Garance vrácení peněz

TopVue Daily (2x 30 čoček)

678 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
TopVue Daily (30 čoček)
Kdy odešleme? úterý 23.7. vyberte parametry
Běžná cena 339 Kč
TopVue Daily (30 čoček)
Kdy odešleme? úterý 23.7. vyberte parametry
Běžná cena 339 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis čoček TopVue Daily

Kontaktní čočky TopVue Daily jsou velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují maximální pocit pohodlí po celý den.

TopVue Daily nabízíme také v balení 30 čoček, 90 čoček a 2 x 90 čoček.

Ostrý pohled za všech podmínek

TopVue Daily se pyšní vysoce stabilní a precizní optickou korekcí, které je dosaženo dokonale vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní ostré vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera, nebo při náhlém oslnění sluncem.

Pohodlné díky ztenčeným okrajům

ztenčené okraje čoček topvue

TopVue Daily mají velmi tenké okraje. Oční víčko přichází při každém mrknutí do styku s kontaktní čočkou. Pokud okraj čočky vytváří nerovnoměrný přechod k ploše oka, může být její nošení nepříjemné, což se u TopVue Daily nestane.

Ochrana proti UV záření

TopVue Daily obsahují, jako jedny z mála, UV filtr, který je schopen pohltit část škodlivého UVA a UVB záření. Aplikace UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, avšak je třeba mít na paměti, že čočka chrání pouze malou část oka. Je proto vhodné čočky doplnit ještě slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue - technologie aquamax

Technologie AQUAMAX využívá při výrobě čočky moderní postup aplikace UV filtru, který nesnižuje její kvalitu a nemá žádný negativní dopad na její vlastnosti a funkčnost. Kontaktní čočky TopVue Daily tak získaly lepší mechanické vlastnosti důležité pro zachování snadné manipulace a vysokého stupně komfortu během nošení.

Pro dosažení maximálního pohodlí

Při práci na PC, v klimatizovaných prostorech, či ve větrném nebo mrazivém počasí, kdy jsou oči vystaveny extrémní zátěži, doporučujeme zvýšit zvlhčení čoček TopVue Daily ještě pomocí očního spreje Laim Moisture nebo očních kapek Gelone. Kombinace hyaluronátu sodného obsaženého v čočkách a lubrikačních látek obsažených v kapkách poskytne Vašim očím pocit maximálního pohodlí.

Bezstarostný způsob nošení

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

TopVue Daily jsou určené k dennímu i příležitostnému užívání s každodenní periodou výměny. Neumožňují kontinuální způsob nošení, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě, i během spánku. Jednodenní kontaktní čočky poskytují jeden z nejpohodlnějších a nejzdravějších způsobů nošení. Odpadá každodenní péče spojená s nutností dezinfekce a uchovávání v roztoku, a dále je také eliminováno ukládání usazenin na povrchu čoček, které se může stát příčinnou podráždění očí a vést ke zdravotním komplikacím.


Použitým materiálem je hydrogel Etafilcon A, obsah vody činí 58 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Daily (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (26)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavča

Protože mám na každém oku jiné hodnoty, je to podle mě výborné balení.

Martin Zdařil

Čočky jsou pohodlné. Nosím je hlavně na podzim a v zimě přes hokejovou sezonu.

Tina Dubská

Super balíček, super cena. Nosím Daily bez problémů každý den.

Dominika Packová

Na pravé a levém oku mám jiné dioptrie, takže pro mě ideální. Jsou příjemné. Mám je už odzkoušené, takže vím, že můžu v pohodě objednat.

Gabriela M.

Čočky jsem vyzkoušela a jsem spokojená. Nosila jsem čočky Frequency 55 měsíční. Přestaly se vyrábět a řekla jsem si, že očím ulevím. Zatím to vypadá, že jsou oči spokojené a já jsem spokojená taky, protože nemusím čočky čistit.

Liba Jourová

Další objednávka a zase spokojenost. Všechno super. Čočky pohodlné a hlavně doma do druhého dne.

Renata

Jsem spokojená. Čočky jsem si oblíbila a oči si na ně zvykly prakticky hned. Neměla jsem s nimi nikdy žádný problém.

J.D.

Jsou pohodlné celý den. Cena je super. Kupuji je kvůli sportu. Do budoucna je plánuji nosit každý den. Je to pohodlnější než brýle.

Isabella

objednala jsem si je ta se už těším, až je zkusím. mám je už doma ale ještě donosím staré čočky od doktorky, které byly mimochodem jednou tak drahé.

Gustav K.

Něco pro mě. Na jednom oku -2,75 a na druhém -2,00. Objednávám pravidelně. Spokojenost. Druhý den mám čočky doma. Paráda!

Ivona K.

