Vibrační kazeta

249 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Vibrační kazeta na čištění kontaktních čoček

Vibrační kazetka představuje velmi efektivní způsob čištění kontaktních čoček. Lehké otřesy
pomáhají víceúčelovým roztokům účinně odstranit všechny usazeniny a nečistoty z kontaktních
čoček. Tento způsob čištění je vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky - tedy z materiálů
hydrogelových i silikon-hydrogelových.

Pouzdro je vyrobeno z pevného plastu a uvnitř obalu najdete zabudované zrcátko, pinzetku a pouzdro na kontaktní čočky. Kazetka je napájena 1 AAA baterií, která není součástí balení.

Náhradní pouzdra

Při čistění kontaktních čoček je velmi důležité dbát na vysokou úroveň hygieny a vnitřní pouzdro by mělo být co nejčastěji měněno. Jedno pouzdro by nemělo být používáno déle než tři měsíce. Mnoho nositelů má ve zvyku měnit pouzdro každý měsíc, jiní mění pouzdro spolu s lahví roztoku. Náhradní pouzdra jsou dostupná v zelené, modré, růžové a hnědé barvě.

Doporučený způsob použití

  • Vnitřní pouzdro naplňte přiměřeným množstvím roztoku (mělo by být naplněno přibližně ze 2/3).
  • Do jednotlivých kalíšků vložte vaše kontaktní čočky a pouzdro uzavřete víčky.
  • Pokud jste pouzdro vyjmuli z obalu, nasaďte jej zpět do držáku a stiskem červeného tlačítka sepněte vibrační systém.
  • Po 5 minutách přístroj vypněte, vyjměte čočky a v pouzdře vyměňte roztok za čerstvou dávku.
  • Čočky vložte do čistého roztoku a ponechte je zde po dobu doporučenou výrobcem roztoku, který používáte.
Pokud se rozhodnete kazetku použít pro rychlé vyčištění čoček během dne, rozhodně je nezapomeňte na noc uložit do roztoku na dobu doporučenou výrobcem roztoku.

Vlastnosti - Vibrační kazeta

Barva: Modrá, Hnědá, Zelená, Růžová

Všechny varianty tohoto produktu

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
MÍRA

Dobrý den ,Chci se zeptat jak se nastavuje ten čas 5 minut mě ta kazeta vibruje více jak 10 minut a stále se nevypíná. Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Míro, děkujeme Vám za otázku. Pod fotografiemi s náhradními pouzdry je popsáno, jak s vibrační kazetou pracovat. U kazety čas není možné nastavit. Když připravíte čočky k čištění a zapnete kazetu, po 5 minutách přístroj jednoduše vypnete. Pouzdro s čočkami následně z kazety vyndáte, čočky z pouzdra vyjmete a vyměníte roztok za čerstvou dávku. Čočky opět vložte, tentokrát do čistého roztoku, a ponechte je zde po dobu doporučenou výrobcem roztoku, který používáte. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kamila

Dobrý den, z kazety jsem nadšená opravdu to funguje, v ruce bych je takto nevyčistila a to stačí 2min. vibrace. Mohu se zeptat dá se dokoupit samotné ( které se po 3měsících vymění) pouzdro na čočky aby sedělo do drážek vibrační kazety? Děkuji s pozdravem Kamila

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kamilo, díky za dotaz. Jsme rádi, že jste s vibrační kazetkou spokojená. Odkazy na náhradní pouzdra najdete v popisném textu. Rádi bychom Vás upozornili, že i když čistíte kontaktní čočky v této vibrační kazetce, 2 minuty pro čištění rozhodně nestačí. Každý roztok má danou dobu, po kterou musí na čočky působit, aby byla provedena komplexní péče. Doporučujeme Vám řídit se těmito pokyny a vibrační kazetku použít například pro důkladné předčištění, nebo naopak dočištění Vašich čoček. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Lucka

hezký a funkční doplněk k čočkám, spokojenost

Šárka

kazeta se mi líbí, je to zas něco jiného a jsem spokojená :-)

Miroslav

Dodrý Den.Mám dotaz ohledně vibrační kazety na kontaktní čočky,kterou jsem si o Vás nedávno objednal.Hned po rozbalení výrobku mne zarazilo že uvnitř nebyl žádný manual od výrobce,jakého původu tento výrobek je,případně jak se má udržovat.Nicméně po prvním ohmatání a bližším prozkoumání,mi bylo jasné že výrobek bude určitě Asijského původu.Proto se ptám jestli tento výrobek vlastní nějaký certifikát o zdravotní nezávadnosti.Ptám se jenom proto,že v mediích už bylo poukazováno na plastové výrobky z Asie,které obsahovaly nepřípustné množství ftalátů a jiných složek zdraví škodlivích.A jelikož roztoky na kontaktní čočky obsahují v nízkém procentuálním obsahu různé kyseliny a jiné chemické látky,mám obavy aby se tento výrobek nestal spíše škodlivým nadosmrti.Oči máme jenom jedny.Předem děkuji za vaši odpověd'.

Zákaznický servis

Dobrý den Miroslave, vibrační kazetu nám dodává společnost Ningbo Kaida Rubber and Plastic Technology Co.,LT z Číny, která má nejen certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU, ale i velmi přísnou německou certifikaci TÜF. Na Váš email uvedený v komentáři posíláme výše uvedené dokumenty. Děkujeme za Váš dotaz.