Vibrační kazeta

249 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.4. vyberte parametry
Osobní odběr zdarma
PPL od 65 Kč
Česká pošta od 69 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Vibrační kazeta na čištění kontaktních čoček

Vibrační kazetka představuje velmi efektivní způsob čištění kontaktních čoček. Lehké otřesy pomáhají víceúčelovým roztokům účinně odstranit všechny usazeniny a nečistoty z kontaktních čoček. Tento způsob čištění je vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky - tedy z materiálů hydrogelových i silikon-hydrogelových.

Pouzdro je vyrobeno z pevného plastu a uvnitř obalu najdete zabudované zrcátko, pinzetku a pouzdro na kontaktní čočky. Kazetka je napájena 1 AAA baterií, která není součástí balení.

Náhradní pouzdra

Při čistění kontaktních čoček je velmi důležité dbát na vysokou úroveň hygieny a vnitřní pouzdro by mělo být co nejčastěji měněno. Jedno pouzdro by nemělo být používáno déle než tři měsíce. Mnoho nositelů má ve zvyku měnit pouzdro každý měsíc, jiní mění pouzdro spolu s lahví roztoku. Náhradní pouzdra jsou dostupná v zelené, modré, růžové a hnědé barvě.

Náhradní pouzdra:

Hnědé náhradní pouzdro
Hnědé náhradní pouzdro
Zelené náhradní pouzdro
Zelené náhradní pouzdro
Modré náhradní pouzdro
Modré náhradní pouzdro
Ružová náhradní pouzdro
Růžové náhradní pouzdro

Doporučený způsob použití

  • Vnitřní pouzdro naplňte přiměřeným množstvím roztoku (mělo by být naplněno přibližně ze 2/3).
  • Do jednotlivých kalíšků vložte vaše kontaktní čočky a pouzdro uzavřete víčky.
  • Pokud jste pouzdro vyjmuli z obalu, nasaďte jej zpět do držáku a stiskem červeného tlačítka sepněte vibrační systém.
  • Po 5 minutách přístroj vypněte, vyjměte čočky a v pouzdře vyměňte roztok za čerstvou dávku.
  • Čočky vložte do čistého roztoku a ponechte je zde po dobu doporučenou výrobcem roztoku, který používáte.
Pokud se rozhodnete kazetku použít pro rychlé vyčištění čoček během dne, rozhodně je nezapomeňte na noc uložit do roztoku na dobu doporučenou výrobcem roztoku.

Vlastnosti - Vibrační kazeta

Barva: Modrá, Hnědá, Zelená, Růžová

Všechny varianty tohoto produktu:

Komentáře (4)

Kamila

Dobrý den, z kazety jsem nadšená opravdu to funguje, v ruce bych je takto nevyčistila a to stačí 2min. vibrace. Mohu se zeptat dá se dokoupit samotné ( které se po 3měsících vymění) pouzdro na čočky aby sedělo do drážek vibrační kazety? Děkuji s pozdravem Kamila

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kamilo, díky za dotaz. Jsme rádi, že jste s vibrační kazetkou spokojená. Odkazy na náhradní pouzdra najdete v popisném textu. Rádi bychom Vás upozornili, že i když čistíte kontaktní čočky v této vibrační kazetce, 2 minuty pro čištění rozhodně nestačí. Každý roztok má danou dobu, po kterou musí na čočky působit, aby byla provedena komplexní péče. Doporučujeme Vám řídit se těmito pokyny a vibrační kazetku použít například pro důkladné předčištění, nebo naopak dočištění Vašich čoček. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Lucka

hezký a funkční doplněk k čočkám, spokojenost

Šárka

kazeta se mi líbí, je to zas něco jiného a jsem spokojená :-)

Miroslav

Dodrý Den.Mám dotaz ohledně vibrační kazety na kontaktní čočky,kterou jsem si o Vás nedávno objednal.Hned po rozbalení výrobku mne zarazilo že uvnitř nebyl žádný manual od výrobce,jakého původu tento výrobek je,případně jak se má udržovat.Nicméně po prvním ohmatání a bližším prozkoumání,mi bylo jasné že výrobek bude určitě Asijského původu.Proto se ptám jestli tento výrobek vlastní nějaký certifikát o zdravotní nezávadnosti.Ptám se jenom proto,že v mediích už bylo poukazováno na plastové výrobky z Asie,které obsahovaly nepřípustné množství ftalátů a jiných složek zdraví škodlivích.A jelikož roztoky na kontaktní čočky obsahují v nízkém procentuálním obsahu různé kyseliny a jiné chemické látky,mám obavy aby se tento výrobek nestal spíše škodlivým nadosmrti.Oči máme jenom jedny.Předem děkuji za vaši odpověd'.

Zákaznický servis

Dobrý den Miroslave, vibrační kazetu nám dodává společnost Ningbo Kaida Rubber and Plastic Technology Co.,LT z Číny, která má nejen certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU, ale i velmi přísnou německou certifikaci TÜF. Na Váš email uvedený v komentáři posíláme výše uvedené dokumenty. Děkujeme za Váš dotaz.