Garance vrácení peněz

TopVue Premium (6 čoček)

439 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Premium (12 čoček) - 829 Kč (ušetříte 49 Kč)
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Popis čoček TopVue Premium

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky z řady TopVue – vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru za 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je v oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.

Pro zachování zdraví očí

Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťují TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Vlastnosti - TopVue Premium (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (119)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tom

Dobrý den, mohl bych těmito čočkami nahradit Alcon airoptix Aqua hydraglide pokud bych chtěl zkusit místo měsíčních čtrnáctidenní?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Tome, děkujeme Vám za otázku. Čočky mají stejné velikostní parametry a jsou také silikon-hydrogelové, teoreticky by Vám tedy mohly sednout. Ovšem takto na dálku nedokážeme zaručit, že tomu tak bude. Každopádně vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Můžete podle podmínek služby čočky vyzkoušet a pokud by Vám nevyhovovaly, lze je vrátit a my Vám vrátíme peníze. Nemusíte se proto bát čočky vyzkoušet. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.
Olina Rousínová

Dobrý den, čočky nosím pár let, ale mám nyní nové hodnoty. Prosím o pomoc s hodnotami. Nově mi přibyl nějaký cylindr. Ve zprávě zmiňují astigmatismus, ale čočky jsou dostupné s cylindry -0,75 a já mám méně a navíc plusové. Nyní mám na pravém oku -1,75, cyl. +0,25 osa 78 a levé -1,50 cyl. +0,25 osa 164. Budu ráda, když mi to objasníte. Doufám, že můžu zůstat u těchto čoček, protože perfektně sedí.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Olino, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu se u Vás skutečně rozvíjí astigmatismus. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu a pouze s minusovými cylindry. Ty je v případě potřeby přepočítat na minusové. To ovšem zatím není Váš případ. S hodnotami cylindru ±0,25 není potřeba počítat. Tudíž můžete i nadále nosit tyto čočky. Na pravé oko budete nyní potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75 a ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Daniela

Jedine cocky od znacky TopVue, ktere mi sedi. Driv jsem objednavala mesicni, ale bohuzel se kvalita zhorsila, po dni noseni je cocka kriva, nema pravidelny okraj a dalsi den uz nelze pouzit, takze se z ni stejne stava cocka jednodenni a leti do kose. Obcas ma nepravidelny okraj jiz pri vybaleni, parkrat reklamovano. Musim rict, ze 14 denni rada je povedena a sedi dobre :).

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám líto, že nejste s některými čočkami spokojena. Pokud k takové situaci znovu dojde, kontaktujte prosím náš zákaznický servis, kde Vám poradíme, jak postupovat dále. Věříme však, že se jednalo o výjimku. Děkujeme Vám za pochopení a Vaši přízeň. Přejeme Vám hezký den.

Tamara Melicharová

Dobrý den, zakoupila jsem si 14denni čočky skrz časté záněty očí, mám -2,50 a 2,75, ale často se mi jakoby čočky mlží, nevíte jaký může byt problem? Jsem z toho nešťastná. Dekuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Tamaro, děkujeme Vám za otázku. Je nám líto, že s čočkami máte potíže. Bohužel takto na dálku je těžké stanovit přesný důvod Vašich problémů. Pokud jste si vybírala čočky sama bez odborné pomoci, s největší pravděpodobností Vám nebudou na 100 % sedět velikostní parametry. Čočka v takovém případě není na oku správně vycentrovaná a korekce zraku není dokonalá. Dalším důvodem může být používání nevhodné kosmetiky (např. mýdlo na bázi oleje). Pokud si umyjete ruce takovým mýdlem před aplikováním čoček, může se na čočkách udělat "povlak", který čočku zamlží. Jestliže Vám čočky TopVue nevyhovují a splňujete podmínky Garance vrácení peněz, můžete čočky vrátit a nepřijdete o svou investici. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Martina Trnková

Dobrý den, používám jednodenní kontaktní čočky TOP VUE ELITE a chtěla bych přejít na 14 ti denní čočky, myslíte,že bych je mohla nahradit čočkami TOP VUE PREMIUM?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. TopVue Elite+ jsou hydrogelové kontaktní čočky, zatímco TopVue Premium jsou silikon-hydrogelové. Změna materiálu je poměrně výrazný faktor, který může hrát v komfortu velkou roli, nicméně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, a proto ze zkoušky nového typu čoček nemusíte mít obavy. Pakliže by Vám TopVue Premium nevyhovovaly, můžete vyzkoušet měsíční hydrogelové čočky TopVue Plus. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jirka

Dobrý den, u posledního balení se mi nyní stalo, že se po pár desítkách minut čočka zevnitř zamlžila. Stalo se mi to na levém i pravém oku. Čočku jsem vyhodil a zkusil novou. U jedné se to znovu objevilo u druhé zatím ne. Nevíte čím by to mohlo být?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jirko, děkujeme Vám za otázku. Takto na dálku Vám, bohužel, nejsme schopni říct, z jakého důvodu se Vám čočky zamlžily. Každopádně můžete využít reklamaci a čočku, která vykazuje nedostatky, uložte do pouzdra a zalijte ji roztokem tak, aby nevyschla. K této čočce přidejte krabičku se zbytkem čoček, kopii faktury a průvodní dopis, kde situaci popíšete. Vše pečlivě zabalte do krabičky a balíček nám pošlete. Pokud byste měl další otázky, kontaktujte prosím nás zákaznický servis na telefonním čísle +420 226 292 890. Hezký den.

Ilona Hrušková

Dobrý den, nosím tyto čočky, ale byla jsem na měření a byly mi naměřeny nové dioptrie. Pro jistotu prosím o kontrolu, abych objednala správně. Nyní mám na pravém oku sph. -3,75 a na levém sph. -3,50. Dále bych Vás poprosila o doporučení nějakých jednodenních čoček na koupání v bazénu. Předem díky za info.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Ilono, děkujeme Vám za otázku. Nyní budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50 a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Další Vaše otázka je směřována na jednodenní čočky a koupání. Je vidět, že myslíte na vše, protože na koupání by měl uživatel nosit jednodenní čočky z důvodu hygieny. Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout jednodenní čočky z řady TopVue a z nich bychom Vám doporučili čočky TopVue One+, které jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám jednodenní čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o svou investici. Pokud byste měla další otázku, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme, hezký den.
Alena T.

Dobrý den,i já mám stejný problém jako paní Jarmila F. tyto čočky používám 5let a doted uplně výborné,ale poslední dobou čočky pálí v očích,bolí a musí ven,vzala jsem jiné balení a ty jsou vpořádku, tak snad to bude jen špatná šarže.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Aleno, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami takové nepříjemnosti. Jestliže je nové balení v pořádku, šlo s velkou pravděpodobností skutečně o nějaký problém z výroby. Jestliže stále máte čočky, které Vám byly nepříjemné, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Tam s Vámi situaci proberou a navrhnou případné řešení. Každopádně můžete vadné čočky reklamovat. Hezký den.

Michaela

Dobrý den, chtěla bych se informovat o možnosti platby přes zaměstnavatele. Mám možnost čerpat finanční prostředky z FKSP na optické pomůcky. Peníze z fondu nemohu využít přímo já, ale bylo by nutné vystavit fakturu na mé jméno a zaslat ji mému zaměstnavateli, který by nákup proplatil. Bylo by možné u vás tímto způsobem nakoupit? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel dopředu faktury nevystavujeme, a proto tímto způsobem u nás nakoupit nelze. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Anna M

Dekuji za odpoved, Pro prave oko +1.50 Pro leve oko je napsano +1.50, cilindr +0.5 zakriveni 10 ° Pro prave oko +1.50 Pro leve oko je napsano +1.50, cilindr +0.5 zakriveni 10 °

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Anno, děkujeme Vám za doplnění údajů. Ačkoli máte na levém oku astigmatismus, Vaše hodnoty jsou zatím příliš nízké, a proto budete ke korekci obou očí potřebovat klasické sférické čočky. Čočky TopVu Premium jsou velmi dobrou volbou. Pro pravé oko zadáte hodnotu dioptrie +1,50 a pro levé oko zadáte hodnotu dioptrie +1,75. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky nezapomeňte si k čočkám zakoupit i roztok např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Anna M

Dobrý den, pokud nosím brýle s: +1.5 +0.5 10^ - pro právě +1.5 pro levé Jaké čočky si musím zvolit? Děkuji předem

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Anno, děkujeme Vám za otázku. Bohužel se ve Vašem zápise příliš nevyznáme. Napište nám prosím dioptrické hodnoty ještě jednou, pro každé oko zvlášť. Poté Vám rádi poradíme. Hezký den.

kamila

Souhlas. taky jsem s nimi spokojená.

Boleslav T.

Jsou pohodlné. Jsou pro mě příjemným překvapením.

Mikešová Marie

Ráda bych čočky vyzkoušela. Když mi nebudou sedět, můžu je vrátit?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Marie, děkujeme za otázku. Tyto čočky můžete vyzkoušet naprosto bez obav. Mezi nositeli jsou velmi oblíbené a navíc u nich funguje služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. Když se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Ivona

Na čočky jsem přešla z Air Optix a nemám co vytknout. Sice v nich nemůžu přespávat, ale to zas až tak nevadí. Já je doporučuji. Už kvůli té garanci vrácení peněz.

Kateřina Vystrčilová

Dobry den chtěla bych se zeptat jake jsou podmínky na garanci vracení peněz?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Katko, děkujeme za otázku. Všechny informace a podmínky služby najdete na stránce Garance vrácení peněz. Kdyby Vám cokoli nebylo jasné napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Katka Vlková

Můj první nákup a naprostá spokojenost. Čočky byly hned druhý den v Zásilkovně. Čočky mě také nezklamaly, naopak jsem velmi spokojená. Určitě nakoupím znovu.

Lucie Štěpánková

Zdravím Vás, prosím o radu. Dlouho používám kontaktní čočky Biofinity, ale chtěla jsem vyzkoušet jiné čočky. Objednala jsem si měsíční TOP VUE AIR, ale ty mi nesedí. Mám pocit v oku, že jsou "tlustší" a nevyhovují mi. Napadlo mě zkusit z měsíční varianty také čtrnáctidenní a líbí se mi tyto. Prosím o radu, jestli je má myšlenka změny z měsíčních Biofinity na tyto čtrnáctidenní. Děkuji mnohokrát.

Zákaznický servis
Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Mrzí nás, že Vám kontaktní čočky TopVue Air nevyhovují. Hledání vhodné alternativy za vyhovující kontaktní čočky bývá občas složité. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, takže čočky vyzkoušet určitě můžete, ale materiál čoček je stejný jako u TopVue Air. Čočky Vám mohou být stejně tak nepohodlné. Bohužel, materiál Comfilcon A z něhož jsou vyrobené i čočky Biofinity nepoužívá žádný jiný výrobce. Proto Vám nejsme schopni doporučit vhodnou alternativu na základě podobnosti. Pokud nechcete hledat čočky na vlastní pěst, využijte služby svého očního specialisty, který Vám pomůže najít vhodné čočky. Poté můžete dál, bez obav ze ztráty investice, nakupovat čočky on-line. Děkujeme za pochopení. Hezké Vánoce.
pan Nývlt

Velice komfortní záležitost.

Alexandr

Dobrý den. Existují kontaktní čočky s parametry : SPH: -1,75, CYL: -1,75, AX: 15. A hruhe oko SPH: - 2,00, CYL: -0,25, AX: 145? Nejsem si úplně jist co AX znamená a nakolik je to potřeba a na CYL - 0,25 netrvám.

Zákaznický servis

Dobrý den, protože jsme v systému evidovali stejnou otázku, odpověděli jsme Vám na ni zde. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den.

Gábina

Dobrý den, používám tyhle čočky a jsou prima. Ale mám otázku ohledně péče o čočky. Používám rozok Gelone, který jsem si koupila k čočkám, ale kamarádka mi tvrdí, že víceúčelový roztoky nejsou tak dobrý jako ty peroxidový. Je to pravda? Upřímně mě ten peroxid trochu děsí...

Zákaznický servis
Dobrý den, Gábino, děkujeme za otázku. Toto je velice diskutabilní téma nicméně faktem je, že peroxidové roztoky jsou v čištění kontaktních čoček účinnější. Proces čištění je na založen na chemické reakci, kdy peroxid rozkládá a aktivní kyslík oxidačně ničí bakterie a usazeniny na čočce. Na druhou stranu je manipulace s těmito roztoky náročnější. Chemická reakce musí vždy proběhnout do konce, aby došlo k potřebné neutralizaci. Nedodržením pokynů od výrobce si může uživatel čoček může poranit rohovku. Peroxidové roztoky jsou také vhodné pro alergiky. Když to shrneme, tak jsou peroxidové roztoky vhodné pro zkušené nositele čoček, kteří jsou velice pečliví a důslední. Na rozdíl od peroxidových roztoků jsou víceúčelové roztoky velice pohodlné. Potřebná doba regenerace a čištění čočky je mnohem kratší, zkrátka poskytují komplexní péči tzv. "all in one". Neexistuje riziko zranění nebo poleptání očí v důsledku špatného zacházení s roztokem. Více si o péči s peroxidovými a víceúčelovými roztoky můžete přečíst v článcích v infoportálu. Hezký den.
kristina

Děkuji za odpověď Kristina M.

Kristina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak mám objednat kontaktní čočky, když nevím dioptrii. Mám pouze od lékaře předpis a nevím, jaké dioptrie objednat. Mám OP -2,25 -0,75 osa 160. OL -2,25 -0,75 osa 10.

Zákaznický servis
Dobrý den, Kristino, děkujeme za otázku. Dle předpisu potřebujete torické čočky. Doporučujeme Vám čočky TopVue Premium for Astigmatism. U této značky je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže jsou ideální k vyzkoušení. Pro pravé oko Vám doporučujeme objednat čočku s dioptrií –2,25, cylindrem –0,75 a osou 160° a pro levé oko čočku s dioptrií -2,25, cylindrem -0,75 a osou 10°. Pokud budete mít ještě nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Pavel Vokatý

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, co znamená pojem čtrnáctidenní? Jestli musím čočky po čtrnácti dnech od otevření blistru vyhodit, nebo zda si je mohu vzít čtrnáctkrát, ale mezitím mohou být uložené v roztoku. Nosím je jednorázově na sport. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavle, díky za otázku. Životnost čoček je 14 dnů od otevření blistru. Na sportovní aktivity a občasné nošení by pro Vás mohly být vhodnější jednodenní čočky. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.
Lucie Beranová

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi TopVue Premium a TopVue Air, kromě toho že tyto by měly být dvoutýdenní a tamty měsíční? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lucie, díky za Váš dotaz. Mezi čočkami je velmi malý rozdíl v propustnosti kyslíku. Hlavním rozdílem je ale Vámi již zmiňovaná perioda výměny. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Pavlína Klementová

Dobrý den, ráda bych si zakoupila 14denní Topvue - premium, avšak v parametrech se liší můj DIA průměr. Mám 14.0 a nejsem si jistá, zda by byl 14.20 v pořádku. Jiný nenabízíte. Děkuji Pavlína Klementová

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavlíno, díky za otázku. Čočky můžete určitě vyzkoušet. Rozdíl do 0,20 by mělo oko bez problémů tolerovat. Pokud by Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Simona

Dobrý den , mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi zakřivením 8.60 a 8.70 ? Mám zakřivení 8.70 a tohle zakřivení nejde zvolit :) nerada bych měla s cockama potíže :) dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Simono, díky za Váš dotaz. Jde o velmi malý rozdíl - konkrétně desetinu milimetru. V naprosté většině případů oko takový rozdíl nepozná. Svou roli ale hraje také materiál čoček. Je tedy nutné brát v úvahu i vlastnosti materiálů kontaktní čoček jako jsou obsah vody a propustnost kyslíku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Martin Vozka

Dobrý den, léta kupuji 14ti denní ACUVE Oasys a více méně jsem s nimi spokojen, ale mám pocit, jako by se poslední dobou zhoršila kvalita. Čočky začínají být dříve "hadrové". Jaký je rozdíl mezi těmito čočkami a těmi již zmíněnými ACUVE Oasys?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martine, děkujeme za Váš dotaz. Mezi čočkami jsou drobné rozdíly. Liší se zakřivení a průměr, ale odchylka by měla být pro oko tolerovatelná. Oba typy čoček jsou ze silikon-hydrogelového materiálu, ale i ten se liší a čočky tedy mají rozdílný obsah vody a propustnost kyslíku. TopVue Premium nejsou vhodné pro přespávání. Od společnosti Johnson and Johnson nemáme žádné informace o tom, že by u čoček Acuvue Oasys došlo k jakékoli změně. Může se ale stát, že očím začnou být čočky nepříjemné. Na oku dochází ke změnám a postupem času se mohou potřeby očí změnit. Pokud máte zájem, čočky TopVue Premium určitě vyzkoušejte. V případě potřeby můžete využít službu Garance vrácení peněz. Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy. Zatím Vám přejeme hezký den.
Laura S.

Nosím je vážně ráda. Objednávám si u vás už více než rok. Za celou dobu jsem neměla problém ani s čočkami ani s vašimi službami.

Kateřina Dušková

Dobrý den, posledních 10 let používám čočky Acuvue 2. Občas ale trpím pocitem suchého oka (letadlo, lyže) , navíc pracuji denně s počítačem. Ráda bych přešla na jiný typ čoček. Rozhoduji se mezi Top Vue Premium a Acuvue Oasys with Hydraclear Plus. Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kateřino, díky za Váš dotaz. Situace, které uvádíte jsou pro oči velmi náročné. Pokud jste s čočkami jinak spokojená, zvažte pro tyto příležitosti jednodenní čočky. Ty jsou skvělé na sporty a pro všechny více náročné aktivity. Pár čoček pak prostě vyhodíte. Další variantou může být použití zvlhčujících očních kapek, které můžete použít přímo na nasazené kontaktní čočky. Pokud jste rozhodnutá čočky vyměnit, doporučujeme Vám vyzkoušet TopVue Premium, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že byste chtěla vyzkoušet jinou značku, doporučujeme Vám navštívit kontaktologa. Je poměrně těžké odhadnout, jaký materiál čoček bude pro oči vyhovující. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím mějte hezký den.
Míša

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela 14 denní nebo měsíční čočky. Doposud jsem používala pouze denní Bausch+Lomb Biotrue One day, ale vzhledem k jejich ceně je nemohu užívat denně. Trpím na suché oko a chtěla bych poradit, které vyzkoušet? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Míšo, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky Biotrue ONEday jsou pro suché oči skvělou volbou. Mají skutečně vysoký podíl vody. Navíc každodenní perioda výměny je k očím šetrná. Vyzkoušejte čočky z řady TopVue, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Tyto čtrnáctidenní TopVue Premium jsou ze silikon-hydrogelu a vynikají propustností kyslíku. Stejně tak měsíční TopVue Air. Z hydrogelových, u kterých dominuje obsah vody, můžete vyzkoušet například TopVue Plus. Když budete mít zájem o jinou značku, bude lepší, když navštívíte aplikační středisko, kde si budete moci čočky předem vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Martina Střelcová

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet čočky značky TopVue Premium, ostatní mě zatím v oku po určité době škrábaly nebo pálily. Ale nemohu najít takové, které by nabízely zakřivení 8.40. Mohli byste mi prosím poradit, jestli bude problém, když si koupím tyto čočky s jiným zakřivením nebo mám raději koupit jiné? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Martino, díky za otázku. Rozdíl v zakřivení není nijak markantní a při nošení by neměl představovat problém. Většinou je při výběru rozhodující materiál čoček a jeho vlastnosti. U čoček TopVue je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách nevyhovovalo cokoli, můžete nám je poslat zpět. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím mějte hezký den.
Marie

Dobry den, tyto cocky jsou navrhovany jako nahrada acuvue advance, ktere se jiz nevyrabi. Ja, ale potrebuji zakriveni 8.3. Mate prosim v nabidce jakokoliv cocky v tomto zakriveni? Dekuji za Vasi odpoved.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Marie, díky za dotaz. Zakřivení není při výběru čoček prioritou. Oko dokáže v tomto parametru přijmout rozdíly. Čočky s tímto zakřivením jsou PureVision a Miru. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Dáda

Nošení je bezproblémové a příjemné. Jsem s čočkami spokojená.

Klára

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co dělat v případě strabismu a potřeby čoček. Chce to nějaké speciální měření od lékaře a následné speciální vyrobení čoček? nebo je možné je nějak koupit. děkuji předem. Pěkný den

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kláro, díky za Váš dotaz. I při šilhání je možné nosit kontaktní čočky, ale rozhodně by Vám je měl vybrat kontaktolog při osobní konzultaci. Je nutné důkladné vyšetření, při kterém oční specialista zjistí, o jaký typ šilhání se jedná. V případě, že bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jarka

Nejlepší čočky

Pavel Kozar

Dobrý den, chci si objednat kontaktní čočky na zkoušku. Čočky jsem nikdy nenosil a brýle taky ne, jelikož jsem začal mít problémy s viděním do dálky nechal jsem si změřit zrak a bylo mi sděleno, že mám na každém oku 1dioprtii. Mám si čočky objednat +1 dioptrie nebo -1 dioptrie? A ještě dotaz co vše si musím objednat k čočkám.... roztok a co dále??? Děkuji za informaci.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavle, díky za Vaši otázku. Jsme rádi, že jste se na nás obrátil. Pro vidění do dálky se v téměř všech případech používají minusové dioptrie. Existují ale i výjimky. Pokud se rozhodnete pro tyto čtrnáctidenní čočky, budete k nim potřebovat roztok. Doporučili bychom Vám Gelone nebo Laim-Care. K lahvi Vám přijde i pouzdro, do kterého se čočky ukládají k čištění. Pokud se ale ze začátku nechcete péčí o čočky zabývat a chcete nošení pouze otestovat, doporučujeme Vám jednodenní čočky TopVue Elite, které si ráno prostě nasadíte a večer vyhodíte. Další den zrovna tak. Nepotřebujte k nim nic. TopVue Elite jsou dostupné i v balení 10 kusů. U čoček TopVue navíc platí Garance vrácení peněz. Také Vám doporučujeme prostudovat náš Informační portál, kde najdete spoustu užitečných článků. Od návodů nasazení čoček po tipy na čištění. V případě, že budete mít další dotazy, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Michal Havrlant

Dobrý den, kdysi jsem si objednal tyto čočky a byl jsem s nimi spokojen. Nicméně u nich šly nastavit další parametry, jako je cylindr a osa. Chci si je objednat znova a už to nejde. Poradíte mi, prosím?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Michale, děkujeme za Váš dotaz. V minulosti jste zřejmě koupil čočky TopVue Premium for Astigmatism. Pro usnadnění objednávání se můžete přihlásit a použít tlačítko "Zopakujte poslední objednávku". Stačí pak zkontrolovat obsah košíku a parametry. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Martin Hašler

Jsou čočky určeny pro nošeni 24 hod. Tedy nonstop 14 dnu i v noci ??

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, díky za otázku. V kontaktních čočkách není možné přespávat. Na noc musí být uloženy do pouzdra s roztokem, aby byly vyčištěny. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Čížková Denisa

Dobrý den, čočky nosím bez jakýchkoli problému více než rok. Jsem s nimi spokojená.

Baarova

Jsou lacinější než čočky, co mi dala doktorka a dokonce se mi s nimi i lépe zachází. Jsem rozhodně spokojená.

Jaroslava Šimůnková

Jsou pro mě o mnoho levnější, avšak o nic méně kvalitní, náhradou čoček z optiky GrandOptical.

Z. L.

Naprostá spokojenost. Čočky jsem začal nosil místo Air Optix. Víc mi vyhovuje, že jsou čočky na dva týdny a navíc jsou mi i pohodlnější.

Stanislav Karas

Dobrý den, používal jsem Acuvue ADVANCE Plus,zakřivení 8,30. Jako alternativu mi váš shop nabídl tyto (TOPVUE premium) . ale zakřivení je 8,6 - je to problém? Případně,jaké další alternativy doporučíte? Děkuji

Zákaznický servis - Marketa
Dobrý den, Stanislave, díky za Váš dotaz. U nových a moderních čoček již zakřivení nehraje tak velkou roli jako dříve. Čočky jsou vyráběny s asferickým designem a materiály jsou velice prizpusobivé. Na druhou stranu každé oko je schopné přijmout jiný rozdíl. TopVue jsou nabízeny jako chytrá alternativa, protože je můžete vyzkoušet bez obavy ze zbytečné investice. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud chcete vyzkoušet jinou značku, doporučujeme Vám reaplikaci čoček odborníkem. Náhradou by mohly být například také Acuvue Oasys. Pokud pro Vás buďme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
karel

kvalitní čočky. nosím je každý den od šesté ranní do desáté večer. oči jsou úplně v pohodě a musím říct, že se mi čočky velice snadno nasazují. jsem rozhodně spokojený!

Dominika Chovancová

Dobrý den, u čoček s hodnotou +5,00 je uvedeno, že budou odeslány za 9-10 týdnů.. Chci se zeptat, nebudou prosím naskladněny o něco dříve? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Dominiko, děkujeme za Váš dotaz. Čočky v požadované dioptrii jsou již dostupné. Pravděpodobně šlo o krátký výpadek během naskladňování. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Toník P.

Nošení je bez jakéhokoli podráždění očí. Čočky mi připadají celých 14 dnů jako nové. U mě obrovská spokojenost.

jana mrazkova

dobry den děkuji za odpověd. mužu mít ještě dotaz jaky je rozdíl mezi normálními čočkami a sférickými? děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za dotaz. "Normální" čočky je spíš slangový výraz. Kontaktní čočky lze rozdělit na sférické, multifokální, astigmatické a barevné. Sférické čočky mají pouze dioptrii a korigují krátkozrakost a dalekozrakost. Multifokální čočky mají dioptrii a adici - korigují presbyopii. Torické čočky pak mají dioptrii, cylindr a osu a korigují astigmatismus. Barevné čočky jsou dioptrické a nedioptrické. Můžete se setkat také s pojmem asférické čočky - ty mohou spadat do všech výše uvedených kategorií a jde o jejich design, který má specifické vlastnosti. Pokud jsme neodpověděli na Vaši otázku tak, jak jste si představovala, určitě nám ještě napište. Zatím přejeme hezký den.

Zuzana

Čočky mi vyhovují. Nenašla jsem na nich nic špatného. Oko nijak nedráždí ani nevysušují.

Mrazkova jana

Dobry den chci si objednat cocky protoze uz dlouho nosim bryle a sou nekdy neprakticke. Vim dioptrie ale nevim jak zadat zakriveni std.podle ceho se to zadava? Diky janca

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, díky za dotaz. Průměr a zakřivení kontaktní čočky se řídí podle parametrů oka. Tyto parametry Vám sdělí Váš lékař či kontaktolog po vyšetření. Oko je samozřejmě schopné tolerovat odchylky. Jak velké už záleží na konkrétním nositeli. Některé kontaktní čočky mají pro průměr i zakřivení pouze jednu hodnotu, u některých typů a značek čoček lze vybírat z více hodnot. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Lenka Striešková

Dobrý deň, už asi 4 roky nosím kontaktné šošovky Avaira, vyhovujú mi a je to aj preto, že mám malý cylinder na jednom oku (0,25) a tento mi vďaka svojmu materiálu vyrovnávajú. Nakoľko sa ich výroba zastavila, hľadám nový typ a chcem sa spýtať, či tieto šošovky (TopVue Premium) tiež môžu vo vyrovnaní cyklindra pomôcť, prípadne či existujú ďalšie značky s podobným efektom. O šošovkách Avaira Vitality viem, ale cena je pre mňa privysoká. Ďakujem.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lenko, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky TopVue Premium Vám doporučujeme vyzkoušet. Mají asférický design, což znamená, že jejich zakřivení není kulovité, ale postupně se zplošťuje. Mnoho informačních pramenů uvádí, že právě asférický design je vhodný pro korekce nízkého astigmatismu. Navíc u kontaktních čoček TopVue můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme krásný den.
Wendy-Wendy

Rozhodně doporučuju. Lepší čočky jsem nikdy neměla možnost vyzkoušet. Kvůli nim zvažuji nadobro odložit brýle. Nechce se mi vůbec věřit, že jsem si nošení čoček tak oblíbila. Ale jsou fakt TOP :)

Pavel

Dobrý den , nyní používám 14dení čočky Acuvue oasys kde mají zakřivení 8.80 a průměr 14.00 je možné přejít na tyto s průměrem14.20 a zakřivení 8.60 ? děkuji za odpověď Pavel

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavle, díky za dotaz. Ani jeden z těchto rozdílů mezi kontaktními čočkami není mimo všeobecně danou tolerovanou normu. Abyste měl naprostou jistotu, že jsou nové čočky vhodné, je třeba je vyzkoušet. U kontaktních čoček TopVue je zavedena služba Garance vrácení peněz, která Vám takové vyzkoušení v pohodlí domova umožní. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.
Danča

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,používám čočky značky Switch Premier bc 8,6 ,dia 14,0,pwr -2,50. Chtěla bych vyzkoušet značku TopVue Premium,ale nabízíte průměr 14,20.Jak moc velký problem by to byl?Moc děkuji.

Zákaznický servis- Markéta
Dobrý den, Dančo, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky Switch Premier jsou naprosto totožné s kontaktními čočkami Biofinity. Daná optika má čočky zabalené do krabičky své značky. TopVue můžete určitě vyzkoušet. Tento rozdíl v průměru kontaktní čočky by Vám neměl působit žádné potíže. Kontaktní čočky TopVue neváhejte vyzkoušet. Pokud by Vám snad nevyhovovaly, můžete nám je vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Bára Kočková

POužívala jsem Acuvue 2, ale u nich byla zrušena výroba. Přešla jsem na tuto chytrou alternativu a jsem velmi spokojena. Děkuji za pomoc s výběrem :)

Nikita

nemůžu sehnat čočky s parametry 8.5. - 14.2. - 8..všechny prestali vyrábět a místo toho jsou nové ale s jinými parametry např. 8.6....nevím zda by mně v očích neřezaly.....je možno ještě vůbec krom jednodenních nějaké sehnat děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud trváte na zakřivení 8,50, v naší nabídce ho najdete u čtrnáctidenních TopVue Bi-weekly a měsíčních FREQUENCY XC. Zakřivení 8,60 by pro oči ale nemělo být problém. Můžete vyzkoušet například tyto TopVue Premium, u kterých je případně možné využít službu Garance vrácení peněz a navíc mají asférické zakřivení. Znamená to, že čočka není zakřivena kulovitě, ale postupně se zplošťuje. Její zakřivení se tedy mění a taková čočka má i lepší optické vlastnosti. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.
Tereza J.

Tyto čočky mi doporučila moje známá a musím říci, že jsou opravdu skvělé. Prostě skvělé čočky za skvělou cenu. :)

Iva Kroupová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je v těchto čočkách UV filtr. Nemohu to nikde vyčíst. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš dotaz, TopVue Premium nejsou vybaveny UV filtrem. Je tomu tak proto, aby byla zachována co nejvyšší propustnost kyslíku. Kontaktní čočka pokryje pouze část oka a je proto důležité chránit oči slunečními brýlemi, ať už máte čočky s UV filtrem, nebo bez. Pokud budete mít další otázky, napište nám Přejeme hezký den.

Marek Maša

Dobrý den, Používám čočky Avaira (6 čoček), Průměr: 14.20, Zakřivení: 8.50, Dioptrie: -3.00. Při objednávání nových jsem narazil na informaci, že již byla výroba těchto ukončena. Potřebuji proto poradit s náhradou...jsou tyto čočky "adekvátní" náhradou za Avaira (6 čoček)? Mají totiž jiné zakřivení. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Marku, děkujeme za Váš dotaz. Je to skutečně tak, jak píšete. Výrobce ukončil výrobu čoček Avaira. Čočky TopVue Premium by měly být adekvátní náhradou, ale záleží na Vašich očích, jak nové čočky přijmou. Nemusíte mít strach ze zbytečně vynaložených finančních nákladů. Pokud by Vám snad čočky nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Přejeme krásný den.
Kristýna Vaňková

Dobrý den, lze užít Garanci vrácení peněz na 2 balení těchto čoček? Na každém oku mám jiné dioptrie. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kristýno, děkujeme za Váš dotaz. Pokud budou dodrženy podmínky služby Garance vrácení peněz a budou z každého balení vráceny 4 čočky (celkem 8), můžete službu uplatnit. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Přejeme hezký den.
Jan Kosík

Dobrý den, je informace o dodání čoček -2,75 za 9-10 týdnů správná? Hodily by se mi trochu dříve ... Děkuji za informaci.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, děkujeme za Váš dotaz. Naskladnění čoček předpokládáme během příštího týdne. Informace ohledně dostupnosti se budou v systému aktualizovat co nevidět. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Barbora

Dobrý den, mohu se prosím Vás zeptat, jestli tyto čočky TopVue Premium mají také ty zaoblené a ztenčené okraje? Děkuji B.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Barboro, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Premium mají velmi tenké okraje,které zajišťují pohodlí při nošení. Díky poměrně vysokému obsahu vody jsou čočky příjemné a přizpůsobivé. Pokud se ptáte na technologii Radial Edge, ta zde při výrobě použita není. Přejeme hezký den.

Jitka

Nejlepšé čočky opravdu premiové kvality. Vyzkoušela sem jich už hodně, ale tyhle mi sedí opravdu nejlíp. Doporučuji.

Olina Dukelská

Zdravím. Čočky na 14dnů můžu vřele všem doporučit. Vyhovují mi po všech stránkách. V očích je necítím a péče není nijak náročná. Je to pár minutek denně. Navíc se mi nikdy žádné čočky takhle snad nenasazovaly. Určitě budu nosit ještě hodně dlouho!

Helena

TopVue Premium, t.j. skvělý poměr cena výkon, doporučuji. Pro můj dotaz k barevným čočkám podobných parametrů,doplňuji Průměr: 14.20, Zakřivení: 8.60, Dioptrie: -1.75, Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Heleno, děkujeme za Váš dotaz. Vzhledem k tomu, že Vám vyhovují čočky značky TopVue, doporučujeme Vám barevné TopVue Color. Můžete si vybrat jednodenní nebo měsíční variantu. Obecně platí, že světlé barvy očí se překrývají snadněji než barvy tmavé. Výsledný efekt pak záleží na přirozené barvě očí, světelných podmínkách a také na zvolené barvě doplňků. U obou typů čoček platí služba Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Helena Hrušková

Dobrý den, nepravidelně používám čočky TopVue Premium, které jako jedny z mála snáším, po laserové operaci, mám příliš plochou rohovku. Dotaz zní, zda v podobném provedení pro diop.hodnotu -1, existují i čočky barevné. Které by jste navrhovala, ráda vyzkouším. (mé tmavě hnědé oči - čočka modrá)

Martina F

Jako náhrada mých dosavadních čoček slouží perfektně. Cena je příznivá a mé oči jsou spokojené a celý den v pohodlí. Určitě můžu čočky s čistým svědomím doporučit

Zuzana S.

Za tu cenu jsou přímo geniální. Vůbec je necítím. Krásně přilnou, nikam nesjíždí a nemám z vůbec unavené oči.

Libuše

Dobrý den, chtěla bych se zeptat průměr čoček. U tohoto typu čočky je psán průměr 14,20....já doposud měla jen čočky Biofinity s průměrem 14,00....je v tom velký rozdíl, může mi to ublížit? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Libuše, děkujeme za Váš dotaz. Obecně se uvádí, že rozdíl v průměru do 0,20 by neměl při nošení působit potíže. Jde ale o osobní pocit nositele, takže před vyzkoušením čoček nebudete mít jistotu nikdy. Přechod na jiný typ čoček s sebou vždy nese určitá rizika, u TopVue Premium můžete využít služby Garance vrácení peněz a nemusíte se bát promarněné finanční investice. Přejeme hezký den.
Monika Šafaříková

Přijdou mi jemné a kvalitní. Žádné nepříjemné pocity v očích a při manipulaci/nošení se netrhají.

Marie Libichová

Dobrý den, poradili byste mi náhradu za Acuvue Advance se zakřivením 8.7? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Marie, děkujeme za dotaz. Vyhovující náhradou by měly být čočky TopVue Premium a Acuvue Oasys. Při změně čoček je vždy malé riziko, že Vám nové čočky nebudou vyhovovat. Jde o individuální záležitost a vždy je nutné kontaktní čočky vyzkoušet. U čoček TopVue můžete využit službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
Brož David

Já jsem s nimi teda nnadmíru spokojený. Žádné zhoršené vidění nebo jiné potíže.

Kateřina

Dobrý den, doposud jsem používala Acuvue Advance Plus (14 denní) se zakřivením 8,3. Tyto Topvue čočky se nabízejí pouze se zakřivením 8,6. Je to v pořádku, budou mi čočky sedět? Děkuji. Kateřina

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, čočky jsou velmi přizpůsobivé, ale je možné, že rozdíl pocítíte. U čoček TopVue Premium můžete využít Garanci vrácení peněz. To znamená, že můžete čočky vyzkoušet a pokud ucítíte nepohodlí a nebudete spokojená, zašlete nám je dle platných podmínek zpět. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Petr

Dobrý den, mohu mít dotaz - většina kontaktních čoček co jsem našel je pouze do -12D, existuje na trhu nějaký výrobce, který vyrábí i s vyšší zápornou dioptrickou hodnotu, než je -12D? Pokud ano, tak mohli byste mi nějaké čočky doporučit, aby byli co nejvíce podobné už dále nevyráběným Acuvue Advance Plus resp. těmto TopVue Premium? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Petře, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel čočky s těmito parametry jsou vyráběny zřídka. V naší nabídce čtrnáctidenních čoček produkt ze stejného materiálu s těmito dioptriemi není. Můžeme Vám doporučit měsíční kontaktní čočky, které jsou svými parametry velmi příbuzné Vámi dosud nošeným čočkám a nabízí dioptrie od -12,5 do -20.00. Jsou to čočky Biofinity XR. Nemůžeme Vám bohužel zaručit, že Vám budou čočky 100% vyhovovat. Přechod na jiné čočky s sebou vždy nese určitá rizika. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
Barbora

Zdravím, nevadí v těchto čočkách občasné přespání? někdy s nimi usnu třeba po obědě nebo v podvečer, a zatím žádné problémy s tím nemám. díky

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Barboro, občasné přespání by Vám potíže dělat nemělo, kontinuální nošení ale výrobce nedoporučuje. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Jitka

Dobrý den,mám otázku ohledně čoček,je v pořádku že na čočce je videt takový kroužek když si je sundám?nebo je to nějaká vada?Předem děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Jitko, pokud kroužek vidíte na čočce po jejím vyndání z oka, je možné, že se jedná o usazeniny, které se na čočce tvoří při jejím nošení. Vyzkoušejte čočku pomocí roztoku mechanicky vyčistit, pak by měly usazeniny zmizet. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Pavel

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi těmito a Elite? které z nich jsou lepší, pokud mám teď dioptrie -3.25 a zakřivení 8.4? díky

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Pavle, zásadní rozdíl je v doporučené době výměny a použitém materiálu při výrobě. TopVue Elite jsou denní čočky z hydrogelového materiálu a TopVue Premium jsou čtrnáctidenní čočky ze silikon-hydrogelu. Které čočky jsou lepší se nedá jednoznačně říci, záleží na Vašich preferencích a Vašich předešlých zkušenostech s čočkami. Můžete čočky objednat tzv. na zkoušku a pokud nebudete spokojen, můžete využít Garance vrácení peněz a čočky vrátit. Platné podmínky naleznete v našem Informačním portálu nebo u zmíněných čoček. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Emka

Přešla jsem na ně z čoček Acuvue, protože mě začaly řezat v očích. Premia mi přijdou o dost lepší, v podstatě ani nevím, že na oku něco mám. Navíc za celou dobu nošení jsem na ně ani jednou nemusela vytahovat kapky.

Petra

Dobrý den, prosím, kolik procent vody obsahují tyto čočky? Mockrát děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Petro, výrobce u těchto čoček uvádí obsah vody 45 %. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Lenka

dobrý den, potřebovala bych poradit. už víc jak 10 let používám acuvue advance, nejdříve hydraclear, poté co ukončili jejich výrobu, tak acuvue advance plus. Doporučujete přejít na tyto čočky, avšak já k jinému výrobci než Johnson&johnson, nemám takovou důvěru. V čem spočívá tedy rozdíl mezi těmito čočkami a Acuvue Oasys, případně existuje jiná varianta od J&J místo advance plus? Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Lenko, oboje kontaktní čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který se vyznačuje velkou propustností kyslíku. Acuvue Oasys jsou určeny pro nositele, kteří trpí pocity suchých očí a jsou výrobcem určeny jako nástupce Acuvue Advance Plus. TopVue Premium jsou velmi vhodné pro citlivé nositele. Mají velmi tenké okraje a zabraňují vysušování oka. U těchto čoček navíc poskytujeme službu Garance vrácení peněz, pokud Vám tedy čočky nebudou vyhovovat, můžete nám je dle platných pravidel zaslat zpět. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Katka

Dobrý den, čočky jsem měla pouze jedinkrát, před více než 13ti roky, kdy mně bylo 33 let. Jinak stále nosím brýle. V součásné době mám dioprtie minus 2,15 levé a minus 2 pravé oko. Navíc s roky mám problém, že na blízku (přečtení např. etiket na výrobcích) zaostřím pouze, když brýle sundám z očí. Chtěla bych čočky občas začít nosit. Jsou pro mně vhodné? Pokud ano, které byste mně doporučila? Na důkladném vyšetření u očního MUDr jsem byla cca 3 roky zpět - vše zásadní bez probému. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Katko, ano i pro Vás jsou kontaktní čočky vhodné. Ve Vašem případě bych Vám ale doporučila zajít na kontrolu k očnímu specialistovi, měla byste ho navštěvovat pravidelně 1-2krát ročně. Pokud si ale budete chtít zakoupit kontaktní čočky dle současných hodnot, jsou pro Vás vhodné i tyto TopVue Premium. Stačí zadat dioptrie do příslušných kolonek (přidejte ještě jeden řádek kliknutím na přidat parametry pro druhé oko). Navíc, pokud Vám kontaktní čočky nebudou vyhovovat, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za dotaz a neváhejte se na nás znovu obrátit. Hezký den.

Martina Nedorostová

Dobrý den, pravé oko mám 5,25 dioptrií, levé okno 5,5, cylindr 0,25 a osa 53st. Můžete mi prosím poradit jaké čočky pořídit? děkuji moc za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Martino, dle hodnot, které jste uvedla Vám byl naměřen tzv. astigmatismus. Vzhledem k tomu, že jsou ale hodnoty velmi nízké a kontaktní čočka koriguje zrak z menší vzdálenosti než brýle, doporučila bych Vám zakoupit sférické kontaktní čočky. To jsou i tyto TopVue Premium. Při zadávání se tedy budete řídit pouze hodnotou dioptrie. Pokud jsou ale hodnoty, které uvádíte, určeny pro brýlová skla, měla byste pro kontaktní čočky objednat hodnoty lehce odlišné, pro pravé oko +5.50 a pro levé +5.75. Pokud jsou hodnoty naměřeny pro kontaktní čočky objednejte pro pravé +5.25 a pro levé +5.50. Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátila a přejeme Vám hezký den.

jakub

dobrý den mám dotaz mam dioptrie levé oko -9 CYL-1 OX AD 0 pravé oko -8 CYL 0,0 0X AD 0 Které bych měl objednat ? Díky

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Jakube, dle parametrů, které jste uvedl vidím, že na levém oku Vám byl naměřen tzv. astigmatismus, který je třeba korigovat pomocí astigmatických (torických) kontaktních čoček. Na pravém oku ale astigmatismus naměřen nebyl, tudíž pro pravé oko je vhodné oční vadu korigovat pomocí sférických kontaktních čoček. Z těchto důvodu budete muset zakoupit dva druhy čoček. Pro tuto kombinaci Vám mohu doporučit kontaktní čočky TopVue Premium pro pravé oko a TopVue Premium for Astigmatism pro oko levé. U této značky čoček navíc poskytujeme službu Garance vrácení peněz, tudíž je možné čočky vrátit, pokud Vám nebudou vyhovovat. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den

Žaneta Macková

Dobrý den, chci se zeptat, jestli plánujete na tyto čočky nějakou akci nebo slevu, ráda bych si koupila větší zásobu. děkuji

Zákaznický servis - Martina
Dobrý den, Žaneto, akce a slevy na kontaktní čočky a jiné produkty střídáme, abychom vyšli vstříc každému zákazníkovi. V současné době Vám akci na tyto kontaktní čočky nabídnout nemohu, ale sledujte naše novinky či profil na Facebooku, kde současné akce a slevy zveřejňujeme. Ušetřit na kontaktních čočkách TopVue Premium můžete nyní při objednání spolu s roztokem ve výhodném balíčku TopVue Premium + roztok Gelone 360 ml. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.
Markéta

Dobrý den, váhám mezi kontaktními čočkami TopVue Premium a TopVue Bi-weekly. Jaký je mezi nimi praktický rozdíl? Nalézám rozdíl v propustnosti kyslíku a u TopVue Premium není uveden UV filtr - skutečně čočky novější generace nemají žádnou ochranu? Jaké z nich byste mi doporučili (převážně na sport)? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den,

obě čočky jsou čtrnáctidenní. Kontaktní čočky Topvue Premium mají tenčí okraje a jsou vhodné i pro citlivější nositele, kterým většinou vyhovuje více i materiál silikon-hydrogel, ze kterého jsou tyto čočky vyrobeny. TopVue Bi-weekly mají vyšší obsah vody a jsou to čočky hydrogelové. UV filtr čočky nemají, nezapomínejte ovšem na to, že kontaktní čočky zakrývají pouze část oka, a tudíž je nutné nosit i sluneční brýle. Jaký materiál Vám bude více vyhovovat zjistíte až vyzkoušením. U obou těchto čoček momentálně nabízíme garanci vrácení ceny. Pokud Vám nebudou vyhovovat, stačí je dle podmínek zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Jakub Procházka

Dobrý den. Už několik let používám čočky Acuvue advance Plus. Dioptrie -3.50, zakřivení 8.3, průměr 14. Bohužel už se však asi přestaly vyrábět a já nevím jestli bych mohl například používat tyto TopVue Premium. Když však zadám parametry na -3.50 tak mi zakřívení automaticky skočí na 8.60 a průměr 14.20 tak vůbec netuším jaká varianta čoček by byla nejlepší. Můžete poradit ? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

čočky TopVue Premium se vyrábějí pouze v těchto parametrech, ale doporučujeme je vyzkoušet. Jsou vhodnou náhradou čoček Advance Plus a navíc u nich nabízíme garanci vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Jana Krejčí

Dobrý den, několik let používám kontaktní čočky Acuvue. Nyní mám řadu Advance plus dioptrie -8,5 a zakřivení 8,3, průměr 14. Druhé oko je stejné pouze s rozdílem, že dioptrie má 8. Bohužel už nejdou objednat. Poradíte mi prosím náhradu? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den,

bohužel výrobce neurčil žádného přímého nástupce těchto čoček. Proto nabízíme čtrnáctidenní čočky TopVue Premium, které jsou ze silion-hydogelového materiálu, speciálně upraveného tak, aby čočky poskytovaly vyšší komfort nošení. Navíc u nich garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Petra

Dobrý den, zajímalo by mě, z jakého materiálu jsou čočky vyrobeny (ve smyslu Galyfilcon A, apod.) Bohužel mne tyto čočky často z ničeho nic začnou pálit a po konzultaci s mou oční specialistkou jsme došly k závěru, že by to mohlo být materiálem. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

materiál, použitý k výrobě těchto čoček je Innofilcon A s HA.

Romana

Dobrý den, chystám se vyzkoušet tyto čočky, avšak mají jiné zakřivení i průměr než čočky, které používám teď (mám Acuvue Oasys). Vím, že je možnost vrácení peněz, pokud pošlu 4 čočky zpět. Avšak chtěla bych se zeptat, jak je to s vrácením peněz, pokud si koupím výhodný balíček - 1x balení těchto čoček + roztok Gelone za 678 Kč. Stačí tedy pak poslat zpět pouze 4 čočky a vy byste mi vrátili 449 Kč (původní cenu čoček bez roztoku), pokud by mi čočky neseděly? Nebo co by bylo třeba zaslat zpět a kolik byste mi vrátili? Předem děkuji za odpověď :)

Zákaznický servis

Dobrý den,

v rámci garance vrácení ceny opravdu stačí poslat 4 čočky, i když původně byly čočky součástí výhodného balení s roztokem. Vracíme celou cenu čoček, tedy 449,- Kč.

Gabriela

Dobrý den Měla bych zájem o tyto čočky. Parametry až na průměr jsou stejné jako u těch co používám nyní. Je velký problém když je průměr čočky 14,2 a já mám dle optika 14? Bylo by možné používat tyto kontaktní čočky? Děkuji za odpověd.

Zákaznický servis

Dobrý den,

ano, tyto čočky můžete objednat, rozdílný průměr není problém. Doporučujeme je vyzkoušet, většina zákazníků je spokojených. Navíc u nich garantujeme vrácení peněz - pokud by Vám nevyhovovaly, postačí vrátit čtyři čočky a vrátíme Vám celou sumu na účet.

Renata Apeltauerová

Dobrý den, používám kontaktní čočky Acuvue Advance plus se zakřivením 8,3. Vámi doporučovaná náhrada má ale zakřivení 8,6. Neumím posoudit, jak velký je to rozdíl? Jsou tyto čočky pro mě jak náhrada vhodné? Odjíždím ve čtvrtek na dovolenou a nemám bohužel čas experimentovat. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce žádnou náhradu za čočky Acuvue Advance Plus neurčil. Nabízíme tedy alternativu čtrnáctidenních čoček k vyzkoušení. Rozdílné zakřivení není problém, doporučujeme je vyzkoušet. Pokud Vám nebudou vyhovovat, postačí vrátit 4 čočky a vrátíme Vám plnou cenu.

David Jelínek

Dobrý den, odebíral jsem od vás čočky Acuvue Advance plus při zakřivení 8,50. Nový typ čoček nabízí pouze zakřivení 8,60. Je to velký rozdíl? Snesu je bez obtíží? Díky za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, zda tyto nové čočky snesete bez obtíží nedokážeme dopředu říct, zjistíte to až vyzkoušením. Jedná se o nové čočky, dobře přilnavé k oku. Potíže by tedy rozdíl zakřivení neměl způsobovat. Jejich nákup Vám můžeme doporučit, protože u TopVue Premium nyní garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Lenka Rusová

Dobrý den, už 24 let nosím dennodenně čočky. Problémy jsem začala mít před rokem. Potřebovala bych silikonové čočky. Existují jen silikonové? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

pouze silikonové čočky nemáme. Vyrábí se čočky silikonhydrogelové.

kunovska

Dobrý den, mám zájem otestovat 14 denní kont. čočky. P: +3,5, L:+3,0 Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, v tom případě jsou tyto čočky nejvhodnějším adeptem k vyzkoušení. Garantujeme u nich vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly. Stačí tedy objednat, vyzkoušet, případně vrátit.

Regina Lukášová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento druh kontaktních čoček obsahuje nějakou UV ochranu.

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto čočky neobsahují žádný UV filtr.

Kateřina Horáčková

Vidím, že jsem u svého dotazu napsala špatné zakřivení. Je to 8,7.

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce neurčil žádného přímého nástupce těchto čoček. Obecně se soudí, že lidské oko bývá schopno malé odchylky v průměru a zakřivení čoček bez problému tolerovat, navíc u těchto nových čoček již není nutné tyto parametry hlídat. Kontaktní čočky TopVue Premuim si však můžete díky garanci vrácení peněz objednat pouze na zkoušku – když Vám nebudou sedět, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

Kateřina

Dobrý den, nosila jsem Acuvue advance Plus - dioptrie -3,5 a -2, zakřivení 8, dia 14.00, ale jejich výroba byla zastavena. Můžete mi, prosím, doporučit nové? Jak je to se zakřivením? Děkuji a přeji hezký den. Kateřina H.

Michaela Pavelková

Mám zakřivení 8,3 nemůžu už skoro žádné čočky najít, vadí jiné zakřivení?

Zákaznický servis

Dobrý den, oko dokáže tolerovat rozdíly zakřivení a čočky mají asférický design, takže se dokáží lépe oku přizpůsobit. U čoček TopVue Premium navíc nyní garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Veronika

Mé první čočky a hned trefa do černého! Netlačí, jsou měkké, nevysušují se a lehce se aplikují.

Filip

Dobrý den, chtěl jsem se, prosím, zeptat, kolik procent vody mají tyto čočky? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto kont.čočky obsahují 45 % vody.

Jaroš

Na rozdíl od jinačích čoček je v oku snáším velmi dobře. Doporučuji!

Dana Kozubová

Dobrý den,nevyrábí se tyto čočky i jako měsíční? Mám na jedno oko torickou čočku a od této značky je měsíčný,ale normální dioptrie jen čtrnáctidenní?

Zákaznický servis
Dobrý den, kont.čočky TopVue Vám můžeme nabídnout měsíční TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism. Čtrnáctidenní verzi nabízíme na webu také TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism. Můžete se podívat na celý přehled sortimentu TopVue.
Ondřej

Dobrý den, jsou tyto čočky taktéž se ztenčenými okraji jako TopVue Bi-weekly?Díky.

Zákaznický servis

Dobrý den,

každá kont.čočka je z jiného materiálu, okraje proto rozhodně stejné nemají. Velký rozdíl mezi tloušťkou okrajů obou těchto čoček ale není.

Jindra

Pohodlné a bezproblémové čočky a snesu v nic i odpolední šlofíček.

Karolina S.

Čočky dorazily druhý den, velká spokojenost. Přecházím s Acuvue Advance, které končí. Řekla bych, že Topvue Prémium jsou ještě lepší. Doporučuji.

Michal Peterka

dobrý den, děkuji, objednávka dorazila rychle a v pořádku, čočky sedí a vyhovují... ostatním doporučuji

Andrea Hviščová

Dobrý den, je možno vrátit 2 nerozbalená balení kont. čoček, když už nemám fakturu? Jediný důkaz o koupi z Vašeho portálu mám na emailu a to potvrzení objednávky z 21.7.2015 Děkuji za informaci

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky lze vrátit i takto, prosíme však, připojte d balíčku s vracenými čočkami vytištěnou kopii potvrzovacího e-mailu. Děkujeme

Natálie Dvořáková

Dobrý den, tyto čočky jsem si zakoupila zhruba před třemi týdny a zatím si je nemohu vynachválit...vůbec o nich nevím a je s nimi daleko lepší zacházení než s těmi co jsem měla předtím. teď navíc koukám že je tu ještě balíček s roztokem za lepší cenu.bezva.

Alena

Dobrý den, používám čočky ACUVUE OASYS, zakř. 8,4, ale nevyhovují mi (trhají se), můžu přejít na tyto? Díky.

Zákaznický servis

Dobrý den, TopVue Premium mají sice rozdílný parametr zakřivení (8.6), ale lidské oko je zpravidla schopno takovouto malou odchylku tolerovat. Na čočky TopVue Premium navíc poskytujeme garanci vrácení peněz. Můžete si je tedy bez obav objednat pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, obdržíte zpět své peníze.

Michaela Konfrštová

Dobrý den, používám kontaktní čočky se zakřivením 8.4 a o průměru 14.0. Jsou pro mě TopVue Premium vhodné?

Zákaznický servis

Dobrý den, TopVue Premium se sice svými parametry průměru a zakřivení mírně liší, avšak takto malou odchylku zpravidla lidské oko bez problémů snáší. Na čočky TopVue Premium poskytujeme garanci vrácení peněz - můžete si je tedy objednat pouze na zkoušku. Pokud Vám čočky nebudou "sedět", obdržíte své peníze zpět.

Iva

Dobrý den, doposud jsem používala čočky se odlišným zakřivením 8.50. Myslíte, že by tyto mohly padnout?

Zákaznický servis

Dobrý den, takto malý rozdíl v zakřivení nepředstavuje zpravidla žádný problém. Kontaktní čočky TopVue Premium si můžete bez obav objednat pouze na zkoušku, kdy uvidíte, zda Vám padnou, či nikoli. Na čočky totiž poskytujeme garanci vrácení peněz. Pokud Vám tedy čočky vyhovovat nebudou, jednoduše je stačí zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši.

Michaela Šimánková

Potvrzuji, zkoušela jsem Acuvue Advance i Acuvue Oasys a tyhle jsou mnohem lepší. Doporučuji.

Sára Hamrová

Značku jsme změnila z Acuvue Advance, které se přestaly vyrábět, a musím říct: "ještěže tak" :-))) Ve 14tidenních čočkách už moc na výběr není a tyhle jsou kvalitativně o řád výš. Abych čočky nasadila ráno v 6 a vyndala je devět večer, toho jsem se nikdy nenadála.

Diana Mevaldová

Maximální spokojenost. Moje třetí čočky a s odstupem nejlepší. Vřele doporučuji.

Andrea Hviščová

Dobrý den, používala jsem jednodenní Top Vue daily (voda 58 % a kyslík 26 Dk/t) vydržela jsem v nich jen večer, tj. např. 5 hodin, a během toho jsem musela neustále promrkávat, oko bylo suché. Nyní se dívám na novější variantu Top Vue Air (voda 45 %, kyslík 100 Dk/t) znamená to, že oko už by nemuselo být při takové propustnosti kyslíku suché? Porovnávám ještě s Top Vue Premium, kde je kyslík 104 Dk/t,ale chybí informace o vodě. které z těchto dvou (Air nebo Premium) by mohly být pro mě pohodlnější, při pocitu suchosti oka? Děkuji za doporučení

Zákaznický servis
Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Premium rovněž obsahují 45 % vody, tyto čočky Vám můžeme vřele doporučit, neboť díky vysoké propustnosti kyslíku v kombinaci se značným obsahem vody udržují oči v pohodlí po celou dobu nošení. Pro zvýšení hydratace doporučujeme tyto čočky kombinovat s roztokem Gelone, který díky obsahu kyseliny hyaluronové udržuje čočky potřebně vlhké a oku příjemné po celý den.
katarina

dobry den, pouzivam cocky acucue advance plus zakrivenie 8.3, priemer 14. Mohla by som prejst na znacku top vue premium so zakrivenim 8.6 a priemerom 14.2 ? vdaka

Zákaznický servis

Dobrý den, takto malá změna průměru a zakřivení by neměla způsobovat obtíže. Čočky Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že Vám čočky nebudou sedět, nám je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Viktor Milichovský

dobrý den, tyto čočky se mi zdají mnohem lepší než acuve advance, které jsem nosil předtím, ale teď koukám že sou tu i v balíčku s roztokem, kde se ušetří. to sem si předtím bohužel nevšiml..

Radek

Velká spokojenost! Je vidět, že se výrobci snaží a technologie se posouvají kupředu. 16 hodin v kuse a naprosto bez problémů!

Marika

Dobrý den, mohla bych vyzkoušet tyto čočky když mám zakřivení 8.50? díky

Zákaznický servis

Dobrý den, jde o velice malý rozdíl zakřivení, který by neměl představovat problém. Čočky můžete bez obav vyzkoušet, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že by Vám z jakéhokoli důvodu neseděly, nám je jednoduše zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši.