Garance vrácení peněz

TopVue One+ (90 čoček)

1 389 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 389 Kč

Popis čoček TopVue One+

TopVue One+ jsou výjimečně přizpůsobivé jednodenní čočky, které spolehlivě korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Díky jejich modernímu silikon-hydrogelovému materiálu budou mít vaše oči bohatý přísun kyslíku po celý den. Vysoká prodyšnost materiálu Unifilcon B v kombinaci s 53% obsahem vody vám poskytne pohodlné nošení za všech okolností.

Jednodenní čočky TopVue One+ jsou dostupné v:

balení 5 kusů čoček
balení 30 kusů čoček

Prodyšný a hydratovaný materiál

Unifilcon B je pokrokový materiál, který patří do skupiny silikon-hydrogelů. Tento kombinovaný materiál vám tak může nabídnou to nejlepší z obou skupin – jak vysokou propustnost kyslíku (silikon), tak nadprůměrný obsah vody (hydrogel).

Dostatečný přísun kyslíku je nezbytný pro bezproblémové nošení čoček a zdravý vzhled oka. V materiálu čoček TopVue One+ jsou miliony mikroskopických kanálků, kterými se kyslík dostane až k oku. Vysoký obsah vody materiál zjemňuje a čočky TopVue One+ se pak lépe přizpůsobí a usadí na oku.

Abyste TopVue One+ snadno našli v blistru a lépe se vám s nimi zacházelo, má materiál čoček velmi jemné manipulační zabarvení.

Co dalšího vám TopVue One+ nabídnou?

Nadstandardní lubrikace čočky

Čočky TopVue One+ jsou uloženy v blistru s roztokem, který obsahuje hyaluronát sodný. Jde o extrémně účinný lubrikant, který se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Hyaluronát sodný obsažený v roztoku zabraňuje vysychání čoček, podporuje pohodlí při nošení a také snášenlivost čoček.

Čočky v oku vůbec neucítíte

Aby bylo nošení skutečně zcela bezproblémové, mají kontaktní čočky TopVue One+ speciálně upravené okraje. Jejich design Smooth Ski Shape se postará o to, že oční víčka budou přes čočku při mrkání přecházet bez jakéhokoli nepříjemného pocitu. Tvar okrajů čočky je také ideální pro správnou a přirozenou výměnu slz a slzného filmu pod čočkou.

Moderní design čočky

Čočky TopVue One+ mají asférický design. V praxi to znamená, že čočka má lepší optické vlastnosti - zabraňuje zkreslenému vidění (sférické aberace), které může vzniknou při pohledu přes okraj čočky. S TopVue One+ uvidíte při práci na PC, při sportu i řízení vždy 100%.
Asférická kontaktní čočka není klasicky kulovitá, ale postupně se zplošťuje. Taková konstrukce čočky má pozitivní vliv na usazení čočky na oku.
Díky kombinaci všech těchto skvělých vlastností nebudete o čočkách vědět, ať budete dělat cokoli!

Každodenní výměna páru čoček

Často cestujete? Věnujete se sportům? Chcete čočky střídat s módními brýlemi? TopVue One+ jsou přesně pro vás.
TopVue One+ jsou jednodenní kontaktní čočky, takže si nemusíte dělat žádné starostí s péčí o čočky a ani s příslušenstvím. K jednodenním čočkám nepotřebujete pouzdro ani roztok. Čočky TopVue One+ si ráno nasadíte a večer je vyhodíte. Takový způsob nošení je perfektní pro všechny nositele, kteří mají náročný a velmi aktivní životní styl.

Vlastnosti - TopVue One+ (90 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 53%
Propustnost kyslíku: 68 Dk/t
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

  • Filtrují modré světlo z obrazovek
  • Předchází digitální únavě zraku
  • Chrání před syndromem suchého oka
  • Garance vrácení peněz
Cena: 1 229 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Adam

Můžu takové čočky nosit i ve 13 letech?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Adame, díky za otázku. Čočky ve 13 letech nosit určitě můžete. Měl byste ale ale určitě poradit s rodiči a v první řadě se svým očním lékařem. Pokud budete potřebovat jakékoli informace, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.

Volfová Katka

Nosím je teď místo čoček Acuvue a jsem nadmíru spokojená. celý den o nich nevím ani na minutku.

Nováková Iva

Dobrý den. Nosím teď čočky Biofinity měsíční. Už bych ale chtěla čočky jednodenní. Jsou tyhle vhodné jako náhrada? Díky za radu.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivo, díky za otázku. V obou případech jde o čočky z materiálu silikon-hydrogelového typu. Tyto jednodenní by Vám tedy měly být pohodlné. Kdyby Vám ale na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete využít Garanci vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Vilma

Přešla jsem na ně ze 14denních Acuvue čoček. Víc mi vyhovuje, když se o čočky nemusím starat a tyhle jsou mi i víc pohodlné.

Martin Pešek

Co když potřebuju na každé oko jinou dioptrii? Jak pak objednat? Díky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martine, děkujeme za otázku. Doporučili bychom Vám pro začátek objednat menší balení po 30 kusech. Stačí pak kliknout na "přidat parametry pro druhé oko" a vybrat si pro každé balení příslušné dioptrie. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Petr Krása

Dobrý den, jaký roztok byste mi k čočkám doporučili?

Zákaznický servis
Dobrý den, Petře, děkujeme za otázku. Tyto čočky jsou jednodenní a žádný roztok k nim nepotřebujete. Čočky si ráno nasadíte a večer je vyhodíte. Pokud ale například pracujete v prašném prostředí a potřebujete čočky čas od času propláchnout, můžeme Vám nabídnou malé balení roztoku Laim-Care. Mnoho nositelů čoček si také navyklo nosit u sebe vždy oční kapky, kterými rychle obnovíte pohodlí při nošení. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.