ColourVUE - Elegance (2 čočky)


Hodnoceno 104 x

Komentáře

Přidat komentář

Iveta

Týden si chci objednat čočky a stránka nejde,nemůžu zadat dioptrie.

Zákaznický servis

Dobrý den, dioptrie Vám nejdou zadat, protože se jedná o barevné čočky bez dioptrií, u barevných čoček, které nabízejí dioptrickou korekci naleznete označení dioptrické. Ne všechny varianty barevných čoček jsou vyráběné i s dioptrickou korekcí. Děkujeme za pochopení

Kontaktní čočky ColourVUE – Elegance

ColourVUE – Elegance jsou hydrogelové barevné čočky výrobce Maxvue Vision, které svou unikátní kresbou dodají očím nevšední vzhled a efektivně překryjí původní barvu duhovky. Výsledný barevný efekt je však závislý na přirozené barvě očí, světelných podmínkách a barvě zvolených doplňků.

Způsob užívání

ColourVUE – Elegance jsou určeny k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je nutné každý den vyjmout, očistit a přes noc uchovat v roztoku. Interval výměny jednoho páru činí 90 dní. Obě kontaktní čočky v páru jsou naprosto totožné. Je proto jedno, na které oko bude jedna z čoček nasazena.

Módní záležitost

Barevné kontaktní čočky představují vkusný a žádaný módní doplněk. Volba odpovídající barvy oblečení, bižuterie a doplňků umocní výsledný barevný efekt čoček a oči se stanou dominantou celého obličeje. Volba odpovídající barvy oblečení, bižuterie a doplňků umocní výsledný barevný efekt čoček a oči se stanou dominantou celého obličeje.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne