ColourVUE - BigEyes (2 čočky)


Hodnoceno 161 x

Komentáře

Přidat komentář

Katka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak velký rozdíl je mezi průměrem 14 a 15. Zakryje průměr 14 celou duhovku nebo vnější okraj bude vykukovat? Také by mě zajímalo, zda je možné, případně jak dlouho, uchovávat čočky v původním balení, než si je poprvé nasadím, nebo se musí ihned vložit do roztoku. Moc děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, děkujeme za Vaši otázku. Průměr kontaktních čoček je uváděn v milimetrech, takže rozdíl je 1 milimetr. Zda čočky Vaší duhovku zakryjí, záleží na její velikosti. Každý nositel má duhovku jinak velkou. Pokud jde o uchovávání čoček, samozřejmě mohou být uloženy v původním balení, dokud si je poprvé nenasadíte. Každé kontaktní čočky mají danou dobu expirace, po které už nesmí být nošeny. Je tedy třeba počítat s touto lhůtou. V případě, že jste zvolila tyto tříměsíční čočky a chcete je maximálně využít, měla byste je začít nosit nejpozději 90 dnů před datem expirace, které je vždy uvedeno na obalu čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Anna

Dobry den, chtela bych se Vas zeptat. Jaky roztok je nejlepsi pro tyto cocky?

Zákaznický servis

Dobrý den,

na barevné čočky je vhodný jakýkoliv roztok z naší nabídky s výjimkou roztoků peroxidových. Doporučit Vám můžeme velice oblíbený roztok Laim-Care 400 ml.

VERONIKA

dobrý den mám zájem o ty zvětšovací modre na hlavní stránce je hezká modrá ,ale zde v nabýdce není

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel neuvádíte, který obrázek máte konkrétně na mysli, z edice Big Eyes je dostupná modrá barva Cool Blue. Děkujeme za pochopení

Simona

Čočky jsou naprosto super. Krásně zvětší oči, a dodají zajímavý vzhled. Dodání je také rychlé, přišly mi do 2 dnů :)

Anonym

Nevyrábíte tyto čočky v dioptrickém provedení?

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce společnost MaxVue Vision dioptrické barevné čočky řady Bigeyes vyrábí. Bohužel je v naší nabídce nenajdete. O jejich případném přidání do sortimentu barevných kontaktních čoček Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní čočky ColourVUE – BigEyes

ColourVUE – BigEyes jsou barevné kontaktní čočky výrobce Maxvue Vision, které opticky zvětšují oči. Jsou vybaveny prstencem, který opisuje vnější okraj duhovky. Kromě 7 barevných odstínů nabízíme také typ Natural Ring, který slouží pouze k optickému zvětšení duhovky, přičemž její původní barva zůstane zachována.

Módní záležitost

Barevné kontaktní čočky představují velmi efektivní módní doplněk, kterým může být osobitě změněn celkový vzhled. Výsledný efekt změny je ovlivněn také volbou oblečení a doplňků. Změna barvy je také ovlivněna světelnými podmínkami a přirozenou barvou duhovky oka.

Způsob užívání

Čočky jsou určeny k občasnému i každodennímu nošení. Na konci dne musí být z očí vyjmuty a přes noc uchovány v roztoku. ColourVUE – BigEyes jsou určeny k 90denní periodě výměny.

Více o barevných čočkách ColourVUE – BigEyes.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne