Zeiss Contact Day 1 Spheric (32 čoček)

529 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 8.8. vyberte parametry
529 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Popis čoček Zeiss Contact Day 1 Spheric

Zeiss Contact Day 1 Spheric jsou jednodenní čočky ze speciálního materiálu Bio-hydrogel. Materiál obsahuje algin, který je extrahován z výtažku z mořských řas. Tato látka dává čočkám výjimečné schopnosti v uchování vlhkosti.
Jako jednodenní jsou čočky ideální pro aktivní chvíle, během kterých mohou dioptrické brýle překážet. Jejich pohodlí oceníte při občasném nošení na sport i při nošení každodenním.
Čočky Zeiss Contact Day 1 Spheric jsou dostupné v plusových a minusových dioptriích pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. V krabičce je 32 kusů kontaktních čoček.

Materiál plný vody

Tyto jednodenní čočky jsou z 58 % tvořeny vodou. Materiál čoček je navíc obohacen o přírodní složku algin. Jde o látku získanou z extraktu mořských řas, který čočce pomáhá vázat vlhkost a na povrchu čočky vytváří vodnatou ochrannou vrstvu. Díky tomuto ochrannému filmu ze slz mají čočky vysokou odolnost vůči nečistotám.

Čočky Zeiss Contact Day 1 Spheric jsou díky vysokému podílu vody a zvlhčujícím složkám vhodné i pro nositele, které trápí pocity suchých očí.

Nová konstrukce kontaktní čočky

Díky unikátnímu materiálu Bio-hydrogelu bylo možné upravit konstrukci čočky tak, aby bylo nošení ještě pohodlnější. Čočky mají oproti běžným jednodenním čočkám o 30 % menší tloušťku okrajů. Takto tenké okraje mají pozitivní vliv na pohodlí při nošení a také na přirozený pohyb čočky na oku.

Jednodenní čočky Zeiss Contact Day 1 Spheric mají UV filtr, takže při nošení podporují ochranu oka před škodlivým UV zářením.

Vlastnosti - Zeiss Contact Day 1 Spheric (32 čoček)

Výrobce: Carl Zeiss
Zakřivení (BC): 8.80
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 32 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Obsah vody: 58%
Dioptrický rozsah: od -16.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Ocufilcon D
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Jméno produktu: Zeiss Contact Day 1 Spheric
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Elite+ (30 čoček)

  • UV filtr
  • komfortní a zdravé nošení
  • intenzivní lubrikace čočky
  • poštovné zdarma
Cena: 419 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře