TopVue Elite+ (10 čoček)

159 Kč
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Elite+ (30 čoček) - 439 Kč (ušetříte 38 Kč)
Kdy odešleme? Pondělí 26.7. Pondělí 26.7. vyberte parametry
Zásilkovna.cz Osobní odběr 7590x
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
159 Kč

Popis čoček TopVue Elite+

Pokrok a inovace - to jsou TopVue Elite+. Jednodenní měkké kontaktní čočky z oblíbené řady TopVue, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost.
Kontaktní čočky TopVue Elite+ vynikají jemným hydrogelovým materiálem Bioxifilcon A s obsahem vody 58 %, který vám zaručí vysoký stupeň pohodlí při nošení. Asférický design čočky vám poskytne perfektně ostré vidění bez sférických aberací a díky technologii UltraSoo zůstane čočka po celý den dokonale lubrikovaná, pro oko příjemně vlhká a při nošení komfortní.
Pro lepší manipulaci jsou kontaktní čočky jemně zbarveny do modra a obsahují UV filtr, který chrání vaše oči. Tyto čočky jsou velmi pohodlné, a proto vyhovují 99 % nositelů kontaktních čoček.

Čočky TopVue Elite+ nabízíme také v balení:

Asférický design čoček TopVue Elite+

Tyto jednodenní kontaktní čočky mají zadní stranu, která je v kontaktu s okem, speciálně upravenou. Není zakřivena klasicky kulovitě, ale postupně se zplošťuje. Takové čočky nejen že vám budou na oku lépe sedět, jsou ale také schopné zabránit sférickým aberacím. Ty vznikají při pohledu přes okraj sférické čočky a mohou vás nepříjemně omezovat například pří řízení.
Asférické čočky TopVue Elite+ jsou skvělou volbou pro korekci nízkých stupňů astigmatismu a překvapí vás lepšími optickými vlastnostmi také za šera a při práci na počítači.

Celodenní lubrikace čoček TopVue Elite+

Při výrobě kontaktních čoček je použita technologie UltraSoo. Tato technologie funguje tak, že do materiálu Bioxifilcon A se přidává hyaluronát sodný. Tato složka zajistí, že čočky nebudou během nošení vysychat. Po celou dobu budou příjemně lubrikované a materiál čoček TopVue Elite+ bude pro oči příjemný.

Speciální ochrana s UV filtrem

Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou vybaveny ochranným UV filtrem, který zachycuje škodlivé UVA a UVB záření. Nicméně byste měli myslet na to, že kontaktní čočky zakrývají, a tedy chrání, pouze část oka. Proto je důležité nosit i sluneční brýle, které ochrání vaše oči komplexně.

Nejzdravější způsob nošení

TopVue Elite+ jsou jednodenní kontaktní čočky, a proto je nutné je každý den měnit. Díky tomu ovšem nepotřebujete žádné roztoky ani pouzdra. Jednoduše si ráno nasadíte nový pár čoček a večer ho vyhodíte. Jedná se o nejzdravější a nejjednodušší způsob nošení kontaktních čoček. Jednodenní čočky jsou jasnou volbou pro sportovce a všechny aktivně žijící lidi, kteří musí řešit korekci zraku.
Vlastnosti
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano

Komentáře (42)

Comments: Do you have any questions?

Ivo Menšík

Dobrý den, ještě nemám zkušenosti s výběrem kontaktních čoček, moje hodnoty jsou P (-3,50; +1,50 cyl;102 axis) L (-2,50; +0,75 cyl; 100 axis) Oči mám citlivé a rád bych nějaké čočky které budou dobře propouštět kyslík a budou dobře hydratované... Děkuji předem za radu.

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za otázku. Dle Vašeho dioptrického zápisu máte astigmatismus. Ke korekci astigmatismu jsou určené torické (astigmatické) čočky. Pro citlivé oči jsou ideální volbou jednodenní čočky, které nevyžadují žádnou péči, protože si každý den berete nové, perfektně čisté čočky. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky Clariti 1 day Toric. Protože jsou Vaše cylindrické hodnoty kladné, je nutné je převést na minusové. Přepočet se promítne do celého zápisu. Po přepočtu budete tedy pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -1,25 a osy 10°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 10°. Správně byste měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje. Jestliže se však rozhodnete čočky zakoupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Petr Barták

Dobrý den, děkuji za odpověď, V tom cylindru jsem se trochu spletl. Mé přesné parametry jsou : pravé oko : -2,5,cyl. -0,5,osa 105 levé: -3,5,cyl.-1,osa 80. Budu rád za doporučení typu čoček. S pozdravem Barták

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za upřesnění parametrů. Na pravém oku máte zatím cylindrickou hodnotu příliš nízkou, a proto ji bude nutné převést na sféru. To znamená, že budete na každé oko potřebovat jiný typ čočky. Pro pravé oko bychom Vám doporučili čočky Clariti 1 day hodnotou dioptrie -2,75. Pro levé bychom Vám doporučili čočky Clariti 1 day Toric s hodnotou dioptrie -3,50, cylindru -0,75 a osy 80°. Protože byste měl mít správně před nákupem na internetu čočky odborně aplikované, doporučujeme Vám vyhledat si na této mapě očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete kontaktní čočky koupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček se nevztahuje reklamace. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Petr Barták

Dobrý den, do jakého stupně astigmatismu jsou tyto čočky dle vašeho názoru vhodné? Mám cylindr 1,5. Díky Barták

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou sférické to znamená, že korigují pouze krátkozrakost nebo dalekozrakost a pro astigmatiky s hodnotou cylindru do ±0,50. Jestliže máte naměřený cylindr, pak budete mít naměřenou ještě sférickou dioptrii a osu. Kompletní zápis by měl být v pořadí: sférická dioptrie, cylindrická dioptrie a osa. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, jinak by bylo kombinací neuvěřitelně mnoho. Proto se torické čočky vyrábějí pouze s minusovými cylindrickými hodnotami, které jsou rovněž omezeny (-0,75, -1,25, -1,75, -2,25 ...). Abychom Vám mohli sdělit dioptrické parametry pro nákup kontaktních čoček, budeme od Vás potřebovat kompletní dioptrický zápis pro brýle. Jinak celou nabídku torických jednodenních čoček si můžete prohlédnout ZDE. Pokud byste chtěl pomoci s přepočtem dioptrických hodnot nebo byste měl nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jaroslav KOLČAVA

Dobrý den, jakou hodnotu zvolit u čoček, když mám brýle -6,0 pravé a -7,0 levé? Děkuji...

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup čoček se hodnota dioptrie -6,00 upraví na hodnotu -5,50 a hodnota -7,00 se upraví na hodnotu -6,50. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.

Leona Baloghova

Dobrý den mám otázku chtěla bych vyzkoušet kontaktní čočky po prvé v životě mám hnědé oči a chtěla bych modré mohu tedy objednat bez lékaře atd děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Leono, děkujeme Vám za otázku. Správně by Vám měl kontaktní čočky nejprve aplikovat oční specialista. Následné nákupy na internetu se poté nemohou stát nevhodnou investicí. Pokud však toužíte vyzkoušet barevné čočky, můžeme Vám doporučit jednodenní kontaktní čočky TopVue Color, které si můžete prohlédnout ZDE. Pokud nenosíte brýle, zvolte nedioptrickou variantu čoček. A v případě, že brýle nosíte a Vaše dioptrické hodnoty nejsou rovny nebo vyšší než -3,50 nebo +3,25, můžete zadat hodnotu dioptrie bez úpravy. Pokud jsou však hodnoty stejné nebo vyšší, napište nám je a my Vám brýlové hodnoty upravíme pro nákup kontaktních čoček. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám první pár čoček z nějakého důvodu nevyhovoval, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.

Martina S.

dobrý den, mám dioptrie -3,5 pravé oko, -2,75 levé oko. Chěla bych si pořídit čočky TopVue Elite+. Mám si je pořídit se stejnými dioptriemi? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martino, díky za otázku. U pravého oka byste měla dioptrii snížit na -3,25. U levého oka není žádná úprava nutná. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Růžena V.

Ideální balení na vyzkoušení. Já objednala a byla jsem moc spokojená. Hned jsem pak koupila normální velké balení.

Ottová

Nosím je spokojeně cca půl roku. Pro mě jsou super.

Tamara

Dobrý den, mám dotaz. Mám čočky od Grandopticalu pravé oko -2.00 levé -2.50, BC. 8.7, kvůli ceně chci zkusit jiné. Myslíte, že zakřivení by sedělo? Děkuji předem za opdověď

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tamaro, díky za otázku. Odpověď je stejná, jako u Vašeho dotazu u čoček TopVue Blue Blocker. Rozdíl v zakřivení je minimální a při nošení ho nepocítíte. Důležitější jsou většinou vlastnosti materiálu – obsah vody a propustnost kyslíku. Určitě můžete čočky TopVue Elite+ vyzkoušet bez obav. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpět. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Erik Drha

Fajn balení na vyzkoušení. Chválím skladovost a super rychlý doručení.

K.P.

Dobrý den, užívala jsem torické čočky od Dailies AquaComfort Plus, ale bohužel mi nesedí, kolikrát se mi nechtějí zaostřit, proto si nyní chci vyzkoušet tyhle. Potřebovala bych poradit s výběrem dioptrií s cylindry. Na levé oko mám -2, 75 cylindr -2,25/180. Pravé oko neměním, mám stále čistě -3,25. Děkuji moc a přeji hezký den!

Odpověď

Zákaznický servis- Markéta

Dobrý den, děkujeme za komentář. Kontaktní čočky TopVue Elite+ nejsou vhodné pro korekci astigmatismu. Nejsou to torické kontaktní čočky. Pokud byste měla naměřený cylindr do 0,50, bylo by možné hodnoty přepočítat, ale u cylindru -2,25 bychom to určitě nedoporučovali. Pokud jste spokojená s komfortem nošení čoček, ale vidění je neostré, pak bychom Vám doporučili absolvovat kontrolní měření u očního specialisty. Je možné, že se Vaše naměřené hodnoty změnily. U torických čoček je velmi důležité zvolit správnou osu, aby byla korekce astigmatismu efektivní. Je zde samozřejmě i možnost, že Vám u Dailies AquaComfort Plus Toric nevyhovuje parametr průměru nebo zakřivení čočky a tím pádem čočka na oku správně nesedí. I v tomto případě by byla vhodná osobní konzultace s očním specialistou, který Vám může poskytnout jiné čočky na vyzkoušení. Tyto čočky byste mohla zvolit pro pravé oko, na kterém máte naměřenou dioptrii -3,25. Pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Petra Kloudová

Dobrý den, chtěla jsem se jen ujistit, objednávám čočky přes internet poprvé. Používala jsem již čočky: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe a chtěla bych vyzkoušet tyto. U čoček Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe jsem měla zakřivení 8,5 a dioptrie na pravém oku -2,25 a na levém oku -1,50. Můžu tyto čočky objednat se stejnými dioptriemi a nevadí, že se trochu liší zakřivení? Děkuji za odpověď

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za otázku. Pokud jsou hodnoty z měření aktuální, objednejte stejné dioptrie. Jako náhradu čoček Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe můžete vyzkoušet čočky TopVue One+. Jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu. U čoček TopVue Elite+ i TopVue One+ funguje služba Garance vrácení peněz, takže je můžete vyzkoušet naprosto bez obav. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Iveta

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem čoček. Chtěla bych zkusit tyto, mám dioptrie na pravém oku - 2,00,,cylindr -0.50,,osa 90...levé oko - 2.00. Jaké zvolit dioptrie pro čočky? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Iveto, děkujeme za otázku. U kontaktních čoček Vám doporučujeme dioptrii -2,25 pro pravé oko a pro levé oko dioptrii -2,00. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Honza

Prosím jakou si mám objednat dioptrii, když na brýlích mám -5,25. Díky. Honza

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Honzo, děkujeme za otázku. Doporučujeme dioptrii upravit na -5,00. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Magda

Tak ještě jednou: Mám -4,5 dioptrie na levém oku a - 0,50 cilindr a na pravém oku -2, 25 (bez cilidru). Dioptrie jsou minusové. Děkuji moc za rady. Magda

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za doplnění informací. U čoček bychom Vám tedy doporučili dioptrii -4,50 pro levé oko a pro pravé oko dioptrii -2,25. Kdyby Vám na čočkách TopVue cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Věříme ale, že budete s čočkami spokojená. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Magda Závodná

Dobrý večer, kamarádka mi tyto čočky doporučila a já bych je chtěla zkusit. Mám 4,5 dioptrie na levém oku a - 0,50 cilindr a na pravém oku 2, 25 (bez cilidru). Prosím o radu jaké si objednat? díky moc Magda

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Magdo, děkujeme za otázku. Rádi Vám poradíme s výběrem správných dioptrií, ale potřebovali bychom vědět, zda jsou Vaše naměřené hodnoty plusové či minusové. Napište nám prosím ještě jeden komentář, kde uvedete parametry včetně znamének. Zatím Vám přejeme hezký den.

ZuzkaB

S těmito čočkami jsem naprosto spokojená. Používala jsem obyčejné TopVue a chtěla jsem pro změnu vyzkoušet tyto. Jsou perfektní, ani o nich nevím. Určitě znovu objednám. Oceňuji také rychlost doručení.

Velek M.

Víc nosím brýle, protože pracuji v kanceláři a vyhovují brýle s blueblockrem. Ale jsou chvíle, kdy jsou čočky lepší než brýle. Zkusil jsem tyto na doporučení a jsem s nimi opravdu spokojený. Překvapila mě i rychlost doručení. Zkrátka vše OK!!

Štěpánka Belanová

Dobry den, chtela bych se zeptat jake cocky jsou pro me vhodne s dioptriemi leve oko -10,75 a prave -9,25. Momentalne s doporucenim optometristy zkousim cocky s cylindrem o sile leve oko -9,00/-1,25 a prave -8,50/ -1,25 a nevyhovuji mi, vidim rozmazane a prijdou mi slabe. Pozivala jsem i bez cylindru leve 9,5 a prave 8,5 (taktez vidim spatne) dioptrie mi prijdou slabe. Jake byste mi prosim vas doporucili dioptrie vy? Dekuji za odpoved, tyto cocky bych si rada poridila ale nevim si rady s dioptriemi. (TopVue Elite)

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Štěpánko, děkujeme za otázku. Dle přepočtových tabulek bychom Vám doporučili sférické čočky s korekcí pro levé oko dioptrii -9,50 a pro pravé oko -8,50 dioptrie. Váš oční specialista s Vámi vhodnou korekci aktivně řeší, proto by bylo dobré vyčkat. V některých případech tabulkové hodnoty nevyhovují a přichází na řadu další úpravy, které by měly probíhat pod dohledem odborníka. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den.

Kateřina B.

Dobrý den, nosím klasické měsíční čočky, ovšem s cylindry.. nyní bych potřebovala na dovolenou jednodenní. Potřebuji poradit s vhodným výběrem dioptrií: pravé oko dioptrie -2,75, cylindr 0,75, osa 100 levé oko dioptrie- -3,00, cylindr 0,75, osa 80. děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za otázku. Určitě by bylo nejvhodnější navštívit kontaktologa, který by Vám s výběrem vhodných kontaktních čoček pomohl. Nákup on-line sebou nese riziko, že Vám čočky nemusí vyhovovat a tím pádem přijdete o vloženou investici. Pokud přesto chcete nákup provést na internetu můžeme Vám z naší nabídky nabídnout Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Hezký den.

Petr Č.

Čočky nosim málo, ale tyhle jsou fakt dobrý.

Barbora J.

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem čoček. Chtěla bych zkusit tyto, ovšem mám dioptrie -2,50 a cylindr -0,25 na pravé oko a -2,0 a cylindr -0,50 na levé oko. Budou tyto čočky vhodné?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Barboro, děkujeme za otázku. Ano, tyto čočky jsou pro korekci Vašeho zraku vhodné. Doporučili bychom Vám pro pravé oko dioptrii -2,5 a pro levé oko -2,25. U těchto kontaktních čoček je navíc zavedena služba garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, nepřijdete o vloženou investici. Hezký den.

Jitka B.

Dobrý den, děkuji, objednala jsem. Ještě jeden dotaz, kolik hodin za den je mohu mít v očích? platí i to, že bych je měla například 2-3 dny po sobě v očích víc jak 12 hodin a pak bych je 2-3 dny neměla v očích vůbec? dekuji a přeji hezký den. Jitka B.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, díky za otázku. Věříme, že budete s čočkami spokojená. Výrobce neuvádí přesnou dobu, po kterou můžete čočky nosit. Jelikož jde o čočky jednodenní, neměla by doba nošení přesáhnout 24 hodin a čočky jsou jednorázové, takže po vyjmutí je musíte vyhodit. Pokud s čočkami začínáte, doporučuje se dobu nošení postupně prodlužovat a soustředit se na to, jak oči na čočky reagují. Začněte první den například 4 hodinami nošení, další den dobu nošení prodlužte na 6 hodin a tak dále. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího napište nám. Přejeme Vám hezký den.

J.Benesova

Dobrý den prosím o radu jaké čočky si mám koupit, Pravé oko -1,5 dioptrie a - 0,5 cylindr, levé to samé. Děkuji hezký den, Benešová.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, paní Benešová, děkujeme za Váš dotaz. Po přepočtu bychom Vám doporučili čočky s dioptrií -1,75. Tyto TopVue Elite+ jsou ideální na vyzkoušení, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

David Štěpánek

Dobrý den, pokud tedy nejsou oboustranné, bude lehké rozeznat, která strana je přední a která zadní? Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Davide, díky za dotaz. Čočka musí mít tvar mističky, kdy její okraje směrují vzhůru. Pokud by byla čočka přetočená, okraje by směřovaly do stran a čočka by měla tvar talířku. Můžete se podívat na článek Nasazení kontaktní čočky na oko, ve kterém najdete obrázky, které Vám mohou pomoci. Kdyby ses snad stalo, že byste si čočku do oka nasadil obráceně, ucítíte nepohodlí, ale neublížíte si. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

David Štěpánek

Dobrý den, chci se zeptat, zda jsou tyto kontaktní čočky oboustranné. Mate mě věta: ,,Tyto jednodenní kontaktní čočky mají zadní stranu, která je v kontaktu s okem, speciálně upravenou.'' Děkuji za odpověď. David Štěpánek

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Davide, díky za otázku. Ne, kontaktní čočky nejsou oboustranné. Jde pouze o popis asférického designu kontaktních čoček. Pokud byste měl další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Ondřej V.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak je to se zakřivením? Mám v optice změřeno zakřivení 8.70, tyto čočky mají 8.60. Bude to mít pro mě nějaký výrazný vliv při nošení?

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ondřeji, díky za otázku. Rozdíl 0,10 je velmi malý a oko ho v naprosté většině případů nepocítí. Pohodlí při nošení hodně závisí na materiálu kontaktních čoček. Pro oko je důležitý obsah vody a propustnost kyslíku. U těchto kontaktních čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže je můžete bez obav vyzkoušet. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Tereza Čtvrtníková

Děkuji za předchozí odpověď. Mám na oku dioptrii - 2.75 cylindr 0.5 a osa 180. Na druhém oku cylindr nemám. Chtěla bych nějaké čočky na vyzkoušení takže asi zatím jen jednodenní. Prosím o radu které koupit. Děkuji moc

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, díky za doplnění informací. Pokud je cylindr minusový, zvolte u kontaktních čoček dioptrii -3,00. Jestli Vám ale byl naměřen cylindr plusový, pak budete potřebovat dioptrii -2,50. Můžete vyzkoušet tyto čočky TopVue Elite+, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Tereza Čtvrtníková

Dobrý den jak koupit čočky když na jednom oku mám cylindr -0.5 osa 180 ?

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, děkujeme za otázku.Tak nízký cylindr se u torických kontaktních čoček nevyrábí. Většině nositelů, které trápí takto nízký cylindr, vyhovuje přepočet na sférickou dioptrii. Pokud máte naměřenou dioptrii 0,00, pak by Vám po přepočtu měly vyhovovat čočky s dioptrií -0,25. Pokud ale máte naměřenou dioptrii, napište nám prosím kompletní parametry a my Vám je přepočítáme. Zatím Vám přejeme hezký den.

Danny

Dobrý den, jsem zvyklý a na sport používám 1-denní čočky Dailies AquaComfort Plus. Lze je nějak porovnat s TopVue Elite? Snadnost manipulace - nasazování a pak které udrží lepší vlhkost v oku. Jestli se to tak dá říct :-) děkuji za informace

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše dotazy bychom velice rádi zodpověděli, ale jde o velice subjektivní pocity. Víme o zákaznících, kteří z čoček Dailies AquaComfort Plus na TopVue Elite bez problémů přešli. Mnoho nositelů u TopVue Elite oceňuje jemnost, jiným čočky připadají jemné až příliš. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Eva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli když si tam na volím dioptrie na dvě oči tak jestli mi přijde - 5× čoček na levé oko a 5× čoček na pravé oko??

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, díky za Váš dotaz. Pokud zvolíte parametry pro druhé oko, přijdou Vám 2 balení kontaktních čoček a každé z nich bude obsahovat 10 kusů kontaktních čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Honza

Zdravím. Já už jsem smířen s faktem, že vhodné kontaktní čočky pro mou oční vadu neexistují (v případě jednodenních) nebo jsou neúměrně drahé (v případě měsíčních). Tyto hodnoty mám na brýlích: pravé: +5,50 -0,50 ax 177° levé: +6,00 -1,00 ax 177° Mám jistou zkušenost s měsíčními čočkami (P: +6,00 -0,75 ax 20°, L: +6,50 -1,25 ax 180°) a bylo to totální fiasko. Neustále se pod nimi usazovaly slzy a rozostřovalo se vidění. Hledám proto čočky, které mi sice neumožní absolutní zrakový komfort pro práci na PC / čtení, ale které alespoň umožní chodit a nenarážet přitom do lidí. Jde mi tedy spíš o sportovní využití s tím, že čočky po pár hodinách vyndám a zahodím. Mohou mi čočky s dpt +5,00, případně +5,25 poskytnout alespoň přijatelnou kvalitu vidění? Nemůže v důsledku takového nošení hrozit trvalé zhoršení zraku? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Honzo, díky za otázku. Nemusíte se bát, že pro sebe nenajdete vhodné čočky. Vaše naměřené hodnoty nejsou nijak nestandardní. Kontaktních čoček je velké množství. Na výběr jsou různé značky, různé materiály, různé velikosti čoček. To vše může ovlivnit pohodlí při nošení čoček i kvalitu vidění. Podle hodnot, které nosíte u dioptrických brýlí, bychom Vám u kontaktních čoček doporučovali pro pravé oko dioptrii +5,50 - tedy sférické očky, a pro levé oko dioptrii +6,50 cylindr -0,75 a osu 180° - čočky torické. V případě nejvyšší potřeby by se daly i parametry pro levé oko převést pouze na dioptrii, ale těžko říct, zda by byl přepočet vyhovující. Byla by to dioptrie +6,00. Můžete vyzkoušet tyto TopVue Elite a případně využit službu Garance vrácení peněz. V nabídce značky TopVue jsou také jednodenní TopVue Daily. Kdyby Vám čočky neseděly, vyhledejte kontaktologa, který bude ochotný poskytnout Vám na vyzkoušení více typů kontaktních čoček. Někdy je hledání náročné, ale když najdete ty pravé, bude to stát za to! Když Vás napadnou jakékoli další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Hašková Zdena

Čočky mi dávala doteď doktorka. Nezvala jsem značku a vlastně ani nic jiného kromě dioptrií. Tyhle jsem zkusila ze zvědavosti a taky jsem chtěla ušetřit. Odnosila jsem celé balení. Nevynechala jsem ani jeden den. Určitě si je budu objednávat pravidelně. Seděly mi dioptrie a i všechno ostatní.

Dana Kardová

Nosím měsíční čočky, ale na dovolenou jsem si raději vzala jednodenní o které se nemusím starat. Elite byly správná volba. Dovolenou jsem si užila bez starostí a problémů s čočkami.

Gita

Balení 10 kusů jsem zatím ještě neviděla, ale je to super, protože jsem se konečně odhodlala čočky vyzkoušet. 15 let nosím brýle a jistojistě si budu jednodenní čočky objednávat, protože jsou situace, kdy je pohodlnější nemít na nose brýle.

Bínová

Právě je testuji kvůli dovolené, kam si nechci brát brýle. Chceme se potápět a samozřejmě se budeme hodně koupat v moři tak nechci, aby mi brýle překážely.

Jakub

Dobrý den, u těchto čoček je uvedeno, že je poštovné zdarma, když je ale vložím do košíku, poštovné je účtováno.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jakube, díky za Váš komentář. Poštovné zdarma se vztahuje pouze na vybraná balení TopVue Elite. Balení 10 kusů čoček se bohužel tato akce netýká. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Olinka

U moře mě nezklamaly. I když bylo neskutečné horko, v očích jsem nic necítila a oči ani nebyly začervenalé nebo něco podobného. Na příští dovolenou je určitě koupím i pro dceru.

Jitka

Ráda bychs e zeptala, jaký je hlavní rozdíl mezi TopVue Daily a TopVue Elite. Které čočky mám volit při suchých očích? Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, díky za Váš dotaz. Ty nejdůležitější vlastnosti čoček najdete vždy v tabulce vlastností na detailu daného produktu. V obou případech jde o hydrogelový materiál, ale i tak se materiály lehce liší. U Elite najdete materiál Methafilcon B s obsahem vody 57 % a propustností kyslíku 27 Dk/t. Jejich průměr je 14,20 a zakřivení 8,60. TopVue Daily jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a obsah vody čoček je 58 % a jejich prodyšnost 26 Dk/t. Průměr je 14,20 a zakřivení 8,50. Mezi čočkami jsou drobné rozdíly a jistě byste poznala rozdíl při manipulaci. Oba typy by měly být vhodné pro suché oči a oba typy můžete bez obav vyzkoušet. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz. I TopVue Daily jsou k dispozici v balení 10 kusů. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Adámek

Chtěl bych se zeptat co znamenají ty dioptrije -2,5 a +2,5 vím že mám 2,5 ale nevím co je nějaký +/- nikdy jsem se s tím nesetkal prosím o radu..

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Při měření ostrosti zraku jsou dioptrie vždy měřeny včetně plusových nebo minusových znamének. Plusové dioptrie jsou téměř vždy pro korekci vidění do blízka a minusové hodnoty pro korekci vidění do dálky. Pokud si nejste hodnotami jst, určitě se poraďte se svým očním lékařem. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

tonda s.

skvělý čočky. necítil jsem je v oku.

Adéla Skupová

Dnes jsem objednala. Už se těším, až je vyzkouším. na takové malé balení jsem čekala, tak konečně :)