Acuvue 2 (6 čoček)

465 Kč

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Hodnoceno 161 x

Kontaktní čočky Acuvue 2

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou 2týdenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené k dennímu nošení. Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou charakteristické snadnou manipulací (obsahují zabarvení) a vyšším pocitem pohodlí při nošení než původní čočky ACUVUE. Acuvue 2 nabízí optimální propustnost kyslíku s vysokým pohodlím zajištěným tenkými okraji.

Další generaci kontaktních čoček od společnosti Johnson&Johnson představují silikon-hydrogelové čočky Acuvue Advance a Acuvue Oasys.

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou baleny po 6-ti kusech v krabičce.

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 14 dní
Materiál: Etafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Průměr (DIA): 14.0
UV filtr: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.3 a 8.7

Komentáře

Přidat komentář

Tomáš Richtr

Dobrý den,výroba těchto čoček je opravdu ukončena ? Jak dlouho budou ještě v prodeji a které jiné by jste mi doporučili? Vyzkoušel jsem Acuvue Oasys,ale nebyl jsem spokojen. Děkuji .

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Tomáši, u těchto kontaktních čoček byla skutečně výroba ukončena. Jak dlouho Vám je budeme moci nabídnout Vám s přesností nemohu říci, záleží především na Vašich hodnotách dioptrie. Jako vhodnou alternativu Vám mohu doporučit kontaktní čočky TopVue Premium. Mají ztenčené okraje a disponují vysokou propustností kyslíku. Navíc, pokud by Vám kontaktní čočky TopVue Premium nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.

Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jsou tyto čočky lehce zbarvené do modra? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, tyto čočky mají lehké manipulační zabarvení, s největší pravděpodobností do modra.

Hana Spurná

chci se zeptat kdy mi přivezete kontaktní čočky, bylo psáno, že v pondělí, a níkdo mi nic nepřivezl, jsem po noční a takto nebudu spát celý týden, protože budu na ně čekat než mi je dovezete každý den?

Zákaznický servis

Dobrý den, nenašli jsme v naší databázi žádnou objednávku na Vaše jméno – Spurná Hana. Našli jsme pouze registraci. Nevíme, zda při dokončení objednávky nedošlo na Vaší nebo naší straně k nějakým technickým potížím. Úspěšná objednávka je vždy potvrzována na Váš e-mail. Zkuste prosím znova zadat objednávku, pokud ani tentokrát se nepodaří, kontaktujte nás na mobil č. +420 602 610 0­56 nebo na pevnou linku č. +420 384 388 401 a my za Vás objednávku zadáme. Děkujeme