Garance vrácení peněz

TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

298 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) - 579 Kč (ušetříte 17 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Popis čoček TopVue Premium for Astigmatism

<TAGS_NOLINK >Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism jsou čtrnáctidenní torické kontaktní čočky korigující astigmatismus - balení po 3 čočkách. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.</TAGS_NOLINK >

TopVue Premium for Astigmatism nabízíme také v balení po 6 čočkách.

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků.

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy.

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat.

Vlastnosti - TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (56)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Klára

Dobrý den,ráda bych se zeptala prosím, mám hodnoty na pravém oku dioptrie -1,5;cyl. -1; osa 175 a na levém oku dioptrie -1,25;cyl. -1; osa 5. Jak správně zvolit hodnoty u čoček prosím?Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kláro, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -0,75 a osy 180°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 10°. Jestliže s torickými čočkami nemáte zatím žádné zkušenosti, pak bychom Vás rádi informovali, jak čočku správně nasadit na oko. Všechny torické čočky mají na sobě nepatrnou orientační značku (malá čárka). Tu si před nasazením na oko srovnejte tak, aby byla značka na pozici 6. hodiny. Tak si na oko čočku nasadíte vždy ve správné pozici osy. Dále bychom Vás rádi upozornili, že u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a Vaše investice za čočky by se Vám tak vrátila. A protože jde o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Matěj Vrba

Dobrý den mám dotaz jaké čočky bych měl vybrat když mám Pravé oko Dioptrická hodnota: 0.00 Cylindr: -2.50 Osa: 5 a Levé oko Dioptrická hodnota: 0.00 Cylindr: -0.50 Osa: 130. Děkuji a přeji hezký den

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Matěji, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, tak na levém oku máte cylindrickou hodnotu příliš nízkou a ke korekci tohoto oka budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček - TopVue Air s hodnotou dioptrie -0,25. Ke korekci pravého oka byste měl mít pak tuto torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie +0,00, cylindru -2,25 a osy 10°. Jestliže s torickými čočkami nemáte zatím žádné zkušenosti, pak bychom Vás rádi informovali, jak čočku správně nasadit na oko. Všechny torické čočky mají na sobě nepatrnou orientační značku (malá čárka). Tu si před nasazením na oko srovnejte tak, aby byla značka na pozici 6. hodiny. Tak si na oko čočku nasadíte vždy ve správné pozici osy. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám tyto čočky v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice za čočky se Vám tak vrátí. A protože se jedná o měsíční čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kateřina

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu, jaké čočky vybrat. Brýlový zápis je následující: Pravé oko: -1,25, Cyl -0,75, Osa 25 Levé oko: -1,00, Cyl -0,75, Osa 170 S čočkami již zkušenosti mám, před zjištěním astigmatismu jsem používala čočky biofinity, které mají stejné zakřivení, jako TopVue Premium, průměr však měly o 0,2 mm menší. Nebude to problém? Předem mockrát děkuji za radu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty budou potřebovat pouze upravit hodnotu osy u pravého oka na 30°. Při nákupu čoček tak zadáte pro pravé oko hodnotu dioptrie –1,25, cylindru –0,75 a osy 30°. Pro levé oko pak zadáte hodnotu dioptrie –1,00, cylindru –0,75 a osy 170°. Jestliže máte zkušenost s čočkami Biofinity a vyhovovaly Vám, můžete zvážit i jejich astigmatickou variantu Biofinity Toric se zakřivením 8,70 mm, průměrem 14,50 mm a stejným materiálem. Pakliže máte zájem o čtrnáctidenní čočky TopVue Premium for Astigmatism, pak z většího průměru nemusíte mít obavy. Důležitějším parametrem je zakřivení. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Petra Sedláčková

Jaký je rozdíl mezi Premium a Air ??

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hlavní rozdíl je ve frekvenci výměny. Tyto čočky jsou čtrnáctidenní, čočky TopVue Air for Astigmatism jsou měsíční. Jinak v obou případech jde o silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které mají shodné velikostní parametry. Jelikož se jedná o značku TopVue, která u vybraných balení nabízí službu Garance vrácení peněz, nemusíte se obávat vyzkoušet obě varianty. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Dominika

Dobrý den, měla bych zájem o čočky, ale také bych potřebovala poradit. Pravé oko - dioptrie -2,25, cylindr -0,75, osa 9 Levé oko - dioptrie -3,0, cylindr -0,75, osa 160 Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Dominiko, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 10°. Pro levé oko se nezmění nic a hodnota dioptrie tedy bude -3,00, cylindru -0,75 a osy 160°. Značka TopVue nabízí svým zákazníkům k vybraným balením službu Garance vrácení peněz (více informací v prokliku). Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Nezapomeňte, že se jedná o vícedenní čočky a budete potřebovat i roztok k péči. Celý sortiment univerzálních roztoků naleznete ZDE. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Daniela

Dobrý den, také bych potřebovala radu s volbou čoček. Pravé oko: -4.50, cyl: -1.75, osa 170. Levé oko: -5.25, cyl: -0.75, osa 180. Předem děkuju za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Danielo, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je nutné brýlový zápis upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25, cylindru -1,25 a osy 170°. U levého oka bude hodnota dioptrie -5,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyberete-li si ovšem torické čočky TopVue, můžete je v případě, že Vám nebudou vyhovovat, vrátit, a to díky nabízené službě Garance vrácení peněz. Nezapomeňte, že se jedná o vícedenní čočky a budete k nim potřebovat i roztok k péči. Z našeho sortimentu univerzálních roztoků, bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Lukáš

Dobrý den, poradíte mi prosím? Pravé oko -5.0 Cyl -1.50, osa 90 stupňů, Levé -3.75, Cyl -0.75 a osa 90 stupňů. Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Lukáši, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček je nutné nejprve brýlový zápis upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,75, cylindru -1,25 a osy 90°. U levého oka zůstávají hodnoty stejné, tedy dioptrie -3,75, cylindr -0,75 a osa 90°. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete tak o své peníze. Jelikož jsou tyto čočky vícedenní, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok určený k péči. Z našeho sortimentu univerzálních roztoků bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. Pokud budete mít další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Michaela

Dobrý den, chtěla bych také poprosit o radu při výběru čoček. Parametry pravé oko: +5,25; CYL -2,5; osa 2, levé oko: +6,0; CYL -1,25; osa 179. Děkuji a přeji hezký den

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za komentář. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +5,25, cylindru -2,25 a osy 180°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +6,50, cylindru -1,25 a osy 180°. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. V případě, že by Vám čočky nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Katka

Dobrý den, prosím o radu při výběru čoček. Parametry pravé oko: -5,0; CYL -1,0; osa 20, levé oko: -6,0; CYL -1,0; osa 170. Děkuji a přeji hezký den

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Katko, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup čoček bude nutné brýlové hodnoty upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,75, cylindru -0,75 a osy 20°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -5,50,cylindru -0,75 a osy 170°. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení budete k čočkám potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jiří Vinický

Dobrý den, na některé činnosti nosím brýle s parametry: Pravé oko SF -1,75 CYL -0,50 AX 20 Levé oko všechny hodnoty 0,00 (vidím na něj dobře). Chtěl bych zkusit kontaktní čočky do PO. Můžete mi nějaké doporučit?

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začíná projevovat astigmatismus, poměrně častá refrakční vada. Hodnota cylindru je však zatím příliš nízká a ke korekci zraku Vám prozatím bude stačit klasická sférická čočka. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00. Z našeho sortimentu sférických čoček bychom Vám mohli nabídnout např. silikon-hydrogelové měsíční TopVue Air. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám nebudou čočky z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete službu využít a Vaše peníze se Vám vrátí. Nezapomeňte, že se jedná o měsíční kontaktní čočky a budete k nim potřebovat roztok určený k péči, např. Gelone. Pokud byste měl další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Veronika Jelínková

Dobrý den , mám cylindr -1,0 ten v nabídce nevidím. Mám objednat -0,75 nebo -1,25? Děkuji za radu Jelínková

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, paní Jelínková, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček je většinou potřeba hodnoty dioptrií, cylindrů a osy upravit. Napište nám, prosím, hodnoty z brýlového zápisu včetně všech znamének (+, -, =), rádi Vám s nákupem čoček poradíme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Dita Babčaníková

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na vhodné parametry čoček. V brýlích nosím na pravé oko -0,00 -0,5 CYL, 178 osa a na levé oko -0,00 D, -0,75 CYL, 0 osa. Děkuji DIta

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Dito, děkujeme Vám za otázku. Dle Vašeho zápisu trpíte astigmatismem, na pravém oku je však naměřená hodnota cylindru zatím nízká a tak bude nutné hodnoty převést na sféru. Z toho důvodu budete pro každé oko potřebovat jiný typ kontaktních čoček. Pro pravé oko budete potřebovat sférickou variantu TopVue Premium s hodnotou dioptrie -0,25. Pro levé oko si u těchto astigmatických čoček zvolíte hodnotu dioptrie 0,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, značka TopVue nabízí službu Garance vrácení peněz, kterou můžete využít a Vaše investice se Vám vrátí. Nezapomeňte, že pro péči o vícedenní čočky budete potřebovat i roztok. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli doporučit např. Gelone. Pokud budete mít nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Eva

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na vhodné parametry čoček. V brýlích nosím na pravé oko -3 D, -1 CYL, 170 osa a na levé oko -4,5 D, -0,75 CYL, 180 osa. Jaké čočky byste mi doporučili ? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Evo, děkujeme Vám za otázku. Vaše brýlové dioptrické hodnoty je nutné pro nákup kontaktních čoček upravit. Pro pravé oko budete potřebovat kontaktní čočku s hodnotou dioptrie -3,00 cylindru -0,75 a osy 170°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25, cylindru -0,75 a osy 180°. Tyto kontaktní čočky jsou pro vyzkoušení velmi dobrou volbou, protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, službu můžete využít a Vaše investice se Vám vrátí. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky, bude k nim potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli roztok Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
Barča

Dobrý den, ještě bych se ráda zeptala na rozdíl mezi těmito čočkami Premium a verzí Air od stejné firmy? Chci zkusit čočka poprvé a nevím, které objednat spíše. Děkuji za odpověď, B.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Barčo, děkujeme Vám za otázku. Rozdíl mezi TopVue Premium for Astigmatism a TopVue Air for Astigmatism je v drobných odlišnostech v konstrukci čoček, které se projevují na periodě výměny čoček. TopVue Premium for Astigmatism jsou čtrnáctidenní a TopVue Air for Astigmatism jsou měsíční. Jinak se čočky shodují ve všech klíčových parametrech. Záleží tedy na Vás, jakou periodu výměny čoček za nové preferujete. Jelikož jste začátečnice, možná bychom se přikláněli spíše ke čtrnáctidenním čočkám. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Karolína Řeháková

Dobrý den, před pár dny jsem od Vás obdržela balení těchto čoček, první čočka byla však useklá, kus z ní chyběl, rozbalila jsem tedy i druhou a ta vypadala stejně. Je to velké zklamání. Jak je mám případně reklamovat?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Karolíno, děkujeme Vám za otázku. Dle popisu situace jde pravděpodobně o defekt z výroby. Jestliže máte stále poškozené čočky, uložte je, prosím, do pouzdra a zalijte je roztokem tak, aby nevyschly. K takto připraveným čočkám přiložte i krabičku s blistrem s nerozbalenou čočkou, průvodní dopis a kopii faktury a vše uložte do pevné krabičky, kterou nám zašlete na adresu: Čočky-kontaktní.cz, Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Pokud byste měla další otázky, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle 226 292 890. Hezký den.

Eva S.

Dobrý den, ráda bych se Vás také zeptala na radu. Jaké parametry čoček bych měla zadat, když mi v optice napsali následující parametry: LO: dioptrie -3,50, cyl. -0,25, osa 180; PO: dioptrie -3,75, cyl. -0,75, osa 155? Některé z hodnot jsem ve výběru nenašla a nerada bych si objednala špatně. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Evo, děkujeme Vám za otázku. Máte astigmatismus, avšak na levém oku máte cylindrické hodnoty zatím příliš nízké, a proto budete ke korekci tohoto oka potřebovat klasickou sférickou čočku. Pro levé oko tedy můžete zvolit sférickou variantu těchto čoček TopVue Premium s hodnotou dioptrie -3,50. Ke korekci pravého oka budete potřebovat tyto torické (astigmatické čočky s hodnotou dioptrie -3,75, cylindru -0,75 a osy 160°. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Lucka

Dobrý den, na vaše doporučení jsem objednala tyto čočky s vámi doporučenými parametry dle parametrů brýlí a jsem z nich docela nešťastná..nic neprectu a vidím vse hodně rozmazaně a občas jakoby plavu..co s tím teď dělat? Děkuji za info

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že Vám teoretický výpočet nevyhovuje. Bohužel se to může stát. Naštěstí u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud splňujete podmínky služby, můžete nám čočky poslat zpět a investice za kontaktní čočky se Vám vrátí. Co se týká problému s korekcí zraku, budeme Vás muset odkázat na specializované pracoviště, kde se zaměřují na aplikaci kontaktních čoček. Jde o placenou službu, ale je to investice, která se Vám rozhodně vyplatí. Pouze oční specialista Vám může upravit dioptrické hodnoty přímo na místě. Optiky, které spolupracují se společností Alcon naleznete ZDE a optiky, které spolupracují se společností CooperVision naleznete ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ondřej

Dobrý den, chtěl bych si pořídit čočky, ale některé parametry nejsou v nabídce k výběru. Mohl bych poprosit o pomoc při výběru? Parametry jsou PO: - 0.75, cyl - 1.25, ax 7. LO: - 0.50, cyl - 2.00, ax 165. Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Ondřeji, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, proto je nutné dioptrické parametry často upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -1,25 a osy 10°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,50, cylindru -1,75 a osy 170°. U této značky navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Daniela

Dobrý den, cylindry ani žádné zakřivení napsané nemám, ale chce to po mě abych jej vyplnila jinak mě to dál nepustí. Prosím o radu. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Danielo, děkujeme Vám za komentář. Jestliže nemáte naměřenou cylindrickou hodnotu, budete ke korekci zraku potřebovat sférickou variantu těchto čoček - TopVue Premium. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Michaela Štruncová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, při zadávání parametrů k produktu je u cylindrů výběr pouze v mínusových hodnotách. Na předpisu mám sph na obě oči +0.00 a cyl u obou očí +1.00, dále jen osa PO: 80, LO: 90. Co bych měla zadat do parametrů, aby mi přišly správné čočky? Mockrát děkuji za odpověď, Štruncová.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Michaelo, děkujeme Vám za velmi důležitý dotaz. Torické (astigmatické) čočky se skutečně vyrábějí pouze v minusových cylindrických hodnotách. Pokud jsou naměřeny plusové cylindrické hodnoty, je nutné je pro nákup kontaktních čoček přepočítat na minusovou hodnotu. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,00, cylindru -0,75 a osy 170° a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Tento typ čoček je velmi dobrou volbou, neboť u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám první pár čoček z nějakého důvodu nesedl, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Jiří Výrut

Dobrý den, chtěl bych poradit jak vybrat správné čočky. Jedno oko SPH -1,00 , CYL -0,50 , AX 105. Druhé oko SPH -0,75 , CYL -0,75 , AX 70. Děkuji za radu a přeji pěkný den.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, budete na jedno oko potřebovat klasickou sférickou čočku, protože hodnota cylindru je příliš nízká. Protože jste nerozlišil pravé a levé oko, rozepíšeme Vám hodnoty pro nákup čoček podle Vašeho zápisu.
Pro oko s naměřenou dioptrií –0,75, cylindrem –0,75 a osou 70° není úprava zápisu potřeba a ke korekci zvolíte čočky TopVue Premium for Astigmatism.
Pro oko s naměřenou dioptrií –1,00, cylindrem –0,50 a osou 105° budete ke korekci potřebovat klasickou sférickou čočku TopVue Premium s hodnotou dioptrie -1,25.
U této značky funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Pavel Soukup

Dobrý den, mám trochu jiný zápis z měření, jaké čočky si mám vybrat? 1. oko -2 sph +1 cyl 60 axis 2. oko -1,25 +1 cyl 140 axis Moc děkuji za pomoc

Zákaznický servis
Dobrý den, Pavle, děkujeme Vám za otázku. Vaše cylindrická hodnota se musí převést na minusovou. Po přepočtu budete pro 1. oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -0,75 a osy 150°. Pro 2. oko budete po přepočtu potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -0,75 a osy 50°. Tento typ čoček disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, můžete službu využít a Vaše vložená investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Natalia

Dobrý den, chtěla bych se poradit, jaké bych měla zvolit čočky, v brýlích mám hodnoty: pravé oko -2,25, cylindr -0,50, osa 10°, levé oko -2,00, cylindr -1,75, osa 175°. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Natalie, díky za otázku. U pravého oka je cylindr příliš nízký, takže by Vám měly stačit čočky TopVue Premium s dioptrií -2,50. U levého oka stačí lehká úprava osy a u TopVue Premium for Astigmatism byste si zvolila dioptrii -2,00, cylindr -1,75 a osu 170°. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.
Jiri Marek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vhodné čočky - pro pravé oko mám -4,75 dioptrií, cylindr -2,25, osa 10. Pro levé oko mám -4,25, cylindr -2,75, osa 155. Jaké byste mi doporučili čočky? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jiří, díky za otázku. Typ čoček jste si našel správně. Vaši oční vadu je nutné korigovat torickými čočkami. Pro pravé oko upravte hodnoty na dioptrii -4,50, cylindr -1,75 a osu 10°. Pro levé oko na dioptrii -4,00, cylindr -2,25 a osu 150°. Doporučujeme Vám vyzkoušet tyto čočky z řady TopVue, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Čočky jsou případně dostupné i v balení po 1 kontaktní čočce. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Pražáková

vše sedí jak má. vidím perfektně. čočky v očích absolutně necítím.

Lucie Pavlíčková

Dobrý den, chtěla bych se poradit, jaké bych měla zvolit čočky? Na poukazu mám- Do dálky obě oči- pravé oko sféra dioptrie plan, cylindr-1.0, osa 175. Levé oko, sféra dioptrie plan, cylindr 0.50, osa 30. Podotýkám, že jsem historicky měla čočky, ale bez cylindrů, korekce pouze dioptriemi a vůbec mi to nesedělo. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lucie, díky za otázku. Podle naměřených hodnot, bychom Vám doporučili pro pravé oko dioptrii 0,00, cylindr -0,75 a osu 170°. Pro pravé oko by to tedy byly čočky torické. U levého oka je ale cylindr příliš nízký a v takových případech se doporučuje přepočet na dioptrii. Pokud je i u levého oka cylindr minusový, tak by Vám pro korekci měla vyhovovat čočka s dioptrií -0,25. Pro pravé oko Vám můžeme doporučit tyto TopVue Premium for Astigmatism a pro oko levé TopVue Premium. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám nevyhovovaly, můžete nám je vrátit. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Kateřina Uličná

Dobrý den, prosím o radu jaké parametry čoček zvolit, pokud mám v brýlích hodnoty: pravé oko -4.5, cylinr 0.75, osa 23°, levé oko -3.75, cylindr -1, osa 170°. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kateřino, děkujeme za otázku. Předpokládáme, že máte i na pravém oku naměřený minusový cylindr, a pokud to tak skutečně je, zvolte dioptrii -4,25, cylindr -0,75 a osu 20° pro pravé oko. Pro levé oko dioptrii -3,75, cylindr -0,75 a osu 170°. Kdyby se snad stalo, že Vám na čočkách nebude cokoli vyhovovat, můžete nám je poslat zpět v rámci služby Garance vrácení peněz. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Kit Iryna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám brýle pravé oko -6.25, cylindr -0.50 osa 180 Levé oko -6.25, cylindr -0.50 osa 50 Jaké parametry bych se měla vybrat? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Máte naměřené velmi nízké cylindry, takže bude stačit hodnoty přepočítat na dioptrii. Měly by Vám vyhovovat dioptrie -6,00 pro pravé oko a -6,00 i pro levé oko. Čočky Vám můžeme doporučit TopVue Premium. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpět. Pokud budete mít jakékoli další otázky, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.
Petr Novotný

Fungují tak jak mají. Vše v nejlepším pořádku.

Jana Vondrová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké parametry bych měla vybrat, pokud mám brýle na pravém oku - 6,5, cylindr - 1, osa 90 a na levém - 5,75, cylindr - 1, osa 90. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jano, díky za otázku. Úprava podle přepočtové tabulky je následující: pro pravé oko dioptrie -6,00, cylindr -0,75 a osa 90°. Pro levé oko dioptrie -5,50, cylindr -0,75 a osa 90°. Určitě vyzkoušejte tyto čočky TopVue Premium for Astigmatism, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpět. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Markéta Galuszková

Dobrý den mohu poprosit co bych si měla objednat vůbec se v tom nevyznám p.o. DPH -1 cyl -2 osa 100 l.o. DPH -0.5 cyl -2 osa 80 děkuji Galuszková

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Markéto, děkujeme za otázku. Měly by vám vyhovovat dioptrie -1,00, cylindr -1,75 a osa 100° pro pravé oko a pro levé oko dioptrie -0,50, cylindr -1,75 a osa 80°. Určitě vyzkoušejte tyto čočky TopVue - je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. Přejeme Vám hezký den.
Andrea Lišková

Dobrý den v brýlích mám dioptrie +4.25 cyl.+1.00 axe 110.leve oko +4.75 cyl.+1.00 Axe 82.jake kontaktní čočky by byly nejvhodnější a jak se liší dioptrie u brýlích a kontaktních čoček. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Andreo, díky za otázku. Některé hodnoty korekce je pro kontaktní čočky nutné upravovat. Ty Vaše by měly být upraveny na dioptrii +5,50, cylindr -1,25 a osu 20° pro pravé oko (první zapsané hodnoty) a dioptrii +6,50, cylindr -0,75 a osu 170° pro oko levé. Hodnoty se mění, protože pro kontaktní čočky je nutné převést plusové cylindry na minusové (pomocí přepočtového vzorečku) a dále se bere v úvahu rozdílná vzdálenost kontaktní čočky a brýlové čočky od oka. Určitě vyzkoušejte tyto TopVue Premium for Astigmatism, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
P.P.

Určitě doporučuji.

Tadeáš

Dobrý den, můj přepis vypadá následovně: V OD 0.6 s cor. -1.75cyl ax 180st 1.0 OS 0.7 s cor. -1.25cyl ax 180st 1.0 NOT OD 21 OS 19 AR OD -0.5 -2.25 7 OS -0.5 -1.5 3 Mohl bych poprosit o radu, jaké čočky vybrat ? Případně Jaké parametry u čoček navolit (dioptrie, cylindr, osa..). Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tadeáši, děkujeme za otázku. Doporučujeme Vám pro pravé oko dioptrii 0,00, cylindr -1,75 a osu 180°. Pro oko levé dioptrii 0,00, cylindr -1,25 a osu 180°. Pokus se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Kristyna

Já tomu právě moc nerozumím ale na kartičce kde mám napsané hodnoty tak před číslem cylindru mam na pravem oku: = 1,25 a na levém oku: = 2,25 Takže asi jestli to je mínus? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kristýno, děkujeme za doplnění. Ano, "=" se používá pro označení minusových parametrů. U čoček bychom Vám tedy doporučili hodnoty s malou úpravou. Pro pravé oko dioptrie -4,50, cylindr -1,25 a osa 180°. Pro levé oko dioptrie -4,50, cylindr -1,75 a osa 20°. Vyzkoušet můžete tyto TopVue Premium for Astigmatism, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Kristyna

Dobrý den, prosím potřeboval bych doporučit čočky, podle mých hodnot Pravé oko: -4,75 cyl. 1,25 axe. 175 Levé oko: -4,75 cyl. 2,25 axe. 15 Dekuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Správně jste si našla torické kontaktní čočky. Abychom Vám ale mohli poradit vhodné hodnoty pro korekci, potřebujeme vědět, zda jsou cylindry plusové či minusové. Napište nám prosím další komentář včetně plusových/minu­sových znamének u hodnot pro cylindry. Zatím Vám přejeme hezký den.

Kamila Valentová

Nosím je každý den posledních 6 měsíců. Jsem rozhodně spokojená.

Hana Čambalová

Dobrý den, prosím o radu. Mám naměrěné hodnoty pravé oko do dálky SPH +0,75 , CYL -3,50 a A 85. NA levé oko je SPH 0,50 CYL -3,25 a A 85. Navíc u obou očí je PD 32. Prosím o radu jaké čočky jsou nejvhodnější. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Hano, děkujeme za otázku. S takto vysokými cylindry budete potřebovat speciální čočky s rozšířenou řadou hodnot jako jsou Proclear Toric XR nebo Biofinity XR Toric. Doporučujeme Vám výběr čoček konzultovat s očním specialistou. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Monika

Dobrý den, zkusím to ještě jednou a srozumitelněji. Do dálky pravé oko dp. -2,0, cylindr +0,5, osa 100, levé oko dp. -1,25, cylindr +0,5, osa 170. Na blízku pravé oko dp. +4,0, cylindr +0,5, osa 110, levé oko dp. +3,25, cylindr +0,5, osa 170. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Moniko, děkujeme za doplnění. Budete potřebovat multifokální kontaktní čočky. U Vašich naměřených hodnot je nutné udělat několik úprav a přepočtů. Museli jsme převést plusový cylindr na minusový a ten pak přepočítat na sférickou dioptrii. Nakonec je nutné vypočítat adici. Výsledek by pro Vás tedy byl pravé oko dioptrie -1,75 a adice +6,25 a pro levé oko dioptrie -1,00 a adice +4,75. Hodnoty nám ale připadají nepravděpodobné. Téměř vždy vychází pro pravé i levé oko totožná adice, nebo je rozdíl minimální. Informujte se prosím u svého očního specialisty, zda máte správně zapsané naměřené hodnoty. Poraďte se s ním i o tom, jaké kontaktní čočky s jakými hodnotami by Vám doporučil. My bohužel z hodnot, které jste nám napsala více nemůžeme zjistit. Díky za pochopení a přejeme Vám hezký den.
Monika

Dobrý den, mám dotaz jaké čočky potřebuji. Pro pravé oko mám -2 diop., cyl. 0,5, osa 100 a +4 diop., cyl. 0,5, osa 110, levé oko -1,25 diop., cyl. 0,5, osa 170 a +3,25 diop., cyl.0,5, osa 170. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Moniko, děkujeme za otázku. Rádi Vám hodnoty přepočítáme, ale potřebovali bychom podrobnější zápis parametrů. Potřebujeme vědět, které hodnoty jsou naměřené do blízka, a které do dálky a dále potřebujeme znát plusová/minusová znaménka i u cylindrů. Napište nám prosím naměřené parametry ještě jednou. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Adam

Dobrý den, sháním vhodné čočky, avšak nevím jaké hodnoty mám zadat při jejich výběru. Prosím Vás tedy o radu. L oko - do dálky 1,0 dioptrie P oko - do dálky 0.75 dioptrie, cylindr - dp 0.25, osa 160 Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Adame, děkujeme za otázku. Pokud máte naměřeny minusové dioptrie, což při korekci zraku do dálky většinou naměřeny jsou, pak si u čoček zvolíte dioptrii -1,00 pro levé oko a pro pravé oko -0,75. Cylindr je příliš nízký na to, abyste musel volit torické čočky s cylindrem. Jestli s čočkami začínáte, doporučujeme Vám vyzkoušet jednodenní čočky TopVue One+ nebo TopVue Daily. U značky je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné investice. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Lucie

Dobry den, chtela bych Vas pozadat o radu na prave oko mam dioptrie - 2 cylindr - 0,5 osu 105° a na leve oko diopteie - 2 cylindr - 0,7 osu 70 poradite mi prosim jake mam zadat hodnoty pri vyberu cocek, kdyz tam ty moje nejsou uvedeny? Dekuji moc Lucie

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Lucie, děkujeme za otázku. Pro pravé oko bychom Vám doporučili dioptrii -2,25 a pro levé oko dioptrii -2,00, cylindr -0,75 a osu 70°. Pro pravé oko můžete zvolit čočky TopVue Premium a pro levé oko tyto TopVue Premium for Astigmatism. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže je můžete vyzkoušet zcela bez obav ze zbytečné investice. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Straková Ivana

Dobrý den, používám na levé oko čočky Biofinity XR Toric, parametry dioptrie -1.00, cylindr -2.75 a osa 90, pravé nemám problém, je možná nějaká vhodná náhrada, která nebude tak finančně náročná, ty moje nejsou většnou skladem. Moc děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ivano, děkujeme za otázku. Čočky, které používáte, patří do vyšší cenové kategorie z toho důvodu, že nabízí nadstandardní kombinace parametrů. Cylindr -2,75 je vyšší a je dostupný například u čtrnáctidenních čoček Acuvue Oasys for Astigmatism a měsíčních Proclear Toric XR. Cenově jsou ale tyto varianty přibližně stejné. Právě vzhledem k ceně čoček bychom Vám nedoporučovali objednávat si čočky online bez předchozího vyzkoušení u očního specialisty. Naměřené hodnoty pro korekci nejsou to jediné, na co je nutné brát ohled při výběru čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Radovan

Veľmi pohodlné šošovky. Na prednáškach s nimi vidím úplne brilantne.

Linda Nguyenová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vhodné čočky pokud mám pro pravé oko -2,75, cylindr -0,5, osa 15. Pro levé oko mám -2,5, cylindr -0,5, osa 175. Děkuji.

Zákaznický servis
Dobrý den, Lindo, děkujeme Vám za otázku. Máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Avšak Vaše cylindrická hodnota je příliš nízká a je nutné přepočítat ji na sféru. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat čočky s dioptrií -3,00 a pro levé oko budete potřebovat čočky s dioptrií -2,75. Poté Vám ke korekci zraku budou stačit klasické sférické čočky TopVue Premium. Značka TopVue navíc disponuje službou Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít. Hezký den
Jiří Marek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vhodné čočky - pro pravé oko mám -4,5 dioptrií, cylindr -2,5, osa 15. Pro levé oko mám -5,0, cylindr -2,5, osa 150. Jaké byste mi doporučili čočky? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou k vyzkoušení dobrou volbou, protože u nich funguje služba Garance vrácení peněz. Dioptrické hodnoty pro nákup čoček se však musí oproti údajům pro brýle upravit. Po úpravě budete pro pravé oko potřebovat čočku s dioptrií -4,25, cylindrem -2,25 a osou 20°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s dioptrií -4,75, cylindrem -2,25 a osou 150°. Hezký den.
Světlana Korčyková

Dobrý den, pro pravé oko mám -2,0 dioptrií, cylindr -0,5, osa 20. Pro levé oko mám -2,0, cylindr -1,0, osa 172. Jaké byste mi doporučili čočky? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Světlano, děkujeme za otázku. Máte celkem častou refrakční vadu - astigmatismus. Hodnota na pravém oku je však nízká. Hodnoty cylindru do ± 0,50 se přepočítávají na sféru. Pro Vás to znamená, že na pravé oko budete potřebovat sférickou kontaktní čočku s dioptrií -2,25. Ze stejné řady Vám doporučujeme sférické čočky TopVue Premium. Levé oko má cylindrickou hodnotu vyšší a zde již bude potřeba korekce touto torickou čočkou s dioptrií -2,00, cylindrem -0,75 a osou 170°. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud byste měla další otázky, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Marika

Dobrý den, pro pravé oko mám -9 dioptrií, cylindr -1, osa 180. Pro levé oko mám -9.5, cylindr +1, osa 180. Jaké byste mi doporučili čočky? Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Mariko, děkujeme za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou k vyzkoušení dobrá volba, protože u této značky funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud jsou údaje, které jste uvedla, z předpisu na brýle, parametry pro nákup kontaktních čoček se změní dle přepočtové tabulky. Pro pravé oko byte zadávala hodnotu dioptrie -8,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Pro levé oko potom hodnotu dioptrie -7,50, cylindru -0,75 a osy 90°. Na závěr Vás však poprosíme o kontrolu zápisu od lékaře. Hodnota cylindru mívá ve většině případů stejné znaménko. Pokud by byla znaménka nakonec stejná, napište nám prosím zápis znovu, abychom Vám uvedli správné hodnoty pro nákup. Pokud budete mít nějaké další otázky, napište nám. Hezký den.
Kristýna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na tento druh čoček s tím že já mám BC: 8.4 zde je 8.6 a DIA : 14.5 a zde je 14.2. Je v tom nejaky zásadní problém? Čočky budu objednávat prvně z internetu, děkuji za radu

Zákaznický servis
Dobrý den, Kristýno, děkujeme za dotaz. Označení BC (base curve) udává zakřivení čoček. Rozdíl 0,20 mm, který se týká Vašeho dotazu, by neměl činit problém, protože význam zakřivení u nových typů kontaktních čoček již není tak důležitý, jako tomu bylo v minulosti. Označení DIA (zkratka z anglického slova „diameter“ ) je průměr. I zde je tolerován rozdíl 0,20 mm, ale jsou výjimky, které potvrzují pravidlo. U těchto kontaktních čoček funguje služba Garance vrácení peněz, tudíž jsou k vyzkoušení ideální. A v případě, že by Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete tuto službu využít a nepřijdete o vloženou investici. Hezký den.
RJ

TOP shop, TOP čočky.

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by pro mě byly vhodné tyto čočky, tedy TopVue Premium for Astigmatism. Používám čočky CooperVision toric, ale nevyhovují mi. Parametry na těchto čočkách mám levé oko: PWR - 1,75, DIA 14,5, BC 8,7, CYL - 0,75, AX 80, pravé to samé akorát AX 110. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis
Dobrý den, Andreo, děkujeme za otázku. Hledání ideálních čoček občas trvá nějaký čas. Čočky TopVue Premium for Astigmatism určitě vyzkoušet můžete. Zadáte své hodnoty do příslušných políček, jen průměr je daný. Tam bude rozdíl 0,3 mm a běžně se doporučuje dodržet rozdíl 0,2 mm. Nicméně u těchto čoček funguje služba Garance vrácení peněz, takže pokud by čočky v očích neseděly, můžete tuto službu využít a zbytek čoček poslat zpět a nepřijdete o svou investici. Hezký den.
Lída

Parádní čočky i balení. Mám na každé oko jiné hodnoty, tak mi toto balení naprosto vyhovuje. Jsem spokojená i s rychlostí vyřízení objednávky.

David Čech

Dobrý den. Mam dotaz udělaly byste čočky stěmihle naměřenými parametry. Pravé oko dioptrie -1, cylindr -2, osa 170° Levé oko Dioptrie -1, cylindr -0,5, osa 175°

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Davide, díky za otázku. Kontaktní čočky v naší nabídce jsou vyráběny sériově a bohužel se nedělají podle individuálních parametrů zákazníka. Pro pravé oko bychom Vám doporučili tyto TopVue Premium for Astigmatism s dioptrií -1,00, cylindrem -1,75 a osou 170°. Pro levé oko bychom Vám ale doporučili čočky TopVue Premium pouze s dioptrií -1,25. U značky je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže jsou na vyzkoušení ideální. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.
Adéla

Dobrý den. Mám dotaz, zda by mohlo být příliš problematické nosit čočky s cylindrem -0,75, když mám naměřeno -1,0. Cylindr -1,0 totiž nenabízíte. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Adélo, díky za otázku. Úprava cylindru pro kontaktní čočky je poměrně běžná věc. Úprava se ale odvíjí od hodnoty dioptrie, takže by bylo lepší, kdybyste nám napsala své kompletní naměřené parametry. Zatím Vám přejeme hezký den.

Katka

Dobrý den, ráda bych si objednala čočky TopVue. nevím ale údaje - cylindr a osa. na zkušebním balení od optika mám pouze dioptrie, zakřivení a průměr. mohu si i bez těchto údajů čočky objednat? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš dotaz. Čočky jsou dostupné i ve sférické variantě. Najdete je jako TopVue Premium. Když budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Lenka

Zdravím, Sháním kontaktní čočky na tyto konkrétní míry: Pravé oko - SPH 2,25 - CYL 0,50 - AXE 1 (nejsem si jistá, jestli je to tedy 10 stupňů?) Levé oko - SPH 1,23 - CYL 0,50 - AXE 1 S pozdravem

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, děkujeme za Váš komentář. Na tyto konkrétní míry - lépe řečeno parametry, se kontaktní čočky sériově nevyrábí. Hodnoty je nutné přepočítat a upravit, ale k tomu jsou nutná plusová a minusová znaménka, která u naměřených hodnot neuvádíte. Napište nám tedy prosím kompletní zápis parametrů. Zatím děkujeme a přejeme Vám hezký den.