Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

attributesPrimary

Čtvrtek 22.8.

blank

299 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 206 x

oční kapky Gelone 10 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Cena: 110 Kč
Ušetříte: 189 Kč
Přejít na produkt
TOP kapky
Gelone drops 10 ml jsou díky svým vlastnostem a příznivé ceně nejprodávanější kapky našeho e-shopu.

Komentáře

Přidat komentář

Jitka Špičková

Je možné tyto kapky používat i s kontaktními čočkami? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

ano tyto kapky jsou vhodným doplňkem pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří zažívají pocit suchosti, cizího tělesa v očích, či jakékoliv jiné nepříjemné pocity vyvolané nedostatečným zvlhčením čoček.

Oční kapky HYLO-CARE

HYLO-CARE jsou oční kapky společnosti Ursapharm, která se zaměřuje převážně na výrobu léčiv a zdraví podpůrných prostředků. Jedná se o velice šetrné oční kapky vhodné k běžnému zvlhčení suchých očí, ale i k regeneraci vážněji poškozených očních tkání (např. v důsledku operace).

Rychlá regenerace

Kapky HYLO-CARE obsahují hyaluronát sodný (kyselinu hyaluronovou) – látku, která je lidskému tělu zcela přirozená a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky (dokonce se přirozeně vyskytuje v některých tělních tekutinách). Kyselina hyaluronová vytváří na povrchu očí ochranný film, který brání jejich vysušení. Tato látka spolu s provitaminem B5 – dexapanthenolem, který tvoří jednu ze složek kapek, poskytuje očím dostatečné zvlhčení a zajišťuje tak optimální podmínky pro správnou regeneraci rohovkových buněk.

Pohodlnější kontaktní čočky s HYLO-CARE

HYLO-CARE jsou vhodným doplňkem pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří zažívají pocit suchosti, cizího tělesa v očích, či jakékoli jiné nepříjemné pocity vyvolané nedostatečným zvlhčením čoček. Vzhledem k faktu, že neobsahují žádné konzervační látky, jsou tyto kapky velmi šetrné a nezpůsobují žádné nežádoucí účinky a jsou vhodné i dlouhodobému užívání. Kapky je nutné spotřebovat nejpozději do doby 6 měsíců od jejich otevření.
Akomodation


Patentovaný COMOD® systém

Lahvička očních kapek HYLO-CARE je opatřena speciálním aplikátorem COMOD®, který eliminuje možnost kontaminace roztoku kapek mikroorganismy a zároveň zajišťuje přesné odměření jednotlivých dávek.

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky HYLO-CARE 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti

Výrobce: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ano