TopVue One+ (5 čoček)

89 Kč
100% doporučuje
Kdy odešleme? 6 - 7 týdnů vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue One+

TopVue One+ jsou výjimečně přizpůsobivé jednodenní čočky, které spolehlivě korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Díky jejich modernímu silikon-hydrogelovému materiálu budou mít vaše oči bohatý přísun kyslíku po celý den. Vysoká prodyšnost materiálu Unifilcon B v kombinaci s 53% obsahem vody vám poskytne pohodlné nošení za všech okolností.

Jednodenní čočky TopVue One+ jsou dostupné v:

balení 30 kusů čoček
balení 90 kusů čoček

Prodyšný a hydratovaný materiál

Unifilcon B je pokrokový materiál, který patří do skupiny silikon-hydrogelů. Tento kombinovaný materiál vám tak může nabídnou to nejlepší z obou skupin – jak vysokou propustnost kyslíku (silikon), tak nadprůměrný obsah vody (hydrogel).

Dostatečný přísun kyslíku je nezbytný pro bezproblémové nošení čoček a zdravý vzhled oka. V materiálu čoček TopVue One+ jsou miliony mikroskopických kanálků, kterými se kyslík dostane až k oku. Vysoký obsah vody materiál zjemňuje a čočky TopVue One+ se pak lépe přizpůsobí a usadí na oku.

Abyste TopVue One+ snadno našli v blistru a lépe se vám s nimi zacházelo, má materiál čoček velmi jemné manipulační zabarvení.

Co dalšího vám TopVue One+ nabídnou?

Nadstandardní lubrikace čočky

Čočky TopVue One+ jsou uloženy v blistru s roztokem, který obsahuje hyaluronát sodný. Jde o extrémně účinný lubrikant, který se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Hyaluronát sodný obsažený v roztoku zabraňuje vysychání čoček, podporuje pohodlí při nošení a také snášenlivost čoček.

Čočky v oku vůbec neucítíte

Aby bylo nošení skutečně zcela bezproblémové, mají kontaktní čočky TopVue One+ speciálně upravené okraje. Jejich design Smooth Ski Shape se postará o to, že oční víčka budou přes čočku při mrkání přecházet bez jakéhokoli nepříjemného pocitu. Tvar okrajů čočky je také ideální pro správnou a přirozenou výměnu slz a slzného filmu pod čočkou.

Moderní design čočky

Čočky TopVue One+ mají asférický design. V praxi to znamená, že čočka má lepší optické vlastnosti - zabraňuje zkreslenému vidění (sférické aberace), které může vzniknou při pohledu přes okraj čočky. S TopVue One+ uvidíte při práci na PC, při sportu i řízení vždy 100%.
Asférická kontaktní čočka není klasicky kulovitá, ale postupně se zplošťuje. Taková konstrukce čočky má pozitivní vliv na usazení čočky na oku.
Díky kombinaci všech těchto skvělých vlastností nebudete o čočkách vědět, ať budete dělat cokoli!

Každodenní výměna páru čoček

Často cestujete? Věnujete se sportům? Chcete čočky střídat s módními brýlemi? TopVue One+ jsou přesně pro vás.
TopVue One+ jsou jednodenní kontaktní čočky, takže si nemusíte dělat žádné starostí s péčí o čočky a ani s příslušenstvím. K jednodenním čočkám nepotřebujete pouzdro ani roztok. Čočky TopVue One+ si ráno nasadíte a večer je vyhodíte. Takový způsob nošení je perfektní pro všechny nositele, kteří mají náročný a velmi aktivní životní styl.

