Vibrační kazeta

attributesPrimary

Úterý 17.9.

blank

199 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 127 x

Komentáře

Přidat komentář

Kamila

Dobrý den, z kazety jsem nadšená opravdu to funguje, v ruce bych je takto nevyčistila a to stačí 2min. vibrace. Mohu se zeptat dá se dokoupit samotné ( které se po 3měsících vymění) pouzdro na čočky aby sedělo do drážek vibrační kazety? Děkuji s pozdravem Kamila

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kamilo, díky za dotaz. Jsme rádi, že jste s vibrační kazetkou spokojená. Odkazy na náhradní pouzdra najdete v popisném textu. Rádi bychom Vás upozornili, že i když čistíte kontaktní čočky v této vibrační kazetce, 2 minuty pro čištění rozhodně nestačí. Každý roztok má danou dobu, po kterou musí na čočky působit, aby byla provedena komplexní péče. Doporučujeme Vám řídit se těmito pokyny a vibrační kazetku použít například pro důkladné předčištění, nebo naopak dočištění Vašich čoček. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Lucka

hezký a funkční doplněk k čočkám, spokojenost

Šárka

kazeta se mi líbí, je to zas něco jiného a jsem spokojená :-)

Miroslav

Dodrý Den.Mám dotaz ohledně vibrační kazety na kontaktní čočky,kterou jsem si o Vás nedávno objednal.Hned po rozbalení výrobku mne zarazilo že uvnitř nebyl žádný manual od výrobce,jakého původu tento výrobek je,případně jak se má udržovat.Nicméně po prvním ohmatání a bližším prozkoumání,mi bylo jasné že výrobek bude určitě Asijského původu.Proto se ptám jestli tento výrobek vlastní nějaký certifikát o zdravotní nezávadnosti.Ptám se jenom proto,že v mediích už bylo poukazováno na plastové výrobky z Asie,které obsahovaly nepřípustné množství ftalátů a jiných složek zdraví škodlivích.A jelikož roztoky na kontaktní čočky obsahují v nízkém procentuálním obsahu různé kyseliny a jiné chemické látky,mám obavy aby se tento výrobek nestal spíše škodlivým nadosmrti.Oči máme jenom jedny.Předem děkuji za vaši odpověd'.

Zákaznický servis

Dobrý den Miroslave, vibrační kazetu nám dodává společnost Ningbo Kaida Rubber and Plastic Technology Co.,LT z Číny, která má nejen certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU, ale i velmi přísnou německou certifikaci TÜF. Na Váš email uvedený v komentáři posíláme výše uvedené dokumenty. Děkujeme za Váš dotaz.

Vibrační kazeta na čištění kontaktních čoček

Vibrační kazetka představuje velmi efektivní způsob čištění kontaktních čoček. Lehké otřesy pomáhají víceúčelovým roztokům účinně odstranit všechny usazeniny a nečistoty z kontaktních čoček. Tento způsob čištění je vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky – tedy z materiálů hydrogelových i silikon-hydrogelových.

Pouzdro je vyrobeno z pevného plastu a uvnitř obalu najdete zabudované zrcátko, pinzetku a pouzdro na kontaktní čočky. Kazetka je napájena 1 AAA baterií, která není součástí balení.

Náhradní pouzdra

Při čistění kontaktních čoček je velmi důležité dbát na vysokou úroveň hygieny a vnitřní pouzdro by mělo být co nejčastěji měněno. Jedno pouzdro by nemělo být používáno déle než tři měsíce. Mnoho nositelů má ve zvyku měnit pouzdro každý měsíc, jiní mění pouzdro spolu s lahví roztoku. Náhradní pouzdra jsou dostupná v zelené, modré, růžové a hnědé barvě.

Náhradní pouzdra:

Hnědé náhradní pouzdro
Hnědé náhradní pouzdro
Zelené náhradní pouzdro
Zelené náhradní pouzdro
Modrá náhradní pouzdro
Modré náhradní pouzdro
Ružová náhradní pouzdro
Růžové náhradní pouzdro

Doporučený způsob použití

  • Vnitřní pouzdro naplňte přiměřeným množstvím roztoku (mělo by být naplněno přibližně ze 2/3).
  • Do jednotlivých kalíšků vložte vaše kontaktní čočky a pouzdro uzavřete víčky.
  • Pokud jste pouzdro vyjmuli z obalu, nasaďte jej zpět do držáku a stiskem červeného tlačítka sepněte vibrační systém.
  • Po 5 minutách přístroj vypněte, vyjměte čočky a v pouzdře vyměňte roztok za čerstvou dávku.
  • Čočky vložte do čistého roztoku a ponechte je zde po dobu doporučenou výrobcem roztoku, který používáte.
Pokud se rozhodnete kazetku použít pro rychlé vyčištění čoček během dne, rozhodně je nezapomeňte na noc uložit do roztoku na dobu doporučenou výrobcem roztoku.

Vlastnosti

Barva: Modrá, Hnědá, Zelená, Růžová