Frequency 55 (6 čoček)

477 Kč

Skladem > 1000 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Úterý 30. srpen
cleaner
blank

Hodnoceno 131 x

Kontaktní čočky Frequency 55

Frequency 55 jsou měsíční kontaktní čočky společnosti Cooper Vision. Tyto čočky není možné nosit kontinuálně (i během spánku). Na konci dne musí být vyjmuty, řádně očištěny a na noc uloženy k dezinfekci do fyziologického roztoku.

Snadná manipulace a vyvážený obsah vody

Frequency 55 jsou pro snazší manipulaci jemně zabarvené. Jsou vyrobené z polymerového materiálu Methafilcon A, který obsahuje 55 % vody.

O čočkách Frequency 55

Jak pečovat o čočky Frequency 55 (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 55%
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.6, 8.8 a 8.9

Komentáře

Přidat komentář

Martina Kourová

Dobrý den, používám čočky Frequency 55. Jsem spokojená. Teď jsem dostala informaci, že se přestávají vyrábět. Jakou byste mi prosím navrhli alternativu. Děkuji.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Martino, náhrada kontaktních čoček Frequency 55 není výrobcem určena. My Vám doporučujeme kontaktní čočky TopVue Plus, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu. Navíc u nich platí Garance vrácení peněz, kdyby Vám čočky neseděly. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Petr Pospíšil

Dobrý den, používal jsem čočky Focus Visint se zakřivením 8,9 a průměrem 14, bohužel se přestaly vyrábět. Mám teď na výběr ze dvou možností a to Frequency55 nebo Biomedics55 (jediné se zakřivením 8,9), mají ale větší průměr (14,2- Focus měl 14). Je to velký problém?

mirka

Dobrý chcela by som sa opýtať zakrivenie 8.8 sú iba na plusové dioptrie?A ešte ako dlho sú tieto šošovky už v predaji?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano zakřivení 8.80 je dostupné pouze v plusových dioptriích. Čočky Frequency 55 jsou na trhu již několik let.

Lenka

Nejlepší čočky, které jsem zatím měla, čočky nosím 12 let, vystřídala jsem jich už dost.. A navíc mají největší škálu dioptrií. Mám -6,25, takže sehnat nějaké byl problém.

Eliq

Bož ejak někdo muže vyhazovat peníze za takovej šunt... Čočky PureVision jsou nejen mnohem lepší, pohodlnější, ale dá se v nich i spát..Jo a taky jsou levnější :) F 55 jsem nosil 3 roky PV mam rok a půl, takže vím o čem mluvím..

Zuzka

Dobrý den, používala jsem doteď kontaktní čočky SWITCH, za které jsem evidentně zbytečně připlácela...rozhodla jsem se tedy zkusit čočky Frequency, když jsou stejné. Našla jsem i nějaké frequency 58 UV - poví o nich někdo něco? Třeba jestli jsou vlastnostmi stejné jako ty 55 a nebo jestli s nimi někdo máte zkušenosti?

Zákaznický servis

Dobrý den,z Vašeho dotazu není úplně jasné, které čočky jste konkrétně používala. Switch je výrobní označení pro kontaktní čočky značky CooperVision: Switch Comfort najdete na našich stránkách pod ozančením Frequency55, Switch Disposables jako Proclear Compatibles, Switch Premier jako Biofinity. Ceny za jednotlivé produkty jsou na stránkách taktéž uvedeny. Frequency 58 UV kontaktní čočky jsou Frequency 55 ve variantě s UV filtrem a o několik procent vyšším obsahem vody než Frequency 55. Frequency 58 jsou baleny 6-ti kusech v krabičce. Pro snažší manipulaci jsou Frequency 58 jemně zbarveny.