Air Optix for Astigmatism (6 čoček)

929 Kč

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
vyberte parametry
cleaner
blank

Kontaktní čočky Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism jsou měsíční torické čočky společnosti Alcon (dříve Ciba Vision), které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a určené ke korekci astigmatismu.

Torické čočky Air Optix for Astigmatism nabízíme také v balení po 3 čočkách.

Hodnota osy a cylindru

Je-li povrch rohovky nepravidelný, hovoříme o tzv. astigmastimu neboli torické vadě. Ideálním řešením korekce je použití čoček s cylindrem umístěným v naměřené ose. Kvalita vidění, kterou v tomto případě dosáhneme s torickými čočkami je neporovnatelně vyšší než korekce běžnými sférickými čočkami.

Vysoká propustnost kyslíku a varianta kontinuálního no­šení

Silikon-hydrogelový materiál Lotrafilcon B, z něhož jsou čočky vyrobeny, je zárukou potřebné propustnosti kyslíku. Díky ní pak Air Optix for Astigmatism poskytují nositeli pohodlí po celý den.

Výrobce doporučuje čočky i k prodlouženému způsobu nošení po dobu maximálně 6 dní a nocí. Tuto variantu je však vhodné předem konzultovat s oftalmologem. Pro snazší manipulaci jsou čočky lehce modře zbarveny.

O čočkách Air Optix for Astigmatism

Jak pečovat o čočky Air Optix for Astigmatism (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: -10.00 do +6.00,cyl.-0.75 do -2.25,osa 10-180
Expirace: 32 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Lotrafilcon B
Mohu v čočkách spát?: Ano
Obsah vody: 33%
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Průměr (DIA): 14.5
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: Alcon (Ciba Vision)
Zakřivení (BC): 8.7

Komentáře

Přidat komentář

je to jistě individuální, ale komu tyto čočky sedí, tak jistě bude souhlasit, že jsou super, hlavně široká škála cylindrů-než jsem objevila Ciba vision neexistovaly pro mě vhodné čočky a to mě mrzelo, protože jiní výrobci na cylindy zapomínají

Radka

Dekuji za odpoved.kontaktni cocky uz pouzivam,mam presne tyto co jsou zde v nabidce /AIR OPTIX /.Na krabicce mam parametry ,ktere jsou zde v nabidce,takze jsou tyto cocky vhodne i pro mne?

Zákaznický servis

Dobrý den Radko, pokud již používáte předepsané čočky od Vašeho očního lékaře a při nošení se nevyskytly jakékoliv zdravotní potíže, pak samozřejmě jsou pro Vás tyto čočky vhodné.

radka

Dobry den,chci se zeptat jesli jsou tyto cocky vhodne na dioptrie do dalky 0,75 cylindr 1,25 a osa na prave oko 80 a na leve 90? nerozumim tomu co znamena to zakriveni a prumer? jsou tyto cocky pro mne vhodne? na receptu na bryle mam napsane jeste jina opticka pomucka PD=64 mm. Predem dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den, prosím obraťte se s tímto dotazem na očního specialistu, který se zabývá aplikací kontaktních čoček. V rámci vyšetření Vám budou odborně naměřeny parametry pro kontaktní čočky (liší se od hodnot pro brýle) a součástí poplatku je i zkušební pár čoček, ve vašem případě kontaktních čoček pro korekci astigmatismu, které si po vyzkoušení můžete zakoupit v našem internetovém obchodě. Průměr kontaktních čoček je jedním z velice důležitých parametrů, které musíme znát proto, abychom zvolili vhodný typ kontaktních čoček. Význam zakřivení kontaktních čoček u nových typů kontaktních čoček již není tak zásadní, jak tomu bylo v minulosti. Jedná se o povrchové zakřivení zadní plochy kontaktní čočky, které se porovnává se změřeným zakřivením rohovky. Děkujeme za Váš dotaz.

Luc

Nevíte někdo když mám na každém oku jinou dioptrii jestli si musim koupit dva balíčky čoček, nebo by to šlo nakombinovat? Například toto balení má 6 čoček. Tak že bych si objednala 3 s jednou dioptrií a 3 s jinou dioptrií? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, musíte si zakoupit dvě balení. Nakombinovat 6ti kusové balení nelze, ale nabízíme Vám možnost zakoupení balení těchto čoček po 3 kusech.