Garance vrácení peněz

TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

579 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Popis čoček TopVue Premium for Astigmatism

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus - balení po 6 čočkách. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.

TopVue Premium for Astigmatism nabízíme také v balení po 3 čočkách.

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků.

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy.

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat.

Vlastnosti - TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (26)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kristýna Gabštůrová

Dobrý den, opět se na Vás obracím s dotazem, doteď jsem synovi kupovala tyto čočky TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček), ale chtěla bych teď zakoupit jednodenní, jelikož je opravdu využívá výlučně jednorázově na sport, či zápas. Mohli byste mi doporučit vhodné čočky, pro tyto hodnoty? OP: dioptrie -3,50, cylindru -1,25 a osy 10° OL: dioptrie -3,00, cylindru -1,25 a osy 180° Mnohokrát děkuji za radu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Pokud vezmeme v úvahu materiál a velikostní parametry čoček, se kterými má Váš syn zkušenosti, pak bychom Vám z našeho sortimentu jednodenních torických čoček nabídli Clariti 1 day Toric, které mají stejné zakřivení, pouze o 0,10 mm větší průměr a jsou vyrobené také ze silikon-hydrogelového materiálu, pouze z jiného typu. Bohužel Vám nejsme schopni říci, jestli Vašemu synovi čočky bez výhrad sednou. Správně by měl mít čočky uživatel vždy před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na nevhodně zvolené čočky totiž není možné uplatnit reklamaci. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a mohl by Vám pomoci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Josef Vicek

Poměr cena - výkon - kvalita -> senzace!

Radka Švamberková

Dobrý den, nosím tyto čočky několik let a jsem s nimi spokojená. Byla jsem ale na kontrole, protože korekce již nestačila a mám progres oční vady. Mohla bych Vás požádat o pomoc. Moje hodnoty nyní nejsou v nabídce. Nově mám na pravém oku hodnoty -0,75 / -1,00 / 17° a na levém oku mám hodnoty -1,00 / -1,50 / 178°. S pozdravem,

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Radko, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu nyní budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -0,75 a osy 20°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -1,25 a osy 180°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jaroslava

Dobrý den, mám stejný problém jako pan Dominik. Řekla bych, že to jsou nejhorší kontaktní čočky, které jsem zakoupila. A ještě takovou maličkost. Na balení produktu je označení pro týdenní užití, ale v popisu o čočkách na Vašich stránkách už o době užití není nic napsáno. Děkuji a hezký den přeji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jaroslavo, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Snášenlivost kontaktních čoček je velmi individuální. U značky TopVue však funguje služba Garance vrácení peněz. Jestliže službu splňujete, můžete čočky vrátit a investice za čočky se Vám vrátí. Dále zmiňujete popis krabičky. Označení BI-WEEKLY je pojem z angličtiny a znamená dvoutýdenní. V tabulce vlastností je uvedeno, že je nutné čočky vyměnit za nové za 14 dnů. Čočky jsou také zařazeny mezi čtrnáctidenní čočky. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Dominik Reichman

Dobrý den, jelikož se nevyrábí čočky na mou kombinaci od ACUVUE OASYS, přešel sem na tuto značku, ale po zakoupení (D. +3,50, cyl.-2,25, osa 10) pro mé levé oko vidím po nasazení rozmazaně, čočka mi v oku sedí krásně, ale případně mi jako by byla jiná kombinace než jaká je značena na obalu. Zkusil sem rozdělat i další čočku z balení a problém je stejný. Chci se tedy zeptat, zda-li je možné, ze čočka má jinou kombinaci, než je napsané na obalu a jak bych měl tento problém řešit. Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Dominiku, děkujeme Vám za otázku. Je nám líto, že s čočkami máte potíže. Rádi bychom Vás požádali, abyste nám napsal číslo šarže (označené LOT) používaných čoček na e-mail zákaznického oddělení info@cocky-kontaktni.cz. Věříme, že společně Vaši situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti. Předem Vám děkujeme a prozatím Vám přejeme hezký den.

Sylvie L.

Dobrý den, dcera používala 14 denní čočky pro astigmatismus ACUVUE OASYS, na jedno oko potom kombinaci, která se přestala vyrábět (dioptrie +5, cylindr - 0,75, osa 150) . Na Vaše doporučení jsem zakoupila TopVue Premium, dceři ale vadí materiál, čočky vnímá jako silnější, tužší, má pocit, že jí nesedí. Ráda bych se tedy zeptala, zda nejsou k dispozici čočky jiného výrobce, které se více blíží typu ACUVUE OASYS. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Sylvie, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že Vaší dceři čočky TopVue Premium for Astigmatism nevyhovují. Jestliže stále splňujete podmínky služby Garance vrácení peněz, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Ve Vaší situaci připadají v úvahu 2 řešení. Prvním řešením by bylo kupovat čočky Acuvue Oasys for Astigmatism s hodnotou dioptrie +5,00, cylindru -0,75 a osy 160°. Tuto dioptrickou kombinaci výrobce dělá. Navýšení osy o 10° by neměl být pro uživatele problém. Nutno ovšem podotknout, že každý je ke změnám jinak vnímavý, a to, co snese jeden, nemusí vyhovovat druhému. Druhým řešením by bylo hledání nových kontaktních čoček. Z našeho sortimentu torických (astigmatických) čoček bychom Vám nabídli měsíční kontaktní čočky Biofinity Toric. Tyto čočky jsou mezi uživateli velmi oblíbené a obecně jsou velmi dobře snášené. Z hlediska vlastností i velikostních parametrů jsou čočkám Acuvue Oasys for Astigmatism velmi podobné. Bohužel i u tohoto řešení nejsme schopni říci, jestli tento typ čoček Vaší dceři sedne, protože jde vždy o velmi individuální záležitost. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček Biofinity Toric spolupracuje a mohl by Vám s re-aplikací čoček pomoci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kristýna Gabštůrová

A ještě jeden dotaz, když má P.D. 32 a výšku 28 , má to nějaký vliv na hodnotu zakřivení a průměru? Nebo tam mám nechat automatické nastavení 8,60 a 14,20?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za další otázku. Hodnota PD a výška jsou údaje pro optiky k výrobě brýlí. Tyto údaje jsou důležité pro správnou centraci brýlové čočky. Kontaktní čočky mají hodnotu průměru a zakřivení ve většině případů konstantní a nelze ji upravovat. U některých typů čoček je možné vybrat ze dvou hodnot. TopVue Premium for Astigmatism mají zakřivení 8,60 mm a průměr 14,20 mm. Tyto velikostní parametry sednou většině uživatelů kontaktních čoček. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás opět obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kristýna Gabštůrová

Dobrý den, když má syn na OP -3,50, cylindr -1,75 a osu 5 (zde to nenabízí výběr) a OL -3,00, cylindr -1,25 a osu 175 (u osy taktéž výběr nenabízí), jakou osu u obou čoček mám zvolit? Mám zájem o čočky TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček). Děkuji Gabštůrová

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, a tak je nutné brýlový zápis pro nákup čoček upravit. Od jistých dioptrických hodnot je třeba brát v úvahu i ohnisko, které se v případě kontaktních čoček přesouvá přímo na oko (v případě brýlí je ohnisko cca 1,20 cm před okem). Z tohoto důvodu bude nutné upravit celý zápis. Váš syn bude ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50, cylindru -1,25 a osy 10°. Ke korekci levého oka pak bude potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -1,25 a osy 180°. Protože se jedná o 14denní čočky s denním režimem nošení, bude syn k čočkám potřebovat i roztok, se kterým bude o čočky pečovat např. Gelone. Dále bychom Vás rádi upozornili, že značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vašemu synovi čočky v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zuzana Šimova

Dobrý den, chtěla bych pomoci při výběru kontaktních čoček. PO dioptrie - 0,9 cylindr - 0,75 osa 0°. LO hodnoty stejné až na osu která je 180° Děkuji za radu

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty je nutné pro nákup čoček upravit. Po přepočtu budete pro obě oči potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -8,00, cylindru -0,75 a osy 180°. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. TopVue Premium for Astigmatism jsou čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, a tak k čočkám budete potřebovat roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Laim Care. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
František

Dobrý den, prosím poradíte mi s výběrem kontaktních čoček. Naměřené hodnoty pro pravé oko -5,50, cyl -1,75, osa 175. Pro levé oko -7,50, cyl -0,75, osa 10. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Františku, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,25, cylindru -1,25 a osy 180°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -7,00, cylindru -0,75 a osy 10°. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jana

Dobrý den, prosím, poradíte mi s výběrem čoček. Jakou hodnotu zadat při objednání Naměřené dioptrie pro pravé oko +1,5 a + 1,5 cylindr a osa 100. Levé oko +1,5 dioptrie, + 0,75 cylindr a osa 100. Děkuji moc. Jana

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Protože máte cylindrické hodnoty plusové, bude nutné je přepočítat na minusovou hodnotu. Tento přepočet se promítne do celého zápisu. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +3,00, cylindru -1,75 a osy 10°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +2,25, cylindru -0,75 a osy 10°. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, budete k péči o čočky potřebovat i roztok např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ivana Lienertová

Dobrý den, prosím o radu při výběru čoček. Na brýlích mám naměřené hodnoty Pravé: SPH -3,25 CYL +1,00 OSA 93° Levé: SPH -3,50 CYL +1,00 OSA 90° Jaké čočky a s jakými parametry si můžu objednat? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Torické čočky, které korigují astigmatismus, se vyrábějí v omezeném rozsahu a pouze s mínusovými cylindry. Z tohoto důvodu je nutné převést Vaše cylindrické hodnoty na mínusové. Tento přepočet se pak promítne do všech hodnot brýlového zápisu. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 180°. Pro levé oko pak bude hodnota dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy 180°. Pokud s kontaktními čočkami začínáte a nemáte žádné zkušenosti, doporučili bychom Vám spíše jednodenní torické čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Jednodenní čočky nevyžadují žádnou péči. Každý den si aplikujete novou, perfektně čistou čočku, večer vyjmete a vyhodíte. Navíc případné poškození čočky z důvodu začátečnické nezkušenosti nevyjde tak draho jako u vícedenních variant. Máte-li již s čočkami zkušenosti jsou tyto čtrnáctidenní silikon-hydrogelové čočky TopVue Premium for Astigmatism vhodnou volbou. Značka TopVue navíc disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z jakéhokoliv důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Připomínáme ještě, že k vícedenním čočkám budete potřebovat i roztok, z našeho sortimentu např. Gelone. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.
Jana

Dobrý den, prosím radu k přepočtu cylindru v cocce pravého ok. Obe oči +1,5 dioptrie, pravé oko cylindr +0,75 a osa 100. Jakou hodnotu zadat při objednávce cocek? Děkuji moc

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Pokud máte na levém oku pouze dioptrii +1,50, budete ke korekci tohoto oka potřebovat sférickou variantu těchto čoček - TopVue Premium. Ke korekci druhého oka již budete potřebovat tuto torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie +2,25, cylindru -0,75 a osy 10°. V případě, kdy je cylindrická hodnota plusová, nutné ji převést na minusovou. Tento přepočet se poté promítne do celého zápisu. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Veronika

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem čoček. Mám naměřené pravé oko Sph - 3.25 D, Cyl +1.75 D, Axis 5 a levé oko Sph - 3.50 D, Cyl + 2.00 D, Axis 170 a vůbec nevím, jak vybrat správně parametry. Moc děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu a navíc jen s minusovým cylindrem. Ve Vašem případě tak bude nutné provést výpočet a přepočítat plusovou cylindrickou hodnotu na minusovou. Tento přepočet se promítne do celého zápisu. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -1,75 a osy 100°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -1,75 a osy 80°. Tyto kontaktní čočky jsou velmi dobrou volbou, protože značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. A protože se jedná o čtrnáctidenní kontaktní čočky, nezapomeňte si k čočkám zakoupit ještě roztok, se kterým budete o kontaktní čočky pečovat a čistit je. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli roztok Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
Tomáš Moučka

Dobrý den. Prosím o radu ohledně výběru kontaktních čoček. Jakou značku kontaktních čoček mám koupit a jaké parametry mám zadat, když nejdou vybrat přesně ty moje viz níže? Mé parametry: Pravé oko: Dioptrie -0,25 ; Cylindr -2,00 ; Osa 85 st. Levé oko: Dioptrie 0,00 ; Cylindr -2,25 ; Osa 85 st. Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, protože jinak by kombinací bylo neuvěřitelně mnoho. Z tohoto důvodu je potřeba často dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravit. Po úpravě budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -1,75 a osy 90°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +0,00, cylindru -2,25 a osy 90°. U této značky navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Kristina

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem čoček pro moje oči, nenašla jsem všechny hodnoty. dle žádanky Levé oko: sféra dioptrie -0.75 cylindr Dp -1.75 osa 35 Pravé oko: -0.75 cylindr Dp -1.25 osa 135 Moc děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Kristino, děkujeme Vám za komentář. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, neboť kombinací by bylo neuvěřitelně mnoho. Ve Vašem případě bude potřeba upravit pouze hodnoty os. Pro pravé oko tak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -1,25 a osy 140° a pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -1,75 a osy 40°. Tato značka navíc disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Petra Řezáčová

Dobrý den, měla bych otázku potřebovala bych čočky objednávala jsem si je v optice ale kamarádka mne doporučila vás tak bych to chtěla zkusit. Poslali mne tyhle údaje prave oko - 3,25 cyl-1,75ax170,leve oko-3,50 cyl-1,75ax180 značka ultratlex premier 8,7. Tak bych potřebovala poradit děkuji moc

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Nicolo, díky za otázku. Čočky Ultraflex Premier pro korekci astigmatismu jsou totožné s čočkami Biofinity Toric. Pokud ale budete mít zájem můžete určitě vyzkoušet i čočky z řady TopVue, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Přejeme Vám hezký den.
Dan

Já je nosím od rána do večera a oči nikdy nejsou červené nebo tak. Čočky jsou vážně super!

Pavlíčková Irena

Kolik hodin denně můžu čočky nosit?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ireno, děkujeme za otázku. Čočky jsou určené pro denní nošení a musí tedy vždy po každém dni nošení strávit nezbytně dlouhou dobu v roztoku na kontaktní čočky. Tato doba se liší v závislosti na značce roztoku, ale u víceúčelových roztoků je to nejčastěji 6 hodin. Podle této logiky byste tedy mohla mít čočky nasazené až 18 hodin denně. My bychom doporučovali 10 - 12 hodin. Vždy se ale řiďte svými pocity a berte ohledy na potřeby a citlivost Vašich očí. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Matoušová

Jsem spokojená. Měla jsem zatím se všemi čočkami co jsem zkusila problém. U těchhle mi konečně nic nevadí a vidím s nimi perfektně.

Javorský David

Poradíte prosím? Pravé oko -1,75 cylindr -1,00 osa 115°. Levé oko -2,25 cylindr -2,00 a osa 45°. Co vybrat u čoček? Děkuji předem.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Davide, děkujeme za otázku. Podle uvedených hodnot bychom Vám doporučili pro pravé oko dioptrii -1,75, cylindr -0,75 a osu 120° pro pravé oko. Pro levé oko dioptrii -2,25, cylindr -1,75 a osu 50°. Kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Müllerová Dana

Někdy od konce léta mám k dioptrii nově naměřený cylindr a osu. Zkusila jsem některé čočky, ale tyhle si jdu kupovat už podruhé. V očích jsou mi příjemné a vidím s nimi opravdu dobře.

Radek Novotný

Maximální spokojenost!

Šimon

Dobrý den, moje parametry jsou: diop. -2,75, cyl. -0,75, osa 180°. Na vaší radu jsem si koupil tyto čočky ze stejnymy parametry, ovšem přijde mi že nevidím pořád stejně ostře jako s brýlemi. Mohl bych se zeptat jaké parametry (diop., cyl.) bych měl zkusit obměnit, popřípadě jak moc, či bych měl zkusit uplně jinou značku? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Šimone, děkujeme za otázku. Je nám líto, že Vám parametry zcela nevyhovují. Bohužel Vám ale nedokážeme lépe poradit. Jestliže potřebujete individuální úpravu, bude lepší, když navštívíte očního specialistu, který je schopen na individuální požadavky reagovat. My bohužel nedokážeme odhadnout, který parametr by potřeboval úpravu, aby bylo vidění perfektní. Jestliže budou dodrženy podmínky služby Garance vrácení peněz, můžete nám čočky samozřejmě vrátit. Přejeme Vám hezký den.
Dana Šimíčková

Dobrý den, doposud jsem používala Biofinity Toric. Zajímalo by mě, zda by toto mohla být dobrá alternativa, ideálně bych chtěla najít o něco levnější produkt, než je Biofinity Toric. Pokud tyto nejsou dobrou alternativou, Můžete mi případně doporučit nějakou jinou? Mockrát děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Dano, díky za Váš dotaz. Mezi čočkami jsou určité rozdíly. TopVue Premium for Astigmatism jsou čočky pro denní nošení se čtrnáctidenní periodou výměny. Pokud chcete zůstat u čoček měsíčních, můžete vyzkoušet TopVue Air for Astigmatism, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Bohužel ani tyto čočky nejsou vhodné pro kontinuální nošení. Nové čočky je vždy nutné vyzkoušet a posoudit, zda jsou při nošení pohodlné a vyhovující. TopVue jsou na vyzkoušení ideální právě díky Garanci vrácení peněz. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Anonymous

Kolika denni jsou ?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, díky za otázku. Tyto kontaktní čočky mají čtrnáctidenní periodu výměny. Čočky je nutné každý večer čistit a po dobu spánku je nechat v pouzdře s čerstvou dávkou roztoku. Více informací najdete v tabulce vlastností a popisném textu. Kdybyste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.