FreshLook One Day Color - nedioptrické (10 čoček)


Hodnoceno 127 x

Komentáře

Přidat komentář

Lucy

Dobrý den, u tohoto výrobku nejsou vloženy fotografie barev, a tak jsem se podívala na jiné čočky od stejné firmy a tam mě okouzlil odstín HONEY, jenž zde není v nabídce. Nenabízíte prosím tuto barvu i v těchto jednorázových čočkách? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za upozornění na chybějící galerii obrázků, pracujeme na opravě. Bohužel odstín Honey se u těchto barevných čoček nevyrábí. Děkujeme za pochopení

Kontaktní čočky FreshLook One Day Color

FreshLook One Day Color jsou jednorázové barevné kontaktní čočky společnosti Alcon, které plně překrývají přirozenou barvu duhovky oka.

FreshLook One Day Color nabízíme také v dioptrické verzi.

Hlubší pohled

Okrajový prstenec čočky opticky zvětšuje duhovku a dodává pohledu hloubku. Výsledný barevný efekt je však předem těžko odhadnutelný. Je ovlivněn nejen přirozenou barvou duhovky a světelnými podmínkami, ale i barvou módních doplňku a oblečení.

Nabídka barev

Čočky jsou dostupné ve čtyřech barevných variantách: Blue, Green, Grey a Pure Hazel. 

Pohodlná varianta nošení

FreshLook One Day jsou určeny dennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky nabízejí jednu z nejzdravějších a nejpohodlnějších variant nošení, neboť nevyžadují žádnou péči. Použité čočky jsou večer vyhozeny a druhý den prostě nahrazeny novými.

Vhodné pro alergiky a citlivé oči

Jednodenním nošením kontaktních čoček je minimalizována možnost usazení pylu a jiných depozit na jejich povrchu. Tento typ čoček je tedy velmi vhodný obzvláště pro alergiky a všechny ty, kteří mají citlivé oči. FreshLook One Day NEJSOU určeny pro ponechání v očích během spánku.

Jak pečovat o kontaktní čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 10 čoček
Průměr (DIA): 13.80
Dioptrický rozsah: 0.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 69%
Materiál: Nelfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne