Garance vrácení peněz

TopVue Daily (30 čoček)

339 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Daily (90 čoček) - 939 Kč (ušetříte 78 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis čoček TopVue Daily

Kontaktní čočky TopVue Daily jsou velmi pohodlné a dobře snášené jednodenní hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují maximální pocit pohodlí po celý den. Svými parametry vyhovují 99 % nositelů.

TopVue Daily nabízíme také v balení 2x30 čoček, 90 čoček a 180 čoček.

Ostrý pohled za všech podmínek

TopVue Daily se pyšní vysoce stabilní a precizní optickou korekcí, které je dosaženo dokonale vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní ostré vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera, nebo při náhlém oslnění sluncem.

Pohodlné díky ztenčeným okrajům

ztenčené okraje čoček topvue daily

TopVue Daily mají velmi tenké okraje. Oční víčko přichází při každém mrknutí do styku s kontaktní čočkou. Pokud okraj čočky vytváří nerovnoměrný přechod k ploše oka, může být její nošení nepříjemné. To se u TopVue Daily nestane, právě díky tenoučkým okrajům.

Ochrana proti UV záření

ČočkyTopVue Daily obsahují UV filtr, který je schopen pohltit část škodlivého UVA a UVB záření. Aplikace UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, avšak je třeba mít na paměti, že čočka chrání pouze malou část oka. Je proto vhodné čočky doplnit ještě slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue daily - technologie aquamax

Technologie AQUAMAX využívá při výrobě čočky moderní postup aplikace UV filtru, který nesnižuje její kvalitu a nemá žádný negativní dopad na její vlastnosti a funkčnost. Kontaktní čočky TopVue Daily tak získaly lepší mechanické vlastnosti důležité pro zachování snadné manipulace a vysokého stupně komfortu během nošení.

Pro dosažení maximálního pohodlí

Při práci na PC, v klimatizovaných prostorech, či ve větrném nebo mrazivém počasí, kdy jsou oči vystaveny extrémní zátěži, doporučujeme zvýšit zvlhčení čoček TopVue Daily ještě pomocí očního spreje Laim Moisture nebo očních kapek Gelone. Kombinace hyaluronátu sodného obsaženého v čočkách a lubrikačních látek obsažených v kapkách poskytne Vašim očím pocit maximálního pohodlí.

Bezstarostný způsob nošení

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

TopVue Daily jsou určené k dennímu i příležitostnému užívání s každodenní periodou výměny. Neumožňují kontinuální způsob nošení, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě, i během spánku. Jednodenní kontaktní čočky poskytují jeden z nejpohodlnějších a nejzdravějších způsobů nošení. Odpadá každodenní péče spojená s nutností dezinfekce a uchovávání v roztoku, a dále je také eliminováno ukládání usazenin na povrchu čoček, které se může stát příčinnou podráždění očí a vést ke zdravotním komplikacím.

Jak pečovat o kontaktní čočky TopVue Daily (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - TopVue Daily (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (114)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tomáš

Dobrý den, mám dioptrie -5.50 a -3.00 + zakřivení 8.60 a průměr 14.10, co jsem četl, tak je odchylka +/- 0.20mm, takže bych chtěl vyzkoušet tyto čočky ještě když je zde možnost garance vrácení peněz. Jaké hodnoty dioptrií bych měl zvolit? Když sem byl u očního, tak mi řekl, že -5.00 a -3.00, děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za otázku. Ano, mezní odchylky u velikostních parametrů jsou ±0,20 mm. Nutno však podoktnout, že je každý ke změnám jinak vnímavý. U čoček TopVue ovšem funguje služba Garance vrácení peněz, a proto nemusíte mít z vyzkoušení čoček obavy. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nesedly a splňoval byste podmínky služby, mohl byste ji využít a investice za čočky by se Vám tak vrátila. Na závěr se podíváme na Vaše dioptrické hodnoty. Jestliže jsou Vaše brýlové dioptrické hodnoty -5,50 a -3,00, pak bude potřeba dioptrickou hodnotu pro první oko ze zápisu upravit na -5,25. Hodnota druhého oka zůstane na -3,00, protože minusové dioptrické hodnoty se upravují až od hodnoty -3,50. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Hana Matoušková

Dobrý den, používám čočky topvue blue blocker, jsem s nimi spokojená. Mají zakřivení 8,6. Chtěla bych vyzkoušet topvue - jednodenní, ale mají zakřivení 8,5. Je v tom velký rozdíl?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Hano, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty stanovené očním specialistou. Rozdíl 0,10 mm by teoreticky neměl ničemu vadit. Ovšem každý je ke změnám jinak vnímavý. Naštěstí u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky nebudou z nějakého důvodu vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Aneta

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Tyto čočky využívám již několik let, avšak nikdy jsem jiné nezkoušela, tak nemohu porovnávat. Po každé, když mám čočky, tak mi po x hodinách začnou vysychat celé oči a již dostkrát se potom i stalo, že mi čočka samovolně vypadla z oka😅 Myslíte, že by třeba typ TopVue One+ pro mě byl vhodnější? Předem děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Aneto, děkujeme Vám za otázku. Jestliže Vám vysychají oči, máte s velkou pravděpodobností destabilizovaný slzný film. Změna čoček pravděpodobně problém neodstraní. Suchost očí je u nositelů kontaktních čoček velmi častý jev. Účinně s tím pomohou vhodné oční kapky např. Hylo Care nebo Hylo Parin, kterými si můžete zvlhčovat čočky a zároveň průběžně stabilizovat slzný film v průběhu dne. Pro ještě efektivnější účinek můžete přes noc používat oční mast VitA POS, která pomáhá stabilizovat slzný film. Stabilizace slzného filmu je dlouhodobější proces. Pakliže chcete vyzkoušet TopVue One+, můžete. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Regina Herma

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li je lepší jednou přespat (případná nutná celková narkóza) v těchto jednodenních čočkách, či pořídit některé z těch, které umožňují kontinuální nošení (pokud mi běžně vyhovují tyto, které byste případně doporučili?). Dříve jsem nosila 14 denní, nicméně v případně, že byly čočky v roztoku dobu kratší než 8 hodin, se mi po pár dnech nošení vždy objevoval mírný zánět (zarudnutí oka, které po nasazení brýlí obvykle do 24-48 hod. samovolně zmizelo). Předem moc děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem, R. Herma

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Regino, děkujeme Vám za otázku. Přespání v hydrogelových čočkách Vám nedoporučujeme. U hydrogelových čoček pak dochází k nedostatečnému přísunu kyslíku k rohovce a může vzniknout jemný edém rohovky tzv. Sattlerův závoj. Projevuje se zamlženým viděním, které po vysazení kontaktních čoček většinou odezní. Pokud Vás čeká plánovaný zákrok v celkové narkóze, byly by vhodnější spíše kontaktní čočky Biofinity, jejichž konstrukce umožňuje i kontinuální (nepřetržité) nošení. V každém případě bychom Vám doporučovali Váš záměr konzultovat s lékařem, který bude zákrok provádět. Vzhledem k tomu, že neznáme Vaši anamnézu ani charakter prováděného zákroku, nemůžeme Vám tedy čočky vyloženě pro tento účel doporučit. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
Olha Semeniuk

Dobrý den Objednala jsem tyhle čočky ,a já si myslím ,že mi nesedí ,protože točí se mi hlava ,když já mám je a to asi kvůli tomu,že já mám průměr jiný - 8,6 Chtěla bych vrátit ty čočky ,ale nevím jak mužů to udělat Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Jestliže podmínky služby splňujete, můžete službu využít. Veškeré informace jsou uvedeny na stránce služby. Pokud byste měla další otázky, kontaktujte náš zákaznický servis na telefonním čísle 226 292 890 nebo e-mailem na info@cocky-kontaktni.cz. Hezký den.
Vlasta Husáková

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyhle čočky, zakřivení mám 8,4 ( měřeno v optice), teď jsem používala čočky TopVue se zakřivením 8,5. Jsou pro mě tyhle čočky vhodné, když mají zakřivení 8,6? Děkuji V. H.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Vlasto, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ± 0,20 mm. Každý je ku změnám jinak vnímavý, proto nedokážeme takto na dálku s jistotou říci, jestli Vám čočky sednou. Teoreticky by Vaše oči měly zakřivení 8,60 mm akceptovat. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, proto čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám první pár nebude vyhovovat, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Gabriela Szabó

Dobrý den, je možné s těmito čočkami chodit plavat? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Gabrielo, díky za otázku. Použít na plavání jednodenní čočky je ideální, vždy byste ale měla použít také plavecké brýle. Plavecké brýle vám poskytnou 100% ochranou před bakteriemi z vody a také zabrání tomu, aby chlor čočku jakkoli deformovat nebo jinak poškodil. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Marie M

Dobrý den, nosím teď jednodenní čočky Dailies Total 1, dioptrie +0,75, BC 8,5, DIA 14,1. Budou mi tyhle vyhovovat i když mají jinou hodnotu průměru? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Marie, díky za otázku. Rozdíl je velmi malý a neměl by představovat problém. Pokud jde ale o materiál a jeho vlastnosti, možná by pro Vás byly vhodnější čočky TopVue One+. Úplně ideální by ale bylo kdybyste vyzkoušela oba typy čoček, abyste věděla, který materiál je pro Vaše oči vhodnější. TopVue Daily a TopVue One+ jsou dostupné v malých baleních po 10 a 5 kusech, což je na vyzkoušení ideální. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Kristýna L.

Poradíte mi prosím s nasazování čoček. Jsem úplný začáteční a než začnu, raději bych se poradila. Abych si čočky neponičila nebo nepodráždila oči. Díky.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kristýno, díky za otázku. Přečtěte si článek Nasazení kontaktní čočky na oko. Najdete v něm všechny potřebné informace. Kdyby Vám bylo cokoli nejasné, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.
Olga Krásová

Pro mě srdcovka. Nosím je poctivě už 5 let a troufnu si říct, že úplně každý den. Jsem s nimi spokojená a na značku se můžu vždycky spolehnout.

Dvořáková

Nosím brýle s dioptrií +2,50. U čoček se dioptrie nějak změní? Nebo zůstane stejná? Díky za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, paní Dvořáková, děkujeme za otázku. Ano, u kontaktních čoček si můžete zvolit totožnou dioptrii. Převod by byl nutný až u vyšších hodnot. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

klára

jemné, pohodlné, nemám k nim žádné výtky

Štěpán Pešek

Dobrý den, nosím teď měsíčky Soflens. Budou mi tyhle vyhovovat? Doporučíte mi je?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Štěpáne, děkujeme za otázku. Určitě Vám čočky doporučujeme. TopVue Daily jsou vyrobeny z materiálu hydrogelové typu stejně jako čočky, které nosíte právě teď. Navíc je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže je můžete vyzkoušet naprosto bez obav. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jarda Baloun

Jsou levné, ale lepší čočky jsem zatím neměl. A to jsem jich vyzkoušel hafo.

Pavla

Chtěla bych čočky vyzkoušet. Nosím jednodení auvue moist, budou tyhle čočky vhodná náhrada?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavlo, děkujeme za otázku. Ano, čočky určitě můžete vyzkoušet jako náhradu čoček 1 Day Acuvue Moist. TopVue Daily jsou vyrobeny také z hydrogelového materiálu, a kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Roman M.

Za mě velká spokojenost už několik let.

Jan Rudolf

Dobrý den, mám dotaz k používání těchto čoček. Vím, že by se s nimi spát nemělo ale jak moc je pro oči náročný cca dvouhodinový spánek? Existuje případně nějaká alternativa k těmto čočkám, kdy by oči snášeli takto krátký spánek lépe? Díky za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jane, děkujeme za otázku. TopVue Daily jsou jednodenní čočky, takže na přespávání nejsou vhodné. Pokud jde o krátké zdřímnutí během dne, pak záleží především na tom, jak citlivé jsou Vaše oči. Určitě bychom Vám doporučili čočky s vyšší prodyšností kyslíku - například TopVue One+. Pro přespávání a kontinuální nošení jsou určeny například měsíční kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde a Biofinity. I když jsou čočky pro přespávání schváleny výrobcem, tento způsob nošení by Vám měl povolit Váš oční specialista, protože spaní v čočkách není vhodné pro každého. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Dominika Vyskočilová

Dobrý den, chci se zeptat ohledně parametrů čoček. Doteď jsem používala 14denní čočky Acuvue Oasys nebo Acuvue Advance. Chtěla bych zkusit jednodenní, ale nevím jistě, které vybrat. Mám -3.25 dioptrií, zakřivení 8,4, průměr 14. Můžu se zakřivením a průměrem trochu hýbat při výběru čoček? Moc děkuju. Dominika

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Dominiko, děkujeme za otázku. V zakřivení i průměru je určitě možné dělat drobné odchylky. Doporučovali bychom Vám dodržet rozdíl do 0,20. Při výběru kontaktních čoček hraje většinou nejdůležitější roli materiál a jeho vlastnosti. Protože není možné vrátit otevřené balení kontaktních čoček, které nemáte doporučené od kontaktologa, doporučovali bychom Vám vyzkoušet čočky z řady TopVue, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Konkrétně TopVue One+. Tyto jednodenní čočky jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu a očím poskytují jak vysoký přísun kyslíku, tak i vysoký obsah vody. Pokud máte zájem o jednodenní čočky od jiného výrobce, doporučujeme Vám reaplikaci čoček u kontaktologa a teprve až budete mít jistotu, že Vám čočky perfektně sedí, nákup online. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Žanda Málková

Kupuju si je už celkem dlouho a jsem s nimi stále spokojená.

Charlotte Niebauerova Švecová

Dobrý den tak jsem si objednala dvoje balení;)a zaplaceno rychlým převodem☺️jen jsem se zapomněla zeptat zda to ovlivňuje viditelnost řízení?děkuji.Lotty

Zákaznický servis
Dobrý den, Lotty, děkujeme za otázku. S vhodně zvolenými čočkami byste měla vidět naprosto perfektně. Tím pádem uvidíte ostře při všech činnostech, tedy i u řízení automobilu. Pokud s kontaktními čočkami začínáte a obáváte se, jak Vaše oči kontaktní čočky přijmou, vyhraďte si čas, který věnujete prvním aplikacím. Stačí Vám pár hodin večer, kdy si vyzkoušíte nasadit kontaktní čočky a budete s nimi doma dělat různé činnosti. Pokud s čočkami nebudete mít žádné potíže, můžete je bez obav zkusit nosit celý den. V případě, že Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou tato značka kontaktních čoček umožňuje. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Hezký den.
Lotty

Dobry den chci se zeptat v baleni jsou jen cocky ?nebo ta tekutina/kapky.A v barve je tez mate?dekuji.S.

Zákaznický servis
Dobrý den, Lotty, děkujeme za otázku. Toto jsou jednodenní (jednorázové) kontaktní čočky, ke kterým nepotřebujete žádné další pomůcky. Roztok slouží k očistě a uchovávání vícedenních kontaktních čoček. Barevnou variantu jednodenních kontaktních čoček z řady TopVue si můžete prohlídnout zde. Pokud pro Vás můžeme udělat něco dalšího, napište nám. Hezký den.
Jana Psíková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte k těmto čočkám variantu torickou (jednodenní torické kontaktní čočky). Děkuji.

Zákaznický servis
Dobrý den, Jano, děkujeme za otázku. Musíme Vás, bohužel, zklamat. Torická varianta těchto čoček není. Z řady TopVue máme torické čočky 14denní nebo měsíční. Oba typy jsou však ze silikon-hydrogelového materiálu a kontaktní čočky TopVue Daily jsou hydrogelové. U čoček z řady TopVue ale funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám vícedenní torická varianta čoček nevyhovovala, mohla byste tuto službu využít. Pokud ale trváte na jednodenní variantě torických čoček, bude lepší před nákupem na internetu čočky vyzkoušet u svého očního specialisty. Vyhnete se tím promarněné investici. Hezký den.
Veronika Králová

Dobrý den, je možno dostat jedny čočky ( den) na zkoušku, než objednám celé balení? Používám jiné čočky u kterých změnily zakřivení a od té doby mi padají z oka sport je prakticky nemožný. děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Veroniko, díky za otázku. Tak malé zkušební balení Vám bohužel nabídnout nemůžeme. TopVue Daily jsou ale dostupné v balení 10 kusů a navíc je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud bychom Vám mohli pomoci s čímkoli dalším, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Gabriela Drapáková

Dobrý den, objednávám jednodenní čočky pro dceru a pro sebe chci stejný typ v jedné objednávce, ale nenabízí se mi pokračování. Jakoby 3. a 4. oko :D

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Gabrielo, díky za komentář. Na čtyři oči není náš systém bohužel stavěný :) Vložte prosím do košíku nejprve čočky pro dceru, pak pokračujte v nákupu a vložte do košíku kombinace pro sebe. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

zdena k.

čočky jsou pro mě příjemným překvapením. vůbec jsem nečekala, že je budu tak ráda nosit. střídám je s brýlemi, ale jsou prostě situace, kdy brýle mít nechcete :) určitě doporučuju. i kdyby jen vyzkoušet.

Marek

Dobrý den, už delší dobu používám čočky dailies total 1, jsem s nima spokojen, až na jejich cenu. Zajímá mne, je mezi kvalitou těchto a vašich čoček rozdíl?

Zákaznický servis
Dobrý den, Marku, díky za otázku. Kvalitní jsou oba typy čoček. Je zde ale rozdíl v materiálu použitém pro výrobu čoček. TopVue Daily jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu - mají vysoký obsah vody a nižší propustnost kyslíku. Ovšem čočky Dailies TOTAL1 jsou vyrobeny ze dvou materiálů. Uvnitř je silikon-hydrogelové jádro a povrch čočky je potažen na vodu bohatým hydtrgelem. V ceně se tedy zřejmě odráží náročnost výrobního procesu. TopVue Daily můžete bez obav vyzkoušet. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné investice. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Beáta Frýdlová

Nosím už jen tyhle. Začínala jsem na měsíčních čočkách, ale pohodlí s ta bezstarostnost s jednodenními je prostě k nezaplacení.

Rudolfová Š.

Nosím je ráda. Brýle nosím ráda jako módní doplněk. Myslím, že je to u mě tak nějak půl na půl.

Julie

Do čoček jsem se nikdy nehrnula, ale tyhle mě přesvědčily o praktické stránce věci. Jsou v mnoha ohledech lepší než brýle. Na sport už nosím pravidelně jen čočky. Tyhle samozřejmě :)

Dáša Pavlíková

Určitě doporučuji vyzkoušet. Beru si je vždycky na zimní i letní dovolenou. Jinak nosím brýle.

Denisa Havlová

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik mám mít zakřivení a průměr. Na obalu od brýlí mám napsání S -3.00 C +0.00 70 mm -3.00 -0.00 Jaké bych si měla vybrat zakřivení a průměr? K doktorce už zajít nestihnu a čočky akutně potřebuju. Děkuju moc za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, děkujeme za Váš dotaz. V zápisu jsou uvedeny pouze dioptrie a pravděpodobně pupilární distance, která je pro kontaktní čočky nepodstatná. Je důležitá pouze pro brýle. Bohužel Vám v tomto nemůžeme pomoci. Budete muset kontaktovat svou oční lékařku. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Pavlína Vojtová

Dobrý den, zakoupila jsem čočky na blízko 1,5 dioptrie, čtení OK, jsou pohodlné. Al na dálku mám vidění rozmazané již od cca tří metrů - velmi nepříjemný pocit. Několikrát jsem zkoušela, zda se oko "nepřizpůsobí", ale zhruba po půl hodině jsem čočky musela vyjmout. Vidění na dálku bylo velmi nepříjemné. Udělala jsem nějakou chybu? Na řízení vozu bych si s nimi v žádném případě netroufla, nikde jsem se o tomto před nákupem nedočetla. děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavlíno, díky, že jste se na nás obrátila. V první řadě bychom Vám doporučili zeptat se svého očního lékaře, zda potřebujete multifokální čočky. Slouží pro korekci vidění na blízkou i dalekou vzdálenost. Zadává se u nich dioptrie naměřená na dálku a jsou dostupné i s dioptrií 0,00. Adice by pak ve Vašem případě vycházela na +1,50. Vzhledem k vyšší finanční náročnosti multifokálních čoček bude určitě lepší, kdy Vám situaci vyjasní Váš lékař či kontaktolog. Pokud bychom zjistili nějaké nové informace, ozveme se. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Kateřina Průšová

Jsou jemňoučké. V očích je vůbec necítím. Jsem ráda, že jsem napoprvé narazila na takové kontaktní čočky.

Miroslav Aron

Dobrý den. mám dotaz jestli lze použít čočky na dálku +,075 které by mi vyhovovali při řízení auta a pokud budu potřebovat něco přečíst tak si přes čočky nasadit brýle na blízko. Používám multifokální čočky ale na řízení mi spíše vyhovují jen brýle na dálku. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Miroslave, díky za Váš dotaz. My bychom Vám takovouto kombinaci dioptrických pomůcek nedoporučovali. Lepší ale bude, když se poradíte se svým očním lékařem. Je možné, že jiné multifokální čočky by Vám mohly vyhovovat více. Někdy hrají roli malé detaily a pro některé nositele může být rozhodující drobná odchylka v jakékoli vlastnosti čoček. Lékař, který má možnost Vám oči vyšetřit, Vám jistě poradí o mnoho lépe. Díky za pochopení a mějte krásný den.

amy

zatím nej čočky co jsem zkusila. nosila jsem měsíční, ale jednodenní jsou ve všem lepší. nejvíc nadšená jsem z toho, že čočkám nemusím věnovat žádný čas pro čištění atd.

Máša Láčková

Dobrý den, čočky jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem s nimi spokojená. Zrovna donosívávám poslední čočky z balení a určitě teď objednám nějaké větší. Zvláště teď v létě je budu nosit každý den.

Silvia

Dobrý den prosím vás mám otázku mám naměřeno prave oko dioptrie +2,0 cylindr Do +1,0 Osa 50 levé oko dioptrie +2,0 cylindr Do +1,25 osa 140 dle Dr jsem na levé oko krátkozraká Dr mi zakázala čočky ale při mém životním stylu a sportu co dělám brýle nepřipadají v úvahu . Jaké kontaktní čočky by jste mi poradili ? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Silvo, díky, že jste se na nás obrátila. My bychom Vám rozhodně doporučili držet se rad lékařky. Jistě ví, proč nejsou kontaktní čočky ve Vašem případě vhodné. My to z tohoto zápisu bohužel nepoznáme. V každém případě jsou plusové dioptrie používány pro korekci vidění do blízka. Pokud jste ale krátkozraká, zřejmě jde o něco speciálního a my bychom Vám tedy doporučili navštívit kontaktologa, který Vám umožní kontaktní čočky vyzkoušet. My nemáme k dispozici zkušební kontaktní čočky a doporučit Vám kontaktní čočky by tedy mohl být risk. Nemusely by Vám sedět a Vy byste zbytečně přišla o své peníze. Vyhledejte tedy prosím aplikační středisko nebo kontaktologa. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

R. Janáková

Cena mi připadala nízká, takže jsem čekala všelicos. Každopádně jsem se dočkala velkého a příjemného překvapení. Musím souhlasit s ostatními. Čočky jsou pohodlné a moc příjemné.

Julie

Jaro a podzim vždycky sfouknu v měsíčních čočkách, ale na zimní a letní sezonu si vždycky objednávám tyhle. Jsou laciné a vyhovuje mi, že se o ně nemusím vůbec nijak starat.

Martin D.

Jsou tyto cocky vhodnou nahradou, pokud pouzivam multifokalni mesicni +1.5 PWR, 8.5 BC

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martine, díky za Vaší otázku. TopVue Daily bohužel nejsou určeny pro korekci Presbyopie. Vhodné kontaktní čočky musíte hledat v kategorii multifokální kontaktní čočky. Ideální by bylo, kdybyste nám napsal co nejvíce informací o svých dosavadních čočkách - typ, značku, materiál, adici... Najít vhodnou alternativu pro nás pak bude jednodušší. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.
Jourová L.

Objednala jsem si čočky kvůli sportovním aktivitám. Pro takové příležitosti jsou naprosto perfektní, takže věřím, že i pro normální každodenní nošení jsou OK. Kdybych se rozhodla pro nošení čoček každý den, určitě budu nosit topvue daily.

Martina Ospalíková

Dobrý den, doposud jsem používala čočky Dailies - Aqua Comfort PLUS. Můžu je nahradit čočkami TopVue Daily, jestliže potřebuji tyto parametry? Levé oko: -0,75 (dioptrie), -0,75 (cylindr) x160 (osa). Pravé oko: -2,00 (dioptrie), 8,7 (zakřivení). Děkuji za radu. Martina

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martino, děkujeme za Váš dotaz. S těmito naměřenými parametry je nutné zvolit si pro levé oko torické kontaktní čočky, které korigují astigmatismus. Pokud chcete zůstat u čoček jednodenních, můžete vyzkoušet Dailies AquaComfort Plus Toric. Čočky mají ale větší rozdíl u průměru a bylo by tedy lepší poradit se před nákupem osobně se specialistou. Pro pravé oko můžete TopVue Daily určitě vyzkoušet. Pokud by se snad z jakéhokoli důvodu stalo, že Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že byste chtěla pro obě oči stejné kontaktní čočky, můžeme Vám nabídnout čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism. Ty jsou ale, na rozdíl od Vašich dosavadních čoček, vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a liší se i perioda výměny. Nedokážeme posoudit, jak by Vaše oči na změny reagovaly, ale i u těchto čoček je případně možné využít Garanci vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
andrej

cena čoček je skvělá.

Simona Kratochvílová

Kvůli sportu jsem musela přejít na kontaktní čočky a TopVue Daily mě velmi příjemně překvapily. Ráno je nasadím, večer vyndám a ani nevím, že je mám v očích, což je pro mě velmi důležité.

Petr Hypšman

Jakou hodnotu dioptrií bych měl mít u kont.čoček,brýle mám +3,5 na blízko a na dálku +5 dioptrií.Teď používám +3,5 a nějak to není ono,tak si myslím jestli není třeba dioptrie zvýšit,přes brýle vidím dobře.Dík a přeji krásný den,Petr.

Zákaznický servis
Dobrý den, Petře, děkujeme za Váš dotaz. Při naměřených dioptriích na blízko i na dálku budete potřebovat multifokální kontaktní čočky. Pokud máte zájem o čočky z řady TopVue, můžeme Vám nabídnout měsíční TopVue Air Multifocal. U čoček si zvolíte dioptrie +5,00 a adici +1,50. V případě, že by pro Vás korekce nebyla vhodná, což je ale velmi nepravděpodobné, můžete u čoček TopVue využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
simona málková

Dobrý den,mám určené zakřivení 8.70 mohu mít místo toho 8.50

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Oko je schopné tolerovat určité rozdíly a Vaše oči by tedy čočky měly přijmout. V dnešní době jsou pro výrobu kontaktních čoček používány vysoce přizpůsobivé materiály a průměr a zakřivení již nehraje primární roli. Pohodlí při nošení nejvíce ovlivní právě materiál kontaktních čoček. TopVue Daily můžete bez obav objednat, protože kdyby došlo k situaci, že čočky nebudou pro oči vyhovující, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.
Lucie Švábenská

Dobry den, mam dotaz. Momentalne nosim cocky My Day, chci vyzkouset tyhle, mam je uz i koupene. Je to vhodna nahrada? V optice mi rekla ze je mam tyden nosit a pak az prijit na kontrolu a ja mam strach abych si za tyden oci neznicila. Dekuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte na mysli MyDay daily disposable, mezi čočkami je rozdíl v použitém materiálu. MyDay jsou ze silikon-hydrogelu a TopVue Daily z hydrogelu. Abyste zjistila, zda jsou čočky pro Vaše oči vhodné, budete je muset vyzkoušet. Nemusíte mít strach z poškození očí. Když pocítíte cokoli nepříjemného, čočky z očí vyjmete. TopVue Daily jsou velmi pohodlné a také přizpůsobivé, takže si dovolíme říci, že budete Vy i Vaše oči spokojeni. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme krásný den.
Anonymous

