Garance vrácení peněz

TopVue Monthly (6 čoček)

349 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Popis čoček TopVue Monthly

Kontaktní čočky TopVue Monthly jsou pohodlné a velmi dobře snášené měsíční hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují pocit pohodlí po celý den.

Pohodlné díky ztenčeným okrajům

ztenčené okraje čoček topvue monthly
TopVue Monthly mají velmi tenké okraje. Oční víčko přichází při každém mrknutí do styku s kontaktní čočkou. Tenké okraje čočky zajistí hladký a plynulý pohyb víčka po oku bez jakýchkoli nepříjemných pocitů.

Ochrana proti UV záření

Čočky TopVue Monthly obsahují, jako jedny z mála, UV filtr, který je schopen pohltit část škodlivého UVA a UVB záření. Aplikace UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, avšak je třeba mít na paměti, že čočka chrání pouze malou část oka. Je proto vhodné čočky doplnit ještě slunečními brýlemi.

Systém hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue
Ke kontaktním čočkám TopVue Monthly doporučujeme používat roztok Gelone. Tento roztok obsahuje stejnou lubrikační látku jako čočky TopVue Monthly - hyaluronát sodný. Tato látka se udrží v čočkách velmi dlouho, pozvolna se z nich uvolňuje a efektivně je hydratuje po celý den.

Ostrý pohled za všech podmínek

TopVue Monthly se pyšní vysoce stabilní a precizní optickou korekcí, které je dosaženo dokonale vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní ostré vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera, nebo při náhlém oslnění sluncem.

Technologie AQUAMAX

topvue - technologie aquamax

Technologie AQUAMAX využívá při výrobě čočky moderní postup aplikace UV filtru, který nesnižuje její kvalitu a nemá žádný negativní dopad na její vlastnosti a funkčnost. Kontaktní čočky TopVue Monthly tak získaly lepší mechanické vlastnosti důležité pro zachování snadné manipulace a vysokého stupně komfortu během nošení.

Pro dosažení maximálního pohodlí

Při práci na PC, v klimatizovaných prostorech, či ve větrném nebo mrazivém počasí, kdy jsou oči vystaveny extrémní zátěži, doporučujeme zvýšit zvlhčení čoček TopVue Monthly ještě pomocí očního spreje Laim Moisture nebo očních kapek Gelone. Kombinace hyaluronátu sodného obsaženého v čočkách a lubrikačních látek obsažených v kapkách poskytne Vašim očím pocit maximálního pohodlí.

Každodenní způsob nošení

TopVue Monthly jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Neumožňují kontinuální způsob nošení, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě, i během spánku. Na konci každého dne je nutné čočky vyjmout, vydezinfikovat a na noc uložit do pouzdra s roztokem.

Použitým materiálem je hydrogel Polymacon. Obsah vody činí 38 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Monthly (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 38%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polymacon
Jméno produktu: TopVue Monthly
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (142)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Mercedes Pereira

Dobrý den, přidávám komentář k těmto čočkám - mám již 4. balení v řadě, které nemohu vůbec nosit. Jde o pocit velmi suchého oka, řezání a také během chvilky nošení zamlžené vidění, takže se čočky prakticky nedají nosit. Tyto čočky používám několik let, nikdy jsem s nimi neměla jediný problém. Nejdřív jsem si říkala, že jde pravděpodobně o špatnou šarži, ale jak píši - vyzkoušela jsem již 4 balení. Děkuji a jsem s pozdravem, Mercedes Pereira

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Mercedes, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že máte s čočkami nepříjemnosti. Jestliže jste čočky nosila řadu let a začaly Vám být nepříjemné, je možné, že Vaše oči již mají jiné potřeby. To je u dlouhodobých nositelů čoček naprosto běžný jev. Uživatelé kontaktních čoček mají obecně velmi často potíže se slzným filmem a syndromem suchého oka. S postupujícím věkem navíc začnou mít oči jiné nároky. Proto bychom Vám doporučovali navštívit očního specialistu a konzultovat s ním Vás stav. Oční specialista Vám na základě vyšetření pomůže najít vhodné čočky a eventuálně navrhne efektivní řešení léčby slzného filmu, za předpokladu, že není v dobrém stavu. Pakliže máte pocit, že se čočkami není něco v pořádku, můžete je reklamovat. Jak při reklamaci postupovat naleznete ZDE. Zákazník by měl mít kontaktní čočky vždy odborně aplikované. Při řešení reklamace čoček si můžeme pro výrobce vyžádat potvrzení o odborné aplikaci kontaktních čoček. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Tomáš Řehounek

Opravdu parádní okraj čočky. Jedny z mála čoček, které mi fakt sedí a prakticky o nich nevím.

Simona Bartáčková

Dobrý den, čočky Topvue Monthly používám jiz několik let, dnes jsem otevřela nové balení, mandala si nové čočky a během hodiny jsem začala vidět mlhavě, nedokázala jsem zaostřit....několikrát jsem si kapala do očí, ale nepomohlo mi to....je možné, že mi začaly zničehonic čočky vadit? Nebo jsou třeba uložené v jiném roztoku, který mi nemusí vyhovovat? Je to velmi nekomfortní a omezující...bohužel jiné čočky nemají průměr 14.0 abych případně mohla vyměnit za jiné (nebo alespoň jsem si nevšimla). Co mám podle vas dělat? Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce nám bohužel žádnou změnu neavizoval. Důvodem, proč Vám čočky nyní nevyhovují, může být tzv. získaná averze na materiál, z kterého jsou čočky vyrobené. Nositelům, kteří používají stejné čočky několik let, se to stává. Dalším důvodem však může být i např. vadná šarže kontaktních čoček (ač jsme jiné stížnosti nezaznamenali). Rádi bychom Vás proto požádali, abyste se ozvala našemu zákaznickému servisu, kde s Vámi vše dořešíme. Děkujeme Vám za pochopení a prozatím Vám přejeme hezký den.

Ivana Hořínková

Dobrý den, již dva a půl roku používám čočky TopVue Monthly. Poslední dobou, i když jsem si otevřela nové balení, tak mám pocit suchého oka. Je možné, že si oči na čočky zvykly a mám zkusit jinou značku? Dříve jsem s nimi vydržela celý den bez problémů, nyní si je dám na pár hodin a musím sundat. Děkuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Ivano, děkujeme Vám za otázku. Důvodů, proč máte pocit suchých očí, může být mnoho. Od vlivů prostředí, ve kterém žijete (a pracujete), až po léky, které užíváte, nemoci nebo hormonální změny. Nejprve bychom Vám doporučili používat oční kapky. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. HYLO Comod s kyselinou hyaluronovou, perfektním lubrikantem. Tyto kapky lze aplikovat i na kontaktní čočky. Můžete si je tedy kapat i v průběhu dne. Vzhledem k viskozitě přípravku může po jeho aplikaci dojít k dočasnému rozmazanému vidění. To však brzy odezní. Oční kapky by měly stabilizovat slzný film a potíže by měly vymizet. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Lucie Vrzáková

Dobrý den, dlouhou dobu pužívám tyto čočky dioptrie -3,75, brýle mám -4,00. Nyí delší dobu pozoruji, že se mi v čočkách hůř ostří na čtení, vidím rozmazaně. Bez brýlí a čoček čtu dobře. Mohlo by mi pomoct snížení dioptrií na -3,5? Jak moc to ovlivní vidění do dálky např. při řízení auta?

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Pokud se korekce zraku zhoršila, měly by Vaše kroky směřovat k očnímu specialistovi. Oči stárnou a mění se jejich potřeby. Důvodů, proč Vám již nevyhovuje dosavadní korekce, je spoustu. Je také např. možné, že máte počínající astigmatismus, při kterém není zrak ostrý. Rozhodně bychom Vám však nedoporučovali upravovat si svévolně hodnotu dioptrií. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Diana

Dobrý den, používám měsíční čočky TopVue Air, ale poslední dobou po 2 hodinách nošení vidím zamlženě a musím je vyndat. Chtěla bych zkusit třeba tyto TopVue Monthly, ale na jednom oku mám astigmatismus. Při stávajících čočkách (TopVue Air) jsou v nabídce obyč. i torické, u těchto ne. Musím mít v každém oku čočku ze stejného materiálu? Nebo můžu kombinovat? Případně prosím o typ na ještě jiné čočky. Děkuji za odpověď :-) Diana

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Diano, děkujeme Vám za otázku. Pakliže se problém týká pouze oka, kde nosíte sférickou čočku, pak můžete vyzkoušet mít na jednom oku čočku TopVue Monthly a na druhém TopVue Air for Astigmatism. V případě, že by Vám čočky TopVue Monthly nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Je možné, že budete cítit rozdílnost materiálů, ale není podmínkou mít na očích čočky ze stejné řady. Pokud však máte potíže s oběma čočkami TopVue Air, bude lepší čočky re-aplikovat. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Michaela Ošmerová

Hezký den, taky bych ráda přidala pochvalu na tyto čočky. Používám je roky a sedí mi. Dokud nebude třeba, oko si neřekne, neplánuji je měnit. :-) Někdy se stane, že v nich usnu, což se nesmí, vím, ale nikdy mi nic neudělaly. Michaela

Lenka

Dobrý den, dcera má naměřené -3,00 dioptrie na obě oči. Čočky bude zkoušet poprvé. Já používám TopVue a jsem s nimi dlouhodobě spokojená, proto jsem i jí chtěla objednat. Nevím ale, zda vzít čočky stejných dioptrií nebo menší, 2.75? Já osobně si beru menší, ale mám přes -6,00 diptrií. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Úprava brýlových dioptrických hodnot se dělá až od hodnoty -3,50 a +3,25. Takže pro dceru můžete objednat čočky s hodnotou dioptrie -3,00. Jestliže je dcera začátečnice, doporučovali bychom začínat s jednodenními čočkami např. TopVue Daily. Pokud by dcera čočku poškodila z důvodu začátečnické neobratnosti, finanční ztráta nebude tak veliká. Jakmile získá dcera jistotu, bude pro ni přechod na měsíční čočky s denní péčí (mechanické čištění a regenerace) snadnější. Každopádně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že dceři čočky nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Petra Sitnerová

Dobrý den, doposud nosím čočky, -1.00, které mi byly Vámi doporučeny na základě predpisu sph - 0,75, cyl -0,5. Nyní mi optometrista naměřil hodnoty o -0,25 vyšší. (Předpis sph -1.00, cyl -0,5). Bohužel v čočkách nevidím tak dobře, jak bych měla, mám tedy zvolit čočky -1,25? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, děkujeme za otázku. Ano, po novém měření potřebujete dioptrii -1,25. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Vlaďka

I po těch xletech mi pořád vyhovují a jsou mi pohodlné. Určitě vyzkoušejte.

Monika

Dobrý den, moc děkuji paní Markétě za odpověď na můj příspěvek ze dne 30.10.! Nejspíš to tak bude, že mi přestal vyhovovat materiál a oko má hold už jiné nároky.. Ano, používám čtrnáctidenní čočky TopVue Premium a budu ráda za tip na jiné měsíční čočky podobných vlastností (před TopVue jsem zkoušela BauschAndLomb a Johnson, ale TopVue mi vyhovovaly nejvíc, než se objevil problém). Problém nastal opravdu až nyní po několika letech, bohužel podmínky na vrácení zřejmě nesplňuji, jelikož jsem měla čočky koupeny dlouho dopředu "do zásoby" a potíže začaly v polovině balíčku, takže mi nyní zbývají 2x 3 měsíční čočky (na každé oko jiné D). Ještě jednou děkuji a přeji pěkné dny!

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Moniko, díky za zpětnou vazbu a doplnění informací. Ideální by tedy bylo vybrat měsíční čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Z řady TopVue Vám můžeme nabídnout čočky TopVue Air. Jde o vysoce prodyšné čočky s příjemným obsahem vody. Svými vlastnostmi jsou velmi podobné čočkám TopVue Premium, takže věříme, že s nimi budete spokojená. V případě, že byste se chtěla na cokoli zeptat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Filip

S těmihle čočkami jsem před nějakými 9 lety začal a zatím jsem neměl potřebu hledat jiné. Na kontrolách u oční je vždycky všechno v pořádku a zatím jsem jen párkrát musel zvýšit dioptrii, protože se mi zhoršilo vidění. Určitě u nich zůstanu i dál.

dita p

dlouholetá spokojenost. objednávám u vás pravidelně a nikdy jsem neměla problém ani s čočkami ani s objednávkou

Lucie K.

Moc děkuji za odpověď. Dle Vaší rady zkusím i jiné druhy, které mají ale průměr 14,2. Tyto, co jsem dosud používala, měly 14,0. Nebude mi to dělat problém?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, díky za doplňující dotaz. Rozdíl v průměru čočky do 0,20 by pro oko neměl představovat problém. Rozhodující je vždy pocit po vyzkoušení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.

Lucie K.

Dobrý den. Zakoupila jsem si měsíční čočky "TopVue Monthly". Od soboty je zkouším. Je možné, že si na ně oko zvyká ještě po třech dnech? V oku je neustále malinko cítím. Není to ale bolest - řezavá ani nepříjemná. U těchto čoček mám službu garanci vrácení peněz, ale vracet se mi nechtějí. Pořád si myslím, že se to ustálí, ale ráda bych slyšela i Váš názor. Pokud by si to nesedlo, prosím o info, jak dlouhá doba je na vrácení. Moc děkuji za odpověď. Lucie K.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lucie, díky za otázku. Doporučovali bychom Vám čočky zkoušet zhruba týden, maximálně 14 dnů. Poté by bylo dobré případně využít Garanci vrácení peněz. To, co popisujete, bude pravděpodobně způsobené vlastnostmi materiálu kontaktních čoček. Materiály se liší obsahem vody a propustností kyslíku a každým očím je pohodlné něco trochu jiného. Z nabídky čoček TopVue bychom Vám mohli nabídnout ještě čočky TopVue Plus a TopVue Air. TopVue Plus jsou z hydrogelového materiálu stejně jako tyto TopVue Monthly, ale jde o materiál novější a modernější. TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelu a mají vyšší propustnost kysíku. TopVue Plus i TopVue Air jsou dostupné také v balení po jedné kontaktní čočce, takže je můžete vyzkoušet a neřešit případné vrácení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Ivoš Vlach

Doporučíte mi prosím nějakou jednodenní alternativu? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivoši, děkujeme za otázku. Doporučujeme Vám čočky TopVue Daily. V řadě TopVue patří mezi nejoblíbenější, a kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jitka K.

Mám to stejně jako pan Jozef. Tyhle čočky byly první, které jsem zkusila a nosím je do teď. Řekla bych, že je to už víc než 6 let.

Josef

Mé oči preferují starý dobrý hydrogel - tyto čočky kupuji již několik let a jsem s nimi opravdu spokojený.

Blanka

Dobrý den, ráda bych se poradila skrz vhodný typ měsíčních čoček. Dříve jsem nosila Acuvue Oasis (14denní), zakřivení 8,4 a průměr 14. Jaké měsíční čočky by byly vhodnou alternativou? Je velký problém, pokud bych zvolila nějaké se zakřivením 8,6? Také bych ráda co nejprodyšnější materiál vhodný pro delší práci s PC a podobně.

Zákaznický servis
Dobrý den, Blanko, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky z řady TopVue jsou na vyzkoušení, jako alternativa, velmi dobrou volbou, neboť u nich funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly, můžete tuto službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Acuvue Oasis jsou ze silikon-hydrogelového materiálu, a proto bysme Vám z této řady doporučili raději kontaktní čočky TopVue Air, které jsou také silikon-hydrogelové. Vaše oči je jistě přijmou lépe než hydrogelové čočky, na které nejste zvyklá. Zakřivení 8,6 mm by neměl být problém. Propustnost kyslíku je u těchto čoček o 47 Dk/t nižší a obsah vody je 13 % vyšší. Každá změna značky kontaktních čoček nikdy 100 % nenahradí původní čočky, protože čočky mají vždy nějaký drobný rozdíl a záleží na očích, jak jsou schopné změnu zpracovat. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Karel

Trochu jsem se bál, že mi nebudou sedět, protože mám zakřivení 8,4, ale jsou v pohodě. Dělám silniční cyklistiku a v létě to bez čoček nejde. Jsem s nima spokojený.

Sylvia

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či je peroxidový roztok vhodný k čisteniu šošoviek Top vue?

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, peroxidový roztok je vhodný pro tento typ čoček. Peroxidové roztoky patří k nejúčinnějším způsobům čištění, ale jsou také velice náročné na disciplínu, protože účinnou čistící složku tvoří 3% roztok peroxidu vodíku. Více o postupu naleznete na stránce Čištění čoček peroxidovými roztoky a vždy se musíte řídit pokyny výrobce konkrétního roztoku. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Kateřina

Dobrý den, reaguji na předešlý dotaz. Dříve jsem nosila Frequency 55, 8.60 zakřivení a dioptrie na jednom oku -6.50 a na druhém -3.75.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kateřino, díky za doplnění. Vhodnou alternativou by mohly být čočky Biomedics 55 Evolution. Před nákupem online bychom Vám ale doporučovali čočky vyzkoušet v aplikačním středisku. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
KATEŘINA

Dobrý den, nosím TopVue Plus čočky a dost často se mi stává, že mám oči po celodenním nošení hrozně unavené, malé a mhouřím. Předtím jsem nosila jinou značku, kterou ale přestali vyrábět a s ní se mi to ale nestávalo. Může to být výběrem nevhodné značky nebo typu čoček? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, díky za Váš dotaz. Napsala byste nám prosím, jaké čočky jste nosila před TopVue Plus? Možná by pro Vaše oči byl vhodnější jiný typ materiálu. Napište nám prosím více informací. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jana

Dobrý den, chtěla bych místo těchto měsíčních čoček vyzkoušet jednodenní čočky Topvue, u nich je však zakřivení 8,50 a průměr 14.20. U měsíčních je to 8.60 a 14.00, nebude mi to dělat problém? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jano, díky za Váš dotaz. Rozdíl v zakřivení i průměru čočky je velmi malý. Při nošení byste to neměla pocítit. Kdyby Vám ale nové jednodenní čočky v čemkoli nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Milan

Dobrý den, prosím o informaci, jak je rozdíl mezi Top Vue plus a Top Vue Monthly, krom jiného obsahu vody. Zejména pak rozdíl v materiálu, ze které jsou čočky vyrobeny (Monfalcin A a Polymacon). Používám "pluska" a zvažuji vyzkoušet Monthly, jestli by nebyli pohodlnější

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Milane, děkujeme za Váš dotaz. V obou případech jde o materiál hydrogelového typu. Pohodlnost materiálu byste měl ideálně vyzkoušet. Pro každého nositele jsou vhodné jiné vlastnosti a parametry čoček. TopVue Plus jsou v každém případě novější a měly by tedy být modernější. Na druhou stranu vyhovuje každému něco jiného a opravdu bude ideální, když vyzkoušíte i druhý typ čoček. Případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotazy, určitě se na nás obraťte. Zatím mějte hezký den.
Milan

Dobrý den, prosím o informaci. Jaký je rozdíl mezi čočkami Top Vue Plus a Top Vue Monthly. Vidím, že Pluska mají více vody. Je rozdíl v materiálu? K vůli snášenlivosti potřebuji čočky měkké a tenké. Které jsou lepší? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Milane, díky za otázku. Oba typy čoček jsou z materiálu hydrogelového typu. I tak byste při manipulaci a nošení mohl (ale nemusel) pocítit odlišnosti. TopVue Plus jsou z materiálu Methafilcon A a TopVue Monthly jsou z Polymaconu. Obecně se má za to, že čím více je v kontaktních čočkách vody, tím jsou jemnější. Pro mnohé nositele ale představuje velká jemnost čoček problém při manipulaci. TopVue Plus můžete vyzkoušet v balení po 1 kontaktní čočce a TopVue Monthly můžete vyzkoušet a případě využít službu Garance vrácení peněz, která je u značky zavedena. Když čočky osobně vyzkoušíte bude to určitě lepší, protože tyto pocity ohledně materiálu čoček jsou velice individuální. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Dagmar R.

Jsou levné a při nošení naprosto perfektní. Pohodlné, nikam neujíždí. Chodila jsem s nimi i na tenis a nikdy nebyl problém.

Kateřina

Dobrý den, chci ze zeptat, zda si mohu koupit čočky se zakřivením 8.6 když mám naměřené 8.4. Nikde jsem totiž nenašla měsíční čočky se zakřivením 8.4. Děkuji Kateřina

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kateřino, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky se zakřivením 8,40 byste v naší nabídce určitě objevila. Samozřejmě ale záleží na dalších nárocích na čočky. Pokud chcete vyzkoušet tyto čočky TopVue, neměl by rozdíl v zakřivení představovat problém. Navíc je u čoček možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Jana

Dobrý den, z prodeje stáhli moje oblíbené čočky, které jsem nosila spoustu let (D55 - zakřivení 8,45) sháním náhradu, která by mi vyhovovala a zatím stále zkouším a žádné mně nesedí. Lze od Vás získat zkušební čočku zdrama? Alespoň jednu? Doma mně leží načnuté krabičky čoček, které nosit nemůžu ... Díky za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jano, díky za Váš dotaz. Je nám líto, že se Vám nedaří najít vhodné kontaktní čočky. Jako eshop bohužel nemáme možnost poskytovat zkušební kontaktní čočky. Můžeme Vám ale nabídnou produkty značky TopVue, které jsou dostupné v balení po jedné kontaktní čočce. Jsou to měsíční čočky TopVue Plus a TopVue Air a také čtrnáctidenní čočky TopVue Premium. Zvažte návštěvu kontaktologa, který Vám poradí a doporučí čočky, které budete moci vyzkoušet. Pak je budete moci nakupovat online s jistotou. V případě, že bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Lidia

Příjemné a pro mě především levné čočky. Přešla jsem na ně ze Soflens a jsem spokojená s nošení a pohodlím. Samozřejmě i s ostrostí vidění.

Milada P.

Tyto měsíční čočky jsem nosila skutečně dlouho. Byla jsem s nimi spokojená a oči byly při kontrolách u oční lékařky vždy v nejlepším pořádku. Musela jsem ale přejít na multifokální čočky. Mám je také od značky TopVue a jsem s nimi rovněž spokojená.

Adam palisa

levné a perfektní. žádné čočky se mi ještě takhle snadno nenasazovaly.

Dvořáčková Pavla

Nosím čočky každý den. Do práce, na sport, prostě pořád. Nikdy, za žádných okolností jsem s nimi neměla problém. V práci sedím celý den u počítače a ani tam nemám oči podrážděné.

eliška

vyzkoušela jsem včera poprvé a jsou ok. vypadá to, že se nakonec na nošení čoček přece jen dám.

Danka Kralupová

Naprosto ok a vyhovují po všech stránkách. Doporučuji vyzkoušet.

GEORGIOS

Za tu cenu 2x6?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, díky za Vaši otázku. Toto balení obsahuje 6 kusů kontaktních čoček. Pokud přidáváte parametry pro druhé oko, výsledná cena se zobrazí až po vložení do košíku. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Kálavksá I.

Velká spokojenost. Kvalita i cena jsou OK.

Luboš Houdek

Ověřená klasika. Doufám, že výrobce je nestáhne, stejně jako se to děje s mnoha oblíbenýma značkama. Lidé pak horko těžko hledají náhradu :/

Martin S

Dobrý den, je možné tyto měsíční čočky nosit způsobem: budu je mít na sobě 3 dny v týdnu a zbylé 4 dny budou uchovány v roztoku. Je možné prodloužit timto způsobem životnost z měsíce na dva?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martine, díky za Váš dotaz. Tento způsob bohužel možný není. U kontaktních čoček se počítá 30 dnů od otevření blistru. Nezáleží na počtu dní, po které jsou čočky nošeny - 30 dnů běží, ať jsou čočky nasazeny, nebo ne. Pokud chcete nosit čočky pouze příležitostně, doporučujeme Vám vybrat si z jednodenních kontaktních čoček. Můžete vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Elite, u kterých je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Tůma K.

Dobrý den. Čočky jsou levné a to je pro mě hlavní. Nenašel jsem rozdíl oproti jiným dražším čočkám.

Linda Krasíková

I když obchod doporučuje přejít na novější čočky, já jsem s těmihle spokojená. Nemám s nima problémy.

Petr L.

Dobrý den, přecházím z nejmenované značky na TopVue Monthly z důvodu dobrých recenzí, ale i ceny. Chtěl bych se vás zeptat, jaký roztok mohu požívat na tyto čočky? Je nějaký přímo určený, nebo mohu použít jakýkoliv roztok určený na měkké čočky? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petře, děkujeme za Váš dotaz. Můžete použít jakýkoli roztok, který je vhodný pro péči o měkké kontaktní čočky. My k TopVue doporučujeme roztok Gelone, nebo Laim-Care. Oba tyto roztoky mají složení obohacené o hyaluronát sodný, který čočkám dodá extra lubrikaci, takže jejich nošení bude ještě pohodlnější. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište.
Jan Nový

Tyto čočky používám pravidelně již dlouhou dobu, a mohu je jedině doporučit.

Dáša L.

Vždycky nošení bez problémů a asi zkusím Topvue air, když je reklamují a doporučují jako náhradu.

Kateřina Soltészová

Dobrý den objednala jsem si čočky TopVue , ale pro mě jsou moc měkké a mám problémy s nasazením. Chtěla bych se tedy zeptat zda mohu zbylé čočky vrátit a chtěla bych se zeptat zda by jste mi mohli poradit jaké čočky zakoupit. Pružností mi vyhovují čočky biofinity nemám problém je nasadit ani vyndat ale škrábou mě v očích již po pár hodinách tak bych chtěla vyzkoušet jiné ale mám strach že zase objednám nějaké moc měkké. Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Pokud splníte všechny podmínky služby Garance vrácení peněz, čočky samozřejmě můžete zaslat zpět. Věříme, že i když Vám připadají čočky příliš měkké a kvůli tomu se Vám hůře nasazují, časem byste si zvykla a nasazení ani vyjmutí by Vám nečinilo žádné problémy. Jde jen o cvik. Čočky Vám zřejmě připadají příliš jemné kvůli hydrogelovému materiálu. Čočky z hydrogelových materiáku jsou měkčí, ale v oku příjemnější, kvůli vyššímu obsahu vody. Můžete tedy zvolit čočky silikon - hydrogelové. Ty jsou pevnější a manipulace s nimi by Vám neměla činit potíže. Je ale možné, že pocítíte nepohodlí jako u čoček Biofinity. Doporučujeme Vám vyzkoušet buď silikon - hyddrogelové TopVue Air, nebo hydrogelové TopVue Plus. U obou typů čoček pak můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, neváhejte se na nás obrátit.
Jana

Zatím nejpohodlnější čočky, co sem měla. Na e-shopu zajímavé akce. Určitě budu nakupovat i dále.

Filip

Nejlepší čočky co sem měl. V oku je necítím, nepálí ani mně oči večer neřežou jak u předchozí značky. Koupil sem je na doporučení kamarádky a nelituju. Určitě budu TopVue kupovat i nadále.

Vesecký

V očích jsou příjemné... Jestli se to tedy dá tak říct, když o nich celý den ani nevím :D

Jiří P.

já jsem spokojený. celý den bez problému. když mám sedět celý den u pc preventivně občas kápnu kapky.

Vybíral J

Rozhodně stojí za vyzkoušení. Neřežou a skvěle sedí.

Denisa

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet měsíční čočky TopVue. Průměr mám stejný, ale zakřivení mám 8,4. Dříve jsem nosila Acuvue Oasys. Jednou jsem zkoušela čočky Softlens 38, ale přes ty jsem vůbec neviděla, měla jsem pocit, jako bych se dívala bez brýlí i čoček. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Deniso, čočky Acuvue Oasys, které jste nosila a vyhovovaly Vám, jsou vyrobeny ze silikon - hydrogelového materiálu, zatímco SofLens 38 jsou z materiálu hydrogelového. Je možné, že Vám nevyhovovala změna materiálu, a proto jste při změně čoček měla tento pocit. Doporučili bychom Vám tedy zůstat u silikon - hydrogelu. Z měsíčních čoček TopVue z tohoto materiálu Vám můžeme nabídnout TopVue Air. Zakřivení čoček by Vám nemělo působit při nošení problémy. Jde samozřejmě o individuální záležitost, a pokud by nastala situace, že Vám čočky TopVue nebudou vyhovovat, můžete využít služby Garance vrácení peněz, dle platných podmínek čočky vrátit a my Vám vrátíme peníze. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.
Vendula Votavová

Mám již několikáté balení.. Stačí je denně čistit a v očích vydrží bez problému

Nika

Dobrý deň, v optike mi poradili nosiť čočky Switch Premier... aký je medzi nimi a TopVue rozdiel a teda hlavne aký rozdiel bude pri nosení?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Niko, kontaktní čočky Switch Premier nabízíme pod originálním názvem výrobce Biofinity. Tyto čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, zatímco TopVue Monthly jsou hydrogelové. TopVue Monthly mají skvělé hydratační schopnosti, díky nimž jsou pohodlné po celý den. Pokud by Vám neseděly, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

T. Jedlička

Nosím je vždy měsíc a pokaždé maximální spokojenost.

Tomáš Křivánek

Levné, pohodlné, nevysychají a ani neřežou při delším nošení.

Hynek

Vše perfektní. čočky jsou pohodlné, nemám z nich unavené oči..kvalita rozhodně převyšuje cenu.

Markéta Miesbauerová

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi TopVue Monthly a TopVue Air? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den,

obě čočky jsou měsíční, mohou se používat 30 dní od prvního použití. Hlavní rozdíl je ale v materiálu. TopVue Monthly jsou hydrogelové kont.čočky a TopVue Air silikon-hydrogelové. TopVue Air mají vyšší obsah vody a propouští více kyslíku.

Nikola Mladá

s čočkami jsem spokojená, snadno se aplikují a v oku mi vydrží celý den.

Romana Novotná

Dobrý den,chtěla bych vyskoušet vaše čočky,ale dívám se na parametry.jakým způsobem zjistím zakřivení a průměr?Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den,

tyto parametry Vám sdělí oční lékař nebo optik, který Vám aplikoval první čočky. Jsou to parametry BC (=zakřivení) a DIA (=průměr), které najdete i na krabičkách svých čoček.

Michal

Dobrý den, je roztok Gelone vhodný k těmto čočkám?

Zákaznický servis

Dobrý den, roztok Gelone je vhodný k čištění a ukládání všech měkkých kont.čoček, mezi které patří i tyto čočky.

Ester M.

Pohodlné, kvalitní a cenově velmi dostupné čočky.

Iva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda bych tyto čočky mohla mít, když průměr čočky mám 14,2? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, takto malý rozdíl v průměru by neměl způsobovat žádné potíže. Nákup těchto čoček Vám můžeme doporučit.

Pavla

Dobrý den, je možné tyto čočky použít i při zimní dovolené na horách? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, samozřejmě. Pokud ale sebou nechcete vozit roztok na čištění a ukládání čoček, doporučujeme nákup jednodenních čoček TopVue Daily.

Bír Tomáš

čočky jsou za velmi příjemný peníz a při případném mnutí oka se neposouvají a nevysušují se.

Petr Omaska

Netlačí, dobře sedí a snadno se aplikují. Doporučuji

Monika Čížková

Dobrý den, tyto čočky nosím už více jak půl roku a nemůžu si stěžovat. Ale stává se mi, že když si vezmu nové čočky, tak prvních 14 dní se mi občas jakoby zamlží oči během dne. Myslíte, že bych měla zkusit čočky s větším podílem vody? Ale zase je divné, že od druhé půlky měsíce, kdy je nosím, o nich v oku nevím. A to je nosím i 12h denně. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis
Dobrý den, takto na dálku bohužel nelze stanovit přesnou příčinu Vašich problémů. K řešení Vašeho problému Vám však můžeme doporučit použití zvlhčujících očních kapek vyvinutých k lubrikaci kontaktních čoček a použití roztoku obohaceného o hydratační složky. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit lubrikační kapky Laim-Care Gel Drops a roztok Gelone. Oba tyto produkty obsahují přírodní zvlhčující látku hyaluronát sodný, která je lidskému tělu zcela vlastní, neboť je součástí některých tělních tekutin, tudíž nezpůsobuje žádné negativní reakce.
Radka

Dobrý den,nikde jsem se nedočetla zda jsou čočky měkké,nebo tvrdé? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto čočky jsou měkké, neboť, jak je uvedeno v textu popisu, jsou vyrobené z hydrogelového materiálu. Další informace o materiálu a vlastnostech čoček naleznete v textu popisu produktu a následující tabulce vlastností. Děkujeme

Daniela Lukešová

Dobrý den, přispívám do diskuze. Začínala jsem s čočkami Pure Vision. Pak jsem si bez lékaře koupila jednodenní TopVue a byly super až na nasazování - jsou hodně měkké a občas jsem "honila" i několik hodin čočku po oku. Vyzkoušela jsem i měsíční a těm se nedá vytknout vůbec nic!

Lucie

Já nosím kontaktní čočky TopVue už asi 2 roky... po nasazení čoček jsem byla spokojená, jednoho dne jsem si objednala barevne čočky s těmi samými diopriemi a viděla jsem s těmi barevnými o něco líp.. jak je to možné?

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud byla značka čoček shodná, je velice nepravděpodobné, že by se dioptrické hodnoty lišily, zřejmě se jednalo pouze o subjektivní pocit.

Jaroslava Bürgerová

Dobrý den, prosím o informaci - objednala jsem si čočky TopVue Monthly již v únoru, teď při výměně jsem zjistila, že jsem si objednala dioprie místo - +, zjistila jsem až při nasazení. Lze vrátit zbyvajících 5 čoček. Děkuji za info.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, můžete. Zašlete nám prosím zbývající čočky zpět a my Vám ihned po jejich obdržení připíšeme odpovídající částku do kreditu pro Vaši další objednávku. Do balíčku prosím připojte informaci, proč čočky vracíte.

Kateřina

Dobrý den, mám zakřivení čoček 9. Vadí když přejdu na čočky se zakřivením 8,6?

Zákaznický servis

Dobrý den, zda Vám bude změna zakřivení vyhovovat, či nikoli, se nedá bez předchozího vyzkoušení přesně určit, záleží na citlivosti očí daného jedince. V případě kontaktních čoček TopVue Monthly nabízíme našim zákazníkům garanci vrácení peněz. Čočky si tedy můžete bez obav objednat na zkoušku, pokud Vaše oko nesnese rozdíl v zakřivení, jednoduše čočky zašlete zpět a my Vám za ně vrátíme peníze.

veronika

Dobrý den, již dlouho dobu používám čočky PureVision, ale poslední dobou mi nějak přestávají vyhovovat (mám pocit suchého oka) a ráda bych tedy vyzkoušela jiné. Zaujaly mě tyto čočky... Mohli byste mi je doporučit, jsou v něčem lepší než PureVision, kromě ceny tedy :)?

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Monthly jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který obsahuje oproti silikon-hydrogelu znatelně větší množství vody, díky tomu jsou čočky oku příjemnější a mohly by být pro Vaše suché oči pohodlnější. Na kontaktní čočky TopVue navíc poskytujeme garanci vrácení peněz, což znamená, že si čočky můžete objednat na zkoušku bez obav ze ztráty finanční investice. V případě, že Vám čočky nebudou vyhovovat, nám je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

vacíková

Dobrý den, mám poslední zabalený pár čoček 1,75 dioptrie a jedno oko se mi zhoršilo na 2.00 a druhé na 2.50 dioptrie. Je možné ten pár čoček poslat zpět a dokoupit si čočky požadované dioptrie? Nechci je zbytečně vyhazovat, když jsou nepoužité a zabalené :-) Děkuji za odpověd'.

Zákaznický servis

Dobrý den, zašlete nám prosím zbývající kontaktní čočky a my Vám je vyměníme za nové s požadovanými dioptriemi. Do balíčku prosím připojte informaci o nových parametrech, případně jaké další zboží si chcete doobjednat.

Hana

Dobrý den, mám zájem vaše čočky vyzkoušet, ale chci se zeptat, pokud by mi nevyhovovaly, zda je nutné vrátit z balení 5 čoček (jak je níže v jednom Vašem komentáři) nebo zda mohu vrátit čočky čtyři. Nerada bych si objednala jednu čočku navíc zbytečně. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, minimální počet vracených čoček musí být u tohoto balení 4 kusy.

gabba

Dobrý den,můžu si objednat tyto čočky na zkoušku-doteď jsem měla Acuvue Oasys a ty mají zakřivení 8,4 a průměr 14,nebude to problém? A jeden pár čoček se mění po měsíci? Děkuji moc.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, čočky se mění po měsíci. Zakřivení by nemělo představovat problém, neboť lidské oko bývá zpravidla schopno tolerovat odchylku tohoto parametru. Kdyby Vám čočky neseděly, můžete využít naši garanci vrácení peněz - zbylé čočky zašlete zpět a my Vám obratem vrátíme peníze.

Nikča

Dobrý den, mám tyto čočky, poslední dvě nerozbalené. Chtěla bych se zeptat, zda bych tyto čočky mohla zaslat zpět a byla by možnost, že by byly vyměněné za větší dioptrie? Měla jsem -2 dioptrie, ale bohužel se mi zhoršily na -2,75. Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky TopVue můžete zaslat zpět k výměně, prosíme, do balíčku připojte informaci o dioptrické hodnotě, kterou požadujete výměnou. Děkujeme

vladislava zizkova

Dobry den, doted jsem take mela cocku Precision UV se zakrivenim 8,7 a prumerem 14,4. V techto parametrech vsak doporucovany nahradni typ Topview monthly tyto parametry nenabizi. Muzete mi prosim poradit jake jsou dalsi moznosti? Predem mockrat dekuji. V. Zizkova

Zákaznický servis

Dobrý den, ve Vámi požadovaných parametrech nabízíme čočky Frequency 55 Aspheric od výrobce CooperVision. Rozhodně Vám však nemůžeme doporučit objednání zcela nového typu čoček bez jejich předchozího vyzkoušení během aplikace u očního specialisty. Čočky mohou sice odpovídat svými parametry průměru a zakřivení, ale nemusí Vašim očím vyhovovat materiálem, obsahem vody, či propustností kyslíku. Pokud se čočky rozhodnete i přesto objednat bez předchozí odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že Vám čočky nemusí vyhovovat a Vaše finanční investice se v důsledku toho může stát zbytečnou. Děkujeme za pochopení

Andrea Jevická

Dobry den,chci se zeptat,jestli jsou pro me tyto cocky vhodne,kdyz mam slaby astigmatismus 0,25 cylindr. Popr jake kont.cocky byste mi doporucili (denni,ctrnactidenni,mesicni)?Zakriveni mam 8,6 a prumer 13.80. Predem dekuji za info

Zákaznický servis

Dobrý den, v případě astigmatismu s takto nízkou hodnotou cylindru je pravděpodobné, že Vám budou stačit klasické kontaktní čočky. Torické (astigmatické čočky) se vyrábí až od hodnoty cylindru 0,75. Vyzkoušení čoček TopVue Vám můžeme vřele doporučit, neboť na tuto značku poskytujeme garanci vrácení peněz, v případě, že Vám nebudou vyhovovat. Neriskujete tak ztrátu finanční investice. Co se týká intervalu výměny čoček, je důležité zvážit, jak často chcete čočky nosit a jak máte citlivé oči. Pokud čočky nosíte pouze příležitostně jsou jistě dobrou volbou jednodenní čočky, které po použití jednoduše vyhodíte a vyhnete se tak následné péči a uchovávání čoček. Pokud máte citlivé oči, ale čočky chcete nosit denně a často můžete zvolit čočky 14denní - díky zkrácenému intervalu výměny oči nejsou tolik drážděny zbytky nahromaděných depozit, která nemusí být vždy dokonale vyčištěna. Měsíční čočky pak představují cenově nejvýhodnější variantu. Čočkám s plánovanou výměnou je třeba věnovat každodenní péče ve formě čištění a ukládání do roztoku. I to by měl mít uživatel na paměti při výběru čoček.

Leona Ikonimidisová

Super čočky, nemám s nimi žádný problém :-D

Nikol

Dobrý den, s těmito čočkami jsem spokojená, vyzkoušela jsem sice jen 2 druhy čoček, ale zdají se mi pohodlné, nevysušují mi oko a žádné problémy s manipulací nemám, ale chtěla bych se zeptat. Asi před 2 týdny jsem si objednala 3 balení čoček a byla jsem u oční a zjistila jsem, že se mi oči zhoršily a narostly dioptrie. Je možné čočky vrátit? Balení je uzavřené a nepoškozené, ale bohužel už nemám účet.

Zákaznický servis

Dobrý den, neotevřená balení čoček je možné vyměnit. Zašlete nám prosím čočky s nevyhovujícími parametry zpět na naši reklamační adresu Jarošovská 1278/II, 37701 Jindřichův Hradec a do balíčku prosím připište informaci o nových parametrech, které požadujete. Ihned po obdržení Vašeho balíčku Vám budou odeslány čočky nové. Děkujeme za pochopení

Lucí

A ještě prosím, když mám průměr 14.2 a tady je 14? děkuji moc

Zákaznický servis

Dobrý den, lidské oko je většinou schopno tolerovat odchylky v průměru a zakřivení. Tento malý rozdíl by Vám neměl působit problémy při nošení. Pokud byste nebyla spokojená, můžete využít garanci vrácení peněz.

Lucí

prosím Vás, mám zakřiveni 8.5, vadí to když je tady 8.6?? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, parametru zakřivení se již v dnešní době nepřisuzuje takový význam jako dříve, design čoček se zaměřuje na poskytnutí maximálního pohodlí nositeli. Navíc ve Vašem případě činní odchylka pouhou 1 desetinu milimetru, kterou by lidské oko mělo být schopno tolerovat. U čoček TopVue navíc garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi zákazník nebude spokojen, nemusíte se tedy obávat ztráty finanční investice. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, jednoduše je zašlete zpět a my Vám vrátíme utracenou částku.

Anonymous

Nečekala jsem od tak levných čoček velkou kvalitu, ale byla jsem překvapená. Pohodlné a nepálí mě z nich oči ani pozdě večer.

Anonymous

pohodlná čočka za super cenu. dávám za 1 :-)

Mirka

Dobry den, chci se zeptat, zda pokud pouzivam cocky s prumerem 14.20 a nyni bych si objednala s prumerem 14.00, jestli je to velky rozdil nebo ne? Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den Mirko, bohužel Vám nemůžeme zaručit, že rozdíl v průměru bude Vaše oko schopné tolerovat. Může se stát, že Vám bude čočka malá a bude dráždit na epitelu rohovky a činit tak její nošení nesnesitelným. Výhodou u kontaktních čoček TopVue však je, že na ně poskytujeme garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže jejich vyzkoušení pro Vás neznamená žádné riziko. Děkujeme za pochopení.

Anonymous

doporučuji trpělivým a šikovnějším uživatelům

Anonymous

příjemně tenoučké, okraje nedráždí oči, aplikuji kleštičkami nsadno rychle a bez kontaminace

Anonymous

chci vyzkoušet nový druh, cenově výhodný

Karla

DObrý den, garance vrácení peněz se vztahuje, když se vrátí 5 nerozbalených čoček v balení. Ale člověk má oči 2 a tedy potřebuje čočky. 6-2 je 4. tzn. asi těžko můžeme zkusit jen jednu čočkum zda ná vyhovuje.?????

Zákaznický servis

Dobrý den, na vyzkoušení by Vám opravdu měla stačit pouze jedna čočka, tzn. že na jednom oku si necháte svou stávající čočku a na druhém oku vyzkoušíte čočku TopVue. Je to opatření proti zneužívání této garance vrácení peněz. Děkujeme za pochopení.

Lucie

Dobrý den, zaujali mě tyto čočky, dosud používám čočky ACUVUE advance, a nejsem si jistá zda my TopVue Monthly budou vyhovovat?Je v nich velký rozdíl? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den Lucie, u TopVue určitě oceníte pohodlí při nošení díky asférickému designu, velmi tenkým okrajům a látkám (kyselina hyaluronová a PEG), které zajišťují výjimečné zvlhčení po celý den. Doporučujeme Vám vyzkoušet je a rozhodně se nemusíte bát zmařené finanční investice, protože Vám nabízíme garanci vrácení peněz v případě, že Vám vyhovovat nebudou. Děkujeme za Váš dotaz.

Bára

Dobrý den, mohla bych nosit tyto čočky když mám zakřivení 8.40 a průměr 13.80?

Zákaznický servis
Dobrý den Báro, posoudit, zda čočky TopVue můžete nosit, bohužel takto na dálku nemůžeme. Můžete je ale bez obav ze ztráty finanční investice vyzkoušet díky garanci vrácení peněz. Pokud Vám nebudou vyhovovat jednoduše je vrátíte zpět a my Vám připíšeme kredit na další objednávku nebo vrátíme peníze převodem na Váš účet.
Honza K.

spokojenost, zkusil jsem jako několikáté čočky a zůstanu u topvue, oceňuji pohodlí a nemusím prokapávat

Luboš

doporučuju, s čočkami jsem velmi spokojen, navíc potěší jejich cena a taky balíček s roztokem za super cenu není vůbec k zahození :)

Kary

Samé klady. Nízká cena, vysoká kvalita. Při celodenním nošení necítím. Už i bratránek je začal nosit.

Majda

Za sebe můžu říct, že komfortem jsou srovnatelné i se známými značkami, i s těma, co jsou dražší. Spokojenost, doporučuji!

Jan Novák

Chtěl bych se zeptat jestli můžu používat roztok Renu Multiplus na tuto značku čoček? díky za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den pane Nováku, ano, můžete používat roztok ReNu nebo jakýkoliv jiný roztok určený pro měkké kontaktní čočky. Dovolíme si Vás upozornit na #, ve které najdete balíček čoček TopVue Plus s roztokem Gelone, který bychom Vám určitě doporučili na vyzkoušení.
Petra

Musim rict,ze ja jsem s cockami naprosto spokojena. Na ocnim mi doporucil acuvue proto,ze kdyz koukal na tyto cocky,rikal,ze jsou tam usazeniny a nejsou dobre,protoze jsou mesicni. Taky bych je nechtela menit. Celkem mi i rekl,ze jsou bryle lepsi nez cocky,coz je nejspis zrejme,ale neprakticke. Uprimne receno,tyto cocky jsou cenove prijatelne,pohodlne.. tak nevim co mam delat.. Mozna jsou na nich usazeniny kvuli spatnemu roztoku? Pouzivam Renu. Dekuji

Zákaznický servis
Děkujeme za Vaši odpověď, Petro. V nabídce TopVue najdete i čtrnáctidenní čočky TopVue Bi-weekly. Nejefektivnější a nejlepší roztok na kontaktní čočky je "peroxidový roztok AO Sept PLUS, který také máme v naší nabídce. Co se týče usazenin, tak ty se tvoří na jakémkoliv druhu kontaktních čoček. Pokud se chcete vyhnout nákupu roztoků na čištění, uchovávání a dezinfekci čoček, pak Vám můžeme nabídnout jednodenní čočky TopVue, jejichž používání patří k nejzdravějšímu a nejbezpečnějšímu způsobu nošení kontaktních čoček, právě proto, že do oka nasazujete sterilní čočku přímo z blistru a po vyjmutí ji vyhodíte.
Petra

Dobry den,nosim tyto cocky,ale ocni lekar mi doporucil acuvue oasys 14 d. Chtela bych se zeptat,zda by bylo mozne vratit 3cocky -1,75 a 3cocky -2 a misto toho si objednat ty 14denni? Dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den Petro, ano, můžete nám vrátit nepoužité kontaktní čočky a my Vám připíšeme poměrnou část odpovídající vráceným kusům jako kredit pro Vaši příští objednávku. Důvodem přechodu na Acuvue Oasys je pouze doporučení od Vašeho očního lékaře nebo nejste s nimi spokojená popř. se vyskytly nějaké zdravotní obtíže? Zjišťujeme, zda jste s nimi nebyla spokojená, protože oční specialisté (optometristé) nemají kontaktní čočky TopVue k dispozici a z toho důvodu Vám nemohou ani kontaktní čočky od "výrobce Pegavision" doporučit. Předem děkujeme za Vaši odpověď.

Nicol

Dobry den,chtela bych se zeptat, zda by sli vymenit 4 nepouzite cocky z baleni (6ks) za jine dioptie? Z -1,75 na -2 dioptrie? Dekuji za odpoved

Zákaznický servis
Dobrý den, ano, prosím pošlete nepoužité kontaktní čočky na naši reklamační adresu, která je uvedena v našich obchodních podmínkách, připojte Váš požadavek na výměnu a my Vám obratem nové čočky pošleme. Děkujeme za Váš dotaz.
Karlos

Dobrý den, běžně používám na čištění roztok (fyziologický) zakoupený v lékárně. Vyzkoušel jsem čočky TopVue a chci se zeptat jestli je můj roztok na ně také vhodný? Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den, fyziologický roztok rozhodně není vhodný pro čištění kontaktních čoček. Je nutné používat roztok přímo určený k péči o kontaktní čočky, protože nejen čistí, ale i dezinfikuje a hydratuje kontaktní čočky. Jako vhodný roztok pro čočky TopVue Vám doporučujeme Gelone, který je výjimečný přidanou látkou - hayluronátem sodným. Vhodný je i pro citlivé oči.
kateřina

Omlouvám se, nevšimla jsem si,že se slečna ptala na to stejné :)

kateřina

Dobrý den, chci se zeptat. Vždycky jsem si kupovala čočky Air Optix Aqua, které mají průměr 14.20. Budou mi tedy sedět tyto čočky, když mají zakřivení 14.00 ? děkuji

Varess

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mohu nosit tyto čočky, i přesto, že mám průměr 14,2 (zakřivení 8.6).

Zákaznický servis
Dobrý den, bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni říci, zda Vám čočky TopVue budou vyhovovat. Je možné, že bude Vaše oko schopné tolerovat rozdíl v průměru čočky, ale je nutné si uvědomit, že tomuto parametru je potřeba věnovat dostatečnou pozornost. Pohodlí kontaktních čoček je však ovlivněno celou řadou dalších aspektů, které by měl při přechodu na jinou značku čoček posoudit odborník.
Jan Černý

Hodnotím kladně, super nabídka obchodu, když si za zvýhodněnou cenu kupuju balíček s roztokem Gelone. Dobře mi sedí, pohodlné na oku a dávám za pravdu účinkům hayluronátu sodného.

Radek

Naprosto v pohodě. Na Topvue jsem přešel z měsíčních Surevue a jsem maximálně spokojený. Zkoušel jsem Soflens 59 a to byla tragédie.

Nicol

Dobry deb,objednala jsem si tyto cocky. Konecne jsem si myslela,ze budu mit klid,ale rekla bych,ze muj ocni lekar mi dal na jedno oki spatne dioptrie. Chystam se proto jeste do optiky na premereni. Chci se tedy zeptat zda by bylo mozne zaslat 5ks cocek a vymenit z -1,75 diopt. na -2 dioptrie? A zda mi prijde pouze 5cocek nebo 6? Popr.bych si tu jednu dokoupila. Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den Nicol, samozřejmě není žádný problém, abychom Vám zaslané kontaktní čočky (5 kusů) vyměnili za celé balení tj. šesti kusové. Kontaktní čočky, které budete potřebovat vyměnit nám pošlete prosím na naši reklamační adresu a my Vám obratem pošleme nové balení. Děkujeme.

Klára

Čočky už nosím půl roku a jsem spokojená. Žádný problém jsem neřešila. Dokonce bych řekla, že jsou i lepší než SUREVUE, které jsem měla předtím.

Pavlasová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Mám tyto kontaktní čočky, ale bohužel jsem dnes byla na kontrole u očaře a změnily se mi dioptrie. Mám ještě jeden pár těchto čoček a chtěla bych se zeptat, zda se dají vyměnit? Také mi doporučil jiné 14-ti denní čočky. Ale mě tyto vyhovují, jen se špatně čistí, tak nevím jak nejlépe je ještě vyčistit...?? Mám na nich prý usazeniny a to je nosím necelých 14 dní. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den paní Pavlasová, neuvádíte, který roztok používáte, ale nejefektivnější čištění a dezinfekce kontaktních čoček je peroxidovými roztoky. V nabídce roztoků u nás najdete peroxidový roztok AO Sept Plus. Před použitím roztoku si prosím důkladně přečtěte příbalový leták a dodržujte postup čištění a dezinfekce v něm uvedený. Pokud ani peroxidový roztok nevyčistí Vaše kontaktní čočky, pak prosím kontaktujte Vaše očního lékaře a poraďte se s ním, zda usazeniny nemají souvislost s jiným faktorem např. s léky, které užíváte. Kontaktní čočky TopVue, které již nemůžete použít Vám za určitých podmínek samozřejmě vyměníme, prosím kontaktujte náš zákaznický servis na info@cocky-kontaktni.cz, aby při Vaší příští objednávce mohla být tato výměna realizována. Děkujeme.
Petr

Dobry den, chtek bych se zeptat. Kdyz nosim cocky a dejme tomu, mel jsem je na sobe tyden. Da se,abych je treba tyden nenosil, nosil bych bryle a cocky by treba ten tyden lezeli v roztoku a po tydnu bych je zase nosil? Ve zkratce by me zajimalo,jak dlouho mohou byt rozbalene cocky v novem roztoku. Dekuji Petr

Zákaznický servis
Dobrý den Petře, obecné pravidlo říká, že kontaktní čočky určené pro měsíční výměnu by měly být otevřené pouze měsíc. Nezáleží tedy na tom, zda byly nošeny týden a dva týdny byly uloženy v roztoku. Po měsíci má být tento pár vyměněn za nový. V případě, že nevyužijete měsíční kontaktní čočky v průběhu celého měsíce tedy 30 dní, pak bychom doporučovali uvažovat o změně kontaktních čoček, tedy přejít z měsíčních na 14ti denní nebo na jednodenní.
karel

dobrý den,chtěl bych se poptat.nosil jsem denní čočky,takže jsem neptřeboval roztok,ale jaké je potřebné množství roztoku na jeden měsíc?alespoň podle odhadu.mockrát Vám děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den Karle, podle hrubého odhadu bychom Vám doporučovali zakoupení velkého roztoku např. Gelone 360 ml, který by měl vydržet minimálně měsíc. Roztokem není dobré šetřit, tím myslíme, že je nutné dodržovat správnou péči o čočky. Ohledně spotřeby roztoku je nutné počítat také s čištěním pouzdra, ve kterém jsou kontaktní čočky uchovávány. Děkujeme za Váš dotaz.
roman

dobrý den,chtěl bych se zeptat. tydle čočky jsou v balení po 6 kusech. a to mám jako Všech 6 kusů použít během jenoho měsíce nebo to mám na 6 měsíců.Jesli musím během toho 1 měsíce ty čočk střídat,děkuji za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den Romane, pokud máte stejnou dioptrii na obě oči, tak jeden pár je možné používat pouze jeden měsíc tzn. že tři páry, které jsou v balení kontaktních čoček TopVue vám vydrží na tři měsíce.
Radana

DObrý den, chtěla bych se zeptat, čím jsou TOP vue lepší, když mají nižší obsah vody než ostatní čočky, a rovněž propustnost pro kyslík 26, která je u ostatních druhů přes 100. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis
Dobrý den Radano, záleží na individuálních požadavcích a posouzení vlastností každého jednotlivého nositele kontaktních čoček. TopVue svými parametry vyhovují 99% nositelů. Doporučujeme je nejen kvůli velmi efektivní lubrikační látce hyaluronátu sodnému, velmi tenkým okrajům, které přispívají k pohodlí při nošení, ale také kvůli nízké ceně, která odpovídá velmi kvalitním kontaktním čočkám. Vyzkoušení čoček TopVue pro Vás neznamená žádnou finanční ztrátu vzhledem k možnosti vrácení v případě, že Vám nebudou vyhovovat.
Barbora

Přešla jsem na tyto TopVue z čoček Avaira a za začátku se mi špatně nasazovali, protože jsou hodně měkké a tenké, ale v oku perfektně sedí. Dokonce jsem v nich spala celou noc (ne záměrně a ani to nedoporučuji) a ráno jsem ani nevěděla, že je v očích mám.

Zákaznický servis
Dobrý den Barboro, děkujeme za Vaši zkušenost s kontaktními čočkami TopVue. Upozorňujeme však, že nejsou určené k přespávání a doporučujeme dodržovat režim nošení, který stanovil výrobce. Předejdete tak případným zdravotním potížím plynoucím z přenášení kontaktních čoček.
Nicol

TopVue mohu jen doporucit. Presla jsem na ne z jednodennich Acuvue moist a fakt parada. Skvele se nasazuji a v oku vubec nejsou citit. Zkusila jsem i mesicni Air optix aqua, ale ty se mi zdali moc silne, spatne se nasazovali a v oku jsem o nich vedela,coz nebylo moc prijemne.. TopVue mohu jen DOPORUCIT!:)

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení kontaktních čoček TopVue. Šetřete své peníze nákupem akčních balíčků např. TopVue Monthly a 360 ml roztok Gelone.
Jiřina

Dobrý den moc děkuju za Vaší odpověď.Jiřina

Jiřina

Dobrý den,moc děkuji za odpověď,popřemýšlím a možná vyzkouším.Uvidím co mě řeknou v Optice.Jen by mě zajímalo tady píšete ,že zbylé čočky pokud by nevyhovovaly můžu zaslat zpět a vrátíte mě peníze,ale na té sránce kde jsou ty čočky píšete že když vrátím 5neotevřených,ale když využiju z balení 2čočky(protože logicky nebudu chodit s jednou čočkou),tak se mě vrácení peněz netýká nebo se pletu?Jiřina děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, informace na stránkách je správně. Je možné vyzkoušet nové čočky tak, že si v jednom oku ponecháte tu čočku, kterou v současné době nosíte a do druhého oka si dáte čočku, kterou chcete vyzkoušet. Spotřebujete tedy pouze jednu kontaktní čočku, ale pokud se z nějakého důvodu stane, že použijete kontaktní čočky dvě, pak i na Vás se vztahuje garance vrácení peněz.

Nicol

Dobry den, chtela bych se zeptat. Nosila jsem jednodenji cocky acuvue moist, -1,5/14,00/8,5. Chtela bych je nahradit mesicnimi.V optice mi dali na zkousku -1,5/14,2/8,6 air optix aqua. Nevadi mi,jen je to trochu zmena. Chtela bych zkusit TopVue. Myslim si,ze by to mohla byt lepsi volba kdyz maji 14,00/8,6 Nebo by jste meli jiny navrh, na ktere cocky prejit? Pokud by mi tyto cocky nevadily,tak tim nic nezkazim? Dekuji za odpoved

Zákaznický servis
Dobrý den, rozhodně nic nezkazíte, pokud si vyzkoušíte kontaktní čočky TopVue. Nákupem těchto měsíčních čoček se navíc nevystavujete riziku zmařené investice, protože v případě, že Vám nebudou vyhovovat, Vám vrátíme peníze zpět. Na základě ohlasů od našich zákazníků je můžeme jen doporučit a to zejména kvůli jejich snadné a pohodlné manipulaci a velmi tenkým okrajům, které přispívají ke komfortu při nošení. Děkujeme za Váš dotaz.
Ivana

Dobrý den,mám dotaz používám čočky Surevue měsíční dioptrie -3.00 zakřivení 8.80 průměr 14.00.Jakou by jste mi doporučili náhradu za tyto čočky?Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den Ivano, jako náhradu určitě doporučujeme měsíční kontaktní čočky TopVue s výjimečným lubrikantem hyaluronátem sodným a velmi tenkými okraji, které přispívají ke komfortu při jejich nošení. Díky garanci vrácení peněz se nemusíte obávat zmařené investice v případě, že Vám nebudou vyhovovat. Děkujeme za Váš dotaz.

Adriana Kojecká

Dobrý den, moc děkuji za ochotu, ale v každém balení bylo 6 čoček, a já jsem z každého už 2 čočky spotřebovala. Bude to možné vyměnit i tak.?

Zákaznický servis

Dobrý den, nevadí, že nejsou balení kompletní i tak Vám zbylé kontaktní čočky vyměníme.

Adriana Kojecká

kdyby měl někdo zájem, prodám denní kontaktní čočky značky TopVue. 4x -2.00D a 4x -2.50D. Všechny pečlivě zabalené v originál krabičce. Zhoršil se mi zrak a potřebuji silnější dioptrie.:/

Zákaznický servis
Dobrý den, zašlete nám prosím kontaktní čočky zpět na reklamační adresu uvedenou v sekci reklamace v pevném obale a s dopisem, které dioptrie potřebujete a my Vám je vyměníme.
Veronika

Dobrý den, nosila jsem čočky Precision UV. Četla jsem, že tyto jsou velmi podobné, akorát by mě zajímalo, jaký k nim je roztok? Já používala Solo Care Aqua, můžu ho používat dál nebo se k těmto čočkám hodí jiný? Díky za odpověď.

Zákaznický servis
Dobrý den, můžete i nadále používat roztok SoloCare Aqua, který máte vyzkoušený a vyhovuje Vám. Doporučený roztok našeho internetového obchodu je Gelone, který stejně jako čočky TopVue obsahuje hyaluronát sodný. Děkujeme za Váš dotaz.
Eva

Ještě mám jeden dotaz, je součástí balení i roztok na čočky? Děkuji Stiborová

Zákaznický servis
V nabídce máme balíček, který obsahuje kontaktní čočky TopVue a roztok Gelone.
Eva

Dobrý den, měla bych zájem o tyto čočky pro syna, do teď nosil čočky dioptrie -6.50, průměr 13,8. Chtěla jsem se zeptat, jestli ten rozdíl průměru, nebude mít vliv na jeho nošení. Děkuji za odpověď Stiborová

Zákaznický servis
Dobrý den, paní Stiborová, jednoznačně se nedá říct, že rozdíl v průměru čoček Váš syn snese. Jde o to, že mu čočka může být velká. Doporučujeme vyzkoušet Topvue, nemusíte se obávat zmařené investice, stále platí garance vrácení peněz v případě, že nebudou synovi vyhovovat.
Petr

Dobrý den, měl bych zájem o tyto kontaktní čočky. Žádné jsem zatím nikdy neměl, proto bych byl rád, kdyby bylo možné zakoupit například jeden pár na zkoušku. Mam na každé oko jiné dioptrie, tudíž budu muset koupit dvě balení, proto bych raději nejdříve čočky vyzkoušel. Děkuji mnohokrát. Bergner

Zákaznický servis
Dobrý den, pokud jste zatím neměl žádné kontaktní čočky, pak je nutná, před koupí kontaktních čoček, návštěva očního specialisty (kontaktologa), který se aplikací kontaktních čoček zabývá. Ten Vám odborně změří hodnoty potřebné pro kontaktní čočky a v rámci poplatku za vyšetření je i zkušební pár čoček, které Vám budou očním lékařem doporučeny. Bez návštěvy kontaktologa nedoporučujeme koupi kontaktních čoček.
Lenka

dobrý den, nosila jsem TopVue čočky, ale 14 denní(bi-weekly). Nosily se mi perfektně, a tak zvažuju tyhle měsíční,ale mají jiné parametry. 14 denní měly zakřivení 8.5 a průměr 14.2 a měsíční jsou 8.6 a 14. Bude to moc vadit ?

Zákaznický servis

Dobrý den, rozdíl v parametrech mezi čtrnáctidenními a měsíčními čočkami TopVue by neměl být problém. Pokud by vám přesto neseděly, protože nelze posuzovat pouze podle parametrů, stále nabízíme možnost garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz.

Barbora

Chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že by mi tato značka mohla vyhovovat, když do teď (6 let) nosím Air Optix (Aqua)?

Zákaznický servis

Dobrý den, máme již několik kladných ohlasů od nositelů kontaktních čoček na přechod z Air Optix Aqua na kontaktní čočky TopVue. Můžeme Vám tuto změnu určitě doporučit, protože garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám nebudou vyhovovat. Neriskujete tak finanční ztrátu z nevydařeného přechodu. Děkujeme za Váš dotaz.

Stefanieh

Na čočky TopVue jsem taky přešla ze Surevue a jsem spokojena. Jediné co bych vytkla je možná horší manipulace s čočkou při nasazování. Ale jinak jsou velmi pohodlné a vydrží v oku celý den bez problémů :)

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení kontaktních čoček TopVue.

katerina

dobry den, koupila sem si Top Vue na zkousku a musim rict ze sem moc spokojena, vymenila sem je za suervue, hlavne kuli te cene, rekla bych ze jsou trochu silnejsi, nebo sem mela ten pocit ale po 2 - 3 dnech si to oko zvykne a pak uz je to v pohode.

Zákaznický servis

Dobrý den, těší nás, že kontaktní čočky TopVue jsou pro Vás tou správnou náhradou za kontaktní čočky Surevue, které společnost Johnson and Johnson již přestala vyrábět. Děkujeme za Váš příspěvek do hodnocení kontaktních čoček od výrobce Pegavision.

Arnošt

Podělím se o zkušenost. Na zkoušku jsem si koupil TopVue Monthly -3.5/14/8.6. Jsem s čočkama velice spokojený. Nenašel jsem rozdíl oproti čočkám co jsem používal nyní a to Surevue -3.5/14/8.8. V zakouřené místnosti, při sportu, v bazénu se chovají TopVue stejně jak Surevue. Mým očím vyhovují a jsou levnější.

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek do hodnocení kontaktních čoček TopVue.

Michal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy budete mít v nabídce barevné kontaktní čočky TopVue?

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel pro Vás zatím nemáme konkrétní termín uvedení do prodeje barevných kontaktních čoček TopVue. Stále je uvedení barevné verze ve fázi rozhodování. Děkujeme za pochopení

tereza

Dobrý den, používám kontaktní čočky s průměrem 14.20 a TopVue mají pouze 14.00..Mohl by to být problém?

Zákaznický servis

Dobrý den Terezo, kontaktní čočky TopVue Vám doporučujeme vyzkoušet a osobně se přesvědčit, zda jsou vhodné. Kdyby nebyly pro oči vyhovující, můžete využít garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

Bára

Dobrý den, Top Vue vypadají velice dobře a přemýšlela jsem že je vyzkouším, ale trochu mě děsí ta propustnost kyslíku. Je velmi nízká, nemuže to být nebezpečné pro oči? (vznik vaskularizace)

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pokud je dodržována správná péče o kontaktní čočky (čištění, dezinfekce), doporučený režim nošení a také pravidelné kontroly u očního specialisty, pak není důvod obávat se vzniku vaskularizace ani jiných komplikací spojených s nošením kontaktních čoček. Nároky rohovky na přísun kyslíku jsou vysoce individuální u každého z nositelů. Existují lidé, kteří si svévolně prodlužují dobu, během níž by měly čočky nosit, spí s čočkami, které nejsou k tomuto účelu určené a přesto se u nich neobjevují žádné nežádoucí účinky. A naopak jsou i nositelé, kteří dodržují zásady týkající se délky nošení čoček, přesto se u nich problémy vyskytují. V současné době neexistují prostředky, kterými by bylo možné zjistit tuto potřebu přísunu kyslíku rohovky každého z nositelů.
Adriana Kojecká

Dobrý den, mám na každém oku jinou dioptrii, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je možné si objednat v rámci jednoho balíčku po 3 čočkách jiné dioptrie. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel nelze v rámci jednoho balíčku nakombinovat dvě dioptrie, je nutné objednat si dvě balení po 6ti čočkách. Děkujeme za pochopení

Michaela

Dobrý den, nedávno jsem si u Vás objednala tyto čočky a chci se jen zeptat jestli je možné vrácení jen jednoho balení ( tzn. čočky pouze na levé oko) nesedí mi dioptrie? Jinak jsou čočky velmi dobré. Předem děkuji za odpověď. Michaela

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, vrácení pouze jednoho balení je možné. Vyměníme vám za toto balení jinou krabičku se správnými dioptriemi nebo vám připíšeme kredit v hodnotě tohoto balení.

Monika

Dobrý den, měla bych zájem o kontaktní čočky TopVue Monthly, ale na momentálně používaných čočkách Surevue mám uvedeno zakřivení 8,4. TopVue nabízí pouze 8,6. Je možné sehnat tyto čočky i se zakřivením 8,4? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue jsou vyráběné pouze v zakřivení 8.5 (14ti denní a jednodenní) a 8.6 (měsíční). Můžete však vyzkoušet i tato zakřivení, protože v současné době se již nepřikládá takový význam tomuto parametru. Je to z toho důvodu, že se vyrábí kontaktní čočky s asférickým designem, kontaktní čočky TopVue patří mezi asférické kontaktní čočky, tzn. že zakřivení není stejné ve všech bodech čočky a tím lépe přilnou k oku a jejich nošení je pohodlnější. Nemusíte se obávat, že vám načaté balení nevezmeme zpět, v případě, že vám tyto čočky i přesto nebudou vyhovovat. Na tyto čočky se vztahuje garance vrácení peněz.

Petra

Tyhle čočky jsou dokonalé!Jsem s nima velice spokojená.Nečekala jsem, že budou až tak dobré.Mohu říct,že jsou lepší než ty,které jsem si doposud objednávala za podstatně dražší cenu.Děkuji:-)

Zákaznický servis

Velice nás těší vaše zkušenost s kontaktními čočkami TopVue, děkujeme za hodnocení.

Hanička

Dobrý den, čočky Topvue jsem vyzkoušela a jsem s nimi velice spokojená. Měla bych zájem o změnu barvy očí, budete mít tyto čočky i v barevné variantě. Děkuju

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za hodnocení čoček TopVue. Ano, již brzy najdete v naší nabídce barevné provedení kontaktních čoček TopVue v dioptrickém i v nedioptrickém provedení. Na výběr budou u obou provedení tři barvy: modrá, zelená a oříšková.

Tereza

Dobrý den, moc vám děkuji za velmi rychlé vyřízení mého požadavku na vrácení peněz. S vašim obchodem jsem moc spokojená, jen ty čočky mi neseděly. Děkuji a v budoucnu se budu těšit na další nákup u vás :-) Tereza

Zákaznický servis

Děkujeme a vážíme si vaší důvěry i pro vaše další nákupy.

Helena Mourkouvá

Dobrý den, zakoupila jsem tyto čočky asi před dvěma měsíci a musím říct, že jsem s nimi velice spokojená. Obávala jsem se kvality, když jsou tak levné a ještě vám vrátí peníze, ale moje obavy byly zcela zbytečné. Chtěla jsem se zeptat, chci doporučit i své známé, ale má dioptrie +4,5. Poraďte mi prosím, jak je mám objednat. Děkuji a doporučuji všem vyzkoušet

Zákaznický servis
Dobrý den, jsme rádi, že jste s čočkami TopVue spokojena a děkujeme za vaše doporučení vyzkoušení i ostatním nositelům kontaktních čoček. Bohužel však pro vaši známou nemůžeme kontaktní čočky TopVue objednat, protože se tyto čočky vyrábí pouze do dioptrie +4.0. Děkujeme za pochopení
greta11

Prosím, může mi někdo poradit, jaké si mám vybrat čočky, když potřebuji zakřivení BC 8,8 a DIA 14,0. Používám Surevue, které se přestanou vyrábět a žádné jiné s těmihle parametry jsem nenašla...?

Zákaznický servis

Dobrý den, doporučujeme právě kontaktní čočky TopVue, které jsou velmi pohodlné a svými parametry vyhovují 99% nositelů kontaktních čoček. Sice nemají stejný parametr zakřivení, ale díky asférickému designu čočky se hodnotě zakřivení nepřikládá již takový význam jako v minulosti. Asférický design čočky znamená, že zakřivení není stejné ve všech bodech čočky, takže čočka lépe "sedí" na oku. Díky garanci vrácení peněz, kterou u těchto čoček poskytujeme, pro vás nepředstavuje nákup těchto čoček zmařenou investici, v případě, že vám nebudou vyhovovat.

Markéta Kluchová

dobrý den mám dotaz,už několik let používám od johnson kontaktní čočky surevue,ale ty už se přestávají vyrábět,zajímalo by mně zda bych mohla přejít na tyto kontaktní čočky,jsou si v něčem podobné??? protože já jsem byla doteď nadmíru spokojená. Taky mě zaráží cena,jsou opravdu kvalitníza takovou částku? děkuji Kluchová Markéta.

Zákaznický servis

Dobrý den paní Kluchová, můžete bez obav vyzkoušet kontaktní čočky TopVue. Díky garanci vrácení peněz v případě, že vám nebudou vyhovovat, pro vás neznamená nákup těchto čoček zmařenou investici. Čočky TopVue jsou kvalitativně výše než čočky Surevue a parametricky vyhovují většině nositelů kontaktních čoček. Cena kontaktních čoček TopVue není navýšena o nákladný marketing evropských distributorů. Nízká cena těchto čoček však rozhodně neodpovídá nízké kvalitě.

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký roztok se na tyto čočky může používat? Momentálně mám jinou značku čoček a používám Optifree roztok.

Zákaznický servis

Dobrý den, doporučujeme Vám vyzkoušet novinku na trhu roztok Gelone, který obsahuje vyjímečnou lubrikační látku hayluronát sodný. Je vhodný i pro citlivé oči.