Air Optix for Astigmatism (6 čoček)

attributesPrimary

Pátek 20. 1.

cleaner
blank

929 Kč

Dopravci

Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
59 Kč
89 Kč
ZDARMA
kurýr GLS Doručení na adresu:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
75 Kč
105 Kč
ZDARMA
PPL Doručení na adresu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
89 Kč
119 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
24 Kč
54 Kč
ZDARMA


Pozn: Česká pošta i PPL garantují doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Cena: 829 Kč
Ušetříte: 100 Kč
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP torické
Vzhledem k pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími torickými čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

je to jistě individuální, ale komu tyto čočky sedí, tak jistě bude souhlasit, že jsou super, hlavně široká škála cylindrů-než jsem objevila Ciba vision neexistovaly pro mě vhodné čočky a to mě mrzelo, protože jiní výrobci na cylindy zapomínají

Radka

Dekuji za odpoved.kontaktni cocky uz pouzivam,mam presne tyto co jsou zde v nabidce /AIR OPTIX /.Na krabicce mam parametry ,ktere jsou zde v nabidce,takze jsou tyto cocky vhodne i pro mne?

Zákaznický servis

Dobrý den Radko, pokud již používáte předepsané čočky od Vašeho očního lékaře a při nošení se nevyskytly jakékoliv zdravotní potíže, pak samozřejmě jsou pro Vás tyto čočky vhodné.

radka

Dobry den,chci se zeptat jesli jsou tyto cocky vhodne na dioptrie do dalky 0,75 cylindr 1,25 a osa na prave oko 80 a na leve 90? nerozumim tomu co znamena to zakriveni a prumer? jsou tyto cocky pro mne vhodne? na receptu na bryle mam napsane jeste jina opticka pomucka PD=64 mm. Predem dekuji za odpoved

Zákaznický servis

Dobrý den, prosím obraťte se s tímto dotazem na očního specialistu, který se zabývá aplikací kontaktních čoček. V rámci vyšetření Vám budou odborně naměřeny parametry pro kontaktní čočky (liší se od hodnot pro brýle) a součástí poplatku je i zkušební pár čoček, ve vašem případě kontaktních čoček pro korekci astigmatismu, které si po vyzkoušení můžete zakoupit v našem internetovém obchodě. Průměr kontaktních čoček je jedním z velice důležitých parametrů, které musíme znát proto, abychom zvolili vhodný typ kontaktních čoček. Význam zakřivení kontaktních čoček u nových typů kontaktních čoček již není tak zásadní, jak tomu bylo v minulosti. Jedná se o povrchové zakřivení zadní plochy kontaktní čočky, které se porovnává se změřeným zakřivením rohovky. Děkujeme za Váš dotaz.

Luc

Nevíte někdo když mám na každém oku jinou dioptrii jestli si musim koupit dva balíčky čoček, nebo by to šlo nakombinovat? Například toto balení má 6 čoček. Tak že bych si objednala 3 s jednou dioptrií a 3 s jinou dioptrií? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, musíte si zakoupit dvě balení. Nakombinovat 6ti kusové balení nelze, ale nabízíme Vám možnost zakoupení balení těchto čoček po 3 kusech.

Kontaktní čočky Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism jsou měsíční torické čočky společnosti Alcon (dříve Ciba Vision), které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a určené ke korekci astigmatismu.

Torické čočky Air Optix for Astigmatism nabízíme také v balení po 3 čočkách.

Hodnota osy a cylindru

Je-li povrch rohovky nepravidelný, hovoříme o tzv. astigmastimu neboli torické vadě. Ideálním řešením korekce je použití čoček s cylindrem umístěným v naměřené ose. Kvalita vidění, kterou v tomto případě dosáhneme s torickými čočkami je neporovnatelně vyšší než korekce běžnými sférickými čočkami.

Vysoká propustnost kyslíku a varianta kontinuálního no­šení

Silikon-hydrogelový materiál Lotrafilcon B, z něhož jsou čočky vyrobeny, je zárukou potřebné propustnosti kyslíku. Díky ní pak Air Optix for Astigmatism poskytují nositeli pohodlí po celý den.

Propustnost kyslíku

Parametr propustnosti kyslíku je pro metabolismus oka důležitý. V mezinárodním názvosloví čoček je tento údaj značen Dk a Dk/t. Ačkoliv jsou značky velmi podobné, jejich význam se liší. Parametr Dk, kyslíková propustnost, udává hodnotu propustnosti kyslíku skrze materiál, zatímco atribut „t“ značí tloušťku čočky. Dk/t je tedy kyslíková propustnost závisící na designu čočky. Pro možnost porovnání různých čoček mezi sebou se hodnota Dk/t měří na čočkách s dioptrií –3.00.

Konkrétně u kontaktních čoček Air Optix for Astigmatism je hodnota propustnosti kyslíku materiálu (Dk) 110 a Dk/t se rovná 108.

Výrobce doporučuje čočky i k prodlouženému způsobu nošení po dobu maximálně 6 dní a nocí. Tuto variantu je však vhodné předem konzultovat s oftalmologem. Pro snazší manipulaci jsou čočky lehce modře zbarveny.

O čočkách Air Optix for Astigmatism

Jak pečovat o čočky Air Optix for Astigmatism (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: -10.00 do +6.00,cyl.-0.75 do -2.25,osa 10-180
Expirace: 32 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Lotrafilcon B
Mohu v čočkách spát?: Ano
Obsah vody: 33%
Propustnost kyslíku: 110 Dk
Průměr (DIA): 14.5
UV filtr: Ne
Obsah balení: 6 čoček
Výrobce: Alcon (Ciba Vision)
Zakřivení (BC): 8.7