TopVue Elite+ (10 čoček)

Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 8 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací...
Výhodnější balení: TopVue Elite+ (30 čoček) - 439 Kč (ušetříte 38 Kč)


attributesPrimary

Pondělí 26.8.

cleaner
blank

159 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 500 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 500 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 500 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 45 x

Komentáře

Přidat komentář

Kateřina B.

Dobrý den, nosím klasické měsíční čočky, ovšem s cylindry.. nyní bych potřebovala na dovolenou jednodenní. Potřebuji poradit s vhodným výběrem dioptrií: pravé oko dioptrie -2,75, cylindr 0,75, osa 100 levé oko dioptrie- -3,00, cylindr 0,75, osa 80. děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za otázku. Určitě by bylo nejvhodnější navštívit kontaktologa, který by Vám s výběrem vhodných kontaktních čoček pomohl. Nákup on-line sebou nese riziko, že Vám čočky nemusí vyhovovat a tím pádem přijdete o vloženou investici. Pokud přesto chcete nákup provést na internetu můžeme Vám z naší nabídky nabídnout Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Hezký den.

Petr Č.

Čočky nosim málo, ale tyhle jsou fakt dobrý.

Barbora J.

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem čoček. Chtěla bych zkusit tyto, ovšem mám dioptrie -2,50 a cylindr -0,25 na pravé oko a -2,0 a cylindr -0,50 na levé oko. Budou tyto čočky vhodné?

Zákaznický servis

Dobrý den, Barboro, děkujeme za otázku. Ano, tyto čočky jsou pro korekci Vašeho zraku vhodné. Doporučili bychom Vám pro pravé oko dioptrii –2,5 a pro levé oko –2,25. U těchto kontaktních čoček je navíc zavedena služba garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, nepřijdete o vloženou investici. Hezký den.

Jitka B.

Dobrý den, děkuji, objednala jsem. Ještě jeden dotaz, kolik hodin za den je mohu mít v očích? platí i to, že bych je měla například 2-3 dny po sobě v očích víc jak 12 hodin a pak bych je 2-3 dny neměla v očích vůbec? dekuji a přeji hezký den. Jitka B.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, díky za otázku. Věříme, že budete s čočkami spokojená. Výrobce neuvádí přesnou dobu, po kterou můžete čočky nosit. Jelikož jde o čočky jednodenní, neměla by doba nošení přesáhnout 24 hodin a čočky jsou jednorázové, takže po vyjmutí je musíte vyhodit. Pokud s čočkami začínáte, doporučuje se dobu nošení postupně prodlužovat a soustředit se na to, jak oči na čočky reagují. Začněte první den například 4 hodinami nošení, další den dobu nošení prodlužte na 6 hodin a tak dále. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího napište nám. Přejeme Vám hezký den.

J.Benesova

Dobrý den prosím o radu jaké čočky si mám koupit, Pravé oko -1,5 dioptrie a - 0,5 cylindr, levé to samé. Děkuji hezký den, Benešová.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, paní Benešová, děkujeme za Váš dotaz. Po přepočtu bychom Vám doporučili čočky s dioptrií –1,75. Tyto TopVue Elite+ jsou ideální na vyzkoušení, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

David Štěpánek

Dobrý den, pokud tedy nejsou oboustranné, bude lehké rozeznat, která strana je přední a která zadní? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Davide, díky za dotaz. Čočka musí mít tvar mističky, kdy její okraje směrují vzhůru. Pokud by byla čočka přetočená, okraje by směřovaly do stran a čočka by měla tvar talířku. Můžete se podívat na článek Nasazení kontaktní čočky na oko, ve kterém najdete obrázky, které Vám mohou pomoci. Kdyby ses snad stalo, že byste si čočku do oka nasadil obráceně, ucítíte nepohodlí, ale neublížíte si. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

David Štěpánek

Dobrý den, chci se zeptat, zda jsou tyto kontaktní čočky oboustranné. Mate mě věta: ,,Tyto jednodenní kontaktní čočky mají zadní stranu, která je v kontaktu s okem, speciálně upravenou.'' Děkuji za odpověď. David Štěpánek

Zákaznický servis

Dobrý den, Davide, díky za otázku. Ne, kontaktní čočky nejsou oboustranné. Jde pouze o popis asférického designu kontaktních čoček. Pokud byste měl další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Ondřej V.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak je to se zakřivením? Mám v optice změřeno zakřivení 8.70, tyto čočky mají 8.60. Bude to mít pro mě nějaký výrazný vliv při nošení?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ondřeji, díky za otázku. Rozdíl 0,10 je velmi malý a oko ho v naprosté většině případů nepocítí. Pohodlí při nošení hodně závisí na materiálu kontaktních čoček. Pro oko je důležitý obsah vody a propustnost kyslíku. U těchto kontaktních čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže je můžete bez obav vyzkoušet. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Tereza Čtvrtníková

Děkuji za předchozí odpověď. Mám na oku dioptrii - 2.75 cylindr 0.5 a osa 180. Na druhém oku cylindr nemám. Chtěla bych nějaké čočky na vyzkoušení takže asi zatím jen jednodenní. Prosím o radu které koupit. Děkuji moc

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, díky za doplnění informací. Pokud je cylindr minusový, zvolte u kontaktních čoček dioptrii –3,00. Jestli Vám ale byl naměřen cylindr plusový, pak budete potřebovat dioptrii –2,50. Můžete vyzkoušet tyto čočky TopVue Elite+, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Tereza Čtvrtníková

Dobrý den jak koupit čočky když na jednom oku mám cylindr -0.5 osa 180 ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, děkujeme za otázku.Tak nízký cylindr se u torických kontaktních čoček nevyrábí. Většině nositelů, které trápí takto nízký cylindr, vyhovuje přepočet na sférickou dioptrii. Pokud máte naměřenou dioptrii 0,00, pak by Vám po přepočtu měly vyhovovat čočky s dioptrií –0,25. Pokud ale máte naměřenou dioptrii, napište nám prosím kompletní parametry a my Vám je přepočítáme. Zatím Vám přejeme hezký den.

Danny

Dobrý den, jsem zvyklý a na sport používám 1-denní čočky Dailies AquaComfort Plus. Lze je nějak porovnat s TopVue Elite? Snadnost manipulace - nasazování a pak které udrží lepší vlhkost v oku. Jestli se to tak dá říct :-) děkuji za informace

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše dotazy bychom velice rádi zodpověděli, ale jde o velice subjektivní pocity. Víme o zákaznících, kteří z čoček Dailies AquaComfort Plus na TopVue Elite bez problémů přešli. Mnoho nositelů u TopVue Elite oceňuje jemnost, jiným čočky připadají jemné až příliš. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Eva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli když si tam na volím dioptrie na dvě oči tak jestli mi přijde - 5× čoček na levé oko a 5× čoček na pravé oko??

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, díky za Váš dotaz. Pokud zvolíte parametry pro druhé oko, přijdou Vám 2 balení kontaktních čoček a každé z nich bude obsahovat 10 kusů kontaktních čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Honza

Zdravím. Já už jsem smířen s faktem, že vhodné kontaktní čočky pro mou oční vadu neexistují (v případě jednodenních) nebo jsou neúměrně drahé (v případě měsíčních). Tyto hodnoty mám na brýlích: pravé: +5,50 -0,50 ax 177° levé: +6,00 -1,00 ax 177° Mám jistou zkušenost s měsíčními čočkami (P: +6,00 -0,75 ax 20°, L: +6,50 -1,25 ax 180°) a bylo to totální fiasko. Neustále se pod nimi usazovaly slzy a rozostřovalo se vidění. Hledám proto čočky, které mi sice neumožní absolutní zrakový komfort pro práci na PC / čtení, ale které alespoň umožní chodit a nenarážet přitom do lidí. Jde mi tedy spíš o sportovní využití s tím, že čočky po pár hodinách vyndám a zahodím. Mohou mi čočky s dpt +5,00, případně +5,25 poskytnout alespoň přijatelnou kvalitu vidění? Nemůže v důsledku takového nošení hrozit trvalé zhoršení zraku? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Honzo, díky za otázku. Nemusíte se bát, že pro sebe nenajdete vhodné čočky. Vaše naměřené hodnoty nejsou nijak nestandardní. Kontaktních čoček je velké množství. Na výběr jsou různé značky, různé materiály, různé velikosti čoček. To vše může ovlivnit pohodlí při nošení čoček i kvalitu vidění. Podle hodnot, které nosíte u dioptrických brýlí, bychom Vám u kontaktních čoček doporučovali pro pravé oko dioptrii +5,50 – tedy sférické očky, a pro levé oko dioptrii +6,50 cylindr –0,75 a osu 180° – čočky torické. V případě nejvyšší potřeby by se daly i parametry pro levé oko převést pouze na dioptrii, ale těžko říct, zda by byl přepočet vyhovující. Byla by to dioptrie +6,00. Můžete vyzkoušet tyto TopVue Elite a případně využit službu Garance vrácení peněz. V nabídce značky TopVue jsou také jednodenní TopVue Daily. Kdyby Vám čočky neseděly, vyhledejte kontaktologa, který bude ochotný poskytnout Vám na vyzkoušení více typů kontaktních čoček. Někdy je hledání náročné, ale když najdete ty pravé, bude to stát za to! Když Vás napadnou jakékoli další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Hašková Zdena

Čočky mi dávala doteď doktorka. Nezvala jsem značku a vlastně ani nic jiného kromě dioptrií. Tyhle jsem zkusila ze zvědavosti a taky jsem chtěla ušetřit. Odnosila jsem celé balení. Nevynechala jsem ani jeden den. Určitě si je budu objednávat pravidelně. Seděly mi dioptrie a i všechno ostatní.

Dana Kardová

Nosím měsíční čočky, ale na dovolenou jsem si raději vzala jednodenní o které se nemusím starat. Elite byly správná volba. Dovolenou jsem si užila bez starostí a problémů s čočkami.

Gita

Balení 10 kusů jsem zatím ještě neviděla, ale je to super, protože jsem se konečně odhodlala čočky vyzkoušet. 15 let nosím brýle a jistojistě si budu jednodenní čočky objednávat, protože jsou situace, kdy je pohodlnější nemít na nose brýle.

Bínová

Právě je testuji kvůli dovolené, kam si nechci brát brýle. Chceme se potápět a samozřejmě se budeme hodně koupat v moři tak nechci, aby mi brýle překážely.

Jakub

Dobrý den, u těchto čoček je uvedeno, že je poštovné zdarma, když je ale vložím do košíku, poštovné je účtováno.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jakube, díky za Váš komentář. Poštovné zdarma se vztahuje pouze na vybraná balení TopVue Elite. Balení 10 kusů čoček se bohužel tato akce netýká. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Olinka

U moře mě nezklamaly. I když bylo neskutečné horko, v očích jsem nic necítila a oči ani nebyly začervenalé nebo něco podobného. Na příští dovolenou je určitě koupím i pro dceru.

Jitka

Ráda bychs e zeptala, jaký je hlavní rozdíl mezi TopVue Daily a TopVue Elite. Které čočky mám volit při suchých očích? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, díky za Váš dotaz. Ty nejdůležitější vlastnosti čoček najdete vždy v tabulce vlastností na detailu daného produktu. V obou případech jde o hydrogelový materiál, ale i tak se materiály lehce liší. U Elite najdete materiál Methafilcon B s obsahem vody 57 % a propustností kyslíku 27 Dk/t. Jejich průměr je 14,20 a zakřivení 8,60. TopVue Daily jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a obsah vody čoček je 58 % a jejich prodyšnost 26 Dk/t. Průměr je 14,20 a zakřivení 8,50. Mezi čočkami jsou drobné rozdíly a jistě byste poznala rozdíl při manipulaci. Oba typy by měly být vhodné pro suché oči a oba typy můžete bez obav vyzkoušet. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz. I TopVue Daily jsou k dispozici v balení 10 kusů. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Adámek

Chtěl bych se zeptat co znamenají ty dioptrije -2,5 a +2,5 vím že mám 2,5 ale nevím co je nějaký +/- nikdy jsem se s tím nesetkal prosím o radu..

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Při měření ostrosti zraku jsou dioptrie vždy měřeny včetně plusových nebo minusových znamének. Plusové dioptrie jsou téměř vždy pro korekci vidění do blízka a minusové hodnoty pro korekci vidění do dálky. Pokud si nejste hodnotami jst, určitě se poraďte se svým očním lékařem. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

tonda s.

skvělý čočky. necítil jsem je v oku.

Adéla Skupová

Dnes jsem objednala. Už se těším, až je vyzkouším. na takové malé balení jsem čekala, tak konečně :)

Popis čoček TopVue Elite+

Pokrok a inovace – to jsou TopVue Elite+. Jednodenní měkké kontaktní čočky z oblíbené řady TopVue, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost.
Kontaktní čočky TopVue Elite+ vynikají jemným hydrogelovým materiálem Bioxifilcon A s obsahem vody 58 %, který vám zaručí vysoký stupeň pohodlí při nošení. Asférický design čočky vám poskytne perfektně ostré vidění bez sférických aberací a díky technologii UltraSoo zůstane čočka po celý den dokonale lubrikovaná, pro oko příjemně vlhká a při nošení komfortní.
Pro lepší manipulaci jsou kontaktní čočky jemně zbarveny do modra a obsahují UV filtr, který chrání vaše oči. Tyto čočky jsou velmi pohodlné, a proto vyhovují 99 % nositelů kontaktních čoček.

Čočky TopVue Elite+ nabízíme také v balení:

Asférický design čoček TopVue Elite+

Tyto jednodenní kontaktní čočky mají zadní stranu, která je v kontaktu s okem, speciálně upravenou. Není zakřivena klasicky kulovitě, ale postupně se zplošťuje. Takové čočky nejen že vám budou na oku lépe sedět, jsou ale také schopné zabránit sférickým aberacím. Ty vznikají při pohledu přes okraj sférické čočky a mohou vás nepříjemně omezovat například pří řízení.
Asférické čočky TopVue Elite+ jsou skvělou volbou pro korekci nízkých stupňů astigmatismu a překvapí vás lepšími optickými vlastnostmi také za šera a při práci na počítači.

Celodenní lubrikace čoček TopVue Elite+

Při výrobě kontaktních čoček je použita technologie UltraSoo. Tato technologie funguje tak, že do materiálu Bioxifilcon A se přidává hyaluronát sodný. Tato složka zajistí, že čočky nebudou během nošení vysychat. Po celou dobu budou příjemně lubrikované a materiál čoček TopVue Elite+ bude pro oči příjemný.

Speciální ochrana s UV filtrem

Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou vybaveny ochranným UV filtrem, který zachycuje škodlivé UVA a UVB záření. Nicméně byste měli myslet na to, že kontaktní čočky zakrývají, a tedy chrání, pouze část oka. Proto je důležité nosit i sluneční brýle, které ochrání vaše oči komplexně.

Nejzdravější způsob nošení

TopVue Elite+ jsou jednodenní kontaktní čočky, a proto je nutné je každý den měnit. Díky tomu ovšem nepotřebujete žádné roztoky ani pouzdra. Jednoduše si ráno nasadíte nový pár čoček a večer ho vyhodíte. Jedná se o nejzdravější a nejjednodušší způsob nošení kontaktních čoček. Jednodenní čočky jsou jasnou volbou pro sportovce a všechny aktivně žijící lidi, kteří musí řešit korekci zraku.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ano