Garance vrácení peněz

TopVue Premium (12 čoček)

829 Kč
93% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Popis čoček TopVue Premium

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky z řady TopVue – vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru za 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je v oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.

Pro zachování zdraví očí

Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťují TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Vlastnosti - TopVue Premium (12 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 12 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Novak

Dobrý den, používám acuvue oasys -4,75. Poslední dobou ale nejsem spokojen s kvalitou (pevností). Proto koukám na TopVue Premium, můžete doporučit?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Martine, děkujeme Vám za otázku. Čočky TopVue Premium mají rozdílné zakřivení a jsou vyrobené z jiného typu silikon-hydrogelového materiálu. Je však možné, že Vám čočky i přesto mohou sednout. Jde o velmi subjektivní záležitost a je nutné čočky zkusit. Naštěstí u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, a tak můžete čočky bez obav vyzkoušet. Pokud Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám tak vrátí. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Smrčková Jana

Prosím, pomozte, nosila jsem několik let na obě oči -1,75 a teď mám pro pravé oko -1,75, cylindr -0,50 s osou 61° a levé oko jen -2,00 (bez cylindru a osy). Jak mám objednat?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se na Vašem pravém oku rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrická hodnota je zatím však příliš nízká a je nutné ji přepočítat na sféru. Po přepočtu budete ke korekci pravého i levého oka potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,00. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Honza

Super cena

Denisa Nováková

Jaký roztok si mám k čočkám objednat? Který se k nim hodí nejvíc?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Deniso, díky za otázku. K těmto čočkám si zákazníci nejčastěji objednávají roztok Laim-Care. Je obohacen o hyaluronát sodný a má úžasnou schopnost zvyšovat komfort nošení kontaktních čoček. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Hanka Jirsová

Objednávám už poněkolikáté. Jsem s čočkami i obchodem spokojená.

ondřej

pro mě je velké balení ideální. mám na pr. i l. oko stejné dioptrie. čočky jsou mi pohodlné, snadno se mi nandavají. zatím jsem nepřišel na nic negativního, tak doufám, že to tak zůstane.