Acuvue Advance PLUS (6 čoček)

439 Kč

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Hodnoceno 150 x

Kontaktní čočky Acuvue Advance Plus – omezení dostupnosti

Výroba těchto čoček byla ukončena. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry. Skladové varianty dodáme ihned. Doporučujeme přechod na novější TopVue Premium.

Kontaktní čočky ACUVUE Advance Plus

ACUVUE Advance PLUS jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky, které představují verzi původních Acuvue Advance. Hlavní zdokonalení spočívá především ve vyšší odolnosti vůči depozitům – výrobce uvádí až 10 x méně povrchových depozit v porovnání s původními ACUVUE Advance.

Zvlhčující technologie a komfort nošení

ACUVUE Advance PLUS využívají technologii HYDRACLEAR®, díky níž je čočka hydratovaná a pružná a nositeli tak poskytuje dostatečný komfort po celý den.
Čočky mají nižší koeficient tření než jejich původní verze a jsou dodávány v blistru s roztokem, který se svým složením přibližuje přirozenému slznému filmu oka. Optimalizované složení roztoku výrazně zvyšuje pocit pohodlí již v okamžiku prvního nasazení.

O čočkách ACUVUE Advance Plus

Jak pečovat o čočky Acuvue Advance PLUS (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Expirace: 32 měsíců a více
Jak často měnit?: 14 dní
Materiál: Galyfilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 47%
Propustnost kyslíku: 62 Dk/t
Průměr (DIA): 14.0
UV filtr: Ano
V balení: 6 čoček
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení (BC): 8.3 a 8.7

Komentáře

Přidat komentář

Zuzana Galatíková

Dobrý den, dosud jsem používala tyto čočky a byla jsem s nimi maximálně spokojená. Teď přestal výrobce tento typ vyrábět a já hledám adekvátní náhradu. Můžete mi prosím poradit? Dioptrie -5,25 a -5,75, zakřivení 8,3 a průměr 14.00. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce bohužel neurčil žádného přímého nástupce těchto kont.čoček. Při každém přechodu na jiný druh čoček doporučujeme konzultaci s Vaším očním specialistou, který kontaktní čočky aplikoval. Spolu s nákupem nevyzkoušených kont.čoček je totiž spojeno i finanční riziko, protože kromě čoček TopVue nemůžeme vzít od zákazníka zpět otevřená a nekompletní balení. Pokud ale chcete vyzkoušet nové měsíční čočky, můžeme Vám nabídnout TopVue Air, u kterých nabízíme garanci vrácení peněz, pokud by nevyhovovaly.

Luis Hilgert

Dobrý den, mám zakřivení rohovky 8,9. Mohu si čočky ocuvue dovolit? nebo co byste mi doporučili? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den,v tomto případě by bylo vhodné navštívit kontaktologa (=oční lékař nebo optik, zabývající se aplikací kont.čoček) a nechat si kont.čočky odborně aplikovat. Spolu s aplikací je spojeno poskytnutí zkušebního páru, který Vám my poskytnout nemůžeme. Jakýkoliv nákup nevyzkoušených kont.čoček by byl rizikový, protože Vám nemůžeme vzít zpět rozbalené nekompletní balení kont.čoček. Jedinou výjimkou jsou kont.čočky TopVue, u kterých garantujeme vrácení ceny.

Tereza

Dobry den, chtela bych se zeptat, jaky typ ocni vady pouziva cocky s oznacenim napr. +7,00 dekuji Tereza

Zákaznický servis

Dobrý den, podle dioptrického znaménka bohužel určit oční vadu nelze. Většinou se lidé domnívají, že označení + je vyhrazeno pro oční vady způsobující špatné vidění na blízko. Je to však mylná domněnka. I oční vady způsobující špatný pohled do dálky mohou být korigovány plusovými dioptriemi. Např. Člověk vidící špatně na dálku i na blízko může mít na dálku + 0,25 dioptrií a na blízko + 7.

Marie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám zakřívení čočky 8,4, vadí kdybych si objednala čočku s zakřivením 8,3? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, parametru zakřivení již není v současné době přisuzován takový význam jako dříve. Při výrobě čoček se využívá nejmodernějších technologických postupů a design čoček je vyvíjen s ohledem na dosažení co možná nejvyššího komfortu. Změna zakřivení ve Vašem případě činní jednu desetinu celkové hodnoty, což by pravděpodobně neměl být problém. Bez předchozí odborné aplikace čoček však vždy existuje určité riziko, že Vám zvolené čočky nebudou nějakým způsobem vyhovovat.

Jirka

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké jsou rozdíly mezi Acuvue Oasis a Advance PLUS? Zásadní rozdíl je určitě UV filtr u Advance Plus, ale zajímalo by mě, jaké jiné výhody a nevýhody ve vzájemném porovnání mají.(přečetl jsem si podorobné informace u obojího, ale podle toho se dají ne úplně přesně porovnat.) Děkuji za informaci.

Zákaznický servis

Dobrý den Jirko, co se týče srovnání těchto dvou výrobků, tak oba jsou sice od jednoho výrobce Johnson and Johnson, ale kromě shodného vybavení UV filtrem a stejným průměrem kontaktních čoček se liší, jak v materiálu, který byl při výrobě použit, tak i v parametru zakřivení a v údajích o propustnosti kyslíku či obsahu vody. Bohužel nelze takto na dálku vypsat právě pro Vás výhody a nevýhody, protože posouzení vhodnosti je velice individuální a kromě parametrů je posuzována např. vlastní konstrukce čočky nebo pohyb čočky na Vašem oku. Doporučujeme konzultaci či odborné oční vyšetření u Vašeho očního specialisty. Děkujeme za pochopení.

Týnka

Tyto čočky používám a jsem velmi spokojená.

Tereza Černá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou čočky Advance Plus lepší než Acuvue2 - resp. bylo by vhodné na Advance Plus přejít? Děkuji za radu.

Zákaznický servis

Dobrý den, přechod na jiný druh čoček bez předchozí konzultace s očním lékařem, který vám kontaktní čočky aplikoval, nedoporučujeme. Acuvue Advance Plus jsou nové, tedy vývojově i kvalitativně výše než Acuvue 2. Výrobcem jsou Acuvue Advance Plus doporučované jako přímý nástupce případně náhrada za kontaktní čočky Acuvue Advance. U obou kontaktních čoček jsou stejné parametry, ale důvodem, proč vám nemusí vyhovovat může být použitý materiál, který je rozdílný. V případě, že vám nebudou vyhovovat, nemůžeme uznat vrácení rozbaleného balení jako reklamaci a tato změna pak pro vás znamenala zmařenou finanční investici.

Jiřina Vlachová

Jsou tyto čočky určeny i občasnému přespání?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, můžete je použít k občasnému přespání.