TopVue Air (1 čočka)

89 Kč

Skladem > 1000 ks

attributesPrimary
Úterý 30. srpen
cleaner
blank

Hodnoceno 25 x

TopVue Air (1 čočka)

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Přejít na základní balení TopVue Air 6 čoček.

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Jak často měnit?: 30 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 45%
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
V balení: 1 čočka
Zakřivení (BC): 8.6

Komentáře

Přidat komentář

Pavlína

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, co se stane, když budu nosit měsíční čočky déle než měsíc, děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Pavlíno, od okamžiku vložení kontaktní čočky do oka se na čočce začínají tvořit a ukládat usazeniny, které nelze z materiálu čočky úplně odstranit. Poté se začínají kazit a zvyšují možnost infekce oka. Proto se výrazně nedoporučuje čočky přenášet. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme hezký den.

Lucie

Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsem zkoušela poprvé. Pravé oko sedělo perfektně, levé ovšem ne. Viděla jsem na něj rozmazaně, jako přes nějaký závoj. Čočku jsem kontrolovala, natržená není, byla čistá i dobře nasazená. Zkoušela jsem i své staré kontaktní čočky a žádný problém nebyl. Ráda bych tedy věděla, čím by to mohlo být. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Lucie, pokud byla Vaše čočka čistá je možné, že mohlo dojít ke změně dioptrie nebo je pro jedno oko vhodnější jiné zakřivení. Bez osobního vyšetření a zkoušky Vám to bohužel nemůžeme přesně říct. Doporučujeme Vám navštívit Vašeho kontaktologa. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Ilona Hanousková

Dobrý den, chtěla bych zkusit tyto čočky, když jsou na ně dobré reference. Nabízejí se v zakřivení 8,60 a průměru 14.20. Já mám hodnoty dioptrie -4,25, zakřivení 8,40, průměr 14.00. Bude to problém, když se to trochu liší v parametrech? Popř. jaké jiné čočky byste mi mohli v mých parametrech doporučit? Dosud jsem používala 14-ti denní čočky a měsíční čočky. Děkuji za odpověď! Ilona

Zákaznický servis

Dobrý den,

takto malý rozdíl v parametrech by neměl způsobit žádné problémy. Doporučujeme čočky vyzkoušet, přijímáme mnoho pozitivních recenzí.

lleennttiillkkaa

Chtěla bych vyzkoušet tyto čočky, doteď jsem používala 14 denní, ale na těch je zakřivení 8,5, kdežto u měsíčních je 8,6. Bude to velký problém při nošení?

Zákaznický servis

Dobrý den,

takto nízký rozdíl v zakřivení by neměl způsobit při nošení čoček žádný problém. Vyzkoušení těchto čoček vřele doporučujeme, jsou velice oblíbené.

Karel Haláček

bezproblémové nošení, za celou dobu se neobjevil žádný problém :)

Ivana

Dobrý den, jak dlouho mohu čočky po otevření nosit?

Zákaznický servis

Dobrý den, TopVue Air jsou měsíční čočky, můžete je tedy používat 30 dní od prvního vložení do oka.

Martin Š.

Děkuji za rychlé dodání. Čočky jsou pohodlné a velmi příjemné.

Helena

Dobrý den, mohla bych si čočky osobně vyzvednout v Českých Budějovicích? Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, v Českých Budějovicích nabízíme spoustu výdejních míst. Konktrétní nabídka se Vám zobrazí při výběru platby.

Jirka

Skvělý poměr cena/kvalita! Mohu jenom doporučit.

Roman

super čočky! parádně sedí, oči nedráždí, pohodlné a jsou za super cenu

RAdana

Dobrý den, chápu dle popisu dobře, že toto balení jedné čočky je na použití po dobu 30 dní? Takže měsíční užití vyjde na 178,-? Děkuji Černá

Zákaznický servis

Dobrý den, jedná se o balení obsahující 1 kus měsíční kontaktní čočky – toto balení stojí 89 Kč, v případě, že si objednáte čočky 2 (každou pro jedno oko), vystačí Vám po dobu 1 měsíce (30 dní) – 2 balení stojí 178 Kč. Využít můžete také naši speciální nabídku garance vrácení peněz na 6kusové balení tohoto výrobku – v případě, že by Vám čočky neseděly, obdržíte zpět peníze.

Petr Chochole

Dobrý den. Líbí se mi možnost pořídit si "na vyzkoušení" jen jednu, respektive pár čoček a chtěl bych vědět, jestli doporučujete spíše TopVue Air či TopVue Bi-weekly / TopVue monthly? Když pominu mírně rozdílnou cenu a periodu výměny, tak koukám, že se výrazně liší v materiálu a tedy v obsahu vody a hlavně v propustnosti kyslíku... TopVue Air jsou asi tedy novější než ty weekly/monthly a tím i lepší?

Zákaznický servis

Dobrý den, hlavním rozdílem mezi čočkami TopVue Air a TopVue Monthly a Bi-weekly spočívá v použitém materiálu. TopVue Air jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a TopVue Bi-weekly a Monthly z klasického hydrogelu. Tento fakt je nutné mít na paměti při výběru vhodné varianty. Silikon-hydrogelové čočky nemají tak vysoký obsah vody jako hydrogelové, na druhou stranu jsou však více prodyšné (k oku se dostává větší množství kyslíku). Pokud již máte s čočkami nějaké zkušenosti, záleží jen na Vás, zda je pro Vás pohodlnější silikon-hydrogelový materiál, či klasický hydrogel. Můžete také vyzkoušet obě varianty a k dalšímu užívání zvolit tu pohodlnější.