5/150°....vůbec se v tom nevyznám...můžete mi prosím poradit,zda by tyto čočky byly pro mne správně? Případně jaké jiné? Moc děkuji za odpověď Hana

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Hano, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začíná rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Nicméně jsou zatím cylindrické hodnoty příliš nízké, a proto Vám ke korekci zraku zatím postačí klasické sférické čočky, jako např. tyto, ale bude nutné provést přepočet. Pro nákup čoček tedy zadáte pro obě oči hodnotu dioptrie +0,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Radka

Dobry den, reaguji na Vasi odpoved pod mou prvni otazkou ohledne dioptrii a astigmatismu. Zajimalo by me, jak je mozne, ze se mi hodnoty dioptrie u cocek zmensily o 0.25 kvuli te lamavosti? Myslim tim tech -3,75, kde jste mi doporucil -3,50 a to stejne s druhym okem -3,50 na -3,25. Nebude mi tech 0,25 dioptrii chybet na dalku, nebo se to nejak vykompenzuje s tou velikosti a parametry cocky? Predem dekuji za trpelivost a odpoved, moc mi to pomaha.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Radko, děkujeme Vám za další otázku, rádi Vám vše objasníme. Když máte brýle, probíhá korekce zraku cca 12 mm před okem. Zatímco když máte kontaktní čočky, probíhá korekce zraku přímo na oku, neboť čočky jsou nasazeny přímo na očích - změna ohniskové vzdálenosti. A právě z tohoto důvodu je nutné od hodnot dioptrií +3,25 a -3,50 se změnou ohniskové vzdálenosti počítat, neboť ta se nošením čoček od té brýlové změní. Tyto čočky jsou k vyzkoušení výbornou volbou, protože disponují službou Garance vrácení peněz tzn., že z 1 balení můžete vyzkoušet 2 čočky a pokud Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Radka

Dobrý den, ráda bych si objednala tyto čočky k moři, abych se nemusela koupat v moři s brýlemi, ale bohužel se nevyznám v údajích napsaných na papíru ohledně mého zraku. Na pravé oko mám -3,50 dioptrie, -0,25, 160 a na levé mám dioptrie -3,75, -0,25, 0. Ty druhé číslice za dioptriemi by údajně měli znamenat jistý astigmatismus, avšak doktor mi nic takového nezmínil a tuto informaci jsem si zjistila sama. Mohla bych Vás poprosit o pomoc a radu ohledně čoček? Děkuji moc.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Radko, děkujeme Vám za otázku. Dle Vašeho dioptrického zápisu se u Vás skutečně rozvíjí astigmatismus, ale Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké a není potřeba na ně brát zřetel. Ke korekci zraku Vám tak postačí klasické sférické čočky- např. tyto. Nicméně již budeme muset upravit dioptrické hodnoty dle tabulky sférické vrcholové lámavosti. Pro nákup čoček pro pravé oko tak zadáte hodnotu dioptrie -3,25 a pro levé oko zadáte hodnotu dioptrie -3,50. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Dominik L

Dobrý den, nosím už 2 roky měsíční čočky s parametry BC 8.6 a DIA 14.0. Potřeboval bych na jeden víkend nosit denní čočky a chtěl bych se zeptat zda by tyto TopVue Daily byly problém, jestliže mají BC 8.5 a DIA 14.2. Je nutno tyto parametry dodržet když je budu nosit jen pár dní ? Předem děkuji za odpověď Dominik L

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Dominiku, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty naměřené očním lékařem. Takže rozdíl 0,10 mm by neměl být problém. Nutno ovšem podotknout, že každý na změny reaguje jinak. Naštěstí u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky byly z nějakého důvodu nepříjemné, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Pavla Raidová

Dobrý den, chtěla bych si pořídit čočky na bazén, abych nemusela mít brýle, ale nevím jestli je to možné při mé dioptrii. Levé i pravé oko -10,00 a cyl - 2,5 osa 180. Děkuji za informaci.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Pavlo, děkujeme Vám za otázku. Do bazénu jsou jednodenní čočky ideální. Dle dioptrického zápisu máte astigmatismus, a proto budete potřebovat torické (astigmatické) čočky. Celou nabídku jednodenních torických čoček si můžete prohlédnout ZDE. My bychom Vám doporučili kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pro nákup kontaktních čoček je nutné brýlové hodnoty upravit na hodnotu dioptrie -9,00, cylindru -1,75 a osy 180°. Správně by Vám však měl čočky před nákupem na internetu odborně aplikovat oční specialista. Pokud se rozhodnete čočky zakoupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jiří Kozel

Dobrý den, chci si objednat jednodenní čočky a mám hodnoty od lékaře -1,25, -1,75, 180, druhé oko -0,75, -2,25, 10. Můžete mi poradit s výběrem?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Dle Vašeho dioptrického zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Celou nabídku jednodenních torických (astigmatických) čoček si můžete prohlédnout ZDE. Z těchto čoček bychom Vám doporučili kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric. Protože byste měl mít čočky před nákupem na internetu čočky odborně aplikované doporučujeme Vám kontaktovat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje a objednat se na aplikaci čoček. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí. Pokud se rozhodnete čočky koupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Dioptrické hodnoty můžete zadat tak jak jsou. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Lenka Kořenková

Dobrý den ráda bych si pořídila kontaktní čočky ale mám pouze údaje z brýlí a to Pravé oko -1,0 cylindr -0,25 osa 155 Levé oko - 0,75 cylindr -0,25 osa 5 Můžete mi prosím poradit?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, jsou Vaše cylindrické hodnoty zatím příliš nízké a není nutné na ně brát zřetel. Ke korekci zraku Vám tak postačí klasické sférické čočky např. tyto TopVue Daily. Pro pravé oko zvolíte hodnotu dioptrie -1,00 a pro levé oko zvolíte hodnotu dioptrie -0,75. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Martina

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem. Vím že nemám žádnou hrůzu. Ale brýle teď s rouškou jsou pro mě utrpení v práci. Uvažuji o kontaktních čočkách. Ale Nevím jak vybrat. Obě oči mam -0,25 sph, cyl -0,25, osa 180 a P.D. 29 Můžete mi nějak poradit. Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. Váš diskomfort při nošení brýlí společně s rouškou naprosto chápeme. Kontaktní čočky jsou v tomto směru dokonalým pomocníkem. Dle Vašich dioptrických hodnot máte velmi slabý astigmatismus, na který nemusíte brát zatím zřetel. I po přepočtu se hodnota dioptrie nezmění. Pro nákup kontaktních čoček tedy zadáte hodnotu dioptrie -0,25. Jednodenní kontaktní čočky jsou pro začátek ideální. Nepotřebujete k nim žádný roztok. Čočku večer jednoduše vyhodíte a další den si vezmete novou a perfektně čistou čočku. u této značky navíc funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám první pár čoček nevyhovoval, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Petra K

Dobrý den rada bych si objednala kontaktní čočky ale mám jen údaje z dioptrických brýlí a to pravé oko: sph -2,25 cyl -0,25 ax 170, levé oko: sph -3,50 cyl -2,00 ax 0. Můžete mi prosím poradit jaké zvolit čočky? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petro, díky za otázku. Pro pravé oko Vám budou stačit čočky sférické, tedy pouze s dioptrií -2,25. Pro levé oko budete ale potřebovat čočky torické s dioptrií -3,50, cylindrem -1,75 a osou 180°. V řadě TopVue, u které je zavedena služba Garance vrácení peněz, bohužel zatím nejsou jednodenní torické čočky. Mohla byste ale vyzkoušet TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism. Z jednodenních jsou velmi oblíbené Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe a Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Vzhledem k jejich ceně by ale bylo lepší, kdybyste navštívila kontaktologa, u kterého budete mít možnost čočky vyzkoušet. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Monika Š

Dobrý den, ráda bych si u Vás objednala kontaktní čočky, ale potřebovala by jsem poradit s výběrem. Naměřené hodnoty na pravé oko mám 2 diop, cylindr 0,75 a osa 10 a na levém oku 1,75 diop, cylindr 0,5 a osa 170. Moc Vám děkuji za radu a odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Moniko, díky za otázku. Podle naměřených hodnot budete potřebovat pro pravé oko čočky torické a oko levé čočky klasické sférické - pouze s dioptrií. Abychom Vám mohli poradit vhodné hodnoty pro dioptrie a další parametry, potřebovali bychom zápis ještě jednou včetně plusových a minusových znamének (u dioptrií i cylindrů). Napište nám prosím vše do dalšího komentáře. Zatím děkujeme za přejeme Vám hezký den.
Ivona M.

Platí i na tohle balení možnost vrácení čoček?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivono, díky za otázku. Ano, i u toho balení čoček TopVue lze využít službu Garance vrácení peněz. Zpět musíte poslat 8 nerozbalených kontaktních čoček. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Dušan

Oči jsou jak v peřince. Oproti měsíčním čočkám, co jsem nosil předtím se to absolutně nedá srovnávat

Pavlína Kašpárková

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat jak mám koupit čočky ,mám -5 na obě a cilindr -0,50naxobou,osa práva 5 a levé 180 ,průměr 65 děkuji Kašpárková

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavlíno, díky za otázku. Protože máte naměřený nízký cylindr, nepotřebujete torické kontaktní čočky, ale budou Vám stačit čočky sférické - tedy pouze s dioptrií. Pro pravé i levé oko by Vám měla po přepočtu vyhovovat dioptrie -5,00. Na vyzkoušení Vám doporučujeme čočky z řady TopVue, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. V příapdě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Petra Jablonická

Dobrý den, mám diagnostikovanou tupozrakost a chtěla bych si objednat tyto čočky, ale nemůžu najít papír od oční lékařky a mám k dispozici jen papír s objednávkou na brýle kde stojí: Pravá čočka: +0,50/0,00/0/0,00 Levá čočka: +2,00/+1,00/105/0,00 Chtěla bych se tedy zeptat zda by jste mi mohly poradit kolik mám dát dioptrii do objednávky pro levé oko. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petro, děkujeme, že jste se na nás obrátila. Pro levé oko budete potřebovat torické čočky s dioptrií +3,00, cylindrem -0,75 a osou 20°. Pro oko pravé čočky sférické pouze s dioptrií +0,50. Chcete-li pomoci s výběrem konkrétních kontaktních čoček, napište nám prosím, jestli máte s čočkami obecně nějaké zkušenosti. Tupozrakost jako taková korigovat nelze, ale neměla by být překážkou pro nošení kontaktních čoček. Zatím Vám přejeme hezký den.
Anonymous

Dobrým den můžu se zeptat jestli by tyto čočky šli i na hnědé oči, předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto čočky můžete používat bez ohledu na barvu očí. Barva očí nehraje u kontaktních čoček žádnou roli. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Straková Z.

Kvalitní čočky za neuvěřitelně nízkou cenu.

TomC

S čočkami jsem spokojen už několik let. Jsem rád, že se kvalita nijak nemění.

Jenda

Mám brýle na dálku.Potřebuji plus nebo mínus?Děkuji za odp

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. U korekce vidění do dálky jsou častěji naměřeny minusové dioptrie. Není to ovšem 100%, existují i výjimky. Doporučujeme Vám informovat se o konkrétních hodnotách u svého očního specialisty. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jana Strnadová

Chtěla bych čočky vyzkoušet, ale potřebuju pro pravé oko jiné dioptrie než pro oko levé. Jak mám objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, děkujeme za otázku. Stačí kliknou na "přidat parametry pro druhé oko". Vyberete si dioptrie a vložíte do košíku. Domů Vám pak přijdou 2 krabičky s rozdílnými dioptriemi. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Vít Radouch

Zkusil jsem je na doporučení od švagra a čočky jsou skutečně velmi pohodlné. Určitě si koupím větší balení.

Danuše

Děkuji za odpověď, ještě jsem se chtěla zeptat, jak si mám přepočítat dioptrii z brýlí na čočky nebo je hodnota stejná? Dioptrii mám +1,75, cylindr - 1, ax 165.

