TopVue Elite+ (10 párů čoček) + cestovní pouzdro TopVue Elite

TopVue Elite+ s cestovním pouzdrem TopVue Elite

Precizně zpracované jednodenní čočky TopVue Elite+ ve speciálním balíčku spolu s pevným cestovním pouzdrem. Ideální kombinace pro akční a aktivní nositele, kteří milují jednodenní čočky a svobodu s nimi spojenou. Žádné čištění, žádná péče a teď už ani žádná pomačkaná papírová krabička v batohu, kabelce nebo kufru.
Poskládejte si do designového pouzdra 10 kusů blistrů a mějte s sebou čočky všude. U každého balení 10 kusů si můžete vybrat dioptrii, takže balíček je perfektní volbou pro osoby, které mají rozdílné dioptrie na pravém a levém oku.

Kontaktní čočky TopVue Elite+

Pokrok a inovace - to jsou TopVue Elite+. Jednodenní měkké kontaktní čočky z oblíbené řady TopVue, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost.
Kontaktní čočky TopVue Elite+ vynikají jemným hydrogelovým materiálem Bioxifilcon A s obsahem vody 58 %, který vám zaručí vysoký stupeň pohodlí při nošení. Asférický design čočky vám poskytne perfektně ostré vidění bez sférických aberací a díky technologii UltraSoo zůstane čočka po celý den dokonale lubrikovaná, pro oko příjemně vlhká a při nošení komfortní.
Pro lepší manipulaci jsou kontaktní čočky jemně zbarveny do modra a obsahují UV filtr, který chrání vaše oči. Tyto čočky jsou velmi pohodlné, a proto vyhovují 99 % nositelů kontaktních čoček.

Pevné pouzdro TopVue Elite

Pevné plastové pouzdro je ideální pro uložení 10 kusů blistrů čoček během cestování, a také pokud chcete mít náhradní čočky neustále po ruce. Pouzdro má skladnou velikost 162x62 mm a uvnitř je pevně vložené zrcátko – pomocník pro vložení a vyjmutí čoček. Slečny a dámy ho jistě ocení při rychlém líčení a průběžné kontrole make-upu.
Vlastnosti
Barva: Fialová
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano

Komentáře (4)

Comments: Do you have any questions?

Evička

Pouzdro je hezké. Jsem ráda, že jsem ho objednala. Čočky samozřejmě nosím taky ráda.

Bára

Pouzdro je super. Už jsem ho s sebou vzala na festival a zrcátko se hodilo. Já jsem spokojená.

Vítová K.

Elite nosím pravidelně, každý den. Objednávám si velké balení 90 ks a 90 ks (mám různé dioptrie). Pouzdro se mi moc líbilo, tak jsem objednala. Určitě ho využiju.

Jana Nováková

Dobrý den, prosím o zaslání multifokálních čoček. Děkuji, zdravím, Jana Nováková

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za Váš komentář. Abychom Vám mohli poslat kontaktní čočky, musíte si vytvořit objednávku se všemi náležitostmi. V systému objednávku na Vaše jméno a emailovou adresu evidujeme, ale multifokální čočky v ní nejsou. Obsahuje pouze tento balíček jednodenních sférických čoček s pevným pouzdrem. Pokud byste potřebovala s něčím poradit, kontaktujte nás prosím na telefonu +420 226 292 890. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.