TopVue Premium for Astigmatism (1 čočka)

attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
289 Kč

106 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 20 x

Komentáře

Přidat komentář

Vladislav

dobrý den mám p.oko dioptrie -0,75 cyl.0,75 osa150° a levé oko diop 0,75 cyl 0,25 osa 20° dočetl jsem se, že při nízkém cylindru do 0,5 nepotřebuji čočku s cylindrem, protože to oko dokáže do korigovat díky přirozenému slznému filmu a mohla by být čočka s 0 cylindrem. Na brýlích mi to jsou schopni dobrousit na 0,25cyl , ale torickou čočku s 0cylindrem jsem nikde nenašel, mohli byste mi poradit jakou zvolit pro levé oko ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Vladislave, díky za Váš dotaz. Na levém oku je cylindr tak nízký, že s ním není možné počítat ani při přepočtu z torických čoček na čočky sférické. Doporučili bychom Vám tedy čočky pouze s dioptrií. U všech naměřených hodnot jste neuvedl znaménka, ale pokud jsou všechny hodnoty minusové, pak pro levé oko doporučujeme čočku s dioptrií –0,75. Můžete vyzkoušet čočky TopVue Air, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Když budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Barbora Zídková

Dobrý den, Markéto, reaguji na Vaši odpověď. Už rok nosím čočky TopVue Air for Astigmatism. Vždy jsem s nimi byla velice spokojená. V prosinci mi u očního bylo naměřeno více dioptrií. Objednala jsem tedy nové čočky s více dioptriemi a v podstatě od té doby bojuji s tím, že na levé oko není ostrost taková na jakou jsem před tím byla zvyklá nebo tak jako mám ostrost u brýlí.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Barboro, díky za doplnění informací. Ve Vašem zákaznickém účtu jsem si našla adresu a pokud je aktuální, doporučila bych Vám návštěvu v naší partnerské optice Optika24.cz. Na stránkách najdete kontakt i online formulář pro objednání. Bude vám k dispozici kontaktolog, který Vám umožní vyzkoušet čočky s jinými parametry a případně doporučí vhodnou úpravu hodnot. Je to lepší varianta, než doporučovat úpravy parametrů takhle „naslepo“. Kdybychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Barbora Zídková

Dobrý den, na brýlích mám dioptrie P= -4,5, cyl -0,75 osa 0°, L= -2,5 cyl -1,0 osa 160°. V optice mi doporučili objednat hodnoty pro čočky P= -4,25 cyl -0,75 osa 0° a L= -2,25 cyl -0,75 osa 160°. V brýlích vidím dobře, bohužel s čočkami mám problém. Už jsem jednou v optice byla kvůli změně dioptrií jelikož na levé oko vidím s čočkami hůře, trochu rozmazaně a celkově cítím v čočkách levé oko slabší. Doporučili mi tedy na levé oko dioptrie -2,5 cyl -0,75 a osa 160°. Trochu to pomohlo, ale stále to není při delším nošení uplně komfortní a na levé oko nevidím zcela ostře tak jako na pravé. Doporučili byste mi prosím jaké hodnoty si mám zkusit objednat? Předem děkuji, Bára

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Barboro, díky za Váš dotaz. Poradili bychom Vám velice rádi, ale bohužel nebudeme mít lepší odhad než v optice. My vám bohužel na dálku nemůžeme změřit oči. S úpravou hodnot pro pravé oko souhlasíme – dioptrii –4,25, cylindr –0,75 a osu 180° (stejná jako 0°) bychom volili také. U levého oka bychom ihned volili dioptrii –2,25 cylindr –0,75 a osu 160°. Jaké kontaktní čočky jste v optice dostala na vyzkoušení? Vliv na ostrost vidění může mít v některých případech i materiál čoček, průměr a zakřivení. Pokud chcete, můžete vyzkoušet tyto TopVue Premium for Astigmatism a uvidíte, zda bude vidění bezproblémové. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Angelika

Dobry den, muzu poprosit o pomoc mam diop.na brylich na pravem -1,5 , -1,25cyl a osa 165 a na levem -1,75 , -1,25cyl a osa 7 prepocitava se to jinak na cocky dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Angeliko, díky za Váš dotaz. U Vašich parametrů by mělo stačit upravit pouze osu. Pro pravé oko tedy dioptrie –1,50 cylindr –1,25 a osa 160° a pro levé oko dioptrie –1,75 cylindr –1,25 a osa 10°. Balení po 1 kuse je skvělá volba na vyzkoušení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Denisa Buchtová

Dobrý den smím se zeptat jaký si mám vybrat cyl. Když mám - 1,0 a vy máte v nabídce 0,75 nebo 1,25?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, díky za otázku. Kontaktní čočky nejsou vyráběny v tolika parametrech jako torické brýlové čočky. U kontaktních čoček se musí často dělat úpravy. Úprava cylindru se odvíjí od hodnoty naměřené dioptrie. Napište nám prosím všechny parametry, které Vám oční specialista naměřil. Zatím díky a mějte hezký den.

Lída

Zkušení nošení bylo příjemné i pohodlné. Viděl jsem ostře. Bylo to fajn a pro mě první zkušenost s čočkami.

Kateřina Krejčíková

Dobrý den, mám naměřeno na levé oko 3 dioptrie a 100 osa, bohužel nemůžu nikde vyčíst cylindr. Zkusila jsem si objednat cylindr -2,25 a nevidím vůbec. Je na to nějaká tabulka? Děkuji :-) Kačka

Zákaznický servis

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Hodnotu cylindru Vám musí sdělit oční specialista po měření. Tyto hodnoty není možné vyčíst nebo vypočítat z tabulek. Konzultujte tedy prosím hodnoty s Vaším očním specialistou. V případě, že pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

J. Stanton

Dobrý den, mám naměřeno na P: -5,5, cyl 1,5, AX 173 a na L: -4,75, cyl 1,50, AX 178. V optice mi doporučili torické čočky P: -5,0, cyl 0,75, AX 170 a na L: 4,25, cyl 0,75, AX 180. Když čočky nasadím, pravé oko je úplně ostré, levé ale nedokáže přesně doostřit. Navíc mám problém na blízko (a práce na PC je neúnosná), a po dvou dnech nošení mě totálně rozbolela hlava. Co s tím? Poradíte prosím? Doposud jsem nosila obyčejné čočky, -4,5 a -3,75, ale ty už jsou prostě slabé. Díky, s pozdravem Jarka

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jarko, díky za Váš dotaz. My Vám můžeme poradit pouze dle obecných přepočtových tabulek. Podle nich byste měla mít pro pravé oko dioptrii –5,25 cylindr –1,25 a osu 180°, pro levé oko pak dioptrii –4,50 cylindr –1,25 a osu 180°. Tyto parametry bychom Vám doporučili za předpokladu, že cylindry jsou naměřeny v minusových hodnotách. Tabulky jsou ale tabulky a skutečnost se může drobně lišit. V některých případech může vhodnost parametrů ovlivnit i materiál čočky a také její průměr a zakřivení. Oči jsou jedinečné a tak jsou jedinečné i jejich požadavky. Můžeme Vám doporučit vyzkoušet tyto TopVue, nebo se obrátit osobně na specialistu, který Vám doporučil nevyhovující čočky, problém s ním konzultovat a požádat o novou aplikaci čoček jiné značky či trochu jiných parametrů. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Filipová

U mě všechno v pořádku. Nošení je mi příjemné a vidím hezky ostře.

Inna Kadlčková

Já jsem spokojená. Objednávala jsem jich více, protože jsem si nebyla jistá přesnými hodnotami. Snadno jsem si sama doma ujistila, co je pro mě nejlepší. Jinak materiál a šetrnost k očím naprosto perfektní!

Bára

Dobrý den , chci se zeptat zda by vadilo kdybych si objednala tyto čočky se zakřivením 8,6 a průměrem 14,2 , když na čočkách od lékaře mám zakřivení 8,7 a průměr 14,5 ? Potřebovala bych je jen na dovolenou a nechce se mi kvuli tomu kupovat celé balení. Předem děkuji za odpověď :) Hezky Večer

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Báro, děkujeme za Váš dotaz. V zakřivení je rozdíl zanedbatelný, takže byste neměla pocítit nic nepříjemného. U průměru se doporučuje dodržet rozdíl do 0,20. To ale neznamená, že nemůžete čočky vyzkoušet. Můžou Vám vyhovovat i přes menší průměr. Kdyby ale náhodou vyhovující nebyly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, která je u čoček TopVue zavedena. Soustřeďte se také na vlastnosti materiálů čoček – především na obsah vody a propustnost kyslíku. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Míla Brož

Dobrý den, mám naměřeno PO: -1,0 dioptrie, -0,5 cylindr a 90 osu LO: -1,5 dioptrie. Poradíte mi prosím jaké čočky objednat? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Mílo, díky za Vaši otázku. Budou Vám zatím pro obě oči stačit sférické čočky pouze s dioptrií. Pro pravé oko dioptrie –1,25 a pro levé oko dioptrie –1,50. Doporučujeme Vám vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Premium, u kterých můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Lenka Řeháčková

Dobrý den, děkuji za možnost vyzkoušení. Balení po jednom kuse je super. Mělo by to udělat více značek. I když teď už nic zkoušet nepotřebuji :)

Kocarová

Pro mě byly čočky skvělá volba. Oči mi ještě nikdy nepodráždily a vidím naprosto ostře. Já chválím a doporučuji.

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám naměřeno -3,25 SPH, -3,0 cylindr a osa 15, druhé oko -3,25 sPH, -3,0 cylindr a osa 175. Ráda bych si objednala čočky, ale nejsem si jistá jaké, jelikož u svých posledních čoček mám napsáno: cylindr 2,25, osa 020 a D -3,5, prosím co přesně znamená D? Mohu si zakoupit klasicky čočky s dioptrie -3,25, cylindr -2,25 a osa 020? Děkuji předem za odpověď. Jana

Zákaznický servis

Dobrý den, Jano, díky za Váš dotaz. Pro kontaktní čočky musí být někdy parametry upraveny. Dle všeobecných tabulek by pro Vás měly být vhodné kontaktní čočky s dioptrií –3,00 cylindrem –2,25 osou 20° pro jedno oko a pro druhé –3,00 cylindr –2,25 a osa 180° pro oko druhé. Samozřejmě bude ideální, když se budete držet doporučení svého lékaře. Pokud se chystáte vyzkoušet tyto kontaktní čočky, můžete vhodnost parametrů vyzkoušet na tomto jednokusovém balení, nebo objednat balení 3 ks (případně 6 kusů), u kterého je možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Alina Zingerová

Dobrý den, mám předepsané hodnoty PO: sph -2,25; cyl -0,25; osa 140 a LO: sph -0,5; cyl -0,75 a osa 20. Poradíte mi, jaké si mám objednat čočky - zda pro jedno oko sférické a pro druhé torické, případně, zda sférické musím nějak přepočítat (když tam mám - sice malý, ale přece - cylindr)? Děkuji za odpověď. AZ

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Alino, díky za otázku. Budou to sférické čočky s dioptrií –2,25 pro pravé oko a torické čočky s dioptrií –0,50 cylindrem –0,75 a osou 20° pro levé oko. Určitě vhodnost parametrů nejprve vyzkoušejte na tomto jednočočkové balení. Pro pravé oko jsou TopVue Premium rovněž dostupné v jednočočkovém balení. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Dušan

Nošení úplně v pohodě. Vůbec jsem nečekal, že přechod na čočky budete takhle snadný. Mám z toho radost.

Veronika

Dobrý den, lékařka mi naměřila tyto hodnoty zraku OP -0,75, cyl -1,25 osa 25, OL -2,5 cyl -1,0 osa 147. Poprosila jsem jí o přepočet na kontaktní čočky, kde prý vše je stejné, jen u OL je to prý -2,5 cyl -0,75, je to tak správně? proč oko pravé zustává v přepočtu od ní stejné? A jak mám zvolit osu 25, když osy jsou jen 20 a pak 30? A v čem se liší čočky Top vue air a premium? Děkuji za radu

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za Váš dotaz. Je to přesně tak, jak Vám sdělila Vaše lékařka. Nejde ani tak o přepočet, jako spíš o přiblížení se k dostupným parametrům kontaktních čoček. Kontaktní čočky jsou standardně vyráběny s cylindrem –0,75, –1,25, –1,75… Parametry pro pravé oko není potřeba upravovat, protože jsou u kontaktních čoček dostupné. Pokud jde o osu, existují i kontaktní čočky, které nabízí hodnoty osy odstupňované po 5°, ale jsou poměrně dost finančně nákladné. Doporučili bychom Vám osu zaokrouhlit a vyzkoušet astigmatické čočky z řady TopVue, u kterých je možné případně využít službu Garance vrácení peněz. Pro pravé oko tedy zvolte dioptrii –0,75 cylindr –1,25 a osu 20°, pro oko levé dioptrii –2,50 cylindr –0,75 a osu 150°. TopVue Air for Astigmatism mají danou měsíční periodu výměny. TopVue Premium for Astigmatism jsou čočky s periodou výměny dva týdny a čočky se od sebe lehce liší propustností kyslíku a právě periodou výměny. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Vojta

Vidění napravují perfektně a nesvědí mě oči, takže můžu určitě ohodnotit na 5 z 5 :)

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.

TopVue Premium for Astigmatism nabízíme také v základním balení po 3 čočkách.

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. 

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení. 

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy. 

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat. 

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne