Garance vrácení peněz

TopVue Elite+ (30 čoček)

429 Kč
97% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Elite+ (90 čoček) - 1219 Kč (ušetříte 68 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis čoček TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou jednodenní měkké kontaktní čočky z oblíbené řady TopVue, které korigují krátkozrakost a dalekozrakost.
Kontaktní čočky TopVue Elite+ vynikají jemným hydrogelovým materiálem Bioxifilcon A s obsahem vody 58 %, který vám zaručí vysoký stupeň pohodlí při nošení po celý den.
Kontaktní čočky mají jemné manipulační zbarvení do modra a disponují UV filtrem, který chrání vaše oči před škodlivými UVA a UVB paprsky. Kontaktní čočka však chrání pouze část oka, a proto doporučujeme chránit celé oční okolí slunečními brýlemi.

Čočky TopVue Elite+ nabízíme také v balení:

Nejzdravější způsob nošení

Jednodenní čočky jsou obecně považovány za nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček. TopVue Elite+ patří do této skupiny kontaktních čoček. U jednodenních čoček nepotřebujete žádné roztoky ani pouzdra. Jednoduše si ráno nasadíte nové čočky a večer je vyhodíte. Jednodenní čočky jsou jasnou volbou pro sportovce a všechny aktivně žijící lidi, kteří musí řešit korekci zraku.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (76)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petr

Dobrý den, mohl bych poprosit o doporučení jednodenních čoček? Parametry, které mi naměřila oční lékařka obojí do dálky (krátkozrakost) na pravé oko dioptrie 0,75, Cylindr Dp 0,25, Osa 30° a na levé oko dioptrie 1,0, Cylindr Dp 0,25, Osa 160°. Nevím, zda uvedené hodnoty krom dioptrií jsou při výběru kontaktních čoček důležité, nebo naopak zanedbatelné, v každém případě bych byl rád za jakoukoliv radu na které kontaktní čočky se zaměřit. Rád bych vyzkoušel něco ověřeného, které sedí nejvíce lidem. Předem děkuji, Petr P.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petře, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a není potřeba na ně brát zřetel. Ke korekci Vám tak budou stačit klasické sférické čočky, jako jsou např. tyto. Jestliže jste krátkozraký, máte minusové dioptrické hodnoty. Ke korekci pravého oka tak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -0,75 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,00. Tyto čočky jsou mezi uživateli oblíbené, ovšem snášenlivost je velmi individuální. Naštěstí u této značky funguje služba Garance vrácení peněz, a tak se nemusíte bát čočky vyzkoušet. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kateřina Ivov

Dobrý den, objednala jsem si tyto čočky, ale vůbec mi nesedí, oči mi slzí, po pár hodinách je již musím vyndat, protože jsou mi velice nepříjemné. je možné vám je zaslat zpátky?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že Vám tyto čočky příliš nevyhovují. Dle popisu situace to vypadá, že Vašim očím příliš nevyhovuje materiál čoček, což je naprosto normální, protože každý čočky vnímá velmi individuálně. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud podmínky služby splňujete, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste potřebovala situaci probrat podrobněji, kontaktujte prosím nás zákaznický servis na telefonním čísle +420 226 292 890. Hezký den.
Kateřina

Dobrý den, ráda bych se informovala na alternativu kontaktních čoček TopVue Elite+, které dlouho nosím. Sháním kontaktní čočky s větší propustností kyslíku, avšak stávajícími parametry: zakřivení 8,60, průměr 14,20. Děkuji za Vaši odpověď, Kateřina

Zákaznický servis
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za komentář. Z naší nabídky Vám můžeme nabídnout čočky TopVue One+, které mají stejné velikostní parametry, ale propustnost kyslíku je o 61 Dk/t vyšší při téměř stejném obsahu vody. Protože jde o čočky TopVue, disponují službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Adéla Matýsková

Dobrý den, byla jsem na měření zraku a paní doktorka mi řekla, ať si objednávám zakřivení čoček 8,6. Do teď jsem si brala jednodenní čočky TopVue se zakřivením 8,5 a teď nově jsem vyzkoušela jejich Elite se zakřivením 8,6. Tyto čočky mi ale vůbec nesedí. Když se podívám do boku nebo nahoru, jakoby se posunou a vidím rozmazaně a řeže to. Chci se proto zeptat, zda nevíte, proč se mi to děje? Případně, zda se čočky dají vrátit? (Použila jsem z každého balení jen dvě) A jestli byste mi mohli doporučit jiné jednodenní čočky, které by mi mohli sedět? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Adélo, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že Vám kontaktní čočky TopVue Elite+ nevyhovují, ačkoli mají zakřivení, které Vám doporučila lékařka. Pravděpodobně Vám nevyhovuje asférický tvar čočky. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Jestliže splňujete podmínky služby, můžete ji využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste si potřebovala cokoli ujasnit či konzultovat, kontaktujte naše zákaznické oddělení. Jestliže jste ani s jedněmi čočkami nebyla spokojená můžeme Vám ještě nabídnout čočky TopVue One+, které jsou mezi uživateli velmi dobře snášené. V případě, že by Vám ani tento typ nesedl, zvažte prosím odbornou aplikaci ve specializované optice. Je to investice, která se Vám vyplatí. V případě, že si zakoupíte čočky jiné značky, není možné čočky reklamovat. Čočky má mít uživatel před nákupem na internetu odborně aplikované. Pak nehrozí nevhodný nákup. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Hanka

Dobrý den,chci vyzkoušet nový typ čoček, chápu to správně,že pokud by po vyzkoušenī neseděly, že mohu zbytek balenī vrátit ? Nebo je lepší na vyzkoušení objednat balení po 10ti ks ?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Hanko, děkujeme Vám za otázku. Ano, chápete to správně. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. Z balení tedy můžete vyzkoušet maximálně 4 čočky, abyste splnila podmínky služby. Hezký den.
verča

vše v pořádku. čočky dorazily do druhého dne. paráda

Vašková Pavla

Poradíte mi prosím vícedenní čočky, na které je vhodné přejít z těchto? Díky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavlo, děkujeme za otázku. Vyzkoušejte TopVue Plus. Jsou to měsíční čočky z hydrogelového materiálu. Mají podobné vlastnosti jako TopVue Elite+. Kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, funguje u nich služba Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Kristina

Zdravím, jednodenní čočky TopVue Elite+ jsem zakoupila na zkoušku (běžně nosím Air Optix Aqua - měsíční). Podle parametrů by mělo být zakřivení, průměr i korekce krátkozrakosti (-5.75) totožná, nicméně po nasazení mě okraje jednodenních čoček TopVue velmi dráždí, řežou a musím je z oka ihned vyndat. Tušíte, čím by to mohlo být? Napadla mě alergická reakce na některý z přidaných materiálů, či látek. Děkuji za radu.

Zákaznický servis
Dobrý den, Kristino, děkujeme Vám za otázku. Je nám velice líto, že Vám jsou kontaktní čočky TopVue Elite+ nepohodlné. Podle popisu situace je skutečně možné, že Vám nevyhovuje hydrogelový materiál. Vaše měsíční kontaktní čočky jsou ze silikon-hydrogelového materiálu, proto bychom Vám doporučili spíše kontaktní čočky TopVue One+, které jsou stejného druhu materiálu. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, takže v případě, že by Vám nevyhovovaly ani tyto kontaktní čočky, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Prozatím Vám přejeme hezký den.
Veronika

Dobrý den,kdyz mam na blízko +5.25, a na dálku 3.80 ,jaké cocky si mam objednat jednodenní na týden chci vyzkoušet?Diky Veronika

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za otázku. U dioptrie do dálky je také velmi důležité znaménko. Navíc 3,80 je poněkud nestandardní hodnota. Ověřte si prosím své dioptrie u svého očního specialisty. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Petr Karas

Objednávám si je už rok a po celou dobu bez jediného problému. Vždycky mi domů přijdou hned druhý den.

Milena Hošťálková

Moc děkuji

Zákaznický servis- Markéta

Dobrý den, nemáte vůbec za co. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Milena Hošťálková

Dobrý den na dálku mám + 0,75

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Mileno, děkujeme za doplnění. Doporučili bychom Vám tedy čočky TopVue Air Multifocal s dioptrií +0,75 a adicí +1,50. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpátky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Milena Hošťálková

Chtěla bych se zeptat jaké čočky si mám obědnat když mám na blízko+ 2,25 a na dálku +0,7 děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Mileno, děkujeme za otázku. Pokud máte tyto dioptrie naměřené na dálku i na blízko na pravém i levém oku, budete s největší pravděpodobností potřebovat multifokální kontaktní čočky. Upřesněte nám prosím hodnotu dioptrie na dálku. Jde o +0,75? Pak Vám budeme moci vypočítat hodnou dioptrii a adici pro multifokální čočky. Zatím Vám přejeme hezký den.
Milena Hošťálková

Měla jsem a jdou duper

Pavel Raška

Jsou fajn. Kupuju je vždycky na léto.

Kveta.O

Dobrý den, jedná se o 30 paru,?,

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Květo, děkujeme za otázku. V balení je 30 kusů kontaktních čoček. Tedy 15 párů. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Eliška F.

Dobrý den, nejsou čočky náhodou dostupné taky v barevném provedení? Díky za informaci.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Eliško, děkujeme za otázku. TopVue Elite+ bohužel nemají svou barevnou verzi, můžeme Vám ale nabídnout jednodenní čočky TopVue Color, které jsou svými vlastnostmi čočkám TopVue Elite+ velmi podobné. Vybrat si můžete z pestré řady přirozených odstínů a i u těchto barevných čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jana K.

Tyto čočky jsou úplně super. Akorát mi pořád ještě trvá než je nandám, ale jakmile jsou v očích tak o nich celý den nevím vůbec.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za komentář. Nasazení čoček je jen otázkou cviku. S každým dnem se jistě budete zlepšovat. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Síma K.

Jsem líná se starat o vícedenní čočky. Tyhle jsou bezva. Celej den o nich nevim a pak je jen vyndám a vyhodim. Prostě paráda :)

Aleš

Mě jsou pohodlný.

Erika Brabcová

Hledala jsem pohodlné jednodenní kontaktní čočky na sport a po doporučení těchto je mé hledání u konce. Opravdu pohodlné čočky za příznivou cenu.

Marie

Dobrý den, už přibližně druhým rokem používám měsíční TopVue Air se stejným zakřivením a průměrem, jako mají tyto čočky, a zajímalo by mě zda jsou právě tyto vhodné jako denní alternativa, vzhledem k tomu že v létě mi přijdou denní praktičtější. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Marie, děkujeme za Váš dotaz. Jednodenní čočky jsou na léto určitě ideální volba. Tyto TopVue Elite+ se ale od TopVue Air liší ve vlastnostech materiálu. TopVue Elite+ jsou čočky z materiálu hydrogelového a TopVue Air jsou silikon-hydrogelové. V tabulce vlastností můžete vidět velký rozdíl v propustnosti kyslíku. Bohužel nedokážeme říci, jak Vám nový materiál bude vyhovovat. Každé oči jsou jiné a snesou jiné rozdíly. U čoček TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpátky. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
ElSa

Dobrý den, prosím o informaci, zda mají čočky certifikaci v ČR? Moc děkuji a přeji krásný den. S pozdravem ES

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky jsou registrovány pro prodej v ČR a mají certifikát CE platný pro země Evropské unie. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda by byly tyto čočky pro mne vhodné? Nyní používám čočky Biofinity BC 8.6, DIA 14.0 - čočky měsíční, již mně nevyhovují a především přes léto bych potřebovala jednodenní. Taktéž mám oči citlivé. Prosím, poraďte mi, které čočky by přicházely v úvahu a především parametrově. Děkuji. S pozdravem Lucie

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lucie, díky za Váš dotaz. Čočky Biofinity, které jste dosud nosila, jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. Když se podíváte na jejich vlastnosti, uvidíte, že čočky mají vysokou propustnost kyslíku. Tyto TopVue Elite+ jsou naproti tomu vyrobeny z hydrogelového materiálu, který nemá vysokou prodyšnost. Čočky určitě můžete vyzkoušet. Kdyby Vám materiál nevyhovoval, můžete využít službu Garance vrácení peněz a doporučovali bychom Vám jednodenní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Například Dailies TOTAL1 nebo Clariti 1 day. U těchto čoček Vám ale bohužel nemůžeme nabídnout žádnou službu Garance vrácení peněz ani nic podobného. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Jan Pohl

Dobrý den, dnes jsem vyzkoušel tyto čočky a zakřivení mi vůbec nesedí - je to nepříjemné, škrábe to. Co můžu udělat pro vrácení peněz?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jane, díky za zprávu. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Všechny podrobnosti služby najdete na stránce Garance vrácení peněz. Pokud by Vám cokoli nebylo jasné, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Denisa

Dobrý den, koupila jsem si jednodenní čočky Topvue Elite+, ale potřebovala bych k nim ještě nějaké kapky na zvlhčení. Mám hodně suché oči a po cca 4-6 hodinách mi začnou být čočky nepohodlné. Dalo by se to nějakým roztokem zlepšit? Předem mnohokrát děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Deniso, díky za Váš dotaz. Určitě můžete použít oční kapky. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit například kapky Gelone, Systane Hydration a také oční sprej Laim Moisture. Určitě by Vás mohla zajímat informace, že výrobce plánuje u čoček TopVue Elite+ navýšit podíl hyaluronátu sodného, což povede k vyšší lubrikaci čoček a jistě to bude mít pozitivní vliv i na pohodlí při nošení. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Tomas Turon

Dobrý den,mám velmi suché oči, jsou tyto čočky vhodné,nebo by jste mi doporučili nějaké jiné.Děkuji za info

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Tomáši, díky za Váš dotaz. Bohužel ale není možné předem předpovědět, zda Vám budou čočky vyhovovat. To, co vyhovuje jedněm suchým očím, nemusí být nutně ideální pro jiné oči se sklonem k vysychání. Čočky Vám doporučujeme vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Na trhu jsou i čočky s vyšším obsahem vody a je možné, že Vaše oči budou vyžadovat vyšší propustnost kyslíku. Jistotu budete mít vždy až po vyzkoušení. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Valentová

Zkouším značku poprvé a je to příjemné překvapení. O čočkách jsem vůbec nevěděla a vydržela jsem v nich celý den bez jediného nepříjemného pocitu.

Tomáš Král

Dobrý den, nosím čočky TopVue Daily Elite, ale rozhodl jsem se, že bych přešel na 14-denní. Koupil jsem si proto TopVue Plus, které jsou z podobného materiálu ale nejsou zdaleka tak tenké, jako TopVue Elite. Potřeboval bych poradit, které měsíční čočky jsou podobně tenké, jako TopVue Elite, děkuji. Tomáš

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je pravda, že podle zákazníku patří TopVue Elite k nejjemnějším a nejpříjemnějším kontaktním čočkám. Čočky z naprosto totožného materiálu v nabídce bohužel nemáme. Vícedenní čočky s vysokým obsahem vody jsou například Proclear Compatibles Sphere, SofLens 59 a Biomedics 55 Evolution. Vysoký obsah vody většinou vede k jemnosti materiálu, ale nemůžeme Vám zaručit totožné vlastnosti jako u TopVue Elite. Pokud Vám jemností nevyhovují čočky z řady TopVue, doporučujeme Vám osobní konzultaci s kontaktologem. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.
Růžena Brázdová

Rychle se staly mými oblíbenými. Už si bez nich nedovedu představit den. A to jsem si dřív nedovedla představit, že odložím brýle.

Lenka Pechková

Mám je právě na dovolené a oči jsou moc spokojené. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Martin Pavlík

Jemnost nad jemnost. Chce to pár sní na cvičení nasazování, ale jinak naprostá špička v čočkách.

Láďa Jírů

Rozhodně můžu pochválit a doporučit. Jsem s nimi spokojený už celkem dlouho. V zimě je mám i na lyžování a super.

Kamila Abrahámová

Dobrý den, mohu se prosím zeptat zda k těmto čočkám je určen nějaký určitý roztok nebo se může použít jakýkoliv? mockrát děkuji za odpověď a přeji krásný den Abrahámová

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kamilo, díky za Váš dotaz. K jednodenním čočkám nemusíte používat žádný roztok. Čočky si ráno nasadíte a večer vyhodíte. Pokud ale máte ráda jistotu a chcete u sebe mít roztok pro případ potřeby propláchnutí čoček, můžeme Vám doporučit roztoky Gelone a Laim-Care. Oba typy roztoku jsou dostupné v malém a praktickém balení a jejich složení je obohaceno o hyaluronát sodný, který čočkám poskytuje lubrikaci, takže jsou pohodlné po celý den. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Míla

Vyzkoušel jsem čočky na vaše doporučení a po prvním nošení jsem byl opravu potěšený. Jsou pohodlné a vidění je naprosto perfektní. Celý den nebyl problém!

Lída Příbramská

Jsem ráda, že jsem na takové čočky narazila. Jsou příjemné, pohodlné a cena vyhovující. Určitě doporučuji.

Vlastimil Munzar

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to z přechodem na jiný typ čoček ve smyslu obsahu vody v čočce? 10let nosím čočky Air Optix Night and Day, nyní ještě aqua. Tam se uvádí obsah vody 24%.Já bych chtěl přejít na denní typ čoček, kde se ale uvádí obecně o dost víc vody. Bude to citelná , nepříjemná změna? Děkuji za odpověď, Munzar Vlastimil

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Vlastimile, díky za Váš dotaz. Nejde pouze o obsah vody, ale především o to, jaký typ materiálu si vyberete. Čočky, které jste dosud nosil, patří svým materiálem do skupiny silikon-hydrogelových kontaktních čoček. Mají nižší obsah vody a vysokou propustnost kyslíku. Čočky z toho typu materiálu najdete i mezi jednodenními čočkami - 1 Day Acuvue TruEye, Dailies TOTAL1, MyDay daily disposable a Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Kontaktní čočky TopVue Elite jsou z materiálu hydrogelového, proto je jejich obsah vody na vyšší úrovni. Abyste zjistil, jak oči nové čočky přijmou, budete je muset vyzkoušet. Pokud by byla změna nepříjemná, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Kontaktní čočky TopVue Elite Vám můžeme nabídnou také v balení po 10 kusech. V případě, že budete mít jakékoli další dotazy, napište nám. Přejeme hezký den.
Eva Janků

Pěkný den, mé předchozí čočky, které momentálně mám, mají zakřivení 8.40 a průměr 14.00. Nevím zda-li to je citelný rozdíl pro oči nebo mohu zkusit i tyto s průměrem 14,20 a zakřivením 8,60. Moc děkuji za vaši odpověď, Eva

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš dotaz. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Samozřejmě ale bude rozhodující Váš osobní pocit po vyzkoušení čoček. TopVue Elite jsou velmi jemné a tedy i přizpůsobivé. Doporučujeme Vám je objednat, vyzkoušet a v případě jakékoli nespokojenosti můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.
Eliška P.

Čočky jsem poprvé vyzkoušela kvůli natáčení tanečního videa, kde jsem nechtěla mít brýle. Jsou skvělé a určitě si je objednám i pro své standardní aktivity.

Julian Kazma

Jsou to perfektní čočky pro lidi, kteří žijí aktivně, nebaví je starat se o čočky a není jim líto investice. Já už například jiné nenosím.

Jiřina

můžu je nosit i když mi doktorka naměřila průměr 14,3? Díky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jiřino, díky za Váš dotaz. Takto malý rozdíl by Vám při nošení neměl působit žádné potíže. Pokud by čočky nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Ivan Ďugel

Vyhovuje mi, že jsou čočky lehce do modra. Bez brýlí a čoček jsem fakt slepoň a kdyby čočky neměly barvu, asi bych je nikdy nenašel :D Při nošení jsou opravdu pohodlné.

K.

Chválím. Nevím o nich.

Jíťa Kíťa

Elite? Rozhodně zkratka pro ELITNÍ. Takové fakt jsou. Mám je na sport, do školy, na brigádu, na dovolenou, prostě všude. A všude jsem s nimi spokojená na 100 % <3

Lucie

Z počátku jsem byla velmi skeptická, kvůli nízké ceně oproti jiným jednodenním čočkám, ale čekalo mě velmi příjemné překvapení. V oku jsou příjemné celý den.

Tomas Holan

Dobrý den. Chci se zeptat. Já mám zakřivení čoček 8.7 a průměr 14. Je to velký rozdíl s porovnáním s těmi to čočkami? Bude mi to vadit? Nebo v tom není problém a mohu je nosit.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Tomáši, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl by Vám neměl působit žádné problémy. Jde spíše o typ materiálu - ten nejvíce ovlivní pohodlí při nošení. Čočky můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Lucie

Dobry den, nosím acuvue oasys 8.8 a 14 prumer 14-ti denni cocky, ale rada bych zkusila jednodenni..Mohla bych nahradit temito ? Dekuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Elite jsou jednodenní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu, Vaše Acuvue Oasys jsou z materiálu silikon-hydrgelového. Nevíme, jak Vaše oči zareagují na změnu materiálu, ale čočky určitě vyzkoušet můžete. Pokud máte zájem o čtrnáctidenní čočky ze silikon-hydrogelu, můžete vyzkoušet také TopVue Premium. Na všechny čočky TopVue u nás funguje služba Garance vrácení peněz, proto je můžete bez obav objednat, doma vyzkoušet a v případě nespokojenosti nám můžete čočky zaslat zpět. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Martin Dzik

Jsem velice překvapen pohodlností těchto čoček. Vyzkoušel jsem nespočet čoček různých výrobců , ale tyto jsou opravdu skvělé. Dávám za 1 s hvězdičkou.

Dalibor Tobiáš

Extrémně pohodlné čočky, které se mnou přežily úplně všechno. U mě naprostá spokojenost.

Simona P.

Dobrý den. Normálně si kupuji měsíční čočky se zakřivením 8.4, které mi vyhovuje. Jednou jsem si koupila jednodenní čočky (jiné značky) se zakřivením 8.5 a opravdu mi nesedly-škrábaly mě v očích po celou dobu nošení. Bohužel žádné jednodenní čočky se zakřivením 8.4 nemohu nikde najít, ale četla jsem, že některé čočky jsou univerzální a že se přizpůsobí většině uživatelů bez ohledu na zakřivení- je to případ i těchto čoček? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Simono, děkujeme za váš dotaz. Čočky jsou vyráběny z velmi moderních a pokrokových materiálu, ale ještě jsme neslyšeli o kontaktních čočkách, které by se dokázaly přizpůsobit oku bez ohledu na zakřivení. Oko by mělo přijmout určité rozdíly v parametrech. Jak jste ale sama poznala, neplatí to pro všechny nositele. Vždy záleží na osobním pocitu. Hodnoty průměru a zakřivení by měly být dodržovány proto, aby byla čočka na oku dokonale usazena a docházelo ke správné výměně slzného filmu pod čočkou. Pokud čočka na oku správně nesedí, mohou se pod ní například hromadit slzy a vidění se pak zdá být zkreslené nebo rozmazané. Jednodenní čočky s průměrem 8,40 jsou například MyDay daily disposable. Samozřejmě můžete vyzkoušet i TopVue Elite, u kterých případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz, určitě nám napište! Přejeme Vám krásný den.
Filip Karel

Příjemnější čočky jsem ještě neměl. Jednodenní jsou všeobecně nejlepší, protože se o ně nemusím nijak starat. A tyhle jsou jako nic. Jako kdybych v oku ani nic neměl. Divím se, že si večer vzpomenu vyndat je.

Ivona Stratílková

Čočky jsou velmi jemňounké a v oku o nich vůbec nevím. Zkusila jsem už několik druhů čoček a ještě žádné nebyly takhle jemné. V oku jsem rozhodně nic necítila! Já je můžu jen a jen doporučit.

Ivana Kosová

Dobry den prosim o radu nevim jak se starat o multifokalni cocky a na kolik dni jsou kdyz jsou tam jen 3 jeste jsem je nemela dekuji Kosova

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Elite jsou klasické sférické čočky. Multifokální čočky jsou doplněny o Add power a korigují současně vidění do dálky i do blízka. Čočky mají různou periodu výměny. Vždy je u produktu uvedena. Pokud jsou v balení 3 čočky půjde pravděpodobně o čočky měsíční, nebo čtrnáctidenní. Všechny vícedenní čočky vyžadují stejnou péči. Musí být čištěny a ukládány do roztoku (pokud nejsou čočky určeny ke kontinuálnímu nošení - kdy je možné ponechat čočky v očích i během spánku). Více informací o péči o čočky si můžete přečíst ve článku Čištění víceúčelovými roztoky. Přejeme hezký den.
Pavlína Poustecká

Dobrý den, chystám se přejít z měsíčních čoček na jednodenní. Do teď jsem ale nosila silikonhydrogelové čočky. Ráda bych zkusila tyhle, ale jsou jen hydrogelové. Nebude to vadit? Díky za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavlíno, děkujeme za Váš dotaz. Silikon-hydrogelové čočky se vyznačují vyšší propustností kyslíku. Hydrogelové čočky mají naproti tomu vyšší obsah vody, jsou tedy jemnější a pro mnoho lidí i více pohodlné. Určitě můžete čočky vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.
Ivana Kosová

Dobry den prosim Vas o radu uz jsem tyhle cocky mela ale nevidim prez ne jako prez brejle mam namereno leve oko plus 2.50 a prave plus 2.25 a na blizko 4 .mockrat dekuji za odoved s pozdravem Kosova hezky den Jeste mi rekli ze nemam slzy tak stele pouzivam kapky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš dotaz. V případě, že máte naměřeny různé dioptrie na blízko a na dálku, potřebujete multifokální kontaktní čočky. Většinou, když jsou naměřeny odlišné dioptrie na dálku, měly by se lišit i dioptrie naměřené na blízkou vzdálenost. Při objednání kontaktních čoček zvolte dioptrie naměřené na dálku, +2,50 a +2,25, a u obou adici +1,50. Vzhledem k odlišným dioptriím je nutné objednat dvě balení. Doporučujeme Vám vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Air Multifocal. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, mohla byste využít službu Garance vrácení peněz. Oční kapky by se měly používat při obtížích, kapání z důvodu prevence není úplně nutné. Můžete vyzkoušet oční kapky Gelone, které můžete do očí kapat i při nasazených kontaktních čočkách. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.
Roman Cink

Dobrý den, používám 1Day Acuvue TruEye čočky, nepohorším si, když zkusím tyto TopVue Elite ? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Romane, děkujeme za Váš dotaz. Čočky mezi sebou mají jisté odlišnosti. Oko by mělo být schopné tolerovat určité rozdíly v průměru a zakřivení, ale je to velmi individuální pocit. Elite mají vyšší obsah vody, naopak TruEye mají vyšší propustnost kyslíku. Určitě si s TopVue Elite nepohoršíte. Pokud byste ale měl pocit, že Vám zcela nevyhovují, můžete využít služby Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další dotazy, určitě nám napište a my Vám rádi poradíme. Přejeme hezký den.
Monika Jelinkova

Dobry den, pouzivam top vue daily a chtela bych vyzkouset top vue elite. Nemate mensi baleni kdyby mi cocky nevyhovovali? Kdysi jsem k top vue daily dostala i zkusebni par zdarma. Dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Moniko, nejmenší balení čoček TopVue Elite je toto 30 kusové. Pokud by Vám čočky snad nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.
G.L,.

nejlepší čočky na sport které můžou být!!!

Tereza

Dobrý den, nosím své první kontaktní čočky Lensso + dia 14,2 B.C.8,6 Zápolím s nimi už půl roku a stále s čočkami nejsem spokojená , špatně mi sedí , chtěla bych zkusit jiné , bohužel v optice nemají jiný výběr. Je možné si objednat jinou značku, budou hodnoty stejné, nebo každý výrobce má jiné ? Nejčastěji nacházím zakřivení 8,5. Předem děkuji za radu Tereza

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Terezo, děkujeme za Váš dotaz. Rádi bychom Vám poradili, ale s kontaktními čočkami Lensso nemáme zkušenosti. Dioptrické hodnoty budou vždy stejné a pokud Vám čočky nejsou příjemné, neváhejte zkusit jiné. Můžeme Vám doporučit zákazníky velmi oblíbené čočky TopVue. Jednodenní TopVue Elite, čtrnáctidenní TopVue Premium nebo měsíční TopVue Air. U těchto čoček funguje Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné finanční investice. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.
Honza

Dobrý den, 14-ti denní TopVue premium oužívám cca rok a velmi mi vyhovují, dělají se TopVue Elite i astigmatické-160? Případně prosím o doporučení technologicky podobných. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Honzo, z řady TopVue slouží ke korekci astigmatismu čtrnáctidenní Premium for Astigmatism a měsíční Air for Astigmatism. Z jednodenních čoček můžete vyzkoušet 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism nebo Dailies AquaComfort Plus Toric. Tyto jednodenní čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu a je zde také rozdíl v parametrech průměru a zakřivení čočky. Před výběrem nových kontaktních čoček bychom Vám doporučili konzultaci s kontaktologem. Přejeme hezký den.
Zdeňka Veselá

Dobrý den, používám denní čočky TopVue Daily. Mohu přejít na TopVue Elite? Jaký je mezi těmito typy rozdíl? Děkuji. Zdeňka Veselá

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Zdeňko, děkujeme za Váš dotaz. V obou případech jde o hydrogelové kontaktní čočky, jejichž materiál má podobné hodnoty u obsahu vody a propustnosti kyslíku. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Jestli je tomu skutečně tak, poznáte až po vyzkoušení čoček. U čoček TopVue Elite můžete využít služby Garance vrácení peněz, takže v případě, že Vám čočky nebudou vyhovovat, nepřijdete o svou finanční investici. S dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
Karolína

Dobrý den, používám měsíční kontaktní čočky Switch Premier, zakřivení 8,6, DIA 14,00. Chtěla jsem přejít na denní čočky, ale žádné o těchto parametrech nemohu najít. To je průměr 14,00 natolik atypický? Poradíte? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Karolíno, děkujeme za Váš dotaz. Z jednodenních čoček jsou nejblíže Vašim parametrům Dailies AquaComfort Plus a Dailies TOTAL1. Čočky jsou dnes již velmi přizpůsobivé a rozdíl v průměru a zakřivení již není tak velkou překážkou. Důležitější je, v souvislosti s pohodlím během nošení, volba materiálu čoček. Jde ale o individuální záležitost a zda Vám čočky vyhovují, zjistíte vždy až po vyzkoušení. Pokud budete mít další otázky, kontaktujte nás prosím. Přejeme hezký den.
Sebastian Konhefr

Jsem z nich nadšený, nošení je příjemné a hlavně netlačí a nevysouší se.

M. Řeháková

Nosím je přibližně 12 hodin každý den a bez problému :)

Michal Kocourek

Nedráždí a při manipulaci se k sobě nelepí. Doporučuji!

Hana

Vážení přátelé, používám jednodenní čočky s průměrem 13,8, Váš je 14,2, jak velký vliv to má na oko? Děkuji.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Hano, děkujeme za Váš dotaz. Rozdílné hodnoty nositeli nijak neublíží, pouze by Vám čočky mohly být nepohodlné. U těchto čoček je ale možné využít služby Garance vrácení peněz, a tak můžete čočky vyzkoušet bez rizika. Děkujeme a přejeme hezký večer.

Jarka

Dobrý den, čočky elite jsem si objednala na zkoušku, jinak nosím dailis aqua, ale asi budu kupovat tyto elite, jsou o poznání pohodlnější. Akorát se mi stalo že jsem v nich usnula, tak nevím jestli je to vhodné, ale žádné problémy z toho nebyly... díky

N.K.

Používám tyto - Kontaktní čočky Frequency 55. Budou mi tyto čočky "sedět" ? Neobsahují vysoké procento vody v porovnání s Frequency a nebudou mi v očích plavat ?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, jako náhrada Vašich dosavadních čoček by měly být TopVue Elite vyhovující. Navíc jsou také z hydrogelového materiálu. Co se týče obsahu vody, větší číslo bývá pro nositele lepší, protože čočky pak lépe hydratují oči, které se méně unavují. Děkujeme za dotaz a neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy. Přejeme Vám hezký den.

Michaela Janáková

Jak je to s propustností kyslíku u těchto čoček ?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Michaelo, u těchto kontaktních čoček výrobce uvádí propustnost kyslíku 27 Dk/t. Jedná se ale o jednodenní čočky, u kterých tento parametr není až tak podstatný, protože v čočkách se nespí a každý den užíváte nový pár. Pokud Vám ale nebudou vyhovovat, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz a čočky nám zaslat zpět. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Eva R.K.

Zatím moje nejpříjemnější čočky. Měkké, v oku opravdu nejsou cítit i přesto, že mám hodně citlivé oči.

Ondřej Lapka

Příjemně překvapily, jak kvalitou tak cenou, kupuji znovu

Alois Zelenka

Kvalitní čočky za skvělou cenu. Nepotřebují zvlhčovat a i k večeru jsou stále pohodlné.

Petr K.

vyzkoušel jsem a sedí mi perfektně, oči nebolí

Pavla Lapošová

Dobrý den,měla bych dotaz,jestli se tento typ čoček hodí,když mám tupozrakost,a pokud ne,jestli by jste my mohli nějaké doporučit. Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Pavlo, ano, určitě se hodí. Kontaktní čočky určené přímo na korekci tupozrakosti neexistují, zadává se stejná dioptrie jakou máte u brýlí. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz a čočky nám zaslat zpět. Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátila a přejeme hezký den.

Lenka

fakt jsou pohodlné celý den, super

Bětka Míková

Tak dnes mi přišli, i s dárkem, a první dojmy jsou bezvadné. díky