Vlastnosti - TopVue One+ (5 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 5 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 53%
Propustnost kyslíku: 68 Dk/t
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (25)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michal Karban

Dobrý den, prosím o radu. Pravé oko -2,00 cylindr -0,75, osa 85, levé oko -2,50, cylindr -0,25, osa 140. Jaké čočky bych měl vybrat? Děkuju

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Michale, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Protože však máte na levém oku cylindrickou hodnotu příliš nízkou, budete ke korekci potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Jestliže máte zájem o jednodenní čočky, pak bychom Vám z našeho sortimentu nabídly hydrogelové kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist. Ke korekci pravého oka budete potřebovat torické (astigmatické) čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a osy 90°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat sférickou variantu čoček 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie -2,50. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sám, bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Nicholas Čížek

Dobrý den, prosím o radu. Pravé oko -0,75, cylindr -0,5, osa 80, levé oko -1,25, cylindr 0, osa 0 Jaké čočky bych měl vybrat?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Nicholasi, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte na pravém oku poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Cylindrická hodnota je zatím však příliš nízká, a bude nutné ji přepočítat na sféru. Ke korekci zraku Vám tak postačí klasické sférické čočky, jako jsou např. tyto. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,00 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,25. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Adéla Košíková

Dobrý den, prosím o radu. Pravé oko -3,50, cyl. -0,50, osa 90 Levé oko -4,00, osa 0 PD: 56,00mm Jaké jednodenní čočky bych si mohla pořídit? Normálně nosím brýle, ale na lyžování či plavání bych ráda uvítala čočky. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Adélo, děkujeme Vám za otázku. Volba jednodenních čoček je pro sportovní aktivity, zejména plavání, výbornou volbou. Váš zápis u levého oka však není kompletní - chybí hodnota cylindrické dioptrie. Z tohoto důvodu Vám můžeme vypočítat pouze dioptrické hodnoty pro pravé oko. Prosím, napište nám kompletní zápis, poté pro Vás rádi vypočítáme dioptrické hodnoty pro obě oči. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Barbora Rozumová

Dobrý den, prosím o radu. pravé oko -1,5 cylindr-0,5 osa 100 levé oko -1,25, cylindr-0,5, osa 75 Jaké vybrat jednodenní kontaktní čočky. Moc děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Barboro, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru, a tak Vám zatím tento typ čoček bude stačit a můžete je vyzkoušet. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou -1,75 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Šteffl Miroslav

Dobrý den, jaké bych měl zvolit kontaktní čočky na dálku pro jednodenní použití? pravé oko - sph. dptr. -1,75, cylindr -0,50, osa 15 levé oko - sph. dptr. -2,00, cylindr -0,50, osa 0 Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Miroslave, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Hodnoty cylindrů jsou však prozatím nízké a bude potřeba je převést na sféru. Ke korekci zraku Vám proto nyní budou stačit klasické sférické čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,25. U těchto čoček bohužel došlo k ukončení výroby a v současné době doprodáváme skladové zásoby. Nemáme proto k dispozici oba parametry, které potřebujete. Z našeho sortimentu jednodenních kontaktních čoček bychom Vám od stejného výrobce mohli nabídnout např. hydrogelové TopVue Daily. Vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete čočky vrátit a nepřijdete o svou investici. Máte-li zájem o silikon-hydrogelové jednodenní čočky, mohli bychom Vám nabídnout Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe od výrobce Johnson & Johnson. Správně byste však měl mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. V případě dalších dotazů napište, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Karel

Dobrý den, mám na pravém oku -1.0 dioptrií, Dp -05/, osa 20 a na levém -0,75 dioptrií, Dp -0,25, osa 75. Jaké bych měl zvolit kontaktní čočky ? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Karle, děkujeme Vám za otázku. Začíná se u Vás rozvíjet poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Nicméně Vaše cylindrické hodnoty jsou zatím příliš nízké, a tak Vám ke korekci zraku budou stačit klasické sférické čočky jako jsou např. tyto. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,25 a pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -0,75. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Monika

Dobrý den, mám na pravém oku -5,0 a na levém oku -4,75. Prosím o radu, jaké mám zvolit dioptrie u čoček. Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Moniko, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup čoček bude nutné brýlové dioptrické hodnoty nepatrně upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,75 a pro levé oko pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,50. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Aneta

Dobrý den, na pravé oko mám -3,75 a na levé oko -3,25. Mám zvolit na čočky stejné dioptrie? Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Aneto, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko bude potřeba dioptrickou hodnotu pro nákup čoček upravit na hodnotu -3,50. Hodnota pro levé oko zůstane na hodnotě -3,25. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Štěpán

Dobrý den, mám -4,50 na pravém a -3,25 na levém. Jaké dioptrie čoček bych měl vybrat?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Štěpáne, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup čoček budete pro první oko z Vašeho dotazu potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,25. Druhou hodnotu dioptrie není potřeba upravovat a zůstane na hodnotě -3,25. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Markéta

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaké dioptrie zvolit na čočky. V lékařské zprávě mám napsané tyto údaje: ARM OP -2,25 -0,25/37 OL -0,75 -0,5/134 V OP 1,0 s vl. kor. V OL 1,0 s vl. kor. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Markéto, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu budete potřebovat ke korekci pravého oka čočku s hodnotou -2,25 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme krásný den.

Kristýna

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem kontaktních čoček. Po změření u lékaře mám ARM OP -7,75 = -1,5/10° OL -6,75=-1,0/173°

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně běžnou refrakční vadu - astigmatismus. Ke korekci zraku tak budete potřebovat torické (astigmatické) čočky. Jestliže s čočkami začínáte, doporučili bychom Vám nejprve jednodenní čočky např. 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -7,00, cylindru -1,25 a osy 10°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -6,00, cylindru -0,75 a osy 170°. Jednodenní čočky nevyžadují žádnou péči, a proto jsou pro začátečníky ideální. Jednoduše si berete každý den nové čočky. Celou nabídku torických čoček si můžete prohlédnout ZDE. Správně by Vám měl však čočky aplikovat oční specialista. Na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jiřina

Dobrý den, prosím o radu jaké čočky si objednat.Nosím brýle a mám - 6 dioptrií na obou očích.Moc děkuji za pomoc.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jiřino, děkujeme Vám za otázku. Pro obě oči budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,50. Rádi bychom Vás upozornili, že značka TopVue nabízí za určitých podmínek službu Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám krásný den.
Anonymous

Dobrý den, poprosím Vás, mám na PO - 1,75 sph - 0,75 cyl 10 ax, na LO - 3,00 sph - 0,75 cly 40 ax.Poprosila bych radu, jaké si mám objednat

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle Vašeho dioptrického zápisu máte astigmatismus, který korigují torické (astigmatické) čočky. Protože jsou Vaše dioptrické hodnoty poměrně nízké, není nutné je pro nákup čoček dále upravovat. Jestliže máte zájem o jednodenní čočky, můžete si celou nabídku jednodenních torických čoček prohlédnout ZDE z nichž jsou velmi oblíbené a celkově dobře snášené čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Dovolujeme si Vás však upozornit, že byste měla mít před nákupem na internetu čočky odborně aplikované a vyzkoušené. Na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Iva Krejcarová

Dobrý den, dcera má dioptrie 0,75 a 1,0, jak poznám jestli je to plus nebo mínus? Mohu vybrat jednodenní čočky sama bez optičky? Jde mi o parametry zakřivení a průměr. Čočky chceme pořizovat kvůli sportu. Děkuji za radu I. Krejcarová

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za otázku. Znaménko u dioptrie určí oční specialista během vyšetření v závislosti na tom, jestli Vaše dcera vidí špatně na dálku (minus) či na blízkou vzdálenost (plus). Během vyšetření rovněž specialista změří velikostní parametry očí na jejichž základě doporučí vhodné kontaktní čočky. Pakliže neznáte základní údaje, doporučujeme Vám nejprve navštívit očního specialistu. Služba bývá v optikách zpoplatněna, ale je to investice, která se zejména začátečníkům vyplatí. Pokud byste se přeci jen rozhodla objednat si čočky sama, Jsou čočky TopVue One+ dobrou volbou. Jde o jednodenní čočky, které jsou pro začínající nositele nejvhodnější, protože nevyžadují žádnou péči - ráno se čočky nasadí, večer vyjmou a vyhodí. Velikostní parametry těchto čoček patří mezi nejpoužívanější rozměry. Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den.

Anna

Dobrý den, mám dotaz. V pravém oku mám -3,25 dioptrie a v levém -3,5 dioptrie. Jaké dioptrie bych tedy měla zvolit na čočky? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Anno, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup čoček budete pro obě oči potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Je to z toho důvodu, že od hodnot -3,50 a +3,25 je nutné při nákupu čoček již u brýlových dioptrických hodnot počítat s ohniskem. Ve Vašem případě, tak bylo nutné upravit pouze dioptrii levého oka. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Lenka

Dobrý den, mám dioptrie -5 pravé oko a -6 levé oko. Jaké dioptrie bych měla zvolit na čočky? Moc děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky vyzkoušet můžete. Pro nákup čoček však bude nutné brýlové dioptrické hodnoty upravit. Pro pravé oko zadáte hodnotu dioptrie -4,75 a pro levé oko zvolíte hodnotu dioptrie -5,50. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Alexandr Stekly

Dobrý den, chci se zeptat, jak poznám jaké zakřivení čoček a průměr je pro mě nejlepší budu kvůli tomu muset čekat na objednání k očnímu lékaři?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Ke zjištění hodnot je opravdu nutné absolvovat vyšetření očí. Hodnoty 14,20 u průměru čočky a 8,60 v zakřivení jsou ovšem ty nejběžnější. Oko je navíc vždy schopné přijmout menší rozdíly a čočky jsou v dnešní době tak přizpůsobivé, že Vám můžeme doporučit čočky z řady TopVue vyzkoušet. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Vaněk Tomáš

Dobrý den. Na brýlích mám -1,75 dioptrie. Budu to pro čočky muset nějak upravit? Díky za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tomáši, díky za otázku. Ne, dioptrii nijak upravovat nemusíte. Úpravy jsou nutné až u dioptrií vyšších hodnot. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Bára

Jak zjistím, jestli máte mojí dioptrii skladem? Chci čočky vyzkoušet.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Báro, děkujeme za otázku. Stačí si Vaši dioptrii vybrat v roletce nabízených dioptrií a hned se Vám zobrazí doba dodání a skladovost. Pokud máte jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Kupka

Velká spokojenost. Nosím je teď místo měsíčních biofinity a musím říct, že každý den nová čočka má vážně něco do sebe.

Šíma

Prosím o doporučení kapek bez konzervantů. Díky.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Můžete si vybrat z řady očních kapek Hylo. Všechny jsou bez konzervačních látek. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Marika

Druhý den byl balíček doma. Děkuji za rychlost. Marika

Grábnerová

Prosím jakou si vybrat dioptrii, když nosím brýle -2,25. A roztok? Děkuji. Grábnerová

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Dioptrii si u čoček objednejte stejnou. Roztok k jednodenním čočkám nepotřebujete. Jednodenní čočky večer po použití vyhodíte. Pokud chcete mít pro jistotu malý roztok při ruce, můžeme Vám nabídnout například malé balení roztoku Gelone. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Laura Jelínková

Když jsem začala nosit kontaktní čočky doporučila mi optička Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. V optice jsem ale platila šílené peníze. Eshop má jednoznačně lepší ceny, ale i tak jsou jednodenní čočky celkem nákladné. Chtěla jsem zkusit levnější variantu a jsem velmi mile překvapena. Tyhle čočky jsou celý den naprosto perfektní. Navíc je tohle balení na vyzkoušení naprosto dokonalé. Skutečně velká paráda :) jsem nad míru spokojená.

Černý Petr

Zkusil jsem, viděl jsem, spokojenej jsem :)