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu s výběrem jednodenních kontaktních čoček. Doposud jsem používala čtrnáctidenní kontaktní cocky značky acuvue oasys -4.25, zakřivení 8.4 a průměr 14.00. Doporučili byste mi spíše tyto topvue anebo acuvue moist? Oba výše zmíněné typy mají zakřivení 8.5 a průměr 14.20, muže rozdíl při nošení vadit? Popřípadě které z nich jsou podle vás kvalitnější a šetrnější? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takto malý rozdíl v zakřivení byste neměla pocítit. Je to ale velmi individuální. Předem Vám nedokážeme říci, které kontaktní čočky pro Vaše oči budou lepší. Stejně tak není možné říci, že by některé z čoček byly kvalitnější a šetrnější. Všechny kontaktní čočky jsou, vzhledem ke způsobu používání, velmi kvalitní a šetrné. Čočky TopVue Daily můžete vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Natálie Kovačová

Hledala jsem levnou a pohodlnou variantu čoček a našla jsem ! Jsou opravdu skvělé. Vyzkoušela jsem velkou škálu čoček, ale tyto mě velmi příjemně překvapily a už nekupuji jiné:) a ještě ušetřím, takže za mě super :) Díky, Natálie

HUjer Klaus

V očích je necítím i když bych měl mít průměr 8.6. Jsou pohodlné a jak taky lidé píšou tak jsou super na sport.

tomáš l

ty nejlepší na sport. jiné už nenosím

Barbora

Tyto čočky jsem vyzkoušela a vcelku dobré. Jenže mají pouze jedno zakřivení 8.5 a já mám od optometristy vyměřený rozměr na podobných čočkách 9.0 (průměr je stejný). Pocitově mi ten rozdíl problémy nedělá, ale nemůže to dělat dlouhodobě problémy? Vím, že čočky mohou způsobovat otlaky. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Barboro, děkujeme za Váš dotaz. Je možné, že Vám čočky sedí, ale nedoporučujeme Vám jejich dlouhodobé nošení. Pokud je rozdíl mezi naměřenou hodnotou a nošenou čočkou takto velký, čočka nebude na oku správně sedět a mezi okem a čočkou nedochází k dostatečné výměně slzného filmu. Čočka pak může oko dusit. Můžete tedy zkusit čočky z řady Acuvue, které zakřivení 9,00 nabízí. Acuvue Oasys 1-Day nebo například 1 Day Acuvue Moist. Přejeme hezký den.
Ivana Kosová

Dobry den prosim muzete mi poradit jake si mam poridit cocky kdyz mam syndrom sucheho oka dekuji s pozdravem Kosova

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivano, když trpíte syndromem suchého oka, je nutné vybírat kontaktní čočky s vysokým obsahem vody. Určitě budou nejvhodnější jednodenní. Neuvádíte žádné parametry ani druh refrakční vady, která Vám byla diagnostikována. Za předpokladu, že potřebujete klasické sférické čočky, můžete zkusit TopVue Daily nebo TopVue Elite. Zároveň Vám doporučujeme mít při sobě vždy oční kapky, které Vaše oči v případě potřeby okamžitě zvlhčí. Můžeme Vám doporučit oční kapky Gelone, které jsou vhodné k použití přímo na kontaktní čočky. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.
Kateřina,Most

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké dioptrie bych si měla objednat, pokud brýlemi koriguji vadu -6,00 a -4,75 dioptrií. Kdysi jsem čočky nosila, ale nepamatuji si jak silné. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, pro kontaktní čočky se dioptrie upraví na -5,50 a -4,50. Pokud byste chtěla poradit s výběrem čoček neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den, mám k občasnému používání čočky Dailies Aqua Comfort Plus + 4,0 a + 4,25. Chci vyzkoušet čočky TopVue Daily, ale ty jsou jen +4,0. a navíc menší zakřivení a větší průměr. Je to velký problém?Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petro, díky moderním materiálům, ze kterých jsou dnes čočky vyráběny, by mělo oko přijmout rozdíl u průměru a zakřivení, takže čočky by Vám měly vyhovovat. Moderní asférický design čoček navíc umožňuje nepřikládat zakřivení čočky příliš velký význam. Vždy jde ale o individuální pocit nositele. Vzhledem k potřebě vyšší dioptrické korekce, bychom Vám doporučili TopVue Elite. U dioptrií naměřených pro brýle je potřeba od určitých hodnot udělat pro čočky malou korekci. Je to z důvodu odlišné vzdálenosti brýlové a kontaktní čočky od oka. Měla byste tedy objednat dioptrie +4,25 a +4,50. Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy. Přejeme hezký den.
Tomáš

Dobrý den, Chtěl bych vědět jaké dioptrie u čoček mám zvolit když dioptrie naměřené pro brýle mám -2,50 Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tomáši, změnit dioptrii je třeba až od -3,50 případně +3,25. Můžete si tedy objednat čočky se stejnou dioptrickou korekcí, jakou máte naměřenou pro brýle. Přejeme hezký den.

Ivana Kosová

Dobry den prosim Vas jake bych mela nosit cocky jestli stejne dioptrie jako bryle bylo mi zdeleno ze ano ale uz jsem vyzkousela dva druhy a nevidela jsem jako prez bryle dekuji za odpoved s pozdravem Kosova

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte dioptrii vyšší než 3,5 nebo -3,5, je nutné dioptrie přepočítat. Ideální samozřejmě je, navštívit optometristu, který provede vyšetření a přeměření přímo pro kontaktní čočky. Pokud chcete, napište nám, jaké dioptrie máte naměřené pro brýle a my Vám řekneme, jaká by se pro Vás měla hodit dioptrie u kontaktních čoček. Přejeme hezký den.

KPletková

Jiné denní čočky už ani nehodlám používat, jsem spokojená.

Niky Lenfeldová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je nějaký významný rozdíl mezi zakřivením a průměrem ? Normálně si kupuji čočky se zakřivením 8,70 a průměrem 14,00 a chtěla bych si koupit tyto, ale tyto mají jiné zakřivení, myslíte že to bude problém ? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. V dnešní době jsou materiály již tak přizpůsobivé, že tento rozdíl by neměl působit při nošení potíže. Zakřivení už dávno nemá na pohodlí při nošení téměř žádný vliv - čočky dnes mají moderní asférický design. Samozřejmě jde o individuální záležitost a zda Vám čočky sedí, poznáte až po jejich vyzkoušení. Čočky TopVue můžete vyzkoušet a případně využit služby Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.
T. Richter

Velmi pohodlné a příjemné. Žádná zdlouhavá manipulace, ráno nasadím a večer vyhodím.

Kovaříková

SNad jediné čočky, které mi takhle suprově vyhovují! Určitě je budu používat i nadále.

Alena Dvořáková

Čočky netlačí, celkově neobtěžují a to je využívám při celodenní práci s pc.

Adam Holek

Ideální náhrada za brýle, oči mě z nich nepálí ani nebolí.

Jura

Vybral jsem si taky podle recenzí a jsem mile překvapený. Čočky jsou v oku příjemné a ani při sportu necítím nějaké nepohodlí nebo pohyb čočky po oku.

Jana

Dobrý den, prosím o radu. Jaké si koupit čočky při dioptriich 3,75 a cylindru 0,25 a dioptriích 4,5 a cylindru 0,75? Chci tyto jednodenní. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina
Dobrý den, Jano, dle Vašich hodnot je zřejmé, že Vám byl naměřen tzv. astigmatismus. Ke korekci této vady jsou určeny kontaktní čočky s označením for astigmatismus nebo toric. Na jednom oku je ale astigmatismus velmi slabý, hodnota cylindru 0,25 se vůbec nevyrábí. Zde bych volila sférické kontaktní čočky, jako jsou tyto TopVue Daily. Pro druhé oko je ale třeba objednat čočky astigmatické. V nabídce máme hned několik denních astigmatických čoček, například 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.
MiCHAELA

Veliká spokojenost. Dříve jsem nosila měsíčky čočky Air oprix měsíční a ty mi příliž nevyhovovaly. Věčně jsem měla červené oči a dělali se mi ječné zrna v oku. Pak jsem tedy objevila tyto a jsou mnohem lepší pro moje oči. Za mě super!

Zdenka Packová

Děkuji za odpověď. A rozdíl v tom průměru 14.5 a 14.20 není problém?

Zákaznický servis

Dobrý den,

u těchto nových čoček není nutné zabývat se rozdíly v parametrech, výroba čoček pokročila a ani rozdíl v průměru čočky by neměl způsobovat problémy. Navíc znovu zmiňujeme jedinečnou šanci objednání na zkoušku.

Zdenka Packová

Dobrý den, používám měsíční čočky (zakřivení 8,7 a průměr 14,5) a chci přejít na denní. Pokud bych chtěla použít tyto kontaktní čočky, které mají pouze jednu verzi zakřívení, je to příliš velký rozdíl?

Zákaznický servis

Dobrý den, oko dokáže bez problémů tolerovat rozdíly v průměru a zakřivení. Toto jsou nové čočky, velice oblíbené a nyní navíc u nich garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám čočky nevyhovovaly.

Jana Adamíková

Dobrý den, již delší dobu používám čočky Biofinity a jsou skvělé, hledám k nim podobné v čočkách jednodenních. Přes Biofinity se mi zdá ostřejší vidění než přes ostatní čočky, takže asi podobné materiálově. Které by jste mi doporučili?

Zákaznický servis

Dobrý den, zda Vám budou čočky TopVue Daily vyhovovat stejně jako Biofinity nemůžeme zaručit, ale vzhledem k tomu, že u nich nyní garantujeme vrácení ceny pokud by Vám nevyhovovaly, si je můžete objednat na zkoušku.

Šimon S.

Čočky jsem využil při zimní dovolené na horách a jsem nadšený. Narozdíl od brýlí se vůbec nemlžily a celý den jsem o nich nevěděl.

Eva Vlčková

Dobrý den. Do teď jsem používala občasně čočky Acuvue Oasys 14denní se zakřivením 8,4 (různá zakřivení jsem na svých očích významně pociťovala) . Mohu přejít na tyto jednodenní čočky TopVue? Hlavně mi jde o to, jestli není přílišný rozdíl v materiálu - senofilcon/etafilcon - nebo jiném parametru, který by mohl působit potíže. Zakřivení 8,5 by snad mělo být ok. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, rozdíl v parametrech je tak malý, že by potíže způsobit neměl. U materiálu nemůžeme dopředu posoudit, ale nyní nabízíme možnost vyzkoušení těchto jednodenních čoček. Garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

Svobodová

Mohu s čočkami např. do bazénu? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, koupání v bazénu doporučujeme pouze s použitím jednodenních čoček. Jestliže máte čočky s delší výměnou, proveďte dezinfekci Vašich čoček roztokem na kontaktní čočky co nejdříve po opuštění bazénu. Pokud plavete pod vodou, samozřejmě použijte plavecké brýle.

Marek

Vynikající čočky! Velká spokojenost i s kvalitou a rychlostí dodání! Díky

Dan

Jsou pohodlné, nedřou a nevysušují se a navíc jsou za skvělou cenu! Doporučuji vyzkoušet!

Kateřina Matoušková

Používám je pouze na sport (střídám s Topvue Air), dobře drží tvar a pohodlí je stejné. Doporučuji.

Roman Pavlov

Moje první kontaktní čočky , měl jsem obavy , ale už po dvou týdnech můžu říct jen jedno : Fantazie !!! Našel jsem co jsem hledal i při sportu . Moc chválím a děkuji !!

Zuzana Pokorná

Děkuji za kladné a rychlé vyřízení reklamace a výměnu čoček. Top Vue denní mi na oku nedržely a klouzaly. (Mám předepsané zakřívení 8.6). Vyměnila jsem za Top Vue měsíční, s kterými nemám problém.

Tereza

Dobrý den, mám tři dotazy - první, zda vadí, či nevadí, že mám na obou očích astigmatismus, zda tyto čočky i tak můžu mít? Doteď jsem nosila měsíční od jiné firmy a astigmatismus nekorigovaly, jen krátkozrakost. A druhý dotaz - mé dosavadní čočky měly průměr 14, tyto ale v jiném průměru než 14.20 ani nenabízíte, nebude to vadit? A poslední - dioptrie na brýlích a čočkách se shodují? Já myslela, že nikoli, měla jsem dojem, že mi kdysi v lens centru říkali, že čočky se dávají s menšími dioptriemi, ale nyní koukám na krabičku od čoček a předpis na brýle a na obojím mám stejné údaje.. Děkuji za odpovědi a přeju hezký den. Tereza

Zákaznický servis

Dobrý den, dioptrické hodnoty naměřené pro potřeby brýlí a kontaktních čoček se zpravidla neshodují, neboť optické ohnisko leží u obého v jiné vzdálenosti (čočka sedí přímo na oku, brýle na kořeni nosu). Při stanovení "správných" dioptrií záleží však také na subjektivním pocitu pacienta. Objektivně naměřená hodnota dioptrií, která odpovídá skutečnému fyzickému stavu oka, nemusí vždy odpovídat té hodnotě, kterou je pak Vaše zraková vada korigována. Při vytváření zrakového vjemu totiž hraje velkou roli schopnost mozku dokreslit vizuální vjem. Např. Člověk, jemuž jsou naměřeny dioptrie -5.00 při aplikaci optické čočky o této síle zaznamenává horší vidění, nepříjemné pocity, bolest hlavy a podobně. Když je mu však aplikována čočka o síle -4.75 zaznamenává subjektivně lepší výsledky než v prvním případě. K Vašemu dalšímu dotazu, kontaktní čočky TopVue Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. Změna průměru čoček závisí opět na subjektivním pocitu konkrétního jedince - někdo změnu v průměru ani nezaznamená, jiný má nepříjemné pocity řezání, špatného ulpění čočky a td. Obecně však lze říci, že ve většině případů takto malá odchylka průměru nezpůsobuje obtíže. Děkujeme za Váš dotaz

Michaela

Dobrý den, budu si kupovat jednodenní čočky k pobytu u moře, je zapotřebí si kupovat roztok nebo jsou čočky uchované v roztoku? Doporučili byste případně koupit jenom oční kapky?

Zákaznický servis

Dobrý den, jednodenní kontaktní čočky jsou uchovávány v blistru - plastové vaničce s roztokem, do které je čočka uložena a uzavřena již při výrobě. Každý den jednoduše vyjmete novou čočku z blistru a večer ji vyhodíte. Výhodou jednodenních kontaktních čoček je právě fakt, že nevyžadují žádnou péči spojenou s uchováváním. Můžete však zakupit menší balení roztoku pro případ náhlé potřeby například, kdyby došlo k znečištění čočky v oku během dne a byla potřeba opláchnout. Samozřejmě lze v takovémto případě také čočku vyhodit a použít novou.

Michaela

Dobry den, rada bych si poridila tyto cocky. Pouzivala jsem VIDI, ale bohuzel si nepamatuji zakriveni-tusim, ze to bylo 8.4 nebo 8.6. Bylo by pro me zakriveni 8.5 vyhovujici? Dekuji za odpoved. Michaela

Zákaznický servis

Dobrý den, parametr zakřivení by neměl představovat problém, neboť lidské oko bývá zpravidla schopno tolerovat odchylky tohoto parametru. U čoček TopVue Air navíc poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že by s nimi zákazník nebyl spokojen. Můžete si tak čočky bez obav objednat na zkoušku. Když Vám nebudou vyhovovat, jednoduše je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Daniela Chomátová

Dobrý den, tyto čočky nakupuji pravidelně už pár let a jsem s nimi velmi spokojená (kvalita i cena), ale ocenila bych, kdyby jste nabízeli i výhodné balíčky jednodenních čoček s roztoky malých objemů (např. 90 ks čoček + 3ks roztoku Gelone 100ml).... používám roztok při manipulaci a nasazování raději než ten, ve kterém byly čočky zakonzervovány, spotřebuji ho tedy jen malé množství a proto je malá lahvička ideální....nepláneujete do budoucna i něco takového? díky

Zákaznický servis

Dobrý den, takovéto balíčky v současné době zatím neplánujeme. Malé balení roztoku Gelone však nabízíme často jako dárek k nákupu při překročení určité částky. Malá balení různých značek roztoků u nás můžete také zakoupit samostatně. Děkujeme za pochopení

Kuba

Dobrý den, chci se zeptat jestli jsou tyto čočky vhodné taky na sport? Díky za odpověd. ;-)

Zákaznický servis

Dobrý den, ano čočky jsou vhodné i na sport, čočky jsou jednodenní - jednorázové, což je velká výhoda, neboť mohou být používány jen příležitostně právě pro potřeby sportovních aktivit a pak jednoduše vyhozeny. Odpadá tak jakákoliv péče spojená s jejich čištěním a uchováváním. Čočku po použití vyhodíte a příště jednoduše použijete novou.

Marie Fialová

Dobrý dem , mám čočky 14 , 8,7 u topvuedeily uvádíte 14,2 , 8,5 nevim jestli bych je mohla mít?

Zákaznický servis

Dobrý den, lidské oko by mělo být schopno tolerovat odchylku průměru a zakřivení, je tedy velice pravděpodobné, že by Vám čočky neměly způsobovat žádné problémy. Design kontaktních čoček je v dnešní době vyvíjen s důrazem na poskytnutí nejvyššího možného komfortu nositeli. U čoček TopVue navíc poskytujeme garanci vrácení peněz v případě, že by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly nebo neseděly. Můžete si tak čočky objednat na zkoušku bez obav z případné finanční ztráty. Věříme, že s čočkami budete spokojena.

Kateřina

Dobrý den,čočky nosím jen pro lyžování nebo u dovolené u moře. Kupovala jsem si 14denní Acuvue Oasis,ale uvažuji o jednodenních - odpadá udržování čoček v roztoku atd. Můžu ale s jednodenníma čočkama přes den usnout? (spánek po obědě:-) Díky.

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky TopVue nejsou výrobcem schváleny k prodlouženému způsobu nošení (přes noc během spánku), avšak krátký spánek během dne by neměl představovat žádný problém.

Śárka

Dobrý den, mám zájem o Vámi nabízené kontaktní čočky TopVue Daily, od očního lékaře jsem dostala jinou značku a taky ve více variantách dioptrii, jenže s nima špatně vidím do dálky. Mám uvedené dioptrie +3,25 na obě oči....korekce 1,25....ADD +2. Nevím jaké dioptrie mám zadat při nákupu +3,25 nebo +2? Oční lékařka mi dala čočky, kde bylo uvedeno +2 u dalších 2,25 a další 2,5, ale se všema je špatné vidění do dálky, jak je to u nabízených čoček TopVue Daily pokud zadám dioptrie +3,25 uvidím s nima do dálky a při řízení auta? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel čočky TopVue nejsou dostupné v multifokální verzi. Pokud s čočkami, které Vám byly aplikovány, přetrvávají zrakové obtíže, je jistě namístě navštívit znovu očního lékaře, který provede další vyšetření a přeměření zraku.

Milan

dobře sedí a neklouzají po oku, takže velké pohodlí

barbora

Dobrý den,měla bych zájem o tyto kontaktní čočky...nicméně mám podobný problém jako předchozí klienti.Před tím jsem nosila čočky survue od johnson johnson se zakřivením 8,8.Poté jsem skusila čočky od coooper vision se zakřivením 8,6.Myslíte že nebude problém se zakřivením 8,5 u těchto čoček?Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky TopVue od předního světového výrobce Pegavision vyhovují 99% uživatelů. U tohoto typu čoček navíc v případě Vaší nespokojenosti garantujeme vrácení peněz, nemusíte se tedy obávat promarněné investice. Jedná se o velmi kvalitní a povedený produkt a jeho vyzkoušení Vám můžeme vřele doporučit.

Květka

čočky byly v balíčku k acuvue zdarma, tak jsem je vyzkoušela a připadají mi lepší, navíc příznivá cena, asi u nich zůstanu :-)

Vojta

Vcelku dobré kontaktní čočky. Používal jsem dražší ale proč platit víc když mi tyto sedí lépe :-)

Anonymous

vyhovují mým požadavkům, lepší než jiné čočky co jsem již vyzkoušela. Doporučuji i pro citlivé oči. Vyhovují mi při sportu i při práci nebo ve společnosti. Nevysušují oči a někdy zapomenu, že je vůbec mám:-)

Kuba

Tyto denní čočky jsou pohodlné a nedráždí oči. Pracuji celý den u PC a žádný problém s vysycháním. Doporučuju.

Stázka

Čočky jsou velmi měkké a tenoučké. Z počátku horší manipulace, ale chce to vydržet. Po pár nasazeních už zcela bez problémů. V očích nepálí, okraje nedráždí. Doporučuji!

Julča

super pohodlné čočky, navíc žádná starost a cena luxusní, na léto ideální

Anonym

Dobrý den,ráda bych vyzkoušela tyto kontaktní čočky - jaká je expirace? Jsou vhodné pro citlivé oči? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den, většina skladových zásob je s exspirací leden 2018. Kontaktní čočky TopVue Daily jsou vhodné i pro Vaše citlivé oči. K pohodlí při nošení přispívají nejen velmi tenké okraje, ale i efektivní lubrikační látka – hyaluronát sodný.
Aja

rozhodně doporučuji i tobě Miloši :-), také jsem přecházela z končících čoček, manipulace dobrá, velmi příjemné v oku

Miloš Koubek

Čočky, které používám končí s výrobou. Doporučíte mi tyto? Nebo musím k očnímu? díky

Zákaznický servis
Dobrý den Miloši, každá změna kontaktních čoček by měla být konzultována s Vaším očním lékařem. Kontaktní čočky Topvue Vám doporučujeme vyzkoušet. Díky poskytované garanci vrácení peněz u TopVue neriskujete nákupem "na slepo" finanční ztrátu v případě, že Vám nebudou tyto jednodenní čočky TopVue vyhovovat. Děkujeme za Váš dotaz.
VK

doporučuju, sedí dobře, pohodlné, žádné negativní pocity

Luboš

Mohu tyto čočky doporučit, byl jsem mile překvapen nejen cenou. Příjemné v očích, dobrá manipulace a žádné podráždění.

Katka

Preferuji jednodenní čočky a tyto mi sedí. Pohodlné, kvalitní a za dobrou cenu. Můžu doporučit.

Radek

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli bych mohl přejít z měsíčních čoček air optix aqua na tyto když mám na nich zakřivení 8,6 děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den Radku, určitě je doporučujeme vyzkoušet, rozhodně neriskujete finanční ztrátu díky garanci vrácení peněz. Posouzení, zda Vám budou či nebudou vyhovovat čočky TopVue, je velmi individuální a nezáleží jen na parametru zakřivení, pohodlí při nošení kontaktních čoček ovlivňuje např. celková konstrukce čočky nebo materiál, ze kterého je vyrobena. Kontaktní čočky TopVue mají navíc asférický design tzn. že zakřivení není stejné v každém bodě čočky, díky tomu není parametr zakřivení tak důležitý. Děkujeme za Váš dotaz.
Halasová

Dobrý den, zajímala by mě tloušťka těchto denních kontaktních čoček. Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den paní Halasová, výrobcem kontaktních čoček TopVue je deklarována tloušťka 0,08 mm.

Nečasová

To pohodlí při nošení je fakt znát. Na manipulaci jsem si musela chvíli zvyknout, ale teď jsem moc spokojená. Doporučuji

Michal

Spokojenost. Přešel jsem z 1 Day Acuvue. Stejně pohodlné. Doporučuji

Martin

Dobrý den, chci se zeptat, dají se jednodenní kontaktní čočky nasadit ráno, poté vyndat a na pár hodin uschovat v roztoku a znova nasadit večer? Je to z důvodu přespání např. o víkendu.

Zákaznický servis
Dobrý den, jednodenní kontaktní čočky jsou určené pouze pro jednorázové použití, obecně tedy platí ráno nasadit a večer vyhodit, žádné uchovávání v roztoku. Je důležité dodržovat jednotlivé režimy nošení z důvodu předcházení možných rizik z přenášení kontaktních čoček.
Tomáš

dobri den mnel bich prozbu bili bi mozne modri cocki

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel kontaktní čočky TopVue máme jen v nebarevném provedení. Jistě si vyberete z naší nabídky barevných kontaktních čoček.

Vendula

Dobrý den, nosím kontaktní čočky Biofinity s průměrem 14 a zakřivením 8,5 měsíční, jednodenní jsem ještě nezkoušela žádné. Mohla bych zkusit tyto, i přesto, že mají jiné hodnoty průměru a zakřivení (průměr 14,2 jsem už měla, ale zakřivení 8,5 ještě ne).

Zákaznický servis
Dobrý den, hodnota zakřivení 8.5 u jednodenních kontaktních čoček TopVue by Vám neměla dělat problémy, protože díky asférickému designu těchto čoček není parametr zakřivení tak důležitý. Navíc vyzkoušení čoček TopVue neznamená v případě nemožnosti nošení ani finanční újmu, protože garantujeme vrácení peněz.
HH

Pro mě to jsou kvalitní jednodenní čočky, v kterých jsem i přespal a vyndal je až ráno (nedoporučuji, oči byly dost suché). Vyzkoušel jsem i dražší, ale proč platit víc, když tyto čočky mi sedí lépe.

Zákaznický servis
Dobrý den, kontaktní čočky nejsou určené k ponechání v oku po dobu spánku. Je důležité dodržovat doporučení od výrobce, předejdete tak případným komplikacím. Děkujeme za Vaše hodnocení.
Nika

Dobrý den, pokud tedy nemusíme mít pro jednodenní čočky roztok, vyjímá se čočka z oka "na sucho", nebo je třeba použít nějaké kapky? Děkuji.

Zákaznický servis
Dobrý den, ve většině případů není při vyjímání čočky z oka zapotřebí ani roztoku ani kapek. Ve velmi ojedinělých případech se čočka přilepí (nepohybuje se) a pro vyjmutí je nutné zvlhčit čočku v oku např. očními kapkami. Roztok na kontaktní čočky je určen pro dezinfekci, čištění a uchovávání čoček. Při nákupu jednodenních kontaktních čoček není potřeba kupovat roztok, protože se tyto čočky neuchovávají v pouzdře na opakované použití, jedná se o jednorázové použití těchto čoček.
Katka Sehnalová

Opravdu velmi dobré čočky, jsem s nimi moc spokojená a hlavně narozdíl od jiných čoček se mi perfektně vyjímají z očí. Doporučuji.

Zákaznický servis

Dobrý den paní Sehnalová, děkujeme za Vaše hodnocení kontaktních čoček TopVue.

Lucie Havrdová

S čočkami jsem spokojená, sedí mi dobře a jsou pohodlné. Manipulace je OK. díky za kvalitní čočky za super cenu

Ivana M.

Zdravím, mají tyto kontaktní čočky UV filtr? díky za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Adam

Chtěl jsem si objednat TopVue Daily, ale nejde mi zadat dioptrie +4.50, kterou potřebuji. Můžete mi prosím pomoct?

Zákaznický servis
Dobrý den, kontaktní čočky TopVue jsou dodávány pouze v dioptrickém rozsahu od hodnoty -12.00 do hodnoty +4.00.
Kamila

Dobrý den, můžu používat tyto čočky jako čtrnáctidenní? Nosím jednodenní cca 3 hodiny denně, tak by mě zajímalo, jestli můžu prodloužit nošení jednoho páru na více dní, když je vlastně nevyužiji přes celý den. Očistila bych je v roztoku a uložila na další den. Děkuju za radu

Zákaznický servis
Dobrý den Kamilo, rozhodně sice vyčištěných avšak již použitých jednodenních čoček doporučit a to ani v případě, že byly používány jen pár hodin. Přečtěte si více o rizicích přenášení čoček.
Mirek

Chtěl bych poprosit o radu. Mám velmi citlivé oči a nevím, jestli by mi seděli tyhle TopVue. Líbí se mi hlavně kvůli ceně.Dík za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den Mirku,

kontaktní čočky TopVue jsou vhodné i pro citlivé oči a to nejen díky svým tenkým okrajům, ale i díky velmi efektivnímu lubrikantu hyaluronátu sodnému. Neuvádíte, jaké kontaktní čočky nosíte, proto bychom vám doporučovali nákup TopVue Daily ve variantě 30 čoček, kde garantujeme vrácení peněz v případě, že vám nebudou vyhovovat. Nevystavíte se tak riziku zmařené investice.