Ještěže jsem si nechala poradit. Vybrali jste mi správné čočky. Díky

Marta Bolčáková

Už dávám přednost těmto čočkám před ostatními. Správně se sami tvarují. Nestane se mi, že bych si je nasadila vypouklé na rubovou stranu

Kamila Matoušková

Vyhovují mi úplně stejně jako jednodení čočky od Johnson and Johnson. Jsou ale levnější, takže pro mě lepší

Zdena Ibolyová

Dobrý den, chci se optat zda je nějaký rozdíl v průměru čočky, mám 14,1 a u vás je pouze 14,2. Objednávám poprvé. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zdeno, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl 0,10 je tak nepatrný, že ho při nošení ani nepocítíte. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Pavel.

jsou vážně pohodlné a příjemné

Matouš Trepka

Dobrý den, s čočkami jsem velmi spokojen. V očích je necítím a nikdy jsem neměl s čočkami žádný problém. Vyhovují mi hodně při sportovních aktivitách. Věnuji se karate a čočka zůstala vždy tam, kde měla, i když jsem schytal ránu do obličeje. Určitě můžu doporučit.

Bočan K.

moje oči jsou i po celém dni ok. nejsou podrážděny ani nic podobného. za mě čočky č. 1

Samuel

Příjemné a pohodlné jednodenní čočky zaa skvělou cenu.

Kristýna Vejskalová

Dobrý den, mohu se zeptat, zda jsou pro mě vhodné jednodenní čočky TopVue, když používám čočky Acuvue oasys se zakřivením 8,4 a průměrem 14 ? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, zda pro Vás budou tyto jednodenní čočky vhodné zjistíte nejlépe vyzkoušením. Parametry jsou si oboje čočky podobné, neměly by tedy způsobovat žádné problémy. Navíc u nich nyní nabízíme "garanci vrácení ceny", takže pokud by Vám nevyhovovaly, můžete je bez problémů vrátit.

Kristýna Fialová

Ráda bych ze zeptala jestli mi bude rozdíl jedné desetiny v zakřivení v oku moc vadit. Normálně nosím čočky se zakřivením 8,60, ale tyto denní máte pouze se zakřivením 8,50. Nemám představu jak velký rozdíl to ve skutečnosti je. Moc děkuji za radu. ;)

Zákaznický servis

Dobrý den, obecně se soudí, že lidské oko bývá schopno malé odchylky v průměru a zakřivení čoček bez problému tolerovat, navíc u těchto nových čoček již není nutné tyto parametry hlídat.

Roman

zdravím, bylo by možné tyto čočky vyzkoušet i když mi bylo naměřeno zakřivení 8.4? Děkuju za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, takto malý rozdíl v zakřivení by neměl způsobit žádné potíže. U výrobků TopVue navíc garantujeme vrácení ceny, což znamená, že si čočky můžete zakoupit na zkoušku.

Petr P.

čočky používám na sport i do práce a nemám co bych vytknul. Doporučuji!

Zdeněk

Moje první čočky a jsem s nimi velmi spokojen.

Jan Puczok

Dobrý den, čtu tady, že ke kontaktním čočkám TopVue Dail doporučujete používat roztok Gelone, já myslel, že roztok se ne jednodenní čočky nepoužívá.

Zákaznický servis

Dobrý den, roztok pro péči o jednodenní kontaktní čočky skutečně nepotřebujete, je však dobré vždy mít nějaký připraven pro případ, že by bylo třeba čočku vyčistit kvůli náhlému znečištění, kdy by nebylo možné nasadit ihned pár nový. Doporučujeme tedy vždy sebou nosit alespoň malou lahvičku roztoku pro "případ náhlé potřeby". Děkujeme za Vaši připomínku

Marie

čočky bych ráda vyzkoušela ale bohužel mám 8,7 a 14 takže bohužel není jiná volba škoda

Zákaznický servis

Dobrý den, parametru zakřivení již není v dnešní době přisuzován takový význam jako dříve, vývoj čoček je zaměřen hlavně na poskytnutí co největšího komfortu nositeli. Na základě prováděných výzkumů bylo také zjištěno že obecně je ve většině případů lidské oko schopno tolerovat rozdíl právě dvě desetiny procenta i u parametru průměru. U čoček TopVue navíc garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám z jakéhokoli důvodu nebudou vyhovovat. Nemusíte tedy mít žádné obavy ze zbytečné finační investice a ztráty peněz. Pokud se rozhodnete čočky přeci jen vyzkoušet, věříme, že s nimi budete spokojena, neboť se jedná o nositeli velmi dobře snášené čočky, které jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologických postupů a metod.

Veronika

Když jsem si poprvé objednala kontaktní čočky TopVue Daily, byla jsem skeptická. Předtím jsem vždycky měla od Johnsona. Překvapení ale pro mě je neskutečně dobrá snášenlivost. Vydržím s nimi bez problému celý den a oči mi ani nezarudnou. Jsou naprosto perfektní a jsem s nimi moc spokojená. Jen jsou maličko rozměrově větší, proto je potřeba s tím počítat a víc otevřít oko. Někdy se právě kvůli tomu otočí a musím je nasazovat znovu.