Zvlhčující oční kapky Artelac UNO 30 x 0,6 ml

229 Kč
100% doporučuje
Kdy odešleme? vyberte parametry
Osobní odběr od 29 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 65 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Oční kapky Artelac UNO

Zvlhčující kapky Artelac UNO od Bausch and Lomb jsou určeny pro zvlhčení a osvěžení unavených a podrážděných očí. Ocení je jistě také nositelé kontaktních čoček, kteří je mohou použít při nasazování čoček i během nošení pro zvýšení komfortu. Kapky neobsahují konzervační složky, takže jsou ideální i pro citlivější oči.

Balení a aplikace

Oční kapky Artelac UNO mají velmi praktický a hygienický způsob aplikace – balení obsahuje 30 jednorázových lahviček, takže při každém použití kapek sáhnete po nové ampuli. Aplikace je pak prováděna klasický způsobem. Dávka z jednorázové lahvičky se nakape do spojivkového vaku a zamrká se, aby byly kapky rozprostřeny po celé ploše oka.

Každá jednorázová ampule obsahuje 0,60 ml roztoku kapek.

Vlastnosti - Zvlhčující oční kapky Artelac UNO 30 x 0,6 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Objem: 30 x 0,6 ml
Použitelnost po otevření: ihned po otevření
Konzervanty: Ne
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Alena Havlíková

Dobrý den, lze tyto kapky použít na kontaktní čočky ? V textu píšete, že ANO a níže ve vlastnostech píšete, že NE. Takže, ano nebo ne? Děkuji za odpověď, doporučuji sjednotit!

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Aleno, děkujeme Vám za otázku. Tyto oční kapky lze skutečně kapat i na kontaktní čočky. V tabulce vlastností máme chybu, kterou během dnešního dne opravíme. Pokud byste si chtěla prohlédnout příbalový leták očních kapek, můžete si informaci ověřit ZDE. Hezký den.