Zeiss Contact Day 1 Spheric (32 čoček)

529 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček Zeiss Contact Day 1 Spheric

Zeiss Contact Day 1 Spheric jsou jednodenní čočky ze speciálního materiálu Bio-hydrogel. Materiál obsahuje algin, který je extrahován z výtažku z mořských řas. Tato látka dává čočkám výjimečné schopnosti v uchování vlhkosti.
Jako jednodenní jsou čočky ideální pro aktivní chvíle, během kterých mohou dioptrické brýle překážet. Jejich pohodlí oceníte při občasném nošení na sport i při nošení každodenním.
Čočky Zeiss Contact Day 1 Spheric jsou dostupné v plusových a minusových dioptriích pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. V krabičce je 32 kusů kontaktních čoček.

Materiál plný vody

Tyto jednodenní čočky jsou z 58 % tvořeny vodou. Materiál čoček je navíc obohacen o přírodní složku algin. Jde o látku získanou z extraktu mořských řas, který čočce pomáhá vázat vlhkost a na povrchu čočky vytváří vodnatou ochrannou vrstvu. Díky tomuto ochrannému filmu ze slz mají čočky vysokou odolnost vůči nečistotám.

Čočky Zeiss Contact Day 1 Spheric jsou díky vysokému podílu vody a zvlhčujícím složkám vhodné i pro nositele, které trápí pocity suchých očí.

Nová konstrukce kontaktní čočky

Díky unikátnímu materiálu Bio-hydrogelu bylo možné upravit konstrukci čočky tak, aby bylo nošení ještě pohodlnější. Čočky mají oproti běžným jednodenním čočkám o 30 % menší tloušťku okrajů. Takto tenké okraje mají pozitivní vliv na pohodlí při nošení a také na přirozený pohyb čočky na oku.

Jednodenní čočky Zeiss Contact Day 1 Spheric mají UV filtr, takže při nošení podporují ochranu oka před škodlivým UV zářením.

Vlastnosti - Zeiss Contact Day 1 Spheric (32 čoček)

Výrobce: Carl Zeiss
Zakřivení (BC): 8.80
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 32 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Obsah vody: 58%
Dioptrický rozsah: od -16.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Ocufilcon D
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Jméno produktu: Zeiss Contact Day 1 Spheric

Ostatní také zakoupili

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?