Air Optix Night and Day Aqua (6 čoček)

898 Kč

Skladem > 1000 ks Garance 365

Garantujeme výměnu tohoto zboží do 365 dní od data objednávky. Více informací...

attributesPrimary
Úterý 30. srpen
cleaner
blank

Hodnoceno 290 x

Kontaktní čočky Air Optix Night and Day Aqua

Air Optix Night and Day Aqua jsou měsíční kontaktní čočky společnosti Alcon (dříve Ciba Vision). Kromě denního způsobu nošení (čočka je každý den vyjmuta z oka a dezinfikována) umožňují i režim kontinuálního užívání, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě po dobu 30 dní a 29 nocí.

Kontaktní čočky Air Optix Night And Day Aqua nabízíme také v balení po 3 kusech.

Varianta kontinuálního užívání

V příbalovém letáku Air Optix Night and Day Aqua stojí, že kontinuální nošení musí být nejprve konzultováno a schváleno očním specialistou. Řada z nich jej nedoporučuje vůbec, někteří doporučují ojedinělé vyjímání po několika dnech nepřetržitého nošení a jiní jej schvalují.

Konzultace s oftalmologem

Air Optix Night and Day bezpochyby patří k nejkvalitnějším kontaktním čočkám dostupným na trhu. Rozhodně však nedoporučujeme jejich zakoupení bez předchozí odborné aplikace. Čočky mají průměr (DIA) 13.8 mm, který vyhovuje podstatně menšímu počtu uživatelů než běžnější 14.0 nebo 14.2.

O čočkách Air Optix Night and Day Aqua

Jak pečovat o čočky Air Optix Night and Day Aqua (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Expirace: 32 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Materiál: Lotrafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ano
Obsah vody: 24%
Propustnost kyslíku: 140 Dk/t
Průměr (DIA): 13.8
UV filtr: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: Alcon (Ciba Vision)
Zakřivení (BC): 8.4 a 8.6

Komentáře

Přidat komentář

Alina V

Výborné čočky! Můžu jenom doporučit. Nosím je už zhruba 10 let a nevyskytl se žádný problém. Spím s nimi často, vyndavám jen párkrát do měsíce. Absolvuji s nimi všechny možné činnosti... Absolutní spokojenost!

Alina V

Výborné čočky! Můžu jenom doporučit. Nosím je už zhruba 10 let a nevyskytl se žádný problém. Spím s nimi často, vyndavám jen párkrát do měsíce. Absolvuji s nimi všechny možné činnosti... Absolutní spokojenost!

Petra Zmudová

Nejlepší čočky co jsem kdy měla, většinou usínám u televize či u uspávání dcery a probudím se bez pocitu suchého oka.mohu jen doporučit. Ale každé oko je asi jinééé

Aneta Dudová

Dobrý den, prosím Vás, mám jeden dotaz. Když si objednám tyto čočky, budou od firmy Ciba vision, jak je psáno na fotce, nebo od firmy Alcon? Od Alconu mi dráždily oči, proto tento dotaz. Předem mockrát děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, obrázky uvedené na našich stránkách mají pouze informační a ilustrační charakter, nepředstavují tedy skutečné balení, které zákazník obdrží (viz obchodní podmínky). V současné chvíli probíhá stále ještě doprodej starších typů balení těchto balení, kdy ještě společnost Ciba Vision nepřešla pod Alcon. Bohužel Vám však nejsme schopni zaručit dodání právě takovéhoto balení. Jedná se však o zcela totožné čočky, neboť společnost Alcon dle svého sdělení převzala kompletní oftalmologický sortiment firmy Ciba Vision a výroba čoček zůstala nezměněna.

Markéta Sladká

Nosím tyto čočky pomalu 10 let a vyměnila bych je jen za operaci nebo zdravé oči. Komfortní, spolehlivé.

Schindler

rozmyslete si dobře nákup těchto čoček. Měl jsem je pár hodin a musely ven. Řezání, pálení, dvojité vidění. Několikrát jsem je vytáhnul a nandal, jednou i naruby a nic nepomohlo.

Iva

Dobrý den, používám čočky s průměrem 14, měla jsem i 14,2. Tyto mají 13,8. Myslíte, že je mám zkusit nebo existují nějaké kontinuální čočky s průměrem 14 - 14,2 a zakřivením 8,3 - 8,5. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, nabídku kontaktních čoček na spaní naleznete na našich internetových stránkách v sekci kontaktní čočky na spaní. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Darina

Dobrý den, 4 roky již používám AIR OPTIX night&day, ale s čočkami nespím. Začala jsem je používa, protože mi prostě přišli lepší, než AIR OPTIX "obyčejné". Z finančních důvodů bych se ale ráda vrátila na na "obyčejné" čočky. Mohli byste mi prosím poradit, které z Vámi nabízených bych si měla vybrat? Jedná se o měsíční čočky. Moc děkuji. Procházková

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud jste již dříve používala, jak píšete, „obyčejné“ Air Optix a vyhovovaly Vám, není důvod se k nim nevrátit. Pokud chcete začít používat čočky zcela jiné, je vhodné tuto změnu konzultovat s očním specialistou, který Vám provede potřebná vyšetření, na základě nichž vybere a doporučí vhodný typ čoček. Pokud se chcete návštěvě očního lékaře, či specialisty vyhnout, můžeme Vám doporučit čočky řady TopVue, u kterých jako jediných garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám nebudou vyhovovat. Jedná se o moderní čočky s obsahem hyaluronátu sodného – oku zcela přirozené lubrikační látky. Navíc jsou tyto čočky opatřeny UV filtrem a poskytují tak oku dodatečnou ochranu před škodlivým zářením. Věříme, že s těmito čočkami budete (jako většina uživatelů) spokojena.

Tereza

Dobry den chtela bych se zeptat mam zakriveni 8.5 a v nabizite 8.4 a 8.6 ktere si mam tedy vybrat?

Zákaznický servis

Dobrý den, bohužel Vám budeme takto na dálku těžko doporučovat, kterou hodnotu zakřivení si vybrat. Obecné pravidlo říká, že oko je schopné tolerovat až dvě desetiny rozdílu v parametru zakřivení, ale ani to není zárukou, že Vám vybraná hodnota bude vyhovovat. Kontaktujte prosím svého očního specialistu, který Vám kontaktní čočky a poraďte se s ním o vhodném druhu kontaktních čoček. Nákupem kontaktních čoček pouze na základě vlastního rozhodnutí riskujete přinejmenším ztrátu finanční investice.

-doporučuji - pro mě osobně nejpohodlnější řešení

absolutní spokojenost, pokud by byly alespoň 1x ročně v akci nebo ve slevě s upozorněním na tuto akci (např. e-mailem)

Bára

Zdravím, využívám tyto čočky už docela dlouho, ale chtěla bych zkusit i jiné, možná i levnější? Je u čočky důležitý průměr a zakřivení? Mám jen mínusové dioptrie, žádnou vadu. Díky za info :)

Zákaznický servis

Dobrý den Báro, ano, oba parametry jsou důležité a jsou jedním z několika dalších hledisek (např. materiál, doba a způsob nošení, celková konstrukce čočky), které se posuzují při výběru vhodných kontaktních čoček. Doporučujeme Vám navštívit očního lékaře, který Vám kontaktní čočky aplikoval a poradit se s ním o vhodné změně. Děkujeme za Váš dotaz.