Zákaznický servis
Dobrý den, Danuše, děkujeme za otázku. V tomto případě se bude muset dioptrická hodnota mírně upravit. Po přepočtu budete na pravé oko potřebovat torickou kontaktní čočku s dioptrií +1,75, cylindrem -0,75 a osou 170°. Nabídku torických kontaktních čoček si můžete prohlédnout ZDE. Hezký den.
Danuše

Dobrý den, chci se zeptat, zda pro mě budou vhodné tyto čočky, když mam na pravé oko dioptrii +1,75 a na levém oku žádnou. Je možné nosit čočku jen na jedno oko? Děkuji za radu

Zákaznický servis
Dobrý den, Danuše, děkujeme Vám za otázku. Pokud máte naměřenou dioptrii pouze na pravém oku, tak je to možné. Např. u brýlí se tato situace řeší jednou brýlovou čočkou s nulovou (plano) dioptrií. Tyto čočky jsou k vyzkoušení výbornou volbou, protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Z této řady čoček bychom Vám rádi ještě doporučili nové čočky TopVue One+, které jsou velmi komfortní. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Dominika

Právě oční specialista mi určil ty biofinity. Myslíte, že je možné, že se prostě netrefil? Jinak tedy, v případě správně zvolené velikosti, bych měla vidět ostře stále? (Ikdyz je například už šero a nedopada k oku dostatek světla?) Děkuji za odpověď a váš čas.

Zákaznický servis

Dobrý den, Dominiko, děkujeme Vám za otázku. Upřímně bychom neradi zpochybňovali tvrzení Vašeho očního specialisty. Faktem je, že kontaktní čočky Biofinity jsou obecně mezi uživateli velmi dobře snášené a oblíbené, ale nemusí nutně vyhovovat všem. S vhodně zvolenými čočkami byste měla vidět naprosto perfektně. V podstatě byste o nich neměla vědět. Nalezli jsme si Vás v systému, a protože bydlíte v Praze, můžeme Vám doporučit oční optiku http://optika24.cz/, která s námi spolupracuje. Je tam velice pečlivá kontaktoložka, která vždy udělá maximum, aby pomohla najít ty pravé kontaktní čočky. Pokud by Vám tedy ani tyto kontaktní čočky nesedly, můžete se obrátit na služby v Optice24, kde Vám poskytnou náležitou péči a jistě s jejich pomocí naleznete čočky, které Vám sednou. Hezký den.

Dominika

Dobrý den, budou pro mě tyto čočky vhodné, pokud mám na pravé oko +2,5 dpt a na levé +3 dpt.? Měla jsem biofinity, které mají zakřivení 8.6 a průměr 14.00. Ale připadalo mi, že se čočky v oku hodně pohybují a často vidím neostře. Případně prosím o radu, které jiné vyzkoušet. Měla jsem na zkoušku i topvue one+ ty mají 8,6 a 14,2 a s těmi jsem neviděla vůbec. Moc děkuji za radu a případné doporučení. Nejlépe asi jednodenní, potřebuji jen výjimečně. Pokud ale bude vhodnější jiná varianta, ráda vyzkouším.

Zákaznický servis
Dobrý den, Dominiko, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky určitě vyzkoušet můžete. U této značky funguje služba Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly, můžete službu využít. Hledání vhodných kontaktních čoček bývá občas velmi obtížné. Podle toho, co popisujete Vám čočky možná nesedí z důvodu nevhodné velikosti. Pokud Vám oční specialista nesdělil zakřivení Vašeho oka a průměr, který byste měla zadat pro nákup čoček, bude Vaše hledání vhodných čoček náročnější. Pokud Vám ani tyto kontaktní čočky nebudou vyhovovat, doporučujeme Vám navštívit očního specialistu, který Vám pomůže. Hezký den.
Michal Petřík

Běžně nosím TopVue Monthly, ale tyhle jednodenní si kupuju jako rezervu. Už párkrát mi "vytrhly trn z paty". Hlavně po floorballe.

Evina S.

Nosím je na tenis a jsou bezva. V podstatě o nich nevím, takže se mi hraje fakt